Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 2:14 pm

Samo Zeljo :zeljeznicar1: , yebacemo mater ovima sto dolaze u nasu kucu da uzmu 3 boda.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 2:21 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 25, 2019 2:19 pm
Kospa je napisao/la:
pon feb 25, 2019 2:14 pm
Samo Zeljo :zeljeznicar1: , yebacemo mater ovima sto dolaze u nasu kucu da uzmu 3 boda.
Bas me zanima kakva će posjeta da bude s jebati će se Amar kad vidi opet 1100 prodatih karata :placeodsmijeha: smijao se za minus 15 bogami sad minus 18 opet pokradeni znaci milja na Grbavici
Bice jedno 4-5 hiljada, mozda i vise jer pozelila se raja. Al ovo im je biti ili ne biti sto se posjete tice
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 2:30 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 25, 2019 1:58 pm
blueboy je napisao/la:
pon feb 25, 2019 1:47 pm
blueboy je napisao/la:
sri feb 20, 2019 11:49 am
Za par dana konačno završava najduža zimska pauza u svijetu fudbala, zeželili smo se svi Želje, da vidimo kako će to izgledati ponovo sa Amarom. I meni ulijeva optimizam sama činjenica da je on opet tu, ali moramo biti umjereni sa prognozama kako će to opet biti kao prije, kako ćemo prekucavati ligu itd. Komšije i Zrinjski su puno bolji i organizovaniji nego što su bili prije 7-8 godina, a ni sam Amarov fakinluk ne mora biti garancija uspjeha. Svaki put je novo dokazivanje, fudbal konstantno napreduje i ko nije spreman to pratiti neće dobro proći, najbolji primjer je Mourinho koji je mislio da će čitav život uzimati trofeje na isti fol. Treba spustiti loptu, dati ljudima vrijeme i vidjeti šta će se desiti.
Samo da citiram post napisan 5 dana prije nastavka sezone.

Ljudi dragi, od prekucavanja lige nema ništa, što prije to shvatimo biće nam lakše. Treba dobro zapeti, napraviti ekipu od igrača s m**ima i ići korak po korak. Očekivao sam upravo ovakav nastavak sezone sa Amarom, jer ni Amar nema čarobni štapić da od Šabana napravi Xavija, od Zaima Neymara itd.

Dalje, osvrnuo bih se na priču o nekakvim Vijetnamcima koji će uložiti milione eura u Sarajevo. Tako je i Tan došao s parama, pa ne vidim da oni od njegovog dolaska dominiraju, osvojili su jedan kup i jednu ligu koju su poklopili. Za to vrijeme Zrinjski dominira što se tiče uzimanja trofeja bez nekih milionera na čelu kluba. Što će reći da za ovu ligu ne trebaju milioni i milioneri, treba puno manje para, ali koje će biti uložene na pametan način i sa ljudima koji znaju gdje ih uložiti.
Brate ovaj Vijetnama sto ce uci nema ni jedan klub nije kao Tan više klubova pa ga to nije nesto posebno interesovalo samo mladi igrači. Tako da će ovaj imati veći **** na Sarajevo i da će htjeti veći uspjeh ali i Tan je bio na početku dobre pare dao ali su ga ovi izvarali i pa im je pipe zavrnuo e sad im je drugačija situacija dosta im je parazita otišlo imaju vec tri godine istu ekipu istog trenera još ako mu odrijesi kesu biti će pravo tesko. Zamisli da je nama Tan došao i da je dao onolike pare Amaru da pravi ekipu vjeruj mi to bi bilo strasno.
Ma sve u redu brate, ali ne treba se sad nešto bojati kao oni će dobiti milione i neće im moći niko ništa. Nema razloga da i tog Vijetnamca ne izvaraju kao što su i Tana, jednostavno Bošnji je to u krvi :roll: Takav čovjek mora dovesti dosta svojih ljudi kojima treba vrijeme da se naviknu na ovu ligu i uslove i vjeruj mi da će se nadavati puno više para nego što realno treba, a kad počne gubiti bodove po Gabeli i Stanišićima ohladit će se od ulaganja kao i Tan.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 2:34 pm

nije se on toliko ohladio, daju oni dobre plate i bonuse. ove sezone imaju i dobar tim.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 2:40 pm

Sad pročitah saopštenje predsjednika Osijeka nakon što su izgubili 3:0 od Dinama koji vlada hrvatskim fudbalom i koji igra odlično u Evropi. Ovo nam može poslužiti kad počnemo tražiti opravdanja nakon 6 uzastopnih poraza i dobre pojedince nakon poraza od Radnika bez postignutog gola.

"Iskreno, znao sam da će doći i taj dan. Dan kada prvi puta nemam što reći u obranu igrača i trenera našeg Kluba. Razočaranje, izdaja, ljutnja, stid, bijes.... Sve je pomiješano. Točka prijeloma: E sada je dosta! Dosta s floskulama "nije problem izgubiti". Problem je izgubiti. Nismo ovdje da bismo se natjecali, nego pobijedili. Izgubiti na način na koji smo mi izgubili u Maksimiru nije samo problem. To je alarm! Alarm da se ne samo "probude" uljuljkani i ušuškani, jer to do sada nije imalo rezultata, već alarm da se odstrani maligno tkivo iz organizma zvanog NK Osijek. Dosta je bilo empatije prema nelojalnima. Dosta je bilo naglašene socijalne note prema ugroženima. Dosta je bilo toga da se pojedinci, pa makar bili i u većini, pokušaju motivirati samo „mrkvom“...

Ne želim, a vjerujte da si neću ni dopustiti, da ikada više gledam ovakav nogometni kolektiv. Sve mogu oprostiti, ali nelojalnost ne. Mogu i prihvatiti izdaju, ali izdajnike nikada. Od danas nitko nije amnestiran. Od danas se nikoga ne trpi jer je star, bolestan ili je imao "nesretno djetinjstvo". U dobu smo surovog profesionalizma i želim vidjeti te implikacije i u našem sportskom društvu. Ljudi su najkvarljivija roba, život mi je to opet pokazao. Međutim, ovaj preporođeni klub više neće trpjeti niti najmanji kotačić koji ima tendenciju kvara. Niti bakterijicu. Niti virus. Dosta je bilo! Nitko nije amnestiran, svi su krivi. I od danas svi startaju od nule ili iz minusa. Zreli muškarci ne ulaze u utakmice ovako. Ako ne žele ili pak ne znaju, imamo tko želi, pa makar ne znao u potpunosti. Naši mladići. Koji postaju muškarci. Kojima ćemo dati šansu da postanu muškarci.

Dosta je bilo. Dosta je bilo neodgovornosti i neshvaćanja svoje uloge i posla u stopostotnom obimu. Kako bi izgledalo da ja svoj posao ne obavljam 100 posto angažiran? Da ga obavljam recimo s 30% što znači da svaki mjesec svima „sjedne“ samo 30% plaće. Ili da naši navijači obavljaju svoj posao samo 30 posto od onoga što se od njih očekuje? Da primjerice plate samo 30% cijene svojih ulaznica, da gledaju utakmicu do 27. minute i svi izađu sa stadiona… Kako bi to izgledalo? Nepojmljivo. Od danas ne dopuštam da nam ikada više izgleda pojmljivo kada igrači i treneri ne daju maksimum u ispunjenju svojih obveza, baš kao što to činimo svi mi u Klubu i oko njega. Pokrenuli smo grad, ali su trenutno oni koji su u najvećem fokusu zaostali za nama. Čekati ih nećemo, morat će uhvatiti naš tempo, a za to imaju još jako malo vremena. Ako ne stižu ili još gore ne žele stići, vjerujem da ima tko želi i može"
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:01 pm

LARSSON je napisao/la:
pon feb 25, 2019 2:08 pm
Igrači Slobode i nas pred suspenziju:

slika
S onim nervoznim Pavicem i standardnim Stevanovicem, izgleda da nam ne ginu Stana i Bajic protiv Slobode :D

E ovo je dobar primjer, vezan za Osijek. I treba lupiti sakom od sto. S tim da je kod njih razlika sto je klub u privatnom vlasnistvu. Davno se ovo i kod nas moralo, ali neka, suti, ne talasaj, guraj pod tepih...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:12 pm

Sad fol SVI KAO JEDAN, a kad su poštene ljude ko kerove istjerali iz kluba šutilo se zastrašujuće. SVI KAO JEDAN će biti kada se miševi izvine ljudima koje su oblatili i kada naprave bolje rezultate (u svakom smislu) od ljudi koje su otjerali. Do tada će vladati ova atmosfera podjele i treba da vlada.

Društvo/sredina/kolektiv koje prelazi preko nepravde i zaboravlja nepravdu, ne zasluzuje red i napredak.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:15 pm

Nas nista drugo osim nesrece ne moze ujediniti.. sutra da ispadnemo, raja bi rekla sta nam je ovo trebalo..
Jug ce abd biti jos jaci nego ranije, Zeljo mora bolje, puno bolje.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:23 pm

Racional87 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:12 pm
Sad fol SVI KAO JEDAN, a kad su poštene ljude ko kerove istjerali iz kluba šutilo se zastrašujuće. SVI KAO JEDAN će biti kada se miševi izvine ljudima koje su oblatili i kada naprave bolje rezultate (u svakom smislu) od ljudi koje su otjerali. Do tada će vladati ova atmosfera podjele i treba da vlada.

Društvo/sredina/kolektiv koje prelazi preko nepravde i zaboravlja nepravdu, ne zasluzuje red i napredak.
Kako vise imate snage? Odakle vise izlazite?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:24 pm

Iz iste rupe iz koje ste vi izlazili.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:25 pm

Jedino dobro trenutno oko kluba je sto se Jug reorganizuje, vjerovatno u najboljem sastavu od povratka na tribinu prije par godina.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:27 pm

Jug je opasan.. Biće fino u nedjelju. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:27 pm

Minjore je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:24 pm
Iz iste rupe iz koje ste vi izlazili.
Nemam riječi svaka čast na ovom , nek nas gaze svi kad imamo i ovo...... Samo naprijed
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:28 pm

ma 3. mjesto premija. moze i 4. ako ce Siroki uzeti kup.... e na sta smo spali dan te je.bo... vako su kone prosle godine pisali, mi ih zajebavali i sve nam se vrati....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:31 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:27 pm
Minjore je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:24 pm
Iz iste rupe iz koje ste vi izlazili.
Nemam riječi svaka čast na ovom , nek nas gaze svi kad imamo i ovo...... Samo naprijed
Ne drug. Gaze nas zbog takvih kao što si ti. Zbog onih koji su se "napeli ko žabe" da otjeraju ove ljude koji su otjerani ne birajući sredstva. Prema tome, ako hoćete dobro Želji onda je najbolje da se zavučete u rupe iz kojih ste ispuzali i da jedno vrijeme ne komentarišete kada neko izjavi nezadovoljstvo trenutnim stanjem. Vremenom će neko zaboraviti šta je bilo, neko će preći preko toga zbog rezultata, a ostali će preći preko toga zbog Želje. Međutim treba vremena i neće to ići tako brzo i tako lako kao što ste zamislili. ;)
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:32 pm

Durgo je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:28 pm
ma 3. mjesto premija. moze i 4. ako ce Siroki uzeti kup.... e na sta smo spali dan te je.bo... vako su kone prosle godine pisali, mi ih zajebavali i sve nam se vrati....
Da nas bar oni zezaju, gori su sad ovi što drže strane velikim vođama, radi svog sitnog interesa.
Ovi ovde sto se raduju kad izgubimo, oni tamo na ss sto se radovali prije.
Bruka!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:35 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:27 pm
Minjore je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:24 pm
Iz iste rupe iz koje ste vi izlazili.
Nemam riječi svaka čast na ovom , nek nas gaze svi kad imamo i ovo...... Samo naprijed
Ja kazem kako jeste. Pogledaj nakon poraza od Goska i Zvijezde sta se pisalo, ko je pisao i zasto je pisao. Juce izgubimo od nikad goreg Radnika u historiji i trebamo saburati ? Ja trebam saburati sto nisu u stanju zabiti gol iz 12 sansi odbrani Radnika koja prvi put igra zajedno. Al ne smijacemo se i dalje promasajima Zeca na pripremama, promasaji u ligi ce se upakovati kao Misketove greske. Smijesno nam kad Zajim proba kamasutra sut na pripremama, a nije nam smijesno kad fuli ono juce. Ako hocemo nesto treba biti realan i ozbiljan 365 dana , a ne jednom u pola godine. Bekovi juce 20 ubacaja, 1 ipo pogodio nase igrace. Prekidi nam kao u vistafonu, opasniji po nas gol. Ali ne, nemojte kritikovati, treba odsaburati Klepace, Dade, Stanice...
Ja ga vise ni jednu rijec necu napisati, pisite, serite po bivsoj upravi, drugi nek klepaju po Amaru i tako u nedogled.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:36 pm

Vortex je napisao/la:
pon feb 25, 2019 12:50 pm
Na ovom izvještaju negdje oko 5:20 pa nadalje, kod one naše šanse, Zeconja se žali na pomoćnog sudiju, fakat je bilo kontakta između njega i onog odbranbenog, odnosno odbranbeni ga fino uhvatio i ogradio, ali levat ne zna ni pasti, ko zna, možda da je pao bar, al ne zna on ni to. . .
Ma da mu je glavu otkino ne bi ga svirao.
Kad onako ocito ne svira penal jasta ce ovo.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:38 pm

ublehas je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:31 pm
teatrale36 je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:27 pm
Minjore je napisao/la:
pon feb 25, 2019 3:24 pm
Iz iste rupe iz koje ste vi izlazili.
Nemam riječi svaka čast na ovom , nek nas gaze svi kad imamo i ovo...... Samo naprijed
Ne drug. Gaze nas zbog takvih kao što si ti. Zbog onih koji su se "napeli ko žabe" da otjeraju ove ljude koji su otjerani ne birajući sredstva. Prema tome, ako hoćete dobro Želji onda je najbolje da se zavučete u rupe iz kojih ste ispuzali i da jedno vrijeme ne komentarišete kada neko izjavi nezadovoljstvo trenutnim stanjem. Vremenom će neko zaboraviti šta je bilo, neko će preći preko toga zbog rezultata, a ostali će preći preko toga zbog Želje. Međutim treba vremena i neće to ići tako brzo i tako lako kao što ste zamislili. ;)
:palacgore: :palacgore:

Samo što bih ja izdvojio, da neće vremenom "neko zaboraviti". Na to oni i idu DA ĆE NEKO ZABORAVITI.

NEĆE ZABORAVITI !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 25, 2019 3:38 pm

Pa ovo je bas umjereno , kad se sjetim kakav je forum bio posle poraza kad je ona uprava bila , psovanje konstantno citavu utakmicu , kasnije blacenje svega i svacega ... ja bas primjetim da je raja suzdrzana sa pljuvanjem...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija