Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:04 pm
Amar totalno nezainteresovano izgleda od samog pocetka.
Nek nam je na hajr, ali njegovo ponasanje, postupci, stvari koje radi na pripremama i pored linije su ne karakteristicne njemu. Ko da preko kc ovo radi.

Smislja godisnji..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:09 pm

Nismo trebali otjerati Slavka Petrovića.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:10 pm

amar92 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:58 pm
Brkoo je napisao/la:I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Barem ti budi objektivan. Imao je Amar sad sve isto kao Krcma. Jedne pripeme, jedan transferski rok. Isti taj Krcma je tjeran zbog igre, a igralo se bolje i to dosta bolje. Ko je odgovoran sto su raskinuti ugovori s boljim igracima od ovih sto sad imamo? Ovo ne valja i to je cinjenica. Ja prvi gotivim Amara i smatram ga daleko najboljim trenerom ove lige ali od pocetka ovog mandata ima krivi pristup, i zbog toga ovako i igramo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Amar Osim-najtrofejniji trener u historiji naseg kluba. Zbog njega smo najtrofejniji klub u drzavi.

Slobodan Krcmarevic-apsolutno nebitan lik koji nema neke trenerske uspjehe u karijeri i na koji nacin je on postao trener naseg kluba samo on i Misimovic znaju.

Ako nista samo zbog ovih cinjenica i onoga sto je uradio za nas klub Amar je zasluzio da se postuje kao trener a ne da ga se omalovazava poredeci ga sa prethodnim trenerima koji mu nisu ni do koljena..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:11 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:03 pm
Zaka je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Što da me banuju? Odović nije legenda Želje? Slagao da ne igramo ništa bolje? Štaviše u prvih par kola kad je Oda došao igrali smo svemirski fudbal za ovo sad. Nisam ja protiv Amara, ne shvataš ti to, ali ovdje nema ni zrna obećanog poboljšanja.
Odovic-Igracka legenda koja nas je bas hinjskim ponasanjem ove sezone skoro do dna dovela i to mu nije bio prvi put da uradi. Prije ovog zadnjeg blamiranja u mandatu lrine ovog zadnjeg, doveo lik u klub Diattu, Kokota, i ostale debile i svi drugi mu bili krivi.

Rezultat, to je ono sto je bitno. Pusti ljepotu u igri,to je nesto sto nije vazno. Naredne sezone bih potpisao da svaku dobijemo sa 1 golom razlike a da igramo ruzno jer se ne pisu bodovi kad igras lijepo a nemas rezultat..
Amar Zeljina legenda hinjski usao u klub i ko picka blokirao racune i naplacivao kamatu. Doveo Stanica Klepaca, Bajica, produzio sindikalca. Nije mu prvi put da ispada picka

Necu ja istog Odovica, hocu futbol, hocu ono sto je obecao i zarad cega je otjerao ljude koji su pomagali i mogli jos pomoci Zelji.
Necu izgovore za 3 nesastavljena pasa, nema tu izmisljanja alibija i opravdanja
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u sub mar 09, 2019 8:15 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:12 pm

@Brko gubis se. Nemoj bit bezobrazan i smjesan da ne bi vadio tvoje postove kojim si pišao se na Slavkove rezultate jer nema igre, jer nema nicega.
Sad ti je to bitno.

Kako te nije stid?
Nekom si pricao o zdravom razumu a ti sad nekom solis pamet a samo glup ispadas.

Dobro te ba.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:13 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:49 pm
Valter je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:41 pm
Amare izanaliziraj ove tri utakmice i vidi šta bi sa futbolom igrom koja je nastala nekad, fudbal, nogomet ...
Neces vjerovati ali smo za razliku od prije i one serije poraza, sa Amarom na celu nekoga i pobijedili, uzeli bod sad i na teskom gostovanju u Tuzli..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
I ovog mecite u seharu.
Ma bravo majstore!Uze mi rijec iz usta!Pravac sehara!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:20 pm

Misimovic je pickasto napustio klub i to je pojedinim ljudima tesko da priznaju. Da se pojavio na skupstini kluba i rekao svoje misljenje u vezi kluba i svega sto se desilo, to bi bila druga stvar, ovako je ko picka otisao i on i oni iz administracije koji su bili tu zbog Misimovica a ne kluba. Sta su mogli pomoc? Da nam pomognu da opet napravimo niz poraza? Da opet dovedu autobus igraca koji ce samo proci kroz klub, uzeti novac i otici?

Cilj ove polusezone je evropa, zato sto smo se davno oprostili od titule i ispali iz kupa. Hocemo li ispuniti cilj, vidjet cemo i tek onda treba o tome diskutovati i hvaliti ili kuditi Amara..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
amar92
Postovi: 1610
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:22 pm

Brkoo je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:58 pm
Brkoo je napisao/la:I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Barem ti budi objektivan. Imao je Amar sad sve isto kao Krcma. Jedne pripeme, jedan transferski rok. Isti taj Krcma je tjeran zbog igre, a igralo se bolje i to dosta bolje. Ko je odgovoran sto su raskinuti ugovori s boljim igracima od ovih sto sad imamo? Ovo ne valja i to je cinjenica. Ja prvi gotivim Amara i smatram ga daleko najboljim trenerom ove lige ali od pocetka ovog mandata ima krivi pristup, i zbog toga ovako i igramo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Amar Osim-najtrofejniji trener u historiji naseg kluba. Zbog njega smo najtrofejniji klub u drzavi.

Slobodan Krcmarevic-apsolutno nebitan lik koji nema neke trenerske uspjehe u karijeri i na koji nacin je on postao trener naseg kluba samo on i Misimovic znaju.

Ako nista samo zbog ovih cinjenica i onoga sto je uradio za nas klub Amar je zasluzio da se postuje kao trener a ne da ga se omalovazava poredeci ga sa prethodnim trenerima koji mu nisu ni do koljena..
Slazem se ja s tim sto si napisao i za Amara i Krcmarevica. Ja sam jedan od onih sto je oduvijek prizivao Amara. Samo to je nikakav argument u ovoj raspravi koju vodimo. Obojica su imali pripreme i transfer rok, Krcma je tu bio tri utakmice u kojima nismo bili ovako losi kao u ove tri utakmice pod Amarom. Dvije ligaske gostujuce, i kuci sa Apoelom. O tome ja pricam, o terenu. Zasad ovo je nista, i to je Amarova krivica. Jer nismo ti i ja krivi sto Bajic i Klepac kao pojacanja nisu ni za klupe, a Dado i Stana ne smiju uci na teren kod nepovoljnog rezultata. Jedna izmjena. Kad je nesto lose, lose je i ne treba bjezati od toga. Kritika nije nuzno pljuvanje i atak na lik i djelo Amara, kritika je jer ovo sto igramo nije dobro. Nista vise ni manje od toga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:49 pm
Valter je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:41 pm
Amare izanaliziraj ove tri utakmice i vidi šta bi sa futbolom igrom koja je nastala nekad, fudbal, nogomet ...
Neces vjerovati ali smo za razliku od prije i one serije poraza, sa Amarom na celu nekoga i pobijedili, uzeli bod sad i na teskom gostovanju u Tuzli..
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
I ovog mecite u seharu.
Šta je smiješno, osim što smo saznali da ti veze o životu i fudbalu nemaš?

Yebote kralj očekujete FUTBOL protiv ekipe koja je na svom terenu, u 10 utakmica, imala gol-razliku 9-8. Uz to se protiv nas uvijek dodatno nalože, pa je još teže. Teren da više i ne spominjem, dosadan sam sam sebi. A, svi smo svjesni kakve neznalice imamo u ekipi.

Brkoo govori ispravno. Trebat će Amaru bar još dva prijelazna roka da ovo sve protjera što ne valja. I sam je on rekao da nije ista situacija kao prošli put, da su igrači zaštićeni ugovorima itd. Ne vjerujete najtrofejnijem treneru u historiji kluba, kako vas ba nije stid više? Ok je kritika, ona je čak i dobrodošla, ali ovo što vi pišete je zlonamjerno.

I yebo vas više kamata, ne pišite kad ne znate. Amar je, kada gledamo ukupno, više dao Želji para, nego što je uzeo od njega. Uključujući ove kamate. Pitajte ove koji znaju koliko je puta Amar i posuđivao i davao Želji pare. Ove kamate ni blizu nisu pokrile samo ono što je dao. Još mi njemu dođemo para (ne znam da li se dogovarao s ovim u vezi s tim parama). Znači, umjesto da kao Slavko napravi kuću od Željinih para, on je u minusu. Ali vi sve znate. A, čovjek nas učinio najtrofejnijim. Da je od nas hajrovao MILION, malo je.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:25 pm

S Amarom igramo neubjedljivo, nepovezano, neefikasno, u tri tekme, osvojili 4 bobe. Sve u svemu loše.
Da nije došao Amar igrali bi, neubjedljivo, nepovezano i neefikasno, s tim što bi najvjerovatnije osvojili 1 ili nijedan bod. To je naša realnost,
Doviđenja, sretno, prijatno.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:26 pm

@ kvalitet
ja očekujem ako ne možeš dati gol, da se naši bar znaju dodavati kad nema protivničkog igrača blizu a jok da igraju ko da je lopta kockasta jok okrugla sve joj je-bem okruglo
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:30 pm

A što nam se nagovori lik :(
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:32 pm

Nevaljaju Arežina, Vranješ Čurjurić, Jazvić, Bakrač... a po svemu sudeći ni Rodin, Osmanković, Dacić, Osmanović, Šehići..., ali zato valjaju Egzistencija, Bogi, Bajić, Dado, Klepač, Mujezinović...

Amar reče kada dođe da će dati šansu mladima, a ja to ne vidim. Naprotiv.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:33 pm

Ne moze se od govana pita pravit ;)
uz tebe smo Amare
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:34 pm

Uhvatite se za jednog lika koji pomene kamatu, a na argumentovane primjedbe o igri i prelaznom roku prešutite. Kad je došao Krčmarević mi nismo znali šta da očekujemo, kad je došao Odović očekivali smo nešto, a kad je došao Amar očekujemo najviše i najbolje, zato ovako i reagujemo.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:34 pm

PlaviIzSarajeva je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:33 pm
Ne moze se od govana pita pravit ;)
uz tebe smo Amare
Burek sa sirom
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:35 pm

Hrvanje? Karate? Boks? Ragbi?
Sve smo vidjeli veceras na utakmici
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:37 pm

Pa zar nije kamatar dosao da nam bude bolje ? Ovi nece moci okreciti ono sto je miske napravio
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:40 pm

dugo pratim ovu seljacku ligu, ali mislim da nikad nisam goru utakmicu pogledao u svom zivotu, sta je ono ljudi dragi, i mi i sloboda, i sudjenje, i teren, ma sve katastrofa
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:42 pm

Loše. Tanko. Ne gledljivo.
Football mora zaživiti, dok nije kasno, ali sa kojim igračima... :r
Dobra je stvar, više me ništa ne može iznenaditi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 253 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija