Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:30 pm

ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 9:22 am
A ko radi? Fakat nisam upoznat.
I ne vidim razlog da se raspisuje konkurs ako neko već radi na toj poziciji. Drugo je u državnim firmama gdje se po zakonu mora raspisati konkurs.
Faruk Brković, sin Nijaza Brkovića. Radi već oko mjesec dana. Jučer je valjda zvanično počeo. Tako kažu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:32 pm

http://fss.rs/index.php?id=21&aid=14958

Gasal strijelac za U17 protiv Srbije.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:34 pm

mirzza je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:56 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:46 pm
MATORI je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:34 pm
@ublehaš
Za istočnu tribinu je Chwila u pravu - ti nisi, iste su mi info kao i njemu, a kolega mi je učestvovao u reviziji projekta i realizaciji - građenju.
Koje informacije? Obojica smo rekli da je istok izvan gabarita. Obojica tvrdimo da je predato za građevinsku za izgrađene gabarite (ja imam informaciju da je to davno predato. Prije završetka istoka). Jedina je razlika što on tvrdi da je to naš javašluk, a ja da nam na vrijeme nisu izdali dozvole i da smo mi izgradili tribinu. Da je nismo tad izgradili, vjerovatno ni sada ne bi bila izgrađena (evo vidimo da još nema građevinske).
Naravno možda si na nešto drugo mislio. Možda misliš da bivša uprava nije predala za građevinsku nikako (ja imam informacije da jesu i to davno)...
Ja prvi put kao clan kluba cujem da je istok van gabarita napravljen i da nemamo dozvolu za isto, sto je vjerovatno uzrok sto poslovni prostori ne rade vec dvije godine.
Dakle neko moze odgovarati zato sto se napravila tribina bez dozvole i sto smo na gubitku 600.000 KM za 2 godine rentanja poslovnih prostora.
To je ta slavna transparentnost o kojoj se pricalo zar ne?
Kako smo na gubitku kada dozvola još nije izdata? Da smo je čekali ne bi imali ni tribinu. Fakat ne kontam kako smo na gubitku.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:35 pm

bianco blu je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:14 pm
Jel istina da je kupljena trafo stanica, tako da sad i grijači na terenu počinju s radom?
Sve vrijeme sam konto da je trafo stanica za reflektore i ta koja ce sluziti za grijace. Nije valjda potrebno dvije imati na stadionu!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:37 pm

avlami97 je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:30 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 9:22 am
A ko radi? Fakat nisam upoznat.
I ne vidim razlog da se raspisuje konkurs ako neko već radi na toj poziciji. Drugo je u državnim firmama gdje se po zakonu mora raspisati konkurs.
Faruk Brković, sin Nijaza Brkovića. Radi već oko mjesec dana. Jučer je valjda zvanično počeo. Tako kažu.
Ako se imalo bacio na oca uhljupa, donji smo..
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:40 pm

vopla je napisao/la:
sri mar 06, 2019 8:30 pm
.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Je li ovo Enes cini sedzdu? Do nedavno smo jedva imali koga za Fatihu u startnoj postavi a sada imamo igraca i za sedzdu! :pljesak: Zar ne napredujemo u svakom pogledu!
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:43 pm

ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:46 pm
MATORI je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:34 pm
@ublehaš
Za istočnu tribinu je Chwila u pravu - ti nisi, iste su mi info kao i njemu, a kolega mi je učestvovao u reviziji projekta i realizaciji - građenju.
Koje informacije? Obojica smo rekli da je istok izvan gabarita. Obojica tvrdimo da je predato za građevinsku za izgrađene gabarite (ja imam informaciju da je to davno predato. Prije završetka istoka). Jedina je razlika što on tvrdi da je to naš javašluk, a ja da nam na vrijeme nisu izdali dozvole i da smo mi izgradili tribinu. Da je nismo tad izgradili, vjerovatno ni sada ne bi bila izgrađena (evo vidimo da još nema građevinske).
Naravno možda si na nešto drugo mislio. Možda misliš da bivša uprava nije predala za građevinsku nikako (ja imam informacije da jesu i to davno)...
Predala je.
Nije ispravna formulacija izgradili smo van gabarita, jer ispada da su u klubu bile budale - ne znaju ni šta ni koliko grade...jednostavno dobijena je dozvola za tribinu MANJIH dimenzija.
Kad se gradilo...gudački orkestar je zvao inspekciju, jer formalno pravno gradimo objekat veći nego što je projektovan, međutim to je tada prebrođeno...
na način da se ušlo u PREprojektovanje tribine, što je učinjeno i predato u općinu (uključivo i krov).
TAJ projekat je potpuno u skladu sa izvedenim stanjem tribine, dakle današnja tribina NIJE van gabarita projekta koji je predat u općinu.
Zašto nije izdata građevinska dozvola - ako je sve u redu?
Direktor treba brate preći preko mosta prošetati do općine i vidjeti.
Ako nas handre 'nako - javno se oglasiti.
Ako je JOŠ NEŠTO do nas onda jbg šuti i probaj to okončati više.

Možda isto mislimo a da se ne razumijemo.
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u čet mar 07, 2019 2:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:44 pm

ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:34 pm
Kako smo na gubitku kada dozvola još nije izdata? Da smo je čekali ne bi imali ni tribinu. Fakat ne kontam kako smo na gubitku.
Pa lijepo, receno je da ce da rade pustanjem istoka. Ali ocito se otislo na vecu tribinu bez dozvole, neka neko potvrdi ko je upucen, ali sva prica ide na to da je to uzrok sto poslovni na istoku ne rentamo.
A evo za mjesec je 2 godine kako prde prazni, a na pitanje zbog cega nikad nema odgovora.
Tra-nspa-re-ntno-st cuvena.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:45 pm

Ma stomak ga uhvatio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:51 pm

U nedelju derbi juniora Željezničara i sarajeva u 14 sati.

Pioniri i kadeti u subotu protiv Mladosti od 10 odnosno 11:30 sati.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:58 pm

Gdje se igra larse ?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 2:59 pm

MrkiMedo je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:58 pm
Gdje se igra larse ?
Derbi na Grbavici.

Mora se to dobiti, jer sljedeća protiv Zrinjskog u Mostaru. Ako se to ispuši ćao titula :D
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 3:05 pm

MATORI je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:43 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:46 pm
MATORI je napisao/la:
čet mar 07, 2019 1:34 pm
@ublehaš
Za istočnu tribinu je Chwila u pravu - ti nisi, iste su mi info kao i njemu, a kolega mi je učestvovao u reviziji projekta i realizaciji - građenju.
Koje informacije? Obojica smo rekli da je istok izvan gabarita. Obojica tvrdimo da je predato za građevinsku za izgrađene gabarite (ja imam informaciju da je to davno predato. Prije završetka istoka). Jedina je razlika što on tvrdi da je to naš javašluk, a ja da nam na vrijeme nisu izdali dozvole i da smo mi izgradili tribinu. Da je nismo tad izgradili, vjerovatno ni sada ne bi bila izgrađena (evo vidimo da još nema građevinske).
Naravno možda si na nešto drugo mislio. Možda misliš da bivša uprava nije predala za građevinsku nikako (ja imam informacije da jesu i to davno)...
Predala je.
Nije ispravna formulacija izgradili smo van gabarita, jer ispada da su u klubu bile budale - ne znaju ni šta ni koliko grade...jednostavno dobijena je dozvola za tribinu MANJIH dimenzija.
Kad se gradilo...gudački orkestar je zvao inspekciju, jer formalno pravno gradimo objekat veći nego što je projektovan, međutim to je tada prebrođeno...
na način da se ušlo u PREprojektovanje tribine, što je učinjeno i predato u općinu (uključivo i krov).
TAJ projekat je potpuno u skladu sa izvedenim stanjem tribine, dakle današnja tribina NIJE van gabarita projekta koji je predat u općinu.
Zašto nije izdata građevinska dozvola - ako je sve u redu?
Direktor treba brate preći preko mosta prošetati do općine i vidjeti.
Ako nas handre 'nako - javno se oglasiti.
Ako je JOŠ NEŠTO do nas onda jbg šuti i probaj to okončati više.

Možda isto mislimo a da se ne razumijemo.
Pa u principu pričaš što i ja. Možda se ja nisam dobro izrazio. Sve smo predali i odavno imamo uslove da se izda građevinska.
Koliko je meni poznato ista nije izdata zato što Koldžo opstruira. Kao svaki put nalaze neke mane projektu, pa se to razvuče do krajnjih granica, pa kad se preda novi ide opet neka mana i tako u nedogled. Znači pravno formalno se pokrio, ali nas suštinski kara. To je i razlog što se nije čekalo da se izda građevinska za ostatak tribine nego se odmah gradilo.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 3:18 pm

@ublehaš
Ako nas kako kažeš ka.raju 'nako, onda ih JAVNO napasti, zašto ne, lokalni izbori su sljedeće godine, toće proletit' sad pa sad, do tada ih (njihovog šefa) NON STOP prozivati - u medijima , na utakmicama...SVUGDJE?
Ako idemo u rat sa savezom - a takve su najave onoga ko je doveo upravu - a uprava njega, što ne ratovati sa općinom?
Ko ih je.be!
U rat sa svima!
To je juče (kad je savez u pitanju) tražila većina forumaša.
Kad je dernek nek' i hala gori.
:kafa:
Je li mudro?
Bezbeli da nije, ali vidim to se traži.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 3:21 pm

Problem za istok je sto postoji zapisnik i zabrana gradnje od inpsekcije,u izgledu kojem trenutno izgleda.
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 3:36 pm

avlami97 je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:30 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 9:22 am
A ko radi? Fakat nisam upoznat.
I ne vidim razlog da se raspisuje konkurs ako neko već radi na toj poziciji. Drugo je u državnim firmama gdje se po zakonu mora raspisati konkurs.
Faruk Brković, sin Nijaza Brkovića. Radi već oko mjesec dana. Jučer je valjda zvanično počeo. Tako kažu.
Ne lupaj gluposti,čuj mjesec,pa ovi novi su tek 40+ dana tu
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 3:55 pm

zuka je napisao/la:
čet mar 07, 2019 3:21 pm
Problem za istok je sto postoji zapisnik i zabrana gradnje od inpsekcije,u izgledu kojem trenutno izgleda.
E ko tu jebe stvar ?
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 4:02 pm

jug21 je napisao/la:
čet mar 07, 2019 3:36 pm
avlami97 je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:30 pm
ublehas je napisao/la:
čet mar 07, 2019 9:22 am
A ko radi? Fakat nisam upoznat.
I ne vidim razlog da se raspisuje konkurs ako neko već radi na toj poziciji. Drugo je u državnim firmama gdje se po zakonu mora raspisati konkurs.
Faruk Brković, sin Nijaza Brkovića. Radi već oko mjesec dana. Jučer je valjda zvanično počeo. Tako kažu.
Ne lupaj gluposti,čuj mjesec,pa ovi novi su tek 40+ dana tu
Napisao samo - tako kažu. A Skupština je bila 23.12.2018. godine, što znači da je od tada prošlo dva i pol mjeseca. Na kraju krajeva u tome nije ni poenta. Poenta je - što su raspisivali Konkurs, ako je to radno mjesto već popunjeno i neko radi. Imaš mahanje.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u čet mar 07, 2019 4:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 4:02 pm

bianco blu je napisao/la:
čet mar 07, 2019 2:14 pm
Jel istina da je kupljena trafo stanica, tako da sad i grijači na terenu počinju s radom?
?????? Zna li neko ovo?
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 07, 2019 4:09 pm

Kospa je napisao/la:
čet mar 07, 2019 3:55 pm
zuka je napisao/la:
čet mar 07, 2019 3:21 pm
Problem za istok je sto postoji zapisnik i zabrana gradnje od inpsekcije,u izgledu kojem trenutno izgleda.
E ko tu jebe stvar ?
Prakitcno mi smo krivo za to,ali ne treba kriviti niti proslu upravu jer to je bio jedini nacin tada da se napravi.Ko se sjeca da smo svi pisali gradi Miske boli te,nakon izlaska inspekcije.Sada Koldzo i sto zeli dati,problem je sto ne smije niti on puno reagovati jer jedva cekaju da napadnu njega i stranku mu ako sta radi kako nije uredu.Tako da nije sad niti do nas trenutno,niti savez ne zeli dati pare a niti Koldzo ne koci nista licno,sve je sad do sluzbi koje daju dozvolu sta ce biti.Zao mi je sto samo ovi upuceni tu na forumu nista ne zeli reci za ovo,a jedva su docekali da se kaze za kredit i slicne stvari.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 31 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija