Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:00 pm

Zeljo je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:56 pm
rodrigo87 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:50 pm
U koliko zavrsimo kao cetvrti ili treci s kim bismo igrali redom? Gdje se to moze naci
Mislim da imas stranicu prije.
Vidio sam to,ali nisam siguran bio kojim redom idu utakmice
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:05 pm

slika
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:11 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:44 am
Nema on šta zaratit.. Dovoljno smo mi duboko zapeli u saradnji sa savezom.. Eto bivši su ih dočekivali ko faraone pa uprava u njihovom društvu fotelja do fotelje gleda kako nas neki grbić i paradžik zajebavaju ko zadnje levate..
Amar jedini u ovoj šaban ligi ima muda to javno reći, zato i jeste Amar... Najtrofejniji, najbolji, najveći mangup..
Ma upravo tako i treba, dok smo šutili i gotivili ih u plavom salonu da jedu i piju misleći da ce nam kao nesto valjati, svi znamo kakvo je bilo sudijsko izivljavanje. Dosta vise suti i trpi! Prošla uprava je pokušala i radila gospodski sa savezom pa ništa, hajmo sad probati mangupski.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:15 pm

o cemu pricamo? jednoj od najadnijih liga na svijetu. liga koja ne napreduje ni 1%.
Nek popuse ako misle drugacije, zbog suti i trpi nam je ovako stanje u drzavi i fudbalu. jeb.em ja ljude koji ce sutiti citav zivot. trebaju nam promjene, treba nam jaca liga. bolji tereni.
bolji prenos, bolje kamere.

nista me valja u ligi, necemo se lagat. ja bih prvi podrzao da savez uradi teren sarajevu, slobodi, zrinji..
a ova pogan iz saveza ako misli da je sve bajno onda oni zive u 96.

samo javno kritikovat, ovo je nas stadion. zeljo je nas. kroz citavu historiju smo se borili protiv sistema, a zasto da sada sutimo? zbog toga sto su oni posrednici? pare iz budzeta saveza daju samo za plate i nove zgrade. samo na reprezentaciju misle.
MIRZA RASCIC
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:17 pm

CURVA je napisao/la:
Zeljo je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:21 pm
CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:09 pm
znam brate ali na neki drugi nacin i uradi nesto evo prethodna mu je uprava pokazala da sve se moze ali treba raditi .On u to vrijeme da je bio u klubu on bi ismijao cuj Istok ma kakav teren nema para ko ce dati zato pare. Ne svidja mi se raja je dovoljno utucena njegova realnost nikom ne treba ili nista nemoj ni govoriti .
Ja mislim da je ovo jedini nacin, stalno prozivanje saveza. Nema od sutnje nista, ili lijepe kritike, oni ce to samo sa strane staviti. Ovako kad bi svi poceli pricat, mislim da bi to urodilo plodom
Ne goovrim ja ovdje sto je on popljuvao BH Telecom, savez,medije,pa i ovog voditelja nego on ce se posrati na sve ali dobro necu vise o tome pisaj ga .
Nismo mu ni mi valjali jer kao nema zarade od navijaca eto Dinamo ga ima prosjek 2000 hiljade pa ljudi haraju .
Majstore ti bas izgleda Zelju pratis od 2015. Ovo bice Zeljo K.... sampion se pjeva od 2015. Kad smo se poceli bahatiti da cemo duple uzimat da smo prerasli Bosnu i tako te bajke pa su nas svi uzeli na noz. Od kad znam Amara jednom je najavio da ide na titulu o to onda kad smo sve poderali i uzeli duplu kad 18 utakmica nismo gola primili a 32 zaredom bez poraza je li i to kupio i dogovorio??? Kad su nam poceli linije crtat i klat svi su govorili zasto sutimo kad ne sutimo serenda se sto se prica ista. Sramota je kompanije bh telecoma da u 21. Vijeku snimaju tekme digitronom i napalcuju to sa 2 marke. Nek ulete klosari koju marku kupe kameru ili iznajme profesionalce a ne opremu drzavnih televizija. Samo da se hoce telekom prodat da posutaju novi vlasnici sav otpad i konacno pocnu radiit kako treba.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:36 pm

dosta smo šutili ,Amar sinoć je rekao ono što misli Husref,Baka i svi ostali treneri i normalni ljudi.Ako je cijena da nećemo zbog ovakih izjava dobiti krov za istok ne moramo ga ni dobiti.Nije ni Amar mala maca ako oni budu igrali prljavo vjerujem da će imati adekvatan odgovor.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:47 pm

Sve neki revolucionari na forumi jbt.

Ko kaze da nam nije liga qrac i da sve sto je AO reko nije tacno?

Poenta je sto trebaju svi klubovi zajedno istupiti a ne da se nama kace zvona.
Sacekajte malo objave kazni za baklje, zastave,himnu, i za sav propali hljeb iz velepekare od prije 5 dana.
Neka taj isti Amar bude inicijator kreiranja udruzenja premijerligasa ako stvarno misli nesto dobro uraditi, pa onda unutar takvog tijela moze davati onakve izjave kada ima klubove iza sebe.

Ovako ce Zeljo fasovat dobru kandziju kad god bude prilika da bude upozorenje ostalim a drugi klubovi ce podvit rep i ko pickice se usutiti. Ali eto, mi se mozemo pohvaliti kako im je Amar "spustio"
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 1:57 pm

Kospa je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:47 pm
Sve neki revolucionari na forumi jbt.

Ko kaze da nam nije liga qrac i da sve sto je AO reko nije tacno?

Poenta je sto trebaju svi klubovi zajedno istupiti a ne da se nama kace zvona.
Sacekajte malo objave kazni za baklje, zastave,himnu, i za sav propali hljeb iz velepekare od prije 5 dana.
Neka taj isti Amar bude inicijator kreiranja udruzenja premijerligasa ako stvarno misli nesto dobro uraditi, pa onda unutar takvog tijela moze davati onakve izjave kada ima klubove iza sebe.

Ovako ce Zeljo fasovat dobru kandziju kad god bude prilika da bude upozorenje ostalim a drugi klubovi ce podvit rep i ko pickice se usutiti. Ali eto, mi se mozemo pohvaliti kako im je Amar "spustio"
Na mene su se "natakarili" kad sam ironično konstatovao da je mudro rekao....
Komplet ekipa "Amar zna" je to okarakterisala kao uvredu velikog vođe.
Sad će - ili su već i Husref, Baka i ini....nazvati ili reći "Velikom vođi" da je baš dobro rekao, a (javno) nastaviti šutjeti ko' pi.čke.
Jbg važno je ispasti pametan - a znate kako završe glasnici "loših" vijesti.
Ili ko' u filmu Dolly Bell - "Drugi j.ebu - a ti se Muzafere kupaj".
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:03 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:36 pm
dosta smo šutili ,Amar sinoć je rekao ono što misli Husref,Baka i svi ostali treneri i normalni ljudi.Ako je cijena da nećemo zbog ovakih izjava dobiti krov za istok ne moramo ga ni dobiti.Nije ni Amar mala maca ako oni budu igrali prljavo vjerujem da će imati adekvatan odgovor.
Brate ovo boldirano je po meni pravo naivno razmisljanje bez uvrede.
Promjene na bolje se nece dogoditi preko noci, kampanjski, hajkom, nego kao rezultat dogovora, natezanja, lobiranja kao sto je to slucaj svuda u svijetu.

Moramo biti malo pametniji, mudriji od individualnih ispada u medijima...

Volio bih i ja da Zrinjski, Sarajevo, Sloboda dobiju terene ali ako ce u tom procesu Zeljo jedini fasovat ili izvuci najdeblji kraj **** to
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u uto mar 05, 2019 2:10 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:06 pm

mlad sam i da, zelim napredak a ne stagnaciju. kad oni tebe je.bu je.bi i ti njih. ne mozes vjecno sutit.
ionako su nas sudije guzile ove sezone, a to nece prestat ako sutimo.
nadoci ce nekad i ostali timovi. nekome i ne godi da se nasa liga sredi.

moramo biti pametniji, ali dat guzice za krov ne trebamo. mi smo zeljo i kakvi takvi smo najtrofejniji i najposjeceniji tim u ovoj ligi.
MIRZA RASCIC
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:08 pm

Juniori gube 3:0 od Slavije...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:18 pm

Trebao je pohvaliti prenose.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:27 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:14 pm
Blueworld21 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 1:17 pm
CURVA je napisao/la:
Ne goovrim ja ovdje sto je on popljuvao BH Telecom, savez,medije,pa i ovog voditelja nego on ce se posrati na sve ali dobro necu vise o tome pisaj ga .
Nismo mu ni mi valjali jer kao nema zarade od navijaca eto Dinamo ga ima prosjek 2000 hiljade pa ljudi haraju .
Majstore ti bas izgleda Zelju pratis od 2015. Ovo bice Zeljo K.... sampion se pjeva od 2015. Kad smo se poceli bahatiti da cemo duple uzimat da smo prerasli Bosnu i tako te bajke pa su nas svi uzeli na noz. Od kad znam Amara jednom je najavio da ide na titulu o to onda kad smo sve poderali i uzeli duplu kad 18 utakmica nismo gola primili a 32 zaredom bez poraza je li i to kupio i dogovorio??? Kad su nam poceli linije crtat i klat svi su govorili zasto sutimo kad ne sutimo serenda se sto se prica ista. Sramota je kompanije bh telecoma da u 21. Vijeku snimaju tekme digitronom i napalcuju to sa 2 marke. Nek ulete klosari koju marku kupe kameru ili iznajme profesionalce a ne opremu drzavnih televizija. Samo da se hoce telekom prodat da posutaju novi vlasnici sav otpad i konacno pocnu radiit kako treba.
ti ces meni reci od kada ja pratim Zelju ?cuj BH Teecom da kupuje kamere :zid: :zid: znas li ti kako uopste funkcionisu firme u BIH.a pa jedina firma koja je htjela da ulozi u ligu koju nikoga ne zanima cak ni savez BIH i to je njegov babuka bio incijator .Nisi ni razumio sta ja pokusavam reci od suplje price nema nista prethodna uprava je pokazala kako se treba raditi i kako moze. Bolje mu je neka slijedi put ,zadnji put kad je otisao svi su mu bili krivi cak i navijaci jer nema zarade od nas .Na Jug nisi mogao uci morao si skociti da bi usao na tribinu .Nego ako si sve uradio da otjeras one ljude uhvati se posla i ne pametuj .
Ne treba se bas ni raditi kao sto je to radila prosla uprava, oni su pustali da nas ovi gaze kako stignu. Naravno da treba odrzavati sve u granicama normale, ali ako vec bht ima kamere koje su HD, zasto onda snimaju sa 360p?

I kad kazem nw treba se raditi kao prosla uprava, mislim na to da ne treba pustiti da te svi gaze ko zadnjeg olosa radi par hiljada. A ostalo sve preslikati iz rada prosle uprave sto se tice finansija i ostalog.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:41 pm

LARSSON je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:08 pm
Juniori gube 3:0 od Slavije...
Sta im je...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 2:50 pm

Omar500 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:41 pm
LARSSON je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:08 pm
Juniori gube 3:0 od Slavije...
Sta im je...
(FOTO) Juniori Željezničara iznenađujuće poraženi u Istočnom Sarajevu

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... evu/148295

Samo se nadam da nije to taj napredak koji će nam donijeti u OPu...

Sljedeći meč derbi, ako to ispušimo ćao titula
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:10 pm

LARSSON je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:50 pm
Omar500 je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:41 pm
LARSSON je napisao/la:
uto mar 05, 2019 2:08 pm
Juniori gube 3:0 od Slavije...
Sta im je...
(FOTO) Juniori Željezničara iznenađujuće poraženi u Istočnom Sarajevu

https://sport1.oslobodjenje.ba/omladins ... evu/148295

Samo se nadam da nije to taj napredak koji će nam donijeti u OPu...

Sljedeći meč derbi, ako to ispušimo ćao titula
Da li ih je Dogan ili Misimovic selektirao?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:20 pm

Zeljo je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:52 am
MATORI je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:38 am
http://sc.sport.ba/zasto-je-osim-u-prav ... ci-fudbal/

Ma zarati sa svima, to je baš mudro, ko ih j..., a sve zbog ličnih frustracija sa Begićem oko izbora za selektora...
Kad ne bude krova na istoku i ostalih sufinansiranja sa NSBiH i UEFa, jbg morat će neko biti kriv.
Ko će biti kriv?
Pa stara uprava naravno - neprijatelj nikad ne spava!
Isti si ko onaj Bosanac. Izmisljas neke stvari da stvoris negativnu energiju, a napokon se sve malo smirilo
Najradije bi presutio na prozivke, mozda i opsovao najmilije tebi i slicnim poput tebe(sto prozivate za viber grupe koje su postojale i cinjenica je da je s moje strane bilo javno upozorenje znajuci ako se ne desi sto mi jeste bio cilj,da cu dobiti ban i dobio sam i ne zalim).

A sad evo ovako javno admini da vide prozivanja,prosle sedmice sam zbog svog stava,misljenja a najvise vjerovatno odgovora i replike na prozivke,uvrede i insinuacije slicne ovim dobio BAN na 24h. Nadam se da važe jednaka pravila na ovoj iole zdravoj forumskoj zajednici nas nickova ljubitelja jedne nenormalne ljubavi zvane Zeljo!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:24 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:54 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:25 am
http://scs.port.ba/zasto-je-osim-u-prav ... ci-fudbal/

Nije direktno vezano za nas, već općenito o ligi.. Ali fino je pročitati. Dobar tekst.
Majke mi mrzim ove njegove izjave on ce sa svojim izjavama isprazniti i ovo malo raje sto gleda ove utakmice previse je ironican, ismijava ,voditelje ne postuje ,nista mu ne valja a sve otjerao da bi dosao u klub. Babo mu je potpisao ugovor sa BH Telecom -om ,uredu kritika ali na neki lijep nacin ili konkretno uradi nesto da to sve poboljsas a ne ovako .
Opet ce poceti slabo para od navijaca samo za kazne ,u europu kad odemo necemo ni izvuci protivnika on ce nas isfurati ne znam nisam zeljan ovih njegovih gluposti .
Procitao si politiku,msm uvijek si kontao 2 i 2. 👍
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:29 pm

Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:53 pm
AdmirA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:38 pm
Plava Porodica je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:53 am
Kad je sa slobodom i u koliko?
Subota, 15h
Fuj termin :psujem:
Promijenjen je termin u 17:30h
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 05, 2019 3:37 pm

CURVA je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:14 pm
nikson je napisao/la:
uto mar 05, 2019 12:11 pm
MATORI je napisao/la:
uto mar 05, 2019 11:38 am
http://sc.sport.ba/zasto-je-osim-u-prav ... ci-fudbal/

Ma zarati sa svima, to je baš mudro, ko ih j..., a sve zbog ličnih frustracija sa Begićem oko izbora za selektora...
Kad ne bude krova na istoku i ostalih sufinansiranja sa NSBiH i UEFa, jbg morat će neko biti kriv.
Ko će biti kriv?
Pa stara uprava naravno - neprijatelj nikad ne spava!
Pa eto lizo ti se Misimovic s Begicem pa si ostecen najvise puta otkako se igra ova liga....
Jeste ali je izvukao ,maksimalno para od saveza, nemoj ga pravdati opet ce nas ostaviti u ratu sa svima nije ni cudo sto se na svakom stadionu pjevalo biti ce Zeljo k,,,, sampion vjeruj mi on je dosta toga izazvao
Ma u ratu smo mi sa svima od 2015te. Nema vise trenera koji te postuje, nema igraca da je otisao a da te gotivi....a savez ako zeli da te jebe, jebat ce te...bez obzira bio tu misimovic, amar, ti, ja....isto je i s koldzom...sa svima sve moze a ustvari bez "na kafu" nikad nista ne moze...dao ti je teren savez pa te sahranio sudjenjem na istom tom terenu. Na mostu dobijes, na cupriji izgubis....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], neroazzuro i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija