Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 5:40 pm

South je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:38 pm
Pa ovo je bas umjereno , kad se sjetim kakav je forum bio posle poraza kad je ona uprava bila , psovanje konstantno citavu utakmicu , kasnije blacenje svega i svacega ... ja bas primjetim da je raja suzdrzana sa pljuvanjem...
Raja je suzdrzana vecinom, izleti tu i tamo neko, nemaju ljudi vise zivaca ni za Amara, ni Misketa, ma ni sebe, a ne za drugoga.., ali raja jos uvijek suti uglavnom. Ja sam za to da se sudi nakon nekog vremena o svakome, vrijeme sve pokaze..., a sada zbog Zelje mi se trebamo ujediniti i podrzati Zelju!! Nije ovo ni lose bilo, pritiskali smo, ali nekako manje-vise ista atmosfera kao na jesen... nazalost. Jos jednom, svaka cast Jugu i Manijacima, odusevili su momci!!

A ako ima neko ovdje ko se raduje porazu Zelje, ili ko bi se radovao, promasio je forum!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 5:46 pm

Jug je samo jedan!
SVI ZAJEDNO ZA ŽELJEZNIČAR!
slika
:baklja: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 5:51 pm

Tribina Jug..
Ja jedva čekam pivu prije tekme, preporođenu Dolinu poželio sam je to je tek posebna priča, dresove Plave, svoje mjesto i svoj rahatluk van svih tokova svakodnevnice onih 2. sata na najdražem mjestu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 5:54 pm

Nije problem ko je koga izudarao, vec je problem sto ce pasti mrtva glava ako se ovako nastavi... Izvinjavam se ako me niste razumjeli :D
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 5:54 pm

Zeljo je zivi organizam...neko je zabijao nozeve u ledja kad je njemu odgovaralo, sad kada Zeljo krvari nikom kao nije jasno zasto...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:01 pm

storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 8:02 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:55 am
storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:40 am

Vajda mozemo dobiti bez tog sklanjanja. Na kraju krajeva zato i jesu bile promjene u UO u decembru. Neka pokazu zasto su dosli, svi redom, a dosli su zbog sportskog rezultata, kao i da nastave gradnju stadiona i sistematsko uredjenje kluba.

@PP, kao sto napisah, to je tako bilo sve i zadnjih 5 kola na jesen/zimu. Drasticno smo osteceni. Nije to pocelo sada.
Sjećam se ja dobro zadnjih 5. kola i svake greške.
To je bio i jedan od razloga što sam čekao odlazak Uprave. Tri godine bili tu i nisu uspjeli ama baš ništa poduzeti po pitanju bar toliko da bude pošteno suđenje na obje strane.
Zato se nadam da su ovi malo veće hinje i mangupi i da će se ovo što prije završiti.
Ovo nije više bod ili dva. Ovo je već sad bar 8-9 bodova. Ovo je krađa za UEFE. Ali odmah im se obratiti. Još danas.
Dakle, ovi ce morati biti "malo vece hinje i mangupi" sto se tice tog dijela (sudijske zastite), a biti iste "hinje i mangupi" kao prethodnici sto se tice uredjenja Kluba i gradnje Stadiona, da ne bi cekao njihov odlazak. Ja tako ne razmisljam, zato sam bio za "nadogradnju", a ne za temeljite promjene. Nisam ni za promjene trenutnih, tek su dosli, neka pokazu. A zelim im da budu najbolji, zbog Zelje.

Takodjer, ako je ovo kradja "bar 8-9 bodova", onda je danas kradja 1 boda, jer bismo izborili remi (gledajuci samo drasticne sudijske greske) da je sviran penal (i to ako bi bio realizovan). Dakle, prije toga je bila kradja bar 7-8 bodova. Trebalo im se tada obratiti, jos u decembru.
Storme sjecas se kad sam ja molio 1921.tv da naprave video od isjecaka sa utakmica gdje su nas sudijskim greskama ostetili i kad je ta ideja ismijana...jer nikome nije bilo(osim nekolicini) u cilju da se Uprava nadogradi i sacuva mir i ujedinjenje bez podjela.

I dokle smo dosli, na istom smo ,prizivao se Brko i ostala raja, a sada gledamo iste scenarije od sudijskih delegata.
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:28 pm

Edi dragi pa to je najbitnije :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: znas koja je razlika kad udaras i ako te udaraju :rofl:
[/quote]
Dobar :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:31 pm

slika
Taman prolazim i srce puno ,momci sinoc odradili posao u povratku. 👏Cijeli Tusanj je plavo bijeli!💙⚪
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:34 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 25, 2019 6:06 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 6:01 pm
storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 8:02 am


Dakle, ovi ce morati biti "malo vece hinje i mangupi" sto se tice tog dijela (sudijske zastite), a biti iste "hinje i mangupi" kao prethodnici sto se tice uredjenja Kluba i gradnje Stadiona, da ne bi cekao njihov odlazak. Ja tako ne razmisljam, zato sam bio za "nadogradnju", a ne za temeljite promjene. Nisam ni za promjene trenutnih, tek su dosli, neka pokazu. A zelim im da budu najbolji, zbog Zelje.

Takodjer, ako je ovo kradja "bar 8-9 bodova", onda je danas kradja 1 boda, jer bismo izborili remi (gledajuci samo drasticne sudijske greske) da je sviran penal (i to ako bi bio realizovan). Dakle, prije toga je bila kradja bar 7-8 bodova. Trebalo im se tada obratiti, jos u decembru.
Storme sjecas se kad sam ja molio 1921.tv da naprave video od isjecaka sa utakmica gdje su nas sudijskim greskama ostetili i kad je ta ideja ismijana...jer nikome nije bilo(osim nekolicini) u cilju da se Uprava nadogradi i sacuva mir i ujedinjenje bez podjela.

I dokle smo dosli, na istom smo ,prizivao se Brko i ostala raja, a sada gledamo iste scenarije od sudijskih delegata.
Braca nista se ne sekiraj ovo je sve dodatni motiv brkatom majstoru da svima jebe mater ovo njega pokrece i sto vise ovoga bude bilo sve ce ih jace jebati
Bilo je jasno sve iz izjave i pohvale na racun sudija, pokusava se na finjaka jos korektno a sad do kad, vidjet cemo..evidentno ekipe nemamo da se suprostavimo svima, a i kad smo imali znas sta su nam radili. Vrijeme je pred Brkom,trazio je,gazio preko mrtvih i dobio je klupu,sad nek rjesava sve u klubu ionako jos samo nije cistacica!
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:37 pm

Napokon nesto pozitivno, momci sa sjeverozapada se vraćaju na jug, došlo je do dogovora, prešlo se preko nekih stvari, za radi napretka i prosperiteta same grupe i dizanja same tribine na jedan veći nivo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 6:48 pm

kakv je ono intervju Arežine na gg.ba? :rofl1:

Tačno se ne zna ko je gluplji? Novinar ili Arežina? Tekst pun kontradiktornosti. Osim konstatacije da je Šiljak oličenje dobra i Odović oličenje zla, ništa nisam skonto. Nije mi jasno ko je pokušao ocrniti Misimovića, novinar ili Čulić? Novinar postavi sugestivno pitanje, a potom Arežina priča kako Misimović ništa nije znao i kako mu se pred milion svjedoka izvinjavao.

Je li tekst napisan, kako se ne bi raspravljalo o porazu od Radnika? Moguće da sam intelektualno inferioran i da mi logika nije jača strana, ali ovo nema veze sa vezom. Zar ne bi bilo produktivnije da se pisalo o šestom uzastopnom porazu ili pak o četvrtom uzastopnom porazu Amara na klupi Želje. Estagfirullah.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:03 pm

Čestitke Siniši na rođenju sina. Nek je živ i zdrav i nek bude jedan od nas! :)
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 7:21 pm

Sve stoji klocevi izgubili 6 tekmi. Al kunem se zivotom da smo imali fer sudjenje nebi ni jednu. Ja cu bit prvi koji cu jebat begicu i kompaniji od do 10000%
Cuva Bog Zelju svog!
 
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:27 pm

Sta je ovo? Ne mogu otvoriti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:32 pm

Gdje će ovo biti gol, ne treba pretjerivati. Za penal i malo poslije za crveni smo oštećeni sigurno, ali ovo gol nije!
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:38 pm

Qwerty_1987 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 6:37 pm
Napokon nesto pozitivno, momci sa sjeverozapada se vraćaju na jug, došlo je do dogovora, prešlo se preko nekih stvari, za radi napretka i prosperiteta same grupe i dizanja same tribine na jedan veći nivo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Odlicno.
Sigurno su svojim glupostima bili losiji dio Zelje ali ovo je dobar potez. Nisam mnogo upucen ali evo danas vise postova koji govore da ide na bolje i da ce biti uredu.

Samo jako!!!

P.S. Nek i Amar zna da nije sveta krava na jugu (bar po pisanju na fb momka iz grupe)
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:46 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... 5h9LYPF-2Q

Sunce ti poljubim. Pidro 600.000 eura :rofl1: :rofl1: :rofl1:
A recimo Ramović 450.000, Šabanadžović isto... Pidro skuplji od Anela?
S kim ja dijelim vazduh sunce ti ljubim.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:50 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 25, 2019 8:48 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon feb 25, 2019 8:46 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... 5h9LYPF-2Q

Sunce ti poljubim. Pidro 600.000 eura :rofl1: :rofl1: :rofl1:
A recimo Ramović 450.000, Šabanadžović isto... Pidro skuplji od Anela?
S kim ja dijelim vazduh sunce ti ljubim.
Nakon 6 u nizu pa zar ista vrijede
Ma kako god ovo je smiješno.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 8:50 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
pet jan 04, 2019 12:30 am
Dođu i takvi dani.
Kad sunca nestane.
Kad ptice utihnu.
Kad izvori presahnu.

Dođu i takvi sati.
Kad minte oduže.
Kad tijela usplahireno drhte.
Kad očaj nadvlada razum.

Nedostaje ti zraka.
Gušiš se.
Nemoćan si.
Za bilo što!

Sve je sivo.
Bljutavo!
Oči i želudac se već navikli.

Ali srce!
Ono se bori.
Ono zna da još ima nade.

Stvara je iz ničega.
Iz opuška cigarete.
Iz zahrđalog eksera na zidu.
Iz oporog mirisa smoga.

Zna srce!
Da iz iskre bukne plamen.
Da je svaka razgradnja temelj izgradnje.
Da bez vodika nema smoga.
Ali ni života!

Zna srce šta piše na zidu plavom.
Dok ga ne sruše.
Ovdje sam nekako stao, zanijemio...
Ali, sada imam potrebu da progovorim.

Vratit ćeš se...
Ja to dobro znam

Sa vjetrovima
Sa kišama
Sa suncem

Vratit ćeš se...
Ponovo rođen u oku djeteta

Sa pjesmama
Sa slikama
Sa zlatom

Vratit ćeš se na krilima uspomena zagledan u obzorje

Sa uzdasima
Sa osmijesima
Sa poklicima

Vratit ćeš se...
Da zgužvaš podjele poput hartije
Da iščupaš korov iz srca nevjernih
Da skupiš mrvice u grudvu ljubavi pa je zakotrljaš niz brda plava...

Vratit ćeš se čist,
Okupan našim suzama
Da traješ dok ima nas zaljubljenih u tvoje plavetnilo
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija