Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 2:53 pm

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:01 pm

Madžid Šošić strijelac za kadetsku reprezentaciju protiv Slovenije. :bih:

Osiim njega igrali su još Gasal i Drina. Trener Mulaosmanović.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:04 pm

LARSSON je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:01 pm
Madžid Šošić strijelac za kadetsku reprezentaciju protiv Slovenije. :bih:

Osiim njega igrali su još Gasal i Drina. Trener Mulaosmanović.
a Duraković još povrijeđen ? ako se ne varam i Beća je igrao za repku prošli ciklus
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:06 pm

Mislim da je vrijeme za anketu, da vidimo sta forumasi kazu; hocemo li prosuti Radnik, tj koliko :11:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:07 pm

blueDBR je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:04 pm
LARSSON je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:01 pm
Madžid Šošić strijelac za kadetsku reprezentaciju protiv Slovenije. :bih:

Osiim njega igrali su još Gasal i Drina. Trener Mulaosmanović.
a Duraković još povrijeđen ? ako se ne varam i Beća je igrao za repku prošli ciklus
Moguće, ako neko zna šta je sa Durakovićem neka piše.
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:10 pm

CURVA je napisao/la:
uto feb 19, 2019 2:06 pm
Evo da pitam ove sto su me ismijavali jeste li culi mozda da danas ima neki sasatanak?
Ne, o čemu se radi? Brate bezveze se osvrćeš na kojekakve. Ako možeš baci nam info, ili na pp, a ako ne možeš znamo da si imao info.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:14 pm

Prosut cemo uhljupe !!! 0-3 (Krpa, Krpa, CR7)
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:21 pm

bogi je napisao/la:
uto feb 19, 2019 10:05 am
Postoji aspekt u igri gdje je Jadranko Bogičević trenutno najbolji od cijele naše ekipe, to je komandovanje odbranom i cijelom našom ekipom.
Jedini je koji trči sa kraja terena da bi sudiji prigovorio i često svoje mane prikrije iskustvom.
Ja se nadam Rodin i Sipović, ali teško da će to tako biti.
Isto tako postoji aspekt u kojem je covjek spor,nema startnost ,nejma kuveta sa svojih 36 ljeta i svo iskustvo ovpg dunjaluka mu ne pomaze da makar dva puta ne ispadne i to protiv domacih ekipa i pritom jednom u ta dva sluicaja mi primimo go
Pogledaj finis prethodnog dijela,ili cuveni gol za Zrinjski i mozda se kolektivno svi zapitamo cemu< zasto. in kako .
Davno su Muju pitali
Mozes li s nogu
Fino covjek rece
Ne mogu s nogu a ne mogu ni sto se tice nogu
Nas prelazni ili nas odbrambeni dio je prica o kokuznoj varijanti,prica o nedovoljno uigranoj stoperskoj opciji i nazalost prica o varijanti koja na duze staze ne baca rezultat
Tim naravno sve moze nadoknaditi i iskreno se nadam da to moze.Ne zbog sefa i njegovog uticaja jer su vremena i obicaji potpuno drugaciji nego zbog uprave koja se izborila da vodi Zelju i koja mora biti bolja
Ako toga nisu svjesni zajedno sa sefom onda nam se dobro ne pise
Nalakse ce se preboliti lova od onih ili ovih kamata
Novin tunel i odmor
E to je vec??????????
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:40 pm

Svi u Bijeljinu!
Samo je jedan, grijeha je vrijedan!

:baklja: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:42 pm

Trening bio na glavnom.
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 3:44 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:42 pm
Trening bio na glavnom.

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:05 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 2:10 pm
Ma nek režu i bacaju ti svakako i nisu navijači Želje.
Nek oni za svoje navijaju.....
Ovakvog se prozivanja suzdrzi ovdje molim te. To ko je navijac Zelje nije tvoje da odredjujes, a pogotovo ne na ovom forumu!

Ne podrzavam bacanje godisnjih, nedolazak na utakmice i slicne radnje, ali kao navijac Zelje, nikada sebi ne bih dopustio da odredjujem ko je veci ili manji navijac.

Hvala!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:36 pm

Teren odlicno podnio zimu i spreman za nastavak sezone, investicija zlata vrijedna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:39 pm

storm_raider je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:05 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 2:10 pm
Ma nek režu i bacaju ti svakako i nisu navijači Želje.
Nek oni za svoje navijaju.....
Ovakvog se prozivanja suzdrzi ovdje molim te. To ko je navijac Zelje nije tvoje da odredjujes, a pogotovo ne na ovom forumu!

Ne podrzavam bacanje godisnjih, nedolazak na utakmice i slicne radnje, ali kao navijac Zelje, nikada sebi ne bih dopustio da odredjujem ko je veci ili manji navijac.

Hvala!
Nista loše nisam mislio, koliko god da me Željo naljuti ili me je bio naljutio i razočarao nisam nikad pomislio da bacim godišnju kartu i prestanem dolaziti. A razlozi sto nema Misketa, Žuje, Landže, violine, sto su tu Stana i Bogi su po meni smiješni da se prestane dolaziti na tekme ako si naravno u mogućnosti. Po ovim nekim postovima mislim da ima pitara i njima je to bilo upućeno.
Još jednom izvinjenje svim Željovcima.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:49 pm

reks1 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 3:21 pm
bogi je napisao/la:
uto feb 19, 2019 10:05 am
Postoji aspekt u igri gdje je Jadranko Bogičević trenutno najbolji od cijele naše ekipe, to je komandovanje odbranom i cijelom našom ekipom.
Jedini je koji trči sa kraja terena da bi sudiji prigovorio i često svoje mane prikrije iskustvom.
Ja se nadam Rodin i Sipović, ali teško da će to tako biti.
Isto tako postoji aspekt u kojem je covjek spor,nema startnost ,nejma kuveta sa svojih 36 ljeta i svo iskustvo ovpg dunjaluka mu ne pomaze da makar dva puta ne ispadne i to protiv domacih ekipa i pritom jednom u ta dva sluicaja mi primimo go
Pogledaj finis prethodnog dijela,ili cuveni gol za Zrinjski i mozda se kolektivno svi zapitamo cemu< zasto. in kako .
Davno su Muju pitali
Mozes li s nogu
Fino covjek rece
Ne mogu s nogu a ne mogu ni sto se tice nogu
Nas prelazni ili nas odbrambeni dio je prica o kokuznoj varijanti,prica o nedovoljno uigranoj stoperskoj opciji i nazalost prica o varijanti koja na duze staze ne baca rezultat
Tim naravno sve moze nadoknaditi i iskreno se nadam da to moze.Ne zbog sefa i njegovog uticaja jer su vremena i obicaji potpuno drugaciji nego zbog uprave koja se izborila da vodi Zelju i koja mora biti bolja
Ako toga nisu svjesni zajedno sa sefom onda nam se dobro ne pise
Nalakse ce se preboliti lova od onih ili ovih kamata
Novin tunel i odmor
E to je vec??????????
Evo ga još jedan koji o fudbalu/nogometu zna više nego najtrofejniji trener u historiji Željezničara. Vaš CV, molim Vas, da pa da možemo uporediti!? Čovjek fino kaže da ćemo ovo proljeće igrati s jeftinijom, ali uigranijom, kompaktnijom ekipom. Šta tu nije jasno? Bogi je jeftin i s njim možemo biti treći (ili četvrti) na tabeli, što nam je cilj. A, nije baš da smo kokuzi. Imamo dovoljno (iako vrijedi ona: para nikad dosta), daleko od toga da probijamo budžet za plate, ali Amarova je procjena da možemo malo uštedjeti novca, jer nema potrebe dodatno se pojačavati kad nemamo šansi za titulu. A, bili drugi, treći ili, vjerovatno, četvrti - svejedno. Na ljeto će biti druga priča.

Dalje, kad se prošli put Amar vratio, ista je priča bila da to nije isto vrijeme, da je sve drugačije, bla, bla, bla..., pa se čovjek popiša po konkurenciji. Tako će biti i ovaj put. Kakva god da su vremena i običaji, Amar će dominirati u našoj ligi sa Željom, pehari će se sigurno osvajati. Ne znam jesi li ikad bio u njegovom društvu, ali to koliki je on inatlija se mogu knjige napisati. A, zainatio se da pokaže svima da je i dalje tata-mata za ovu ligu i da može u klub dovesti bolje i jače ljude od Senada Misimovića. I to će i uraditi, živi bili, pa vidjeli. CURVA vam već danima piše o tome da se traže investitori i jedan će sigurno ući u klub. Da li sad ili za godinu, nije toliko važno. Amar što želi, to i ostvari. A ovo što želi je odlično za Želju. Ja samo molim sve bogove svijeta da ostvari što je zacrtao.

A što se tiče tunela i odmora, Amar je to već objasnio. Vrati se na onu njegovu presicu i sve će ti se samo kazati.

Ljudi dragi, molim vas da se malo opustite, eto. Pišite slobodno o taktici, očekivanjima, o fudbalu generalno. Nemojte brinuti za finansije i slično. Evo, vidite da se i novi sponzori nalaze. Bit će to sve ok. Nama treba malo više podrške za Želju, da punimo Grbavicu, vjerujemo Amaru, navijamo za Plave i zviždimo Staniću.

CURVA, samo ti piši brate, ima nas koji cijenimo tvoje pisanje. Ti si jedan veliki ŽELJOVAC!

HAJMO ŽELJO, GAZI RADNIK!!! Mogao bi Sinan kojim golom ili asistencijom najaviti odličnu polusezonu :kafa:
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:49 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:39 pm
storm_raider je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:05 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 2:10 pm
Ma nek režu i bacaju ti svakako i nisu navijači Želje.
Nek oni za svoje navijaju.....
Ovakvog se prozivanja suzdrzi ovdje molim te. To ko je navijac Zelje nije tvoje da odredjujes, a pogotovo ne na ovom forumu!

Ne podrzavam bacanje godisnjih, nedolazak na utakmice i slicne radnje, ali kao navijac Zelje, nikada sebi ne bih dopustio da odredjujem ko je veci ili manji navijac.

Hvala!
Nista loše nisam mislio, koliko god da me Željo naljuti ili me je bio naljutio i razočarao nisam nikad pomislio da bacim godišnju kartu i prestanem dolaziti. A razlozi sto nema Misketa, Žuje, Landže, violine, sto su tu Stana i Bogi su po meni smiješni da se prestane dolaziti na tekme ako si naravno u mogućnosti. Po ovim nekim postovima mislim da ima pitara i njima je to bilo upućeno.
Još jednom izvinjenje svim Željovcima.
Sve ok, svi smo nasi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:50 pm

teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:39 pm
storm_raider je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:05 pm
teatrale36 je napisao/la:
uto feb 19, 2019 2:10 pm
Ma nek režu i bacaju ti svakako i nisu navijači Želje.
Nek oni za svoje navijaju.....
Ovakvog se prozivanja suzdrzi ovdje molim te. To ko je navijac Zelje nije tvoje da odredjujes, a pogotovo ne na ovom forumu!

Ne podrzavam bacanje godisnjih, nedolazak na utakmice i slicne radnje, ali kao navijac Zelje, nikada sebi ne bih dopustio da odredjujem ko je veci ili manji navijac.

Hvala!
Nista loše nisam mislio, koliko god da me Željo naljuti ili me je bio naljutio i razočarao nisam nikad pomislio da bacim godišnju kartu i prestanem dolaziti. A razlozi sto nema Misketa, Žuje, Landže, violine, sto su tu Stana i Bogi su po meni smiješni da se prestane dolaziti na tekme ako si naravno u mogućnosti. Po ovim nekim postovima mislim da ima pitara i njima je to bilo upućeno.
Još jednom izvinjenje svim Željovcima.
Tako je!!! Samo Željo!!!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 4:51 pm

Morzhy je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:57 pm
Kospicar je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:01 pm
slika
I onda neko uzme makaze i prereže godišnju i člansku...
...al fakat...
a neko zapali baklju i baci je na ovaj tepih...
ccc
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:00 pm

Višća koji je za kraj prokomentarisao i povratak Amara Osima u Željezničar, svoj nekadašnji klub.

“Mislim da su se desile pozitivne promjene u Želji. Amar Osim je mene doveo u Željezničar i tada kao 19-godišnjaka gurnuo u prvih 11 pored Mirsada Bešlije i Seada Bučana. Očekujem da će Amar napraviti dobar posao. Naravno, ova sezona će biti teška jer prvi dio je bio jako slab i zaostatak za vodećima je veliki. Vjerujem da će Željo izaći u Evropu. Igrači moraju znati kakav je klub Željezničar, a to će im najbolje objasniti Amar Osim.Vjerujem u novu klupsku strukturu i na duže staze da ćemo vidjeti jedan novi i bolji Željezničar”.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 5:25 pm

plavi brat je napisao/la:
uto feb 19, 2019 4:51 pm
Morzhy je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:57 pm
Kospicar je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:01 pm
slika
I onda neko uzme makaze i prereže godišnju i člansku...
...al fakat...
a neko zapali baklju i baci je na ovaj tepih...
ccc
I to...da ne povjeruješ stvarno

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija