Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 4:22 pm

Nije Amar abdejtovo kartoteku. :kafa:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 4:27 pm

Ako ima nekog sa foruma ko uređuje neke wikipedia stranice Željezničara nek se javi u pp kad stigne :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:27 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:29 pm

AsharaK je napisao/la:
čet mar 14, 2019 4:10 pm
Minjore je napisao/la:
čet mar 14, 2019 4:08 pm
E cuj serbo :lol:
više asistenata nego igrača na klupi, važno je da se kesh uzima, a to što neaš koga ubacit u igru, recimo Tušanj, to nikom ništa. :D
Poslusali nas za strucni stab, treba se pojacati, ali zato im skupi igraci :D
Ali Serbo... :r
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:30 pm

Omar500 je napisao/la:
čet mar 14, 2019 5:27 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... nja/36318/
H.ebo ih vehlež. Oni se bave prvom ligom i pisu dopise, a u Premijer ligi nas karindzaju gdje god mogu....
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:31 pm

Omar500 je napisao/la:
čet mar 14, 2019 5:27 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... nja/36318/
Cekaj... Pisemo dopise zbog Veleza a sutimo sto nas kradu? Je li ovo normalno?!?
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:34 pm

Minjore je napisao/la:
čet mar 14, 2019 4:08 pm
E cuj serbo :lol:
Vratio se i Munja....
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:50 pm

Minjore je napisao/la:
čet mar 14, 2019 4:13 pm
Sljedeci je Ahmed Muftic violina , strucni savjetnik :D
A nemoj ganje ni u sali spominjati....
Država Željo
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:55 pm

Dobra atmosfera je falila. To se vidi. Bravo Amare.
slika
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 5:57 pm

Ne kontam ovo obavjestenje, necemo da rizikujemo zbog sebe, a rizikujemo zbog drugog. Ili je sa krovom definitivno gotovo pa nas boli qrac...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:01 pm

Debili se oglasavaju zbog jebenog Veleza. Nas citavu sezonu sudije hebu a oni se sad zbog Veleza oglasavaju, ***** vam sunce suncevo
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:02 pm

ublehas je napisao/la:
čet mar 14, 2019 8:10 am
MrkiMedo je napisao/la:
čet mar 14, 2019 1:15 am
Ermin ima jedno deset kila viska i ne moze trcati ni 20 minuta. Ne mogu ni zamisliti komentare za njega da je doveden u ovakvom stanju prije pola godine

Meni ovo nikako ne ide u glavu. Fakat ne kontam kako se profesionalni sportista uspije ovako zapustiti. Haj kilaža i nekako, ali da ne može meda, to ne kontam. Imam i ja 10-15 kg viška, pa pa mogu trčati 20ak km bez problema, a nikad se nisam amaterski ili profesionalno bavio sportom.
Sta ti nije jasno? Pa postoji razlog zasto covjek vise od godinu dana nije imao klub.Zato sto je u svojoj glavi zavrsio sa ozbiljnim fudbalom,pa onda dodje kod nas,sto pokazuje level amaterizma,pardon profesionalizma :roll: na kojem je nas klub.

Ali hajde,licno o tome trubim odavno i to me ne iznenadjuje.Vise mi se povraca od komentara tipa "joj kakva je prevaga bio","joj kakvu je loptu dao" i sl.,sto jasno ukazuje da su nasi navijaci totalno izgubili mogucnost jasnog vrednovanja.Ma da jedan Zidane sad dodje i dijeli lopte ko u najboljim danima,on vise NE MOZE igrati profesionalni fudbal!!

Medjutim,to brojnim likovima nije jasno.Nije im jasno da se istroseni polovnjak,koji se finansijski obezbijedio i koji se u glavi(vrlo bitna stavka) halalio sa ozbiljnim radom na sebi NE MOZe vratiti u formu.Jbte mi ne znamo ni svoje igrace pripremiti kako treba,a ne da vracamo nekog ovakvog u formu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:08 pm

phpBB [video]
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:10 pm

Imamo mi vecih problema od ovih Velezovih pa ne ide da ih podrzavamo.

Pa ono sto je Velez objavio pola situacija je smjesno, desava se na svakom mecu. Pa mi smo u kontinuitetu sjebani gore od onog sto je Velezu bilo na jednoj tekmi. A za to sutimo.
Stvarno smo cudnovati.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u čet mar 14, 2019 6:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:12 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:02 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 14, 2019 8:10 am
MrkiMedo je napisao/la:
čet mar 14, 2019 1:15 am
Ermin ima jedno deset kila viska i ne moze trcati ni 20 minuta. Ne mogu ni zamisliti komentare za njega da je doveden u ovakvom stanju prije pola godine

Meni ovo nikako ne ide u glavu. Fakat ne kontam kako se profesionalni sportista uspije ovako zapustiti. Haj kilaža i nekako, ali da ne može meda, to ne kontam. Imam i ja 10-15 kg viška, pa pa mogu trčati 20ak km bez problema, a nikad se nisam amaterski ili profesionalno bavio sportom.
Sta ti nije jasno? Pa postoji razlog zasto covjek vise od godinu dana nije imao klub.Zato sto je u svojoj glavi zavrsio sa ozbiljnim fudbalom,pa onda dodje kod nas,sto pokazuje level amaterizma,pardon profesionalizma :roll: na kojem je nas klub.

Ali hajde,licno o tome trubim odavno i to me ne iznenadjuje.Vise mi se povraca od komentara tipa "joj kakva je prevaga bio","joj kakvu je loptu dao" i sl.,sto jasno ukazuje da su nasi navijaci totalno izgubili mogucnost jasnog vrednovanja.Ma da jedan Zidane sad dodje i dijeli lopte ko u najboljim danima,on vise NE MOZE igrati profesionalni fudbal!!

Medjutim,to brojnim likovima nije jasno.Nije im jasno da se istroseni polovnjak,koji se finansijski obezbijedio i koji se u glavi(vrlo bitna stavka) halalio sa ozbiljnim radom na sebi NE MOZe vratiti u formu.Jbte mi ne znamo ni svoje igrace pripremiti kako treba,a ne da vracamo nekog ovakvog u formu.
A sto niste kukali kada je dosao Jahic, Vranjes, Zahirovic itd. Nego na sve strane se hvalili ovakvi potezi.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:17 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:02 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 14, 2019 8:10 am
MrkiMedo je napisao/la:
čet mar 14, 2019 1:15 am
Ermin ima jedno deset kila viska i ne moze trcati ni 20 minuta. Ne mogu ni zamisliti komentare za njega da je doveden u ovakvom stanju prije pola godine

Meni ovo nikako ne ide u glavu. Fakat ne kontam kako se profesionalni sportista uspije ovako zapustiti. Haj kilaža i nekako, ali da ne može meda, to ne kontam. Imam i ja 10-15 kg viška, pa pa mogu trčati 20ak km bez problema, a nikad se nisam amaterski ili profesionalno bavio sportom.
Sta ti nije jasno? Pa postoji razlog zasto covjek vise od godinu dana nije imao klub.Zato sto je u svojoj glavi zavrsio sa ozbiljnim fudbalom,pa onda dodje kod nas,sto pokazuje level amaterizma,pardon profesionalizma :roll: na kojem je nas klub.

Ali hajde,licno o tome trubim odavno i to me ne iznenadjuje.Vise mi se povraca od komentara tipa "joj kakva je prevaga bio","joj kakvu je loptu dao" i sl.,sto jasno ukazuje da su nasi navijaci totalno izgubili mogucnost jasnog vrednovanja.Ma da jedan Zidane sad dodje i dijeli lopte ko u najboljim danima,on vise NE MOZE igrati profesionalni fudbal!!

Medjutim,to brojnim likovima nije jasno.Nije im jasno da se istroseni polovnjak,koji se finansijski obezbijedio i koji se u glavi(vrlo bitna stavka) halalio sa ozbiljnim radom na sebi NE MOZe vratiti u formu.Jbte mi ne znamo ni svoje igrace pripremiti kako treba,a ne da vracamo nekog ovakvog u formu.
Vecinom si upravu ali ne bas skroz.Imamo primjer Stevanovica, momak koji je u 2 god karijere dosao od Camp Noua do umjetne u Krupi i oranica drugih klubova, pa se vratio sa stilom i prekucao...Lendra je promijenio klubova i klubova pa dosao kod nas i postao najbolji nas napadac zadnjih godina, Zakaric je bio trom i nespreman pa prekucao ligu...opet s druge strane imas Jahica,Vranjesa, Zahirovica koji su ipak bili fule.S takvim igracima ne znas al njihov kvalitet je nekad veca prevaga od njihove kondicije, sve zavisi a vidjet cemo koliko smo uboli s Erminom..
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:25 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:12 pm


A sto niste kukali kada je dosao Jahic, Vranjes, Zahirovic itd. Nego na sve strane se hvalili ovakvi potezi.
Molio bih te da me ne stavljas u kategoriju ostalih ili svih.Mislim da moj potpis sasvim jasno ukazuje na moj stav. ;)

Nadalje,licno mi "polovnjak" nije igrac koji ima x broj godina.Polovnjak mi je onaj koji je u svojoj glavi zavrsio s profesionalnim fudbalom,koji se "prav-zdrav" zapustio,koji nema kluba iz samo njemu poznatog razloga,koji ne dodje u klub sa profesionalnim stavom i zeljom za radom(a ne da nas "casti" svojim prisustvom),onaj koji je strani drzvaljanin koji ne moze igrati ni u prosjecnom klubu u svojoj zemlji(iako je u vec zrelim igrackim godinama),ali moze igrati u nasem najvecem klubu itd itd.

E to su "polovnjaci" kakvih je nas klub pun i politika kluba koja mi se gadi,vec godinama,a vrlo lako se rijesava.


@Premier Procitaj sta napisah iznad.Stevanovic i Lendric su dosli da PROFESIONALNO rade,a nisu bili zapusteni fizicki,vec nisu imali dovoljno utakmica u svojim nogama iz x razloga.To je nebo i zemlja izmedju takvog igraca i ovog Zeca.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:32 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:25 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet mar 14, 2019 6:12 pm


A sto niste kukali kada je dosao Jahic, Vranjes, Zahirovic itd. Nego na sve strane se hvalili ovakvi potezi.
Molio bih te da me ne stavljas u kategoriju ostalih ili svih.Mislim da moj potpis sasvim jasno ukazuje na moj stav. ;)

Nadalje,licno mi "polovnjak" nije igrac koji ima x broj godina.Polovnjak mi je onaj koji je u svojoj glavi zavrsio s profesionalnim fudbalom,koji se "prav-zdrav" zapustio,koji nema kluba iz samo njemu poznatog razloga,koji ne dodje u klub sa profesionalnim stavom i zeljom za radom(a ne da nas "casti" svojim prisustvom),onaj koji je strani drzvaljanin koji ne moze igrati ni u prosjecnom klubu u svojoj zemlji(iako je u vec zrelim igrackim godinama),ali moze igrati u nasem najvecem klubu itd itd.

E to su "polovnjaci" kakvih je nas klub pun i politika kluba koja mi se gadi,vec godinama,a vrlo lako se rijesava.


@Premier Procitaj sta napisah iznad.Stevanovic i Lendric su dosli da PROFESIONALNO rade,a nisu bili zapusteni fizicki,vec nisu imali dovoljno utakmica u svojim nogama iz x razloga.To je nebo i zemlja izmedju takvog igraca i ovog Zeca.
Sta fali, pa i Zec je dosao profesionalno..prvi cilj mu je teambilding i da popravi atmosferu medju igracima..prva stanica je bila Sloga, vjrv ovaj vikend ide Dorian😂
 
dejo yt manager
Postovi: 46
Pridružen/a: sri mar 13, 2019 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:46 pm

Procitah na nekim stranicama unazad da je debata bila u vezi nasih ljudi u sevezu, licnim kompetncijama nekih bivsih clanova uo,kao i samo nominovanje ljudi iz naseg kluba u struktrure saveza... dosta je tu dezinformacija, sto zbog neznanja samog procesa izbora ljudi u savez, mozda zbog polovicnih informacija koje odredjeni forumasi imaju, mozda i nesto drugo, ne znam... elem evo sada bih pokuso da vam priblizim malo tu temu...
Naime, 2016. godina je bila izborna godina, 15 dana pred rok dostavljanja nominacija ljudi za pozicije u savez smo imali temtsku sjednicu uo. Na sjdnici je definisano da cemo nominovati ljude za sve moguce pozicije u strukturama saveza i lobirati da sto vise mjesta popunimo, no medjutim jedan od clanova uo je istakao da to nije pametna ideja, nego da je bolje da dva clana uo koji imaju najbolje odnose sa predsjednikom saveza porazgovaraju na temu kako bi nas klub bio sto zastupljeniji... svi clanovi uo su prihvatili prijedlog tog cijenjenog tadasnjeg clana uo...
Nakon sedam dana zakazana je nova sjednica sa istom temom, kako bi se odredili koji ljudi ispred kluba pozicije u savezu, te da clanovi uo koji su bili sa predsjednikom saveza prezentiraju inpute/savjete predjednika saveza. Clan iz uo je prezetirao da se prijavimo na pozicije mahom u kantonalnom savezu, jednu komisiju u krovnom savezu, te neke pozicije u federalnom savezu... bilo je dosta polemike, te je na kraju receno da ako nominujemo prema tom prijedlogu da ce proci 90% ljudi u struktrure saveza, sve ostalo ce biti fijasko... ipak se radilo zaista o clanovima uo koji imaju dobre relacije sa predsjednikom saveza, i prelomljeno je, prihvatio se taj prijedlog...
Nominovano je cini mi se 6 ili 7 ljudi iz uo od kojih je samo Amar B. prosao u neku komisiju u krovnom savezu za pravna pitanja, ja sam bio nominovan za izvrsni odbor kantonalnog saveza, za preimjerligase bila su predvidjena tri mjesta, jedno iz zenskog fudbala gdje je jedno konkurisala samira h, druge dvije mi, fks i olimpic...
Sljedeceg dana, krecemo prema savezu sa listom nasih nominovanih, kada direktor nas dobija informaciju preko mobitela da smo prodani, da nece proci niko od nominovanih, te da je ranije dogovoreno sa nekim nasim internim kako da nas zaobidju u savezu... odmah smo se razbacali da javimo predjsedniku no i uo, medjutim nije bilo vremena da nominujemo ljude za sve moguce pozicije u savezima, nismo imali neophodne dokumente ljudi koje bi nominovali tamo na licu mjesta, tako da smo bili primorani uraditi kako je i dogovoreno na sjednici uo noc prije...
Tu noc, kada su nominacije predate, javilo mi se par poznanika iz kantonalnih klubova kazu pa nismo znali da si ti na listi, pa sto nisi javio, gledaj sto se tice premijerligasa mi smo vec svoje glasove dogovorili da prodje covjek isred fks i olimpic, ovaj iz fks vec radi profesionalno u krovnom savezu, znas kako je, jbg brate to se "lobira" vec tri/cetiri mjeseca kod kantonalnih klubova...
U tim procesima biranja ljudi za savez odlucuje jedan klub jedan glas, bez obzira u kojem se rangu klub takmicio, tako da su odredjeni ljudi sa svim ti kantonalnim klubovima dogovorili ranije kako ce ko glasati, tako da uopste nije bilo bitno ko je bio nominovan ispred Zelje, ko god da je nominovan ne bi prosao i to je jasno...
Katastrofa, totalni fijasko, razocarenje, samo jedan covjek je prosao od svih nominovanih i to u komisiju koja nema bitnih nadleznosti za nas klub...
Zbog toga nismo zastupljeni u savezu, prevareni smo, prodani, licni interesi su preovladali, kasnije su ti clanov uo napsutili uo, nazalost kasno...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 14, 2019 6:51 pm

Ma može se i Ermin veoma brzo dovesti u red za našu ligu. Ovdje je Wagner, koji pri kraju karijere skoro i da nije trčao, pravio razliku. Taman ga kroz ovu polusezonu dovedemo u red i da na evropskim tekmama bude fit 100%. Ljudi dragi, pa nije naša liga engleski Premiership. Već nam je ovako nespreman donio tri boda, a vjerujem da će odlučiti još neke utakmice i da će mu se minutaža povećavati. I nikad on meni ne bi igrao krilo. Radije 4 4 2 (iako Amar to sigurno neće igrati) s Krpom i njim naprijed. Frajer ima njuh za gol kao malo ko. Treba to iskoristiti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Dzezvar, Google [Bot] i 274 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija