Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:00 am

nikson je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:27 pm
:baklja: :baklja: :baklja:
Kod nas bi ovdje jedna strana palila baklje (Sto je za Amara) a druga bi zaljevala vodom i gurala u kante (Misimoviceva)
**** ti nas....
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 2:16 am

storm_raider je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:40 pm
nikson je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:27 pm
:baklja: :baklja: :baklja:
Kod nas bi ovdje jedna strana palila baklje (Sto je za Amara) a druga bi zaljevala vodom i gurala u kante (Misimoviceva)
**** ti nas....
Vala ti je bezveze ovaj komentar. :D Ja, koji sam protiv baklji (bacanja baklji na teren), ovo na video-u podrzavam samo tako. Svaka im cast. I trebali bismo koliko je moguce prestati sa tim pricama: proslost - sadasnjost.
Makar ti trebas poentu shvatiti :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 5:41 am


Zeljo je napisao/la:
Bosanac1993 je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:48 pm
AdmirA je napisao/la:
čet feb 21, 2019 4:40 pm
Ja bi zabranio dalju raspravu na temu Stara/Nova uprava!

Idemo dalje!
Visak snage prenesite i svi u Bijeljinu!
Sto se onda nisu trazile zabrane i u vrijeme blaćenja proslog saziva Uprave...vec se govorilo ima svako puno pravo da iskaze svoje misljenje i stav!?

Sad ako nesto kazes na "racun" Amara i Nihada,odma rusis atmosferu pred tekmu i lafo okrenimo se Zelji(pa meni je Zeljo i u kritici rodjenom svom a ne AO ili sparsovcu).

Aj ba zdrao,dosta vise laznog moralisanja.
Stvarno si dosadan.
A dosta raje nije prosloj upravi nista prigovaralo do prosle godine. Znaci dvije godine su radili u miru i kad je raja izgubila strpljenje onda je sve krenulo nizbrdo. Ovim ljudima se nije dao ni mjesec, nego se odmah krenulo pisat protiv njih, samo jer im je krivo ato je prosla garnitura otisla.
Cuj u miru, pravile se tv emisije, fb stranice, forumi gorili. Eeeej tv emisije grob te yebo. I kaze okrenimo se Zelji slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 7:35 am

nikson je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:27 pm
:baklja: :baklja: :baklja:
Kod nas bi ovdje jedna strana palila baklje (Sto je za Amara) a druga bi zaljevala vodom i gurala u kante (Misimoviceva)
**** ti nas....
:rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 8:17 am

nikson je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:30 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet feb 21, 2019 10:27 pm
:baklja: :baklja: :baklja:
Kod nas bi ovdje jedna strana palila baklje (Sto je za Amara) a druga bi zaljevala vodom i gurala u kante (Misimoviceva)
**** ti nas....
A rovovi sve dublji i dublji...i ovi što kao sad likuju, cerekaju se, i ovi što sve crno vide...I kroz forum i kroz razgovor na ulici vidiš to, nevjerovatno koliko su pogledi različiti...za nadati se da će se popraviti, iako nešto brzo čisto sumnjam...
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 8:30 am

NEMA halala marionetskoj upravi NIKAD!
Taman da osvoji LŠ!
Uprava napolje!
Ljudske ljige.
Mrš bando Sadamovska!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 8:39 am

Tuzno je sto oni koji su najvise pljuvali, sad pisu okrenimo se Zelji.
Svako ima pravo na svoje misljenje.
Predstavljali su nam kao nespjeh izborenu Evropu, a sad na sav glas pricsju kako je to uspjeh.

Ali mislim da svi ipak zelimo da Zeljo dobije u Bjeljini.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 8:49 am

Ja govorim u kontekstu prestanka podjela, barem formalno. Na forumu bi od sad zabranio rasprave/prepucavanja na relaciji stara/nova Uprava na bilo koji način, a vas par pojedinaca sa"obje strane" bi poslao na hlađenje.
Shvatite, ovaj forum i ostale također prati dosta ljudi, i više nego što mislite, i na osnovu ovih komentara formiraju svoja mišljenja.
Lično se ne slažem sa dosta stvari koje se tiču nove Uprave, i načina na koji su došli, ali oni su sad tu, i hajde da im damo šansu, da ih pratimo i da budemo ona "opozicija" koja smo bili i prošloj Upravi, učinimo to za Želju.

Mi smo Željini, Željo je naš!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 9:22 am

E cuj bando Sadamovska :rofl: :rofl:
 
tm87alem
Postovi: 523
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 10:02 am

Nešto gledam doček Zenitovih navijača za ekipu prije tekme i pomislih, što bi bilo lijepo nešto slično napraviti iduće godine kada "Željin" bus bude išao prema našoj Grbavici i titula dođe na istu. Može i ranije, ako Amar sredi ekipu za Evropu pa doguramo kojim čudom do play-offa. Lijepo je sanjati, ali mislim da nije toliko nedostižno,uz maksimalan napor svih u i oko kluba. Gdje je Zvezda bila do prije koju godinu, a gdje je bio taj isti Dinamo? Bojkot navijača i pred polupraznim stadionom Dinamo dočekuje Lion u Ligi prvaka. Zvezda potonula skoro finansijski. Ipak, ta poređenja nisu umjesna, jer su to neki drugi projekti. Zvezda državni, a Dinamo nacionalni ponos, gdje Gradska uprava skrši milione na stadion, koji Bajern ismijava, a mi? Džo Kol ne da dozvolu, ko da je njegova prćija, a ne javni interes. Ne podržavam, ali poštujem mišljenje ovih dežurnih kritičara, ali mislim da trebamo pričati samo o tekmi u nedjelju. Idemo po prve tri bobe i početak, akobogda, plavog proljeća.

I da ne zaboravim: Mema je pravi mačo, friško isfeniran i okupan. Spreman za Bijeljinu i plavo proljeće :) .

SRETNO ŽELJO!

:zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 10:29 am

Realno treba na neko vrijeme zaustavit pricu stari/novi i dati ljudima sansu. Prosli kakvi god da su bili, kakve god fule imali u sportskom segmentu, postavili su temelje kluba koji ce nam mnogo znaciti u buducnosti. Ostavili su nesto sto ce zauvijek biti urezano u ime Zeljeznicar. Od samog unutrasnjeg uredjenja kluba, do infrastrukture, a evo moram pohvaliti i fanshop nakon dugo vremena. Napokon fanshop je na svom mjestu, odlicne akcije, odlican izbor, i nadam se da ce biti sve bolje i bolje. Samo Zeljo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 10:35 am

Kako zaustaviti kad stavis video a pokrene se ta tema, eto kako zaustaviti.
Iz nicega pocne ta prica i to od onih koji bajagi zagovaraju taj prestanak.
Samo pogledaj ko je likovao niksonov komentar, bas oni koji govore de da se okrenemo Zelji.

Ako nije valjalo prijasnje opravdavanje, ne znamkako to sad onda valja, a opravdava se i dizanje kredita i polovnjaci i povratnici.

Jasta, klimat cemo radi Zelje i odobravat ono sto nisam ni prijasnjim. Zbog cega? Zbog Amara i ovih sto kazu da se narusava atmosfera a dva mjeseca gorilo sve dok se nisu bivsi otjerali. Zelje ni u tragovima, sto i tabela pokazuje.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 10:41 am

AsharaK je napisao/la:
pet feb 22, 2019 10:29 am
Realno treba na neko vrijeme zaustavit pricu stari/novi i dati ljudima sansu. Prosli kakvi god da su bili, kakve god fule imali u sportskom segmentu, postavili su temelje kluba koji ce nam mnogo znaciti u buducnosti. Ostavili su nesto sto ce zauvijek biti urezano u ime Zeljeznicar. Od samog unutrasnjeg uredjenja kluba, do infrastrukture, a evo moram pohvaliti i fanshop nakon dugo vremena. Napokon fanshop je na svom mjestu, odlicne akcije, odlican izbor, i nadam se da ce biti sve bolje i bolje. Samo Zeljo
Dosta raje ne bi imalo nista protiv da je Misimovic ostao. Vecina.
Sad "pristalice" trenutne uprave na sve nacine pokusavaju blatiti. Toliko je ruzna ta njihova dvolicnost, do jucer bili strucnjaci za sve. Sad ti buntovnici klimaju glavom i SUTE.
Ruzno je slusati kako se istok naziva hrpom betona(mozda covjek nije u toku da smo ga izgradili), kako je najgori uspjeh u historiji klub osvojen kup i drugo mjesto. Kako je Zubanovic donio milione klubu jer je prodao tada 19godisnje najbolje igrace lige i kluba, a ovi prodali Lendrica, Zakarica za iznos Bajica, a Saban koji je tek iz juniora otisao u AEK i vise para, propast ss..
Zato se i potezu ove rasprave.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 10:50 am

Igracki kadar vjerovatno jeftiniji i imat ce bolje rezultate jer je tesko imati rezultate kao prethodnji roster.
Njihove price da se nama iskupe neka ostave za sebe. Meni se ne mogu iskupiti, eventualno titulu da osvoje.
Kontinuitet koliko toliko konacno smo zadrzali glavne igrace.
Amar je trener pa crmo odmah biti i dosta kvalitetniji i ozbiljniji. Svaka cast prethodnim trenerima i trenerima u ligi ovaj nas ima zvjezdicu vise.
Igracki golman, tesko da moze ponoviti izdanje sa derbija na Grbavici i jos par partija tako da tu ocekujen napredak.
Zamjenili se Bakrac i Sipovic mislim da smo i tu za nijansu kvalitetniji. Na bekovima umjesto nasih omladinaca imamo Stanica i Bajica, i tu smo bolji.
Ramovic je takodjer bolji od Curjurica. Mjesto gdje smo slabiji je vezna linija nemamo iskustva ali mozda moze i bez toga.
Veca(Fejzic) - Sinisa(Stana) Sipovic(Osmankovic) Rodin(Bogicevic) Pavic(Bajic) - Hajdar(Osmanovic) Saban(Sadikovic) Ramovic(Mujezinovic) - Veselinovic (Zec) Krpic (Dzenan) Zec (Klepac).
Sretno Zeljo!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 11:11 am

Moram pohvaliti sefa, svidja mi se frizura :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 11:17 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 10:35 am
Jasta, klimat cemo radi Zelje i odobravat ono sto nisam ni prijasnjim. Zbog cega? Zbog Amara i ovih sto kazu da se narusava atmosfera a dva mjeseca gorilo sve dok se nisu bivsi otjerali. Zelje ni u tragovima, sto i tabela pokazuje.
hahahahah, sad mi, koji smo htjeli da bivsa uprava ode, smo krivi za rezultate ? jest vas senad naucio prebacivat :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 11:29 am

ISB87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:17 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 10:35 am
Jasta, klimat cemo radi Zelje i odobravat ono sto nisam ni prijasnjim. Zbog cega? Zbog Amara i ovih sto kazu da se narusava atmosfera a dva mjeseca gorilo sve dok se nisu bivsi otjerali. Zelje ni u tragovima, sto i tabela pokazuje.
hahahahah, sad mi, koji smo htjeli da bivsa uprava ode, smo krivi za rezultate ? jest vas senad naucio prebacivat :D
Samo se podsjehuj, zasto onda sad prizivate mir i govorite da ova atmosfera steti Zelji?
Jel logika da je i prosla atmosfera stetila Zelji?

Da navedem primjer, a ocito nema koristi da se uopce raspravljam s tobom, tekma s Celikom gdje je igra bila losija nego protiv Sirokog, Tuzle 100% ali smo dobili radi atmosfere i nekog jedinstva i ljudi na tribini i na terenu. Poslije tog nije bilo.
Decko ulazi na istok pred sami pocetak tekme, nije jos ni sjeo, penje se stepenicama i prva rijec je "***** vam mater i ko vas dovede".
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 11:47 am

Izvini @leone što smo rušili atmosferu i jebavali Želji rezultate, yebeš to što smo svi dvije godine bili "lobotomci" 1/1 branili sve moguće i nemoguće, vjerovali šarenim lažama, a onda kad skontaš da sa amaterima poput njih mi možemo samo potonuti a ne napredovati onda smo Željini neprijatelji.
A šta ćemo sa ovima "lobotomcima do kraja" koji od prvog dana ne popuštaju novu Upravu bez ijedne odigrane utakmice, sa nepunih 2 mjeseca na čelu kluba?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 11:50 am

Puno nas toga ceka u mjesecu martu, sve strukture kluba su na velikom ispitu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 22, 2019 12:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:29 am
ISB87 je napisao/la:
pet feb 22, 2019 11:17 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 22, 2019 10:35 am
Jasta, klimat cemo radi Zelje i odobravat ono sto nisam ni prijasnjim. Zbog cega? Zbog Amara i ovih sto kazu da se narusava atmosfera a dva mjeseca gorilo sve dok se nisu bivsi otjerali. Zelje ni u tragovima, sto i tabela pokazuje.
hahahahah, sad mi, koji smo htjeli da bivsa uprava ode, smo krivi za rezultate ? jest vas senad naucio prebacivat :D
Samo se podsjehuj, zasto onda sad prizivate mir i govorite da ova atmosfera steti Zelji?
Jel logika da je i prosla atmosfera stetila Zelji?

Da navedem primjer, a ocito nema koristi da se uopce raspravljam s tobom, tekma s Celikom gdje je igra bila losija nego protiv Sirokog, Tuzle 100% ali smo dobili radi atmosfere i nekog jedinstva i ljudi na tribini i na terenu. Poslije tog nije bilo.
Decko ulazi na istok pred sami pocetak tekme, nije jos ni sjeo, penje se stepenicama i prva rijec je "***** vam mater i ko vas dovede".
ma samo ti govorim da nije moguce da su pojedini navijaci krivi za rezultate.
ovo nas dijeli na tribinama. ne igrace.
prvi cu kritikovati sve lose sto uprava uradi, ali treba ih pustiti bar koji mjesec. amara takodje.
ja smatram da on puno vise moze izvuci iz ove ekipe od ostalih trenera koji su bili kod nas.

smijesno mi je etiketiranje, ali ajde vidjet cemo. sezona za nas pocinje u nedjelju.
postujem i drugacije misljenje, samo smatram da trebate dati malo vremena.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija