Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:39 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:18 pm
Ne zelim se raspravlajti milion i jednom sam nesto morao ubjedjivati sa mnogim od vas ali sam siguran da ce vas Amar tako demantovati da niste svjesni treba jos malo vremena da se to sve poslozi. Ne mogu rexi ds ovo niie bilo puno bolje nego sto smo do sada gledali malo sreca malo sudija ali biti ce to sve 100 posto kako treba .
Rekoh i Barbarezu, meni drago sto je on trener. Sumnjam da ima neki navijac kome nije drago sto je Amar ponovno trener.
Ali se pretjeruje, vec se pocelo, od pecata, od dobih pojacanja i slicno. Sve se opravdava, a vidjeli smo da danas to nije valjalo.

Ja da ne vjerujem da cemo biti bolji i sljedece godine osvojiti titulu ne bi navijao za Zelju, ne bi gledao tekme i dolazio na njih.

Vec sljedeci mec ocekujem da ce biti bolje, ali s ovim igracima, neizbalansiranim timom, losim pojacanjima sigurno nece drasticno bolje biti.
Protiv Mladosti opet ocekujem pobjedu i bolju igru, ali danas nije valjalo i to je cinjenica. Ne vidim potrebu opravdavanja danasnje lose predstave. I niko nije napisao, necemo s Amarom sljedece godine osvojiti titulu, nece biti bolje bit ce gore.

Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:40 pm

SanMan je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:37 pm
ništa lično, ali @Leon bi se mogo ohladiti heftu u Banovićima
Svima nam je teško kad gubimo ....
Subjektivan sam jer se radi o meni logicno, mozda sam nesto pogrijesio nesvjesno, ali molim te mozes li navesti zbog cega bi trebao biti u Banovicima?
Ako ima elemenata za to, ja se slazem.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:42 pm

Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:44 pm

Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:42 pm
Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
Bujrum. :D
Ako je i bolji, sigurno nije na mjestu recenica "Ako si ikad igrao lopte znas .... "
Iz vise razloga :D
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned feb 24, 2019 6:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:44 pm

Bez prozivki za rad u rudniku mrkog uglja da ne bi bili imenovani za šefa smjene.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:47 pm

Bas smo se pojacali, sto brko nije iskoristio 3 izmjenu?
I ako neko moze da mi objasni odluku da ubaci dadu, koji nije prosao pripreme a i da je prosao on zivost nikad nije unio niti ce.
Lose ovo izgleda, na hajr, pogotov prema naprijed. Da mi je docekati da neki trener krene i pocnnemo igrati ofanzivno, sa 2 spica
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:44 pm
Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:42 pm
Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
Bujrum. :D
Ako je i bolji, sigurno nije na mjestu recenica "Ako si ikad igrao lopte znas .... "
Iz vise razloga :D
Valjda nekad i bacimo kakav termin svi skupa.
A što se tiče ovog danas,bas smo bili odron, nema šta. Ali bih ipak sačekao sa ocjenom na utakmicu po boljem terenu. Ako budemo lipsali u 55. minuti i dali Mladosti loptu, nismo ništa napredovali,komotno možemo malo odmoriti do ljeta, bez grižnje savjesti...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:58 pm

Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:50 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:44 pm
Morzhy je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:42 pm
Leone,evo na neviđeno ne možeš lopte s Barbarezom
Doduše ne znam je li ofalio u zadnje vrijeme, ali ako je blizu onog odranije otrešće te k'o Dado Geru :D
Bujrum. :D
Ako je i bolji, sigurno nije na mjestu recenica "Ako si ikad igrao lopte znas .... "
Iz vise razloga :D
Valjda nekad i bacimo kakav termin svi skupa.
A što se tiče ovog danas,bas smo bili odron, nema šta. Ali bih ipak sačekao sa ocjenom na utakmicu po boljem terenu. Ako budemo lipsali u 55. minuti i dali Mladosti loptu, nismo ništa napredovali,komotno možemo malo odmoriti do ljeta, bez grižnje savjesti...
Ne, stvarno isto mislim kao ti. Danas lose, ja na to ljut. Mozda preostar, ali samo to komentarisem.
Nikad nisam rekao da nece biti bolje i da je Amar ubleha. Vjerujem u bolje, sa ovim igracima ne bas mnogo bolje, ali vjerujem u bolje. Za titulu ocekujem i vjerujem u bolje igrace na ljeto.
Ali eto ispade bas problem sto sam kritikovao kako kazes danas losu igru. :D

A i jbg ista stvar kao i zadnjih meceva. Iz prve primimo nesretno, poslije se vadimo, jebu nas sudije. Ma preslikano sve. Samo sto se tad govorilo o lose sportskom segmentu, katastrofi a sad se trazi opravdanje u ranom golu, terenu i sudijskim odlukama. Nije dobro ni jesenas ni danas, ali bit ce aBd bolje. :D

@Curva, kazes da ce stoposto posloziti i biti bolje. Otkud sad da neocekujes titulu. Valjda je dosao da nam donese titulu, da se radujemo, dosta je drugog mjesta i gledanja nekom u ledja. Ja se nadam, ocekujem jer radi toga je dosao, a i ima rezultate iza sebe da bi mogli pucat na najvise. :D
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 6:59 pm

Zar nam ne stižu francuzi?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:00 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:53 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:39 pm
CURVA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:18 pm
Ne zelim se raspravlajti milion i jednom sam nesto morao ubjedjivati sa mnogim od vas ali sam siguran da ce vas Amar tako demantovati da niste svjesni treba jos malo vremena da se to sve poslozi. Ne mogu rexi ds ovo niie bilo puno bolje nego sto smo do sada gledali malo sreca malo sudija ali biti ce to sve 100 posto kako treba .
Rekoh i Barbarezu, meni drago sto je on trener. Sumnjam da ima neki navijac kome nije drago sto je Amar ponovno trener.
Ali se pretjeruje, vec se pocelo, od pecata, od dobih pojacanja i slicno. Sve se opravdava, a vidjeli smo da danas to nije valjalo.

Ja da ne vjerujem da cemo biti bolji i sljedece godine osvojiti titulu ne bi navijao za Zelju, ne bi gledao tekme i dolazio na njih.

Vec sljedeci mec ocekujem da ce biti bolje, ali s ovim igracima, neizbalansiranim timom, losim pojacanjima sigurno nece drasticno bolje biti.
Protiv Mladosti opet ocekujem pobjedu i bolju igru, ali danas nije valjalo i to je cinjenica. Ne vidim potrebu opravdavanja danasnje lose predstave. I niko nije napisao, necemo s Amarom sljedece godine osvojiti titulu, nece biti bolje bit ce gore.

Ali hajde eto, nema veze. JA ako sam pretjerao i nekog uvrijedio nek mi oprosti i nek me moderacija banuje ako sam ja najveci problem ovdje.
Vidi brate ja uopste ne mislim da ce Amar uzeti titulu sljedeće sezone evo ovi Vijetnamci će kupiti Sarajevo i uložiti ce dobre pare kako misliš da ćeš je osvojiti plus Husref tri godine ima istu ekipu nq okupu vjeruj mi ako i mi ne nadjemo nekog dobrog investitora nećemo im moći ništa. Ali ako iko moze osvojiti tu prokletu Titulu je Amar i on ima najveće šanse i ja kao navijač to moram podržati. Prošla uprava nebi osvojila titulu ni za 5 godina qpi bi izgradili stadion vjerovatno ali nq sportskom planu nistq nebi uradili. Amar je jedini koji može dignuti sportski segment od transfera maldih igraca od uspjehq u Europi itd. Na nama je ostalo samo da se ujedinimo i dq na svaki način pomognemo ne radi Amara nego rqdi Zelje.
Ako ne može osvojiti titulu iduće godine kao što ti kažeš(ja u to ne vjerujem), neka se odmah pokupe i on i uprava, zbog toga su došli i to im je bilo prvo obećanje.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:00 pm

A yebo vas vise i Misimovic i Amar. Pa zajedno smo svi u ovim govnima, yebe nas ko stigne ako sad necemo bit zajedno, kqd cemo?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:01 pm

koji ***** ove utakmice nedeljom igramo.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:05 pm

LARSSON je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:59 pm
Zar nam ne stižu francuzi?
A česi ? :)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:05 pm

Dobro je, izjednaci Zrinjski.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:07 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:05 pm
Dobro je, izjednaci Zrinjski.
Curjuric losa partija :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:07 pm

Stigo kuci, alaj sam se smrzo, vjerovatno temperatura 40 veceras
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:12 pm

Muntali francuze da ne dođu
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:20 pm

A jasta ce im upumpat 5-10 miliona. Cime ce vratiti te pare.
Mislili su da ce i Tan tako pumpat.
Nismo mi bas atraktivna sredina za neka ozbiljnija ulaganja.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:21 pm

Nek ih Abramovic preuzme titula je pod MORANJE !
To je jedina stvar za koju imaju pokrice da mogu bolje raditi od bivseg rukovodstva, u svim ostalim segmentima nisu ni do koljena prethodnicima, tako da trofeji ili vozdra.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 24, 2019 7:22 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:11 pm
Zaka je napisao/la:
ned feb 24, 2019 7:00 pm
CURVA je napisao/la:
ned feb 24, 2019 6:53 pm


Vidi brate ja uopste ne mislim da ce Amar uzeti titulu sljedeće sezone evo ovi Vijetnamci će kupiti Sarajevo i uložiti ce dobre pare kako misliš da ćeš je osvojiti plus Husref tri godine ima istu ekipu nq okupu vjeruj mi ako i mi ne nadjemo nekog dobrog investitora nećemo im moći ništa. Ali ako iko moze osvojiti tu prokletu Titulu je Amar i on ima najveće šanse i ja kao navijač to moram podržati. Prošla uprava nebi osvojila titulu ni za 5 godina qpi bi izgradili stadion vjerovatno ali nq sportskom planu nistq nebi uradili. Amar je jedini koji može dignuti sportski segment od transfera maldih igraca od uspjehq u Europi itd. Na nama je ostalo samo da se ujedinimo i dq na svaki način pomognemo ne radi Amara nego rqdi Zelje.
Ako ne može osvojiti titulu iduće godine kao što ti kažeš(ja u to ne vjerujem), neka se odmah pokupe i on i uprava, zbog toga su došli i to im je bilo prvo obećanje.
Pa pratiš li ti fudbal brate ako im gurnu 5 10 miliona kako da budes bolji fudbal je biznis svi su nekako zaboravili da oni nemaju finansijskih problema sve im je obesbjedjeno a mi moramo moljakati za svaki dinar. Više puta sam napisao da sad ovi ljudi sto su došli imaju zadatak da nadju jakog sponzora evo ovaj iz Francuske bila je ideja da nam napravi kamp i da nam omogući sve uslove za mlade igrace a da on ima neki procenat od transfera. Sta će biti ne znam ali se ide u tom pravcu. Pitari su u puno boljoj situaciji ponavljam ekipa tri godine na okupu imaju trenera koji dobro poznaje našu ligu sad ce dobiti i ogromnu finansijsku injekciju bolje uslove imaju pq ne možeš reći da smo mi neki favoriti jedino sto imaš boljeg trenera.
Ko će im gurnuti 5,10 miliona? Budimo malo realni, Tan im je riješio dugove i to je to, a sve što je dao vraća kroz transfere Cimirota, Hadžića, Sadikua i Mujakića. A ta kukanja kako nema para, kako se ne može ulagati ne mogu proći. Ljudi koji upravljaju klubom moraju biti svjesni s čime su se u koštac uhvatili i nema kukanja oko para, nego se mora naći način da se one nabave. Nisam ja rekao da je titula pod moranje iduće godine, nego predsjednik Kluba i obećao to nama navijačima.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija