Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 1:52 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 29, 2019 12:57 am
Brkoo je napisao/la:
čet mar 28, 2019 10:16 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 28, 2019 9:09 pm


Predlozio, trazio isti klinac. I tvoje ima smisla, moje nema je li.
Neka citirat cu u vezi tog igraca:
"Hiljadu puta argumentovano da se ne mozemo porediti sa Dinamom, Zvezdom, Partizanom iz ovih ili onih razloga. Nama nije kao Dinamu drzava oprostila dugove. Iza sva tri ova kluba su njihove drzave i gradovi stali iza njih i upumpavali milione u te klubove.."

Ja pitao sinoc je li u fulu napadamo Gosk, niko ne napisa nista osim Jovana koji je rekao da provjerim statistiku.
Mislim stvarno
Nije mi jasno kako ne mozes da shvatis, umjesto 10 ovih tzv. igraca(Zahirovic, Hervas, Toskas, Crnov, Mailson, Kajkut, Nikolic, Vranjes, Husic, Secerovic), nazalost mogao sam ih jos mnogo nabrojati, mogli su se dovesti igraci poput onog Kamerunca, igraci koji su kvalitet iznad ove lige. Umjesto 10 polovnjaka, jedan odlican igrac, a pored toga mogli smo pokupiti i par potencijala iz lige, koji bi sad bili nosioci nase igre. Znaci, imali smo sansu, mogli smo ali nismo znali.

Nikakve veze nemaju ni Zvezda, ni Dinamo, ni Partizan ama bas niko zbog toga sto smo tolike greske pravili. Tada niko nije tako razmisljao nego smo svi kolektivno svrsavali na sva ta tzv."pojacanja
Bio nam bitan kvantitet a ne kvalitet i sad ispastamo zbog toga..
Vidi. Ti mene nesto kritikujes za moj post, a ja napisao samo ovo "da i ovi najjaci iz regiona kupe ove sto ne mogu u olimpijakosu, Dinamo minsk, Astana i slicno". Ti meni na to drzis predavanje kako ne treba uporedjivati i slicno. Dakle nit sam uporedio nit sta. Govoris nemoguce je to jer nam drzava ne ulaze a ti hladno danima govorio da dovedemo onoga. Zar nije malo kontradiktorno?
Druga stvar. Naveo sam igrace koji su mila maca za tog tvog igraca koji sada prima ogromne pare. Ti si za njega galamio, govorio da ga dovedu.
I sad taj tvoj realniji od onih mojih? Jasta je. A ti mene kritikujes.

Onaj Kamerunac nikad nije mogao doci nama, ni pomocu trikova. DA ima milion hervasa i da se te pare usmjere ne moze doc.
Nas najbolji igrac ide u tu drugu ligu gdej je taj tvoj bio zvjerka i pokidao je. Jasta ce on doc u Bosnu da si dao 5 Hervasa jer on gore moze imati 10. Ma da si mu i dao 10 jasta ce doci ovdje.

A poenta posta je bila da cemo nesto u Evropi uraditi tek kad budemo mogli dovesti i zadrzati ove malo bolje kao sto su Dani, Zakara, Miro. Nikakvo poredjenja sa klubovima nije bilo.
Trenutno ne mozemo ni ove dovesti a kamoli Kamerunca. E zato ne mozemo ni u Evropi nista.
Da li cemo moci u dogledno vrijeme? Ja sumnjam da ovako hocemo u ovoj zemlji. Jedino dobar investitor da ulozi a da li ima i investitor dobar je drugo pitanje.
Da je 5 Amara on s ovim budzetom, igracima ne moze napraviti nista u Evropi. Treba se prvo par godina vrtiti u vrhu 3.pretkolo/playoff pa da onda ides nedje u grupu.

A meni dovoljno i ovo da navijam, pratim i volim Zelju, ali samo onako pricam jer sam vidio Zakaricevu platu. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ne kritikujem ti post, nego ti ukazujem da pogresno tumacis ono sto sam napisao. Ne kupe nego kupuju, izvale novac i dovedu igraca. Da je grad ulagao 20 i kusur godina u Zelju milione i mi bi mogli sad kupovati igrace. Da nam je drzava oprostila dugovanja kao sto je Hrvatska Dinamu, disali bi punim plucima a uz to im grad davao milione. To je razlika izmedju njih i nas. Mi nemamo takvu pomoc, jer kad imas takvu pomoc onda je lakse napraviti rezultat, prodati igraca, uloziti u op. Jos uz to kad kontrolises savez pa mozes gurati igrace iz svog kluba i tako im dizati cijenu itd..

Ti se svezao za tog Kamerunca, jel on jedini igrac na svijetu? Nismo to tad kao mogli dovesti neke druge igrace koji ce biti kvalitetom iznad ove lige, umjesto silnih polovnjaka koje smo dovodili?

Zakaric, Graovac, Miro Stevanovic itd su igraci koji su za nasu ligu top igraci. Za nesto vise i za neki rezultat u evropi moramo imati igrace koji su bolji od njih, igrace koji su moderni za evropske uslove. Mi se zavaramo kao mogli bi nesto napraviti da smo zadrzali te igrace nesto bi u evropi napravili, ma ne bi, mozda bi osvojili ligu i to je to..

Slozio bih se u vezi investitora, ovako kako klub funkcionise nema sanse da se neki ozbiljniji rezultat napravi. Bez ozbiljnog ulaganja se ne moze napraviti rezultat.

Nama treba biti prioritet trening kamp i ne samo trening kamp nego nam je potrebno i ulaganje u trenerski kadar u op i jak skauting. Dzaba nam trening kamp ako nam treneri budu losi i ako skauting bude los..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 10:55 am

starigrad je napisao/la:
pet mar 29, 2019 8:13 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 28, 2019 4:12 pm
teatrale36 je napisao/la:
čet mar 28, 2019 2:07 pm

Ma nije to toliko strašno, neka je došlo do promjene da vidimo sta ovi mogu. Mada je situacija u i oko kluba u to vrijeme bila slična onoj ako se možeš sjetiti 2001 kad je Amar prvi put preuzeo prvu ekipu, rasulo na sve strane. Pa smo se izvukli na svim frontovima.
Bice to sad još bolje vjeruj!
Ti to bolje znas sigurno jer ja sam mladji i sta sam tad mogao imati 7 godina, nit se mogu sjetiti nit sam bio upucen.
Sto se mene tice u zadnjih nekoliko godina je dosta veca "upucenost" navijaca i petljanje. Valjda takav trend i internet i svasta nesto.

Naravno da nije med i mlijeko. Ne znam, dosta se sad pokusava omalovaziti cijeli rad prijasnjih, ovih uzdici i obratno.
Tesko ce i u buducnosti sto se poslovanja tice biti drugacije, pozajmi - vrati i slicno. Pogotovo ako zelis nesto uloziti, kupiti, izgraditi. Zato mnogi onu "stabilno poslovanje" tumace kako zele. Oni sto hoce srat to sprdaju kao ako je ovo stabilno poslovanje ...

Znam da nam je bilo zajebano. Ovi dosli, pogurali, izvadili nas i hvala im. Sam Amar kaze da se sad ne mogu desiti stvari kao zadnji put kao je on bio tu, da je klub dignut na neki nivo.
Sto je najgore prije se pisalo da smo pred stecajem bili, a sad se to porice da bi se nesto umanjio rad neciji.
Ovi trenutni su duzni i dosli da nastave dizati klub jer to je valjda cilj. Svi idu naprijed, moramo i mi. Bojim se da kao drzava sporije idemo nego evropa, eh sad ako jos i ti u takvoj drzavi fuseris i stagniras onda si zaglibio pravo. E to nam se ne smije desiti. Konstantno napredovanje i povecanje budzeta.
A vicemo hoce li biti bolje, ti kazes Vjeruj bit ce. Ja necu biti tako siguran, ali vidjet cemo. Svima je u cilju da bude jer ako ne bude onda "Putuj Evropo nemoj vise cekati na nas".
izvinjavam se, ali moram reagovati. posto pises da neki "seru" i "sprdaju" izraz stabilno poslovanje, a jedan sam od njih (mada nemam namjeru se sprdati i srati o tome, nego pisati cinjenice), a, sam kazes da si mladji (ne vidim ti to kao manu, nego prednost, jer vrijeme je pred tobom, stici znanje i iskustvo), pa da ti kazem kako prezivljavanje od pozajmica i kredita, nikako, al bas, nikako, ne moze biti stabilno i samostalno poslovanje, nego hod po zici. primjer ti je blokada racuna iz decembra, kako ti pojedinac, od kojeg "ovisis" ili si nekad "ovisio" o njegovim parama, moze zagorcati zivot. da nije bilo love od anelovog transfera i para od evrope, stari ne bi mogli povuci svoje pozajmice. mozes li garantovati da neko od njih ne bi pokrenuo prinudnu naplatu svoje love? odmah da ti kazem, ja za sebe ne bih mogao garantovati u slicnoj situaciji, jer covjek u revoltu poduzima korake i cini stvari koje u drugim okolnostima nikada ne bi ucinio. sve sto zelim reci je da stabilno i samostalno poslovanje znaci i predstavlja poslovanje kada si finansijski neovisan, nemas dugova (krediti tu i tamo, ovisi u koje svrhe ih koristis), pozajmica i sl. znaci, zelim reci, niti smo bili finansijski samostalni i neovisni, niti smo to danas. nazalost, ali, tako je. ovo nije nikakvo slobodno tumacenje, sranje po nekome i sprdanje, nego cinjenice.

sto se konstantnog napredovanja i podizanja budzeta tice, slicna stvar. pogledaj slike sa one skupstine 2017. i prikaz za period 2014.-2017., gdje se, po uvecanom prihodu, vidljivo isticu 2015. i 2017. godina. 2015. smo imali tekme sa ferencom i standardom i slila se bitna lova od transfera. 2017. smo, opet, igrali evropu, bila, vise nego, solidna lova od transfera i imali euforiju oko gradnje istoka koja je dovela do povecanja love od ulaznica za 300.000 KM. 2016. smo imali pad prihoda u iznosu cca 1.600.000 KM u odnosu na 2015. razlog? neizlazak u evropu i sitna lova od transfera.

da ne duzim, ocito je da, u najvecoj mjeri, ovisimo o izlasku u evropu, da tu prodjemo, makar, jedno kolo i da nas sreca pogleda sa kakvim transferom. tako je odavno, tako je i danas. ponavljam, na zalost svih iskrenih i dobronamjernih navijaca Zelje. i, to se ne moze preko noci promjeniti, nego sistematski, kroz duzi vremenski period.
Zato sam i rekao da svako tumaci kako zeli. Mozda se to stabilno poslovanje odnosilo da na kraju nisi u minusu. Da ne pravis dugove i tako slicno.
Da posudis u januaru kad nrma para a vratis u oktobru kad ima vise ali da si opet na kraju godine u plusu.

Slazem se da je to rizik. Jeste, ali ne vidim kako cemo drugacije u buducnosti. Pogotovo kad se jos nesto pravi uporedo. Nama je budzet smjesan. Vjerovatno negdje 3./4. U ligi.
I eto tebi je taj pojma drugacije tumacen i stoji tako ali nije tebi ni upuceno to jer nisi ti neko ko namjerno sere i izvrce cinjenice i stvari. Neki su prije pisali da smo pred stecajem bili, sad nece to da potvrde, kao nismo mi to, nije bi stecaj. Sve da bi se nesto umanjilo.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 10:59 am

Dok se mi koljemo, pitari sebi izmajmunisase pomjeranje kupa poslije derbija. Cuj Sloga zahtjeva jer imaju utakmicu hahahah
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 11:20 am

Koju god radio stanicu slusam, tv kanal gledam, web portal citam, tu je i 10 ulaznica koje se dijele za pitare.
Opet ce ih bit 5000 a u medijima ce dosdat jos dvije-tri i to je to.
Da ih hoce mostarci uzet a onda da se i mi zainatimo i osvetimo za slicnu situaciju od prije dvije godine, i eto im vode u usima.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 11:34 am

cikazubo je napisao/la:
pet mar 29, 2019 11:20 am
Koju god radio stanicu slusam, tv kanal gledam, web portal citam, tu je i 10 ulaznica koje se dijele za pitare.
Opet ce ih bit 5000 a u medijima ce dosdat jos dvije-tri i to je to.
Da ih hoce mostarci uzet a onda da se i mi zainatimo i osvetimo za slicnu situaciju od prije dvije godine, i eto im vode u usima.
Sad je njima gurema a i lose igraju. Moguce da su upali u krizu jer su smjesni bili protiv Krupe. Jos ih sudija pogura.

E tu bi mogla biti kvaka. Oni ulaze u niz teskih tekmi, protivnika poklopit ne mogu a uradit ce sve za titulu. Ono sto mogu i pokazali su je sudija. Protiv Zrinjskog je borba i jedni i drugi imaju jak lobi. A protiv nas bi opet moglo biti klanje.

Sve smo mogli vidjet, od nabijanja gledalaca, do smjesnog penala za Krupu. U jednoj tekmi vidis kako vjetar puse i sta se radi.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 11:41 am

Jebali vas oni, ne serendajte nas je na finalu kupa bilo milja m, borili smo se i mi za titulu i kup prosli sezona pa se ne sjecam da nas je bilo po 6,7 k.
Raji je pun ***** amatera na terenu, jos gorih sudija, saveza kriminalnog, nikakvog fudbala, krompirista od teren itd itd, mislim da samo mi mazohisti smo svaku tekmu tu.
Zadnja izmjena: Charlie Sheen, dana/u pet mar 29, 2019 11:44 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 11:41 am

Pisaj ga, najbolje bi bilo svesti mjesecne plate i sa ovih sadsnjih cca 220k na 50k pa cemo to lakse izmiravati.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 11:54 am

@ c. sheen

Pa brate sviju mi ova zadnja utakmica, sve me zivo boli, oci krvare, ono se ne moze gledat. Dosla dva jarana sa mnom, kazu ovo samo budala moze gledat.
I pricaj pozitivno... koji cu klinac pricat pozitivno o sastavu za slijedecu utakmicu ko da imamo neke dileme.
Sa druge strane ovi "spasioci"samo kukaju, ostavljeni dugovi bla bla, oni ce objaviti pravo stanje bla bla.
I budala zna da oni nemaju vremena za Zelju. To je jednostavno tako, vecina ih u JP jos po nekim odborima, niko od njih nema vremena da se posveti Zelji a nama treba potpuna posvecenost.

Ko god ne moze neka odstupi samo neka ne kuka i neka za nedostatak vlastitih mogucnosti ne okrivljuje nekog drugog

Ko sto rece Dejo, nikad i nije bilo nesto para aman zaman, al treba raditi, trcati, moliti, kumiti, vuci za rukav a ne stalno izgovore traziti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 12:54 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet mar 29, 2019 12:59 am
Premier je napisao/la:
čet mar 28, 2019 11:26 pm
Joj ovih prvi na tabeli, idu ka duploj, igraju mec da ovjere titulu i opet bruka parola, videa, i promocije da pokusaju napuniti onaj stadion...golem si Zeljo :zeljeznicar1:
Meni je krivo sto im proslo kolo upisase onoliki broj gledalaca.
Jos uvijek sam u soku.

Haj da nisam gledao pa bi covjek rekao mozda je i bilo, ali nema sanse da je onoliko koliko su naveli.

Kakva je to banda i cime se sluze. Fascinantno.
Ali hej, nakon toliko vremena se boris za titulu i kup i onakva posjeta. I kazu divEvi :rofl:
Bolju posjetu Velez i TOSK imaju na nekim utakmicama :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 12:57 pm

slika

https://fkzeljeznicar.ba/foto-osim-spre ... pU0CdlXU1I

– Neke smo igrače planirali podići na fizičkoj spremi tokom reprezentativne pauze, sa nekim smo uspjeli. Idemo danas na put, pa ćemo se probati pripremiti za ovu utakmicu. Sadiković se povrijedio i neće biti u kombinaciji za utakmicu. Zec nije još sto posto spreman, ali je tu, zadovoljan sam njegovim stanjem, rekao je Osim, a potom prokomentarisao ekipu GOŠK-a.

– GOŠK je čudo iskreno, sa takvim sredstvima kako opstaju, ako pogledate koliko su bodova osvojili protiv Željezničara i Sarajeva sve će vam biti jasno. Ne možemo otići tamo i reći mi ćemo lagano i to je to. Po imenu kluba, po rezultatima bi trebali biti favoriti, ali ne može se iz jednačine izbaciti teren koji je takav kakav je i činjenica da su oni kako kažete “davljenici”. Nije bilo nekih laganih pobjeda, to sve znamo, ne očekujemo laganu utakmicu, igraćemo maksimalno angažovano, tako smo se i spremali za ovu utakmicu.


Vjerovatno misli na Dadu kako nisu uspjeli dici spremu, jer je Ermina kao pohvalio.
Sad vjerovatno moze nekih 15 minuta :D

Usput ko je ovaj s Osimom na presu :kafa:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 1:14 pm

Ne nadajte se kiksevima pitara. U ovoj sezoni nisu nista slucaju prepustili. Gora ekipa odavno nije lrvak bila.
Prvak je ekipa koja hladno primi osam golovaza 50 minuta, koja ne mkze na svom stadionu da pobjedi Krupu. Krupi svaka cast. Osim izvodjenja juniora proti Zrinskog i nisu imali vecih ispada.
Sarajevo je trenutno takva masina da proslo kolo prvi put savez brojku sa brojaca pise nama, a njima onako od oka 7 milja. Do te mjere idu.
A da se ne spominje gostovanje u Tuzli gdje zabiju tri gola, a sansu nisu napravili, umjetnici. Ili prejebeno gostovanje za svaku ekipu u Kaknju, koje oni zavrse sa 0:4 do 20-te minute.
Uzet ce je na ovaj ili onaj nacin.
A o medijskoj masineriji ne treba ni pricati. Primjer je utakmica u Mostaru gdje se onom debilu spominje greska penal za Zrinski, a Sarajevo isti penal imalo i iz izmisljenog kornera okrenu. Medjji ih zrtvama prave..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 1:46 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet mar 29, 2019 1:14 pm
Ne nadajte se kiksevima pitara. U ovoj sezoni nisu nista slucaju prepustili. Gora ekipa odavno nije lrvak bila.
Prvak je ekipa koja hladno primi osam golovaza 50 minuta, koja ne mkze na svom stadionu da pobjedi Krupu. Krupi svaka cast. Osim izvodjenja juniora proti Zrinskog i nisu imali vecih ispada.
Sarajevo je trenutno takva masina da proslo kolo prvi put savez brojku sa brojaca pise nama, a njima onako od oka 7 milja. Do te mjere idu.
A da se ne spominje gostovanje u Tuzli gdje zabiju tri gola, a sansu nisu napravili, umjetnici. Ili prejebeno gostovanje za svaku ekipu u Kaknju, koje oni zavrse sa 0:4 do 20-te minute.
Uzet ce je na ovaj ili onaj nacin.
A o medijskoj masineriji ne treba ni pricati. Primjer je utakmica u Mostaru gdje se onom debilu spominje greska penal za Zrinski, a Sarajevo isti penal imalo i iz izmisljenog kornera okrenu. Medjji ih zrtvama prave..
Ma nema potrebe da pričamo o tome ko je nabolji ili najlošiji prvak. Ljudi su tu zasluženu gdje jesu. Veliki niz su napravili be poraza, a to što su ostale ekipe lošije ne treba umanjiti njihovu kvalitetu. Sačuvali su ekipu 2 sezone i ovo je normalno da su ovako dominantni.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 1:53 pm

Ista ekipa koja je prosle sezone bila u kurcu kao i mi ove. Naravno uz par "pravih" pojacanja.
Sto znaci, da je u ovoj ligi najbitniji kontinuitet.

Sablja je mozda polud, ali je upravu kad je rekao 3 sto znaju ostali da trce.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 2:26 pm

Brkoo je napisao/la:
čet mar 28, 2019 10:16 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 28, 2019 9:09 pm
Brkoo je napisao/la:
čet mar 28, 2019 7:06 pm
@Leon, Malo vise kulture dijaloga ti ne bi skodilo, umjesto sto glumis nekog tastatura huligana.

Nisam trazio nego sam predlozio tog igraca, (tad mu je ako se ne varam istekao ugovor sa tadasnjom ekipom)bolje dovesti jednog takvog igraca koji je kvalitet iznad ove lige nego dovoditi autobus pun polovnjaka, kao sto smo radili..

Evo da pokrenem temu, hajmo diskutovati o Zelji i narednoj utakmici koju igramo u Gabeli, koji sastav ocekujete, jesu li svi spremni za tekmu itd..
Predlozio, trazio isti klinac. I tvoje ima smisla, moje nema je li.
Neka citirat cu u vezi tog igraca:
"Hiljadu puta argumentovano da se ne mozemo porediti sa Dinamom, Zvezdom, Partizanom iz ovih ili onih razloga. Nama nije kao Dinamu drzava oprostila dugove. Iza sva tri ova kluba su njihove drzave i gradovi stali iza njih i upumpavali milione u te klubove.."

Ja pitao sinoc je li u fulu napadamo Gosk, niko ne napisa nista osim Jovana koji je rekao da provjerim statistiku.
Mislim stvarno
Nije mi jasno kako ne mozes da shvatis, umjesto 10 ovih tzv. igraca(Zahirovic, Hervas, Toskas, Crnov, Mailson, Kajkut, Nikolic, Vranjes, Husic, Secerovic), nazalost mogao sam ih jos mnogo nabrojati, mogli su se dovesti igraci poput onog Kamerunca, igraci koji su kvalitet iznad ove lige. Umjesto 10 polovnjaka, jedan odlican igrac, a pored toga mogli smo pokupiti i par potencijala iz lige, koji bi sad bili nosioci nase igre. Znaci, imali smo sansu, mogli smo ali nismo znali.

Nikakve veze nemaju ni Zvezda, ni Dinamo, ni Partizan ama bas niko zbog toga sto smo tolike greske pravili. Tada niko nije tako razmisljao nego smo svi kolektivno svrsavali na sva ta tzv."pojacanja
Bio nam bitan kvantitet a ne kvalitet i sad ispastamo zbog toga..
Da su u upravi u startu znali da će polovnjaci, kako ih zoveš, biti promašaji vjerovatno ih ne bi dovodili. U istu katagoriju si mogao staviti i Lendrića i Stevanovića, i oni su mogli biti promašaji, ali ne znaš dok nekog ne dovedeš. Isto tako, i za tog Kamerunca niko ne može garantovati da bi bio pogodak.

P.S. Evo je jubilarna 2000. stranica :r
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 2:55 pm

ista vam prica kao kod njih dok smo mi osvajali. sve neke prevare, kupovine, penali.
preslikana prica.
ne valja kad nam savez napumpa posjetu, a sad je lose kad su nasu realnu postavili.

zeljo igra u gabeli, svi u gabelu!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 3:05 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pet mar 29, 2019 10:59 am
Dok se mi koljemo, pitari sebi izmajmunisase pomjeranje kupa poslije derbija. Cuj Sloga zahtjeva jer imaju utakmicu hahahah
Realno one žene koje im vode klub su napravile mašineriju koja kolje sve ostale premijerligaše po pitanju organizacije. Druže se sa svakom bitnijom fudbalskom felom u savezu, idu im niz dlaku i lobiraju za sebe. Imaju pare i mogu radit šta hoće. Ako se ovako nastavi neće nikako bit dobro, govorim za budućnost.

A po pitanju fudbalske kvalitete pitica nemamo šta da im kažemo. Uostalom vidjećemo taj kvalitet sljedeće kolo, mene je strah kad vidim naše i našu trku, borbu. želju i njihove koji ubiše svakog protivnika (i bukvalno i u prenesenom značenju)... Ne očekujte da fasuju titulu jer su oni već sve uradili da to osiguraju.

Mi moramo poradit na igračkom kadru!! Zato smo priželjkivali i prizivali Amara, i očekujem već na kraju sezone da vidim da se na tome radi!
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 3:08 pm

ISB87 je napisao/la:
pet mar 29, 2019 2:55 pm
ista vam prica kao kod njih dok smo mi osvajali. sve neke prevare, kupovine, penali.
preslikana prica.
ne valja kad nam savez napumpa posjetu, a sad je lose kad su nasu realnu postavili.

zeljo igra u gabeli, svi u gabelu!
Samo iste uslove majstore ako njima pisu od oka nek i nama pisu kao sto su i do sad radili.
Ne poredi sudjenje u nas vakat.
Da smo mi dobili na onaj nacin derbi gdje u prvom susretu ponistava nama tri gola, u drugom nas isprebijali a mi zute za svaki start dobijali.
Mi imamo za protivnike svaku ekipu, dok se oni lizu sa Tuzlom, Slobodom, Mladosti, Zrinskim i sutra ce sa Velezom. Mi takve odnose sa drugim ekipama nismo imali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 3:09 pm

Gasal i Šošić od prve minute za U-17 reprezentaciju protiv Mađarske. Možda bude prenos ovdje:

https://www.mediaklikk.hu/m4-elo/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 3:11 pm

mula je napisao/la:
pet mar 29, 2019 1:46 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet mar 29, 2019 1:14 pm
Ne nadajte se kiksevima pitara. U ovoj sezoni nisu nista slucaju prepustili. Gora ekipa odavno nije lrvak bila.
Prvak je ekipa koja hladno primi osam golovaza 50 minuta, koja ne mkze na svom stadionu da pobjedi Krupu. Krupi svaka cast. Osim izvodjenja juniora proti Zrinskog i nisu imali vecih ispada.
Sarajevo je trenutno takva masina da proslo kolo prvi put savez brojku sa brojaca pise nama, a njima onako od oka 7 milja. Do te mjere idu.
A da se ne spominje gostovanje u Tuzli gdje zabiju tri gola, a sansu nisu napravili, umjetnici. Ili prejebeno gostovanje za svaku ekipu u Kaknju, koje oni zavrse sa 0:4 do 20-te minute.
Uzet ce je na ovaj ili onaj nacin.
A o medijskoj masineriji ne treba ni pricati. Primjer je utakmica u Mostaru gdje se onom debilu spominje greska penal za Zrinski, a Sarajevo isti penal imalo i iz izmisljenog kornera okrenu. Medjji ih zrtvama prave..
Ma nema potrebe da pričamo o tome ko je nabolji ili najlošiji prvak. Ljudi su tu zasluženu gdje jesu. Veliki niz su napravili be poraza, a to što su ostale ekipe lošije ne treba umanjiti njihovu kvalitetu. Sačuvali su ekipu 2 sezone i ovo je normalno da su ovako dominantni.
Ma zasluzeno, daleko bi bilo zanimljivije da su manje gurani.
Nadam se da cemo poraditi na odnosima sa savezom i medijima.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 29, 2019 4:01 pm

LARSSON je napisao/la:
pet mar 29, 2019 3:09 pm
Gasal i Šošić od prve minute za U-17 reprezentaciju protiv Mađarske. Možda bude prenos ovdje:

https://www.mediaklikk.hu/m4-elo/
Ima prenos, počela utakmica. Naši su pod brojem 9 i 10.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 249 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija