Moderator/ica: storm_raider

 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:51 pm

Zna li neko zasto gore reflektori na glavnom ?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:51 pm

Ni snage ni pameti. Ni tehnike ni taktike. Ni srca ni muda. Antifudbol klab.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:52 pm

LARSSON je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Raspored ako budemo:

TREĆI

Željezničar-Zvijezda
GOŠK-Željezničar
Željezničar-Sarajevo
Zrinjski-Željezničar
Željezničar-Krupa
Željezničar-Široki
Mladost-Željezničar
Željezničar-Sloboda
Radnik-Željezničar
Željezničar-Čelik
Tuzla City-Željezničar

ČETVRTI

Željezničar-Tuzla
Zvijezda-Željezničar
Željezničar-GOŠK
Sarajevo-Željezničar
Željezničar-Zrinjski
Široki-Željezničar
Željezničar-Krupa
Željezničar-Mladost
Sloboda-Željezničar
Željezničar-Radnik
Čelik-Željezničar
I Slobodi i Celiku i SArajevu i Sirokom u goste.
O majko pa moram sutra za pitare navijat grob te ****.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:52 pm

I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:53 pm

Forzaaaaa Sarajevooooo :placeodsmijeha: Oooooo Bozeeee.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:54 pm

LARSSON je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:50 pm
Raspored ako budemo:

TREĆI

Željezničar-Zvijezda
GOŠK-Željezničar
Željezničar-Sarajevo
Zrinjski-Željezničar
Željezničar-Krupa
Željezničar-Široki
Mladost-Željezničar
Željezničar-Sloboda
Radnik-Željezničar
Željezničar-Čelik
Tuzla City-Željezničar

ČETVRTI

Željezničar-Tuzla
Zvijezda-Željezničar
Željezničar-GOŠK
Sarajevo-Željezničar
Željezničar-Zrinjski
Široki-Željezničar
Željezničar-Krupa
Željezničar-Mladost
Sloboda-Željezničar
Željezničar-Radnik
Čelik-Željezničar
Mi ako ove prve tri neuzmemo halali huso materi..
U tri derbija iza i bod je plafon sa ovim indijancima u ekipi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:55 pm

Tako igramo da je Odovic za Amara Rinus Mihels :zid: :zid: :zid:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:56 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Što da me banuju? Odović nije legenda Želje? Slagao da ne igramo ništa bolje? Štaviše u prvih par kola kad je Oda došao igrali smo svemirski fudbal za ovo sad. Nisam ja protiv Amara, ne shvataš ti to, ali ovdje nema ni zrna obećanog poboljšanja.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:56 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Upravu si tipa Sadikovica, Bogicevica,Stanica ili igraca bez minute Klepaca i Bajica :zid:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:56 pm

U svim normalnim ligama tri crvena
- golman namjeran udarac glavom
- Ignjatović drugi žuti nad Pavićem
- Adžem udaranje svog igrača (sreća pa fuli Šabana)

što su nam upaljeni reflektori na Gravici (da im Amar nije zado trening)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:57 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Da se pita tebe i oni sto su Slavkove pripremne poredili s Amarom su trebali banovati jer ne odgovara vasem Bozanstvu. A Bozanstvo ko kita, ne moze pas sastaviti. Slavko Barcelona za ovo.

Trebat ce mu 4-5 da i ova svoja govna pocisti sto ih je uhljebio i vratio im neke usluge. JEr ocito nisu ni za prvih 18, a oni koji se nadju nikad i ne udju.
Frajko 1 izmjenu izvrsio.
E jes doveo igracine Allah ga nagradio. Ovo je nevidjeno u fudbalu.
Spavas li mirno Gvardiola?
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:58 pm

Brkoo je napisao/la:I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Barem ti budi objektivan. Imao je Amar sad sve isto kao Krcma. Jedne pripeme, jedan transferski rok. Isti taj Krcma je tjeran zbog igre, a igralo se bolje i to dosta bolje. Ko je odgovoran sto su raskinuti ugovori s boljim igracima od ovih sto sad imamo? Ovo ne valja i to je cinjenica. Ja prvi gotivim Amara i smatram ga daleko najboljim trenerom ove lige ali od pocetka ovog mandata ima krivi pristup, i zbog toga ovako i igramo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:59 pm

drenchy69 je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:37 pm
Upravo smo odgledali utakmicu šampionata BiH u IZBIJ NABIJ. Rezultat očekivano neriješen. Domaćin je izveo 347 izbij i 226 nabij, a gosti su imali 178 izbij i 395 nabij. Stratezi oba tima, inače vrhunski stručnjaci ove igre, su izjavili da su prezadovoljni rezultatom, i da će nastojati u sljedećim utakmicama svojih izbij nabij ''klabova'', da poboljšaju ovaj današnji učinak. S obzirom da je lopta provela u zraku 87% vremena, svrha ove igre, je ispunjena.
Posjed lopte : Zrak 87%, Zemlja 13%, od čega 12,9% bila u autu. Napomena: 0,1% kada je lopta bila u terenu i na zemlji nije bila u posjedu niti jedne ekipe već na putu u aut ili u zrak.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 7:59 pm

Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:00 pm

**** me svak kad uplatih dvije marke da gledam ovo sranje od utakmice.
I ***** ja ovakvu ekipu kao što je Sloboda. Pa ovo što oni igraju je najgori fudbal u historiji naše lige. K.urac ćeš nešto i napraviti, sastaviš 2-3 pasa i hrmpalija ti noge polomi. Mesari mrtvi. Kaže najbolja odbrana lige? Pa bajo moraju primiti najmanje golova kad samo izbijaju, udaraju, rokaju, lome... I opet ne dobiju crveni karton. E glavu dajem da smo mi ovako igrali utaimicu bi završili sa dva ograča manje. **** ovaj fudbal i ovu ligu. Ubjedljivo najgori teren u ovoj našoj jadnoj ligi je ovaj u Tuzli.

Što se tiče igrača, po mom mišljenju i ovom što sam vidio najbolji Veselinović. Ovo ostalo jedna velika nula.

I do kada će se više šutiti na jebene sudijske odluke? Do kad će se dopustiti da mafija i kriminalci iz saveza kroje kako njima odgovara? Do kad će se dopuštati da nas uništavaju i lome? Pa Krpić oka neće moći sklopiti od bolova... Dajte saopštenje neko, dajte pobunite se da se više stane u kraj smradovima. Zaprijetite jebenim istupanjem iz ove mrtve lige! Kad će Zrinjski i Široki Brijeg imati iste kriterije kao Željezničar i Sarajevo? Hoće li ovaj transparent Fukara proći nekažnjeno? Takav odnos prema čovjeku koji je zaslužan što uopšte i postoji ova jadna liga i savez?! Hoće li stadion proći bez suspenzije? Do kad će se pustiti da Ultrasi i Škripari ispoljavaju nacionalizam i ostala sranja? Ili je možda bitnije kazniti bakljadu? SAVEZ NAPOLJE! BEGIĆU POGINI MAJKU TI *****!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:01 pm

jel vas stid ovih ljudi onako odigrati, momaka koji dolaze u 35 minuti-izlaze u 80, provedu u voznji citav dan da bi vama podrsku dali..
Stidite se svi od igraca i trenera !slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:01 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:49 pm
Valter je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:41 pm
Amare izanaliziraj ove tri utakmice i vidi šta bi sa futbolom igrom koja je nastala nekad, fudbal, nogomet ...
Neces vjerovati ali smo za razliku od prije i one serije poraza, sa Amarom na celu nekoga i pobijedili, uzeli bod sad i na teskom gostovanju u Tuzli..
Izvini paša moj ako sam te šta nasekiro, nek si me naružio.
Usput budi rečeno ja sam ovdje govorio o futbolu a ne o bodovima.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:03 pm

Zaka je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Što da me banuju? Odović nije legenda Želje? Slagao da ne igramo ništa bolje? Štaviše u prvih par kola kad je Oda došao igrali smo svemirski fudbal za ovo sad. Nisam ja protiv Amara, ne shvataš ti to, ali ovdje nema ni zrna obećanog poboljšanja.
Odovic-Igracka legenda koja nas je bas hinjskim ponasanjem ove sezone skoro do dna dovela i to mu nije bio prvi put da uradi. Prije ovog zadnjeg blamiranja u mandatu lrine ovog zadnjeg, doveo lik u klub Diattu, Kokota, i ostale debile i svi drugi mu bili krivi.

Rezultat, to je ono sto je bitno. Pusti ljepotu u igri,to je nesto sto nije vazno. Naredne sezone bih potpisao da svaku dobijemo sa 1 golom razlike a da igramo ruzno jer se ne pisu bodovi kad igras lijepo a nemas rezultat..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:04 pm

Amar totalno nezainteresovano izgleda od samog pocetka.
Nek nam je na hajr, ali njegovo ponasanje, postupci, stvari koje radi na pripremama i pored linije su ne karakteristicne njemu. Ko da preko kc ovo radi.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 09, 2019 8:07 pm

Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 8:03 pm
Zaka je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:56 pm
Brkoo je napisao/la:
sub mar 09, 2019 7:52 pm
I ove sto porede nesto Odovica i Amara odmah banovati.

Trebat ce ovdje Amaru bar 2-3 tranafer roka da se pociste sva ova govna koja su dovodjena u klub i da se dovedu igraci dostojni dresa naseg kluba..
Što da me banuju? Odović nije legenda Želje? Slagao da ne igramo ništa bolje? Štaviše u prvih par kola kad je Oda došao igrali smo svemirski fudbal za ovo sad. Nisam ja protiv Amara, ne shvataš ti to, ali ovdje nema ni zrna obećanog poboljšanja.
Odovic-Igracka legenda koja nas je bas hinjskim ponasanjem ove sezone skoro do dna dovela i to mu nije bio prvi put da uradi. Prije ovog zadnjeg blamiranja u mandatu lrine ovog zadnjeg, doveo lik u klub Diattu, Kokota, i ostale debile i svi drugi mu bili krivi.

Rezultat, to je ono sto je bitno. Pusti ljepotu u igri,to je nesto sto nije vazno. Naredne sezone bih potpisao da svaku dobijemo sa 1 golom razlike a da igramo ruzno jer se ne pisu bodovi kad igras lijepo a nemas rezultat..
Pa ti si uvijek pisao o ljepoti igre kad su u pitanju ostali treneri, tražiš Amaru 2-3 prelazna roka, a Oda došao u 3. kolu. Krčmarević imao jedan prelazni rok...
A ovaj prelazni rok je iskorišten za vraćanje Dade i Stanića, dovođenje Klepača i Bajića...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija