Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:46 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:33 pm
Ne moze se od govana pita pravit ;)
uz tebe smo Amare
Pa koji qrac ih je dovodio...Stanić, Bogi, Klepać, Mujezinović, Sipović, E. Zec, D. Sadiković, Bajić. Znači 8 (slovima osam) igrača je potpisao Amar. On ih je doveo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:46 pm

U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:51 pm

hoće li iko bar pokušati izmisliti kakvog igrača koji može na prostoru od 30 m od protivičkog gola pa do 16, pokušati proturiti loptu kroz tu jeb-enu sredinu po zemlji ... eto bar jednom na utakmici
ili ćemo vazda igrati izbij-nabij
Zadnja izmjena: salle86, dana/u sub mar 09, 2019 8:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:53 pm

Nismo došli da odigramo neriješeno, ali isto tako nismo ni mislili da ćemo imati laganu utakmicu. Znali smo da će se čekati greška, ali je niko nije dočekao. Svi smo se čuvali, mislili da će onaj drugi napraviti grešku, ali niko nije napravio grešku kojoj se nadao neko s druge strane.

Ili ti ga mi dosli samo da se tuspasimo
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:55 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba baklje ubacivati u teren jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
:palacgore:

Da dodam za Ermina... Nije ga mogao ubaciti, bar ja to tako vidim. Čovjek ne može krilo igrati, jer se ne može vraćati. Krpića nije smio vaditi, jer samo on zna skočiti. Vaditi igrača iz sredine, pa da igramo s dvojicom napadača je rizik da nam bude propuh tu, pogotovo jer znamo ko nam igra u veznom redu. Eventualno je mogao izvaditi Muleta, pa da Krpić igra polušpica, ali i to je rizično, pitanje je koliko bi mogao Krpić onako umoran trčati za nekim veznim njihovim... Ja mislim da je Amar igrao ovdje na bod, a ako šta uđe, dobro je.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:56 pm

kvalitet je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:49 pm


Neces vjerovati ali smo za razliku od prije i one serije poraza, sa Amarom na celu nekoga i pobijedili, uzeli bod sad i na teskom gostovanju u Tuzli..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
I ovog mecite u seharu.
Šta je smiješno, osim što smo saznali da ti veze o životu i fudbalu nemaš?

Yebote kralj očekujete FUTBOL protiv ekipe koja je na svom terenu, u 10 utakmica, imala gol-razliku 9-8. Uz to se protiv nas uvijek dodatno nalože, pa je još teže. Teren da više i ne spominjem, dosadan sam sam sebi. A, svi smo svjesni kakve neznalice imamo u ekipi.

Brkoo govori ispravno. Trebat će Amaru bar još dva prijelazna roka da ovo sve protjera što ne valja. I sam je on rekao da nije ista situacija kao prošli put, da su igrači zaštićeni ugovorima itd. Ne vjerujete najtrofejnijem treneru u historiji kluba, kako vas ba nije stid više? Ok je kritika, ona je čak i dobrodošla, ali ovo što vi pišete je zlonamjerno.

I yebo vas više kamata, ne pišite kad ne znate. Amar je, kada gledamo ukupno, više dao Želji para, nego što je uzeo od njega. Uključujući ove kamate. Pitajte ove koji znaju koliko je puta Amar i posuđivao i davao Želji pare. Ove kamate ni blizu nisu pokrile samo ono što je dao. Još mi njemu dođemo para (ne znam da li se dogovarao s ovim u vezi s tim parama). Znači, umjesto da kao Slavko napravi kuću od Željinih para, on je u minusu. Ali vi sve znate. A, čovjek nas učinio najtrofejnijim. Da je od nas hajrovao MILION, malo je.
Jeli ima dokaz neki da je amar davao pare ? Hoce li neko na sudu to posvjedociti ? Nece jer bi bio saucesnik u utaji poreza . Onda se mani bajki da je amar davao neki novac , nista on nije davao , nego nas je uvalio u dugove . I onda je uzeo nekakvu kamatu . A to da je hajrovao MILION malo je , onda mu ti iz dzepa izvali milion , on je bio dobro placen za ono sto je osvojio . I upisao je to i u svoj cv nije samo u zeljinu historiju , i kurcinu bi vodio i nekoga u kataru da nije imao te neke titule .
eto zasto nne idem na utakmice , ne mogu podrzati kamatarenje i blokiranje racuna kluba cija si legenda
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:00 pm

Tužno je ako je igrao na bod svih 90 minuta, a očigledno da jeste...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:01 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:03 pm

Meni je Amar uz svo duzno postovanje trenutno sa ovim "napretkom u sportskom segmentu" i izjavama poslije meča, veća prevara od Torabija.

Žalosno!

Sve pohvale manijacima za psiho torturu i maltretiranje od mupa tk, za navijanje kao i uvijek skinuta kapa!
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sub mar 09, 2019 9:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:04 pm

kvalitet je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:23 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:49 pm


Neces vjerovati ali smo za razliku od prije i one serije poraza, sa Amarom na celu nekoga i pobijedili, uzeli bod sad i na teskom gostovanju u Tuzli..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
I ovog mecite u seharu.
Šta je smiješno, osim što smo saznali da ti veze o životu i fudbalu nemaš?

Yebote kralj očekujete FUTBOL protiv ekipe koja je na svom terenu, u 10 utakmica, imala gol-razliku 9-8. Uz to se protiv nas uvijek dodatno nalože, pa je još teže. Teren da više i ne spominjem, dosadan sam sam sebi. A, svi smo svjesni kakve neznalice imamo u ekipi.

Brkoo govori ispravno. Trebat će Amaru bar još dva prijelazna roka da ovo sve protjera što ne valja. I sam je on rekao da nije ista situacija kao prošli put, da su igrači zaštićeni ugovorima itd. Ne vjerujete najtrofejnijem treneru u historiji kluba, kako vas ba nije stid više? Ok je kritika, ona je čak i dobrodošla, ali ovo što vi pišete je zlonamjerno.

I yebo vas više kamata, ne pišite kad ne znate. Amar je, kada gledamo ukupno, više dao Želji para, nego što je uzeo od njega. Uključujući ove kamate. Pitajte ove koji znaju koliko je puta Amar i posuđivao i davao Želji pare. Ove kamate ni blizu nisu pokrile samo ono što je dao. Još mi njemu dođemo para (ne znam da li se dogovarao s ovim u vezi s tim parama). Znači, umjesto da kao Slavko napravi kuću od Željinih para, on je u minusu. Ali vi sve znate. A, čovjek nas učinio najtrofejnijim. Da je od nas hajrovao MILION, malo je.
Upravu si, pojma nemam. Ti si za mene Gvardiola.

Puno trazim. Kako me nije stid. Dupli pas, akciju, sansu. Sramim se koliko zahtjevam, ocito sam zaboravio da smo u Bosni a ja trazim nesto za Englesku ligu.
Imali jedan sut i to Pavica s 30 metara. Sram da me bude traziti dva suta.

Sve si upravu brate sve. Poklopio si me, mislim da cu morati mjesec odsustvovati sa forume jer si me spustio.

Jedino ko je jadan ste vi. Dvostruki arsini, a sve stoji na forumu, jedna stvar prije a sad se opravdava. E to je jadno.
**** vas Amar u supak. Bil Lutvino govno zvakno da Amar kaze?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:10 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 9:01 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Stalno sam pisao kada su nas sudije krale, a onda su mnogi govorili, hebo suđenje, budi dobar, pa im uvali gol više. Kada je Amar došao, krenula je priča...eh, da sada vidimo smiju li nas sudije karati. Odgovor je potvrdan. Amar 3 tekme na klupi, sudije nas dva puta zaklale. Nema više one priče, eh kada dođe Amar... :D

Amar je otjerao bolje, a doveo lošije igrače. Napravio autobusku stanicu (kao i prethodnici) u Klubu. Zašto? Obećao je da će mladima dati šansu. Ja to ne vidim. Nema Osmanovića, Osmankovića, Rodina...Dacića, Žeru i Šehiće poslao na posudbu, a ostvaio malog Zubanovića i Zilića. Ne daje im šansu. Zašto nas folira, da ne kažem laže?

Hoću da budem čoban, a ne ovca. Moj rezon.
Kakve bolje igrace je Amar otjerao? Jel mislis na one koji su imali 5(pet) poraza u nizu?
Gdje je to obecao da ce mladi igraci dobiti sansu? Zbog cega spinujes po ko zna koji put? Kad je govorio o tome mislio je na Hajdarevica i Sabanadzovica,i to je jasno naglaseno da ce se dati sansa ove polusezone njima dvojci.

Da bi bio to sto zelis da budes moras navijati za Zelju. Ne za pojedince nego iskljucivo za klub. U suprotnom ces i dalje biti to sto ne zelis da budes(ovca) koja stalno spinuje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:12 pm

BEZ VRIJEDJANJA!

@on topic, lose je bilo. Lose, bezidejno. Treci tesko da cemo biti, a imamo onda dosta zeznut raspored. Idemo dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:13 pm

Protiv Sloboda eto nismo mogli igrati futbal jer nam oni nisu dali, ali kako smo odigrali protiv Radnika i Mladosti woooow
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:14 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Upravu si tipa Sadikovica, Bogicevica,Stanica ili igraca bez minute Klepaca i Bajica :zid:
Hahahahahhahahaha bukvalno tako,koliko realno si ovo naveo
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:16 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:46 pm
U sezonu smo usli sa jednim lijevim bekom. Bajic je doveden da bude zamjena za Pavica jer nismo imali zamjenu za lijevog beka. Kad se povrijedi Pavic ili bude suspendovan da ga moze zamijeniti lijevi bek a ne stoper kako je to bilo u blizoj proslosti. Stana je zamjena za Sinisu. Sto bi to ubacio u ovoj utakmici Stanu umjesto Sinise ili Bajica umjesto Pavica i pravio izmjene samo eto da bi neko rekao da je trebao da napravi izmjene?

Ne opravdavam dovodjenje Klepaca jer nam fakat takvi igraci nisu potrebni a pogotovo ne da ga dovodimo na posudbu. Rijetkost je da se na zimu moze dovesti neki dobar igrac jer skoro svi imaju ugovore makar do ljeta.

Jedino sto je imalo rezona u utakmici sa Slobodom je da ubaci Ermina Zeca u zadnjih 10-15 minuta ali pitanje je kako bi se Zec nosio sa onim jablanima u odbrani Slobode, ne bi mogao nijedan zracni duel uzeti..

Na utakmici reprezentacije treba paliti baklje jer je to jedini nacin za obracun sa ljudima u savezu kojima je bitna samo reprezentacija. Sudijama poput ovog Petrovica zabraniti da sude. Danas 2 crvena kartona za Slobodu. Njihov golman hvata za glavu naseg igraca i onda ga udara svojom glavom i dobije samo zuti karton za takav seljakluk. U drugom poluvremenu stoper Slobode raznosi Pavica a vec je imao zuti karton, to bi bio drugi zuti i crveni ali se sudija napravio slijep..
Za ovu ligu rijetkost?
Stevanovici, Zakaric, Crnov, Zahirovic, Vranjes svi na zimu dovedeni. Cist alibi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
ono.na
Postovi: 574
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:20 pm

A zasto se ovdje prica o tome da je ne-kvalitet doveo do 5 poraza?
Zadnja izmjena: ono.na, dana/u sub mar 09, 2019 9:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:20 pm

avlami97 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:09 pm
Nismo trebali otjerati Slavka Petrovića.
Kasno Marko na Kosovo stize...

Ovo je najveca greska prosle Uprave, sa Slavkom i onom ekipom koju je on uigravao mi bismo bili konkurenti danas za borbu nesto i u Europi a o Ligi da ne pricam
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:21 pm

To nije vrijedjanje nego cinjenica, naplatio uredno kamatu, a kad se taj epitet pripisivao gospodinu Misimovicu bez ikakve osnove onda je to prolazilo neopazeno.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:24 pm

Anketa za igrača utakmice

viewtopic.php?f=91&t=849
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 9:24 pm

1921 stranica
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot] i 223 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija