Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 12:25 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet mar 21, 2019 11:53 am
CURVA je napisao/la:
pon mar 18, 2019 5:28 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon mar 18, 2019 5:04 pm
moze li mi neko objasniti sta FK Željezničar ima od angazmana na polju kosarke?

hocemo li bolje igrati fudbal, izgraditi stadion, dovesti vrhunske igrace, imati direktnu finansijsku korist?
sta takav angazman doprinosi FUDBALSKOM KLUBU ZELJEZNICAR?
Neka ti donese samo navijacku promociju nista ti vise ne treba pola europe je vidjelo kako delije prave atmosferu u dvoranama .Svako dijete kad bi vidjelo kakva bi atmosfera bila bi pozelila da bude dio toga i automatski dobijas novog navijaca koji ce sutra kupiti dres clansku itd evo nismo imali 30 godina pa sta smo dobili ?
kakvu navijacku promociju? sta to znaci? da ce onih 500 ljudi koji prate Sparse poceti navijati za Zelju?

mislim, sve je ok, samo ne mogu muda pod bubrege.
Kakva ba muda pod bubrege, o čemu pričaš? CURVA je u pravu, a i ja sam pisao svoje viđenje zašto bi bilo dobro (duži je post, vrati se i pročitaj) da Sparsi postanu KK Željezničar. Ponavljam, to je moje mišljenje, viđenje cijele situacije, kako hoćeš.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 12:56 pm

kvalitet je napisao/la:
čet mar 21, 2019 12:25 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
čet mar 21, 2019 11:53 am
CURVA je napisao/la:
pon mar 18, 2019 5:28 pm


Neka ti donese samo navijacku promociju nista ti vise ne treba pola europe je vidjelo kako delije prave atmosferu u dvoranama .Svako dijete kad bi vidjelo kakva bi atmosfera bila bi pozelila da bude dio toga i automatski dobijas novog navijaca koji ce sutra kupiti dres clansku itd evo nismo imali 30 godina pa sta smo dobili ?
kakvu navijacku promociju? sta to znaci? da ce onih 500 ljudi koji prate Sparse poceti navijati za Zelju?

mislim, sve je ok, samo ne mogu muda pod bubrege.
Kakva ba muda pod bubrege, o čemu pričaš? CURVA je u pravu, a i ja sam pisao svoje viđenje zašto bi bilo dobro (duži je post, vrati se i pročitaj) da Sparsi postanu KK Željezničar. Ponavljam, to je moje mišljenje, viđenje cijele situacije, kako hoćeš.
Opcija KK Željezničar jedino može ići preko SD i ako to urade ja sam apsolutno za. Druga stvar oko te promocije, donijeti će promociju navijačkoj grupi, samom košarkaškom klubu, a FK Željezničar jako malo, bar sam ja takvog mišljenja.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 1:36 pm

uf graovac i lendric. to bi bilo fantasticno :D onda bi nam samo falila krila, bekovi i golman za prve postave hahah

sinisa i pavic su ekstra za rotacije, kao i zaim-veseli-zec. ali nisu nikako za prve postave ako se budemo borili za titulu.

?
? sip graovac ?
hajdar mujezinovic
? ramovic ?
lendric
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 1:37 pm

VIše su nam bekovi za prve postave nego sredina terena, realno.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 1:42 pm

ma jesu, malo manje losi ali kontam ako krila budu na nivou onda ce i veza bolji posao radit.

a kad smo kod veze treba ramovicu produzit ugovor na 5 godina
MIRZA RASCIC
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 2:14 pm

Dobitak za FK Zeljeznicar je mali do nikakav. Dobitak za kosarku u Sarajevu i BiH znacajan. Dobitak za KK Sparse... kapitalan !

Po meni svako treba da plati cijenu vrijednosti shodno udjelu vlastitog interesa.

Pitanje za nas konkretno je kakve koristi ima FK Zeljeznicar od povezivanja u bilo kakvom smislu sa KK Spars?

Za interese Selimovica me boli qrac, predsjednik koji nije Zeljovac, marioneta koja se upisala u listu strijelaca.
Bice godinu dana tu i fajront...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
GOAT
Postovi: 13
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 2:16 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 2:17 pm

Kospa je napisao/la:
čet mar 21, 2019 2:14 pm
Dobitak za FK Zeljeznicar je mali do nikakav. Dobitak za kosarku u Sarajevu i BiH znacajan. Dobitak za KK Sparse... kapitalan !

Po meni svako treba da plati cijenu vrijednosti shodno udjelu vlastitog interesa.

Pitanje za nas konkretno je kakve koristi ima FK Zeljeznicar od povezivanja u bilo kakvom smislu sa KK Spars?

Za interese Selimovica me boli qrac, predsjednik koji nije Zeljovac, marioneta koja se upisala u listu strijelaca.
Bice godinu dana tu i fajront...
ne lupaj
Premier league BIH
AMAR OSIM 5X Champion (2001,2002,2010,2012,2013)

fk sarajevo,nk celik,fk sloboda,,fk velez,fk borac, 3X Champion (2007,2011,2015)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 2:21 pm

Jesam li ja jedini koji ne bi zelio da se vrate Lendric i Graovac? Ova dvojca fakat imaju kvalitet (bar za ovu ligu), pokazali su pored kvaliteta i karakter ali meni je muka vise od istih igraca koje stalno vracamo i vrtimo se u krug. Ne znam kako mislimo napredovati ako stalno vracamo nase stare igrace. Evo i Amar vratio Stanica, Sadikovica itd. Ako je plan da vracamo igrace, pitajte i legendu kluba Mesu Bazdarevica da odigra bar jos jednu sezonu, u danasnjem stanju sa 58 godina garantujem da bi i takav bio svemirski brod za sve danasnje nase veznjake..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 2:46 pm

GOAT je napisao/la:
čet mar 21, 2019 2:17 pm
Kospa je napisao/la:
čet mar 21, 2019 2:14 pm
Dobitak za FK Zeljeznicar je mali do nikakav. Dobitak za kosarku u Sarajevu i BiH znacajan. Dobitak za KK Sparse... kapitalan !

Po meni svako treba da plati cijenu vrijednosti shodno udjelu vlastitog interesa.

Pitanje za nas konkretno je kakve koristi ima FK Zeljeznicar od povezivanja u bilo kakvom smislu sa KK Spars?

Za interese Selimovica me boli qrac, predsjednik koji nije Zeljovac, marioneta koja se upisala u listu strijelaca.
Bice godinu dana tu i fajront...
ne lupaj
Reci mu Selimovicu!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 2:53 pm

https://www.facebook.com/zeljineikone/v ... 782108392/
Za sve one koji ne bi zeljelj vidjeti Daniela u nasem dresu😁 ma da mislim da ih je jako malo..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 3:02 pm

Premier je napisao/la:
čet mar 21, 2019 2:53 pm
https://www.facebook.com/zeljineikone/v ... 782108392/
Za sve one koji ne bi zeljelj vidjeti Daniela u nasem dresu😁 ma da mislim da ih je jako malo..
MA pusti Brku.
Mora on bit kontra. Da smo svi napisali **** Danija, ne treba ga vracati on bi rekao "jesam ja jedini koji bi ga doveo".
Ko i jucer. Pise jebe mi se za Velez i Olimpic sta ste dosadni s tom pricom, samo Zeljo. Poslije se on raspisao o Sparsima. :D

Dani je igracina. :zeljeznicar1:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 3:15 pm

Rijetko kritikujem forum al moram malo.

Rasprava KK Spurs/Zeljeznicar nije za ovu temu.

Prica o Olimpiku i Velezu je također nepotrebna. Imamo dovoljno neprijatelja, da bi poceli stvarati nove. Svako se bori za sebe i neka rade sta misle da je ispravno. Moja zelja je da se vrati Velež, al to definitivno nije tema o kojoj ovdje trebamo pisati.

I molim vas ajde da prestanemo sa Selimovic "ovakav, onakav"... Idemo napriijed...

SAMO ZELJO!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 3:21 pm

A Durgo nemoj to, pa Selimovic je nas preCjednik. Mozemo o njemu?! :D
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 3:23 pm

Durgo je napisao/la:
čet mar 21, 2019 3:15 pm
Rijetko kritikujem forum al moram malo.

Rasprava KK Spurs/Zeljeznicar nije za ovu temu.

Prica o Olimpiku i Velezu je također nepotrebna. Imamo dovoljno neprijatelja, da bi poceli stvarati nove. Svako se bori za sebe i neka rade sta misle da je ispravno. Moja zelja je da se vrati Velež, al to definitivno nije tema o kojoj ovdje trebamo pisati.

I molim vas ajde da prestanemo sa Selimovic "ovakav, onakav"... Idemo napriijed...

SAMO ZELJO!
:ganja:
Prije nekoliko godina neki Goraždaci sreli Ziska u Titovoj i pitaju ga:
"Zisko ka'ćeš nazad (u Goražde)"?

"Ništa nazad, samo naprijed" - odgovori on!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 3:29 pm

Brkoo je napisao/la:
čet mar 21, 2019 2:21 pm
Jesam li ja jedini koji ne bi zelio da se vrate Lendric i Graovac? Ova dvojca fakat imaju kvalitet (bar za ovu ligu), pokazali su pored kvaliteta i karakter ali meni je muka vise od istih igraca koje stalno vracamo i vrtimo se u krug. Ne znam kako mislimo napredovati ako stalno vracamo nase stare igrace. Evo i Amar vratio Stanica, Sadikovica itd. Ako je plan da vracamo igrace, pitajte i legendu kluba Mesu Bazdarevica da odigra bar jos jednu sezonu, u danasnjem stanju sa 58 godina garantujem da bi i takav bio svemirski brod za sve danasnje nase veznjake..
Graovac je igracina i njega bi uvijek volio vidjeti u nasem dresu. Kad bi se do kraja uigrali Sipovic i Rodin i jos im za sljedecu sezonu dodas Graovca to bi vec bila respektabilna odbrana.

Sto se tice ovog dijela o povratnicima, ni ja nisam za njih, posebno ne ovakve kao sto su Stanic i Sadikovic. Ali vrijeme prolazi, nova sezona nam se blizi a predsjednik je rekao da titulu moramo osvojiti. Nema tu velikog prostora za kockanje kad su u pitanju igraci, a Lendric i Graovac su vec dokazani u nasoj ligi i sigurno bi imali veliku ulogu u tom pohodu.
Naravno, moze se tu naci i neki Mujezinovic, Bajic itd. i uvijek je lijepo kad se neko takav nametne, ali ocigledno je da nam za nesto vise treba provjeren kvalitet uz zadrzavanje najboljih igraca.

Nisam se u zadnje vrijeme puno oglasavao, pa sad na ovu temu ne mogu da se ne dotaknem i suđenja. Bilo bi prostora i za kockanje sa igracima, za razne rotacije pa i guranje juniora u igru kad bi imali sudije iza sebe. Tada ne bi bilo bitno hoce li neko ispred izgubiti loptu kad vec u sljedecoj sekundi protivnik bude nokautiran bez i jedne opomene. Ne bi bilo bitno jesu li glavni igraci "ustali na krivu nogu" kad postignes dva gola iz ofsajda i jedan prije kojeg si ubio golmana. I ne bi bilo bitno hoce li ti neki junior iz odbrane pogrijesiti kad ti se ofsajd ne gleda prema zadnjem igracu, nego prema zadnjem veznom igracu...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 4:03 pm

Durgo je napisao/la:
čet mar 21, 2019 3:15 pm
Rijetko kritikujem forum al moram malo.

Rasprava KK Spurs/Zeljeznicar nije za ovu temu.

Prica o Olimpiku i Velezu je također nepotrebna. Imamo dovoljno neprijatelja, da bi poceli stvarati nove. Svako se bori za sebe i neka rade sta misle da je ispravno. Moja zelja je da se vrati Velež, al to definitivno nije tema o kojoj ovdje trebamo pisati.

I molim vas ajde da prestanemo sa Selimovic "ovakav, onakav"... Idemo napriijed...

SAMO ZELJO!
Ma ono, kosarka skroz drugi sport, ne vidim razlog da se prica o tome.
Ne znam kome bi Inter mogao prodati Icardija, tako da je realnine da Dzeko ode u Englesku. Ali u slucaju da ode, balkanski klan u Interu ce sigurno zahtijevati dolazak Dzeke.
Kada bi postojala sansa za Dzeku da ode u Wolverhampton, to bi bilo idealno i za njega i za nas.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 4:05 pm

https://fkzeljeznicar.ba/foto-stadion-g ... pVav_yni_M

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Koldzo Nedzade, napusi se kurcine!!!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 4:19 pm

Hrpa betona sto bi rekli pojedini.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
željozaživotcijeli
Postovi: 177
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 1:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 4:20 pm

Danas sam razgovarao sa jednim bivšim igračem Sparsa i dotaknemo se tako Selimovića. Kaže da je to čovjek koji hoće sve i to hoće odmah, ali da je dosta šupalj.
Ne znam šta bih rekao po pitanju tog "uklapanja" u FK Željezničar... treba izanalizirati sve pozitivne i sve negativne aspekte i onda prevagnuti naravno u korist Željezničara.
drenchy69 je napisao/la: ↑pon maj 27, 2019 5:41 pm
Jarane moj, Željo mi je jedina radost u životu . . .
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 21, 2019 4:24 pm

Grbavica je napisao/la:
čet mar 21, 2019 4:19 pm
Hrpa betona sto bi rekli pojedini.
Suti i ti ces postat menadjer kao i ja. :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl: :rofl:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921 i 184 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija