Moderator/ica: storm_raider

 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:15 pm

Morzhy je napisao/la:
pon feb 18, 2019 9:35 pm
Ndare je napisao/la:
pon feb 18, 2019 9:27 pm
E ako ih Bane ne nauci klizeci ne znam ko ce. Dobrodosao nazad !
Da ih hoće naučiti linije kretanja i postavljanje...čim moraš uklizati već si poprilično zakasnio
Ja koliko se sjecam a sjecam se pofinoBane je volio uklizati a Bgm rijetko je kasnio a ovom drugom nije nesto dobro bilo poslije toga
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:15 pm

Morzhy je napisao/la:
pon feb 18, 2019 9:35 pm
Ndare je napisao/la:
pon feb 18, 2019 9:27 pm
E ako ih Bane ne nauci klizeci ne znam ko ce. Dobrodosao nazad !
Da ih hoće naučiti linije kretanja i postavljanje...čim moraš uklizati već si poprilično zakasnio
Ja koliko se sjecam a sjecam se pofinoBane je volio uklizati a Bgm rijetko je kasnio a ovom drugom nije nesto dobro bilo poslije toga
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:28 pm

Hahahhaha sto na govnagovna.ba aco i ostali hrasno1921 idioti registruju nickove na njihovom jadnom forumu. Zeljovci neka ste presli ovamo i pobjegi od najveceg neprijatelja Zelje ikada. To je jedan od najboljih poteza bio, jer Zeljo vece dusmane nikada nije imao u svojoj povijesti. Njima je cilj bio da uniste Zelju, a i danas je.
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:41 pm

samo_plavo je napisao/la:
pon feb 18, 2019 10:24 pm
A čuj što Pavić? Pa mora Amar nekako osloboditi mjesto za Stanu legendu. Neće valjda on koji jedini zna šta je Željo sjediti na klupi, a neki Pavić kojeg ne bismo prepoznali na ulici da igra?
Pavić pliva nazad opasno. Ima dobar centaršut (iz mjesta, iz trka je puno lošiji), ali postavljanje i markiranje - loše. I takav nam je, bar je to moje mišljenje, najbolji lijevi bek, bar dok ne vidim Bajića. Stanić bi bio ispred njega kada bi uhvatio svoju formu nekadašnju, ali teško da će to uspjeti, a i on treba biti rezervni desni bek. Meni je puno bolji bek Siniša. Nazad standardan, prema naprijed sasvim ok, ništa specijalno, ali dovoljno.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:55 pm

kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:41 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon feb 18, 2019 10:24 pm
A čuj što Pavić? Pa mora Amar nekako osloboditi mjesto za Stanu legendu. Neće valjda on koji jedini zna šta je Željo sjediti na klupi, a neki Pavić kojeg ne bismo prepoznali na ulici da igra?
Pavić pliva nazad opasno. Ima dobar centaršut (iz mjesta, iz trka je puno lošiji), ali postavljanje i markiranje - loše. I takav nam je, bar je to moje mišljenje, najbolji lijevi bek, bar dok ne vidim Bajića. Stanić bi bio ispred njega kada bi uhvatio svoju formu nekadašnju, ali teško da će to uspjeti, a i on treba biti rezervni desni bek. Meni je puno bolji bek Siniša. Nazad standardan, prema naprijed sasvim ok, ništa specijalno, ali dovoljno.
Pavic ima jedan od bolji centarsuta iz trka u nasoj ekipi, al i to je tesko imati zbog terena u nasoj ligi
Kakav crni stanic i nekadasnja forma... napisi mi koji igrac u ligi ima dobar centarsut iz trka kad vec pratis to.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 11:59 pm

mamba21 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:55 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:41 pm
samo_plavo je napisao/la:
pon feb 18, 2019 10:24 pm
A čuj što Pavić? Pa mora Amar nekako osloboditi mjesto za Stanu legendu. Neće valjda on koji jedini zna šta je Željo sjediti na klupi, a neki Pavić kojeg ne bismo prepoznali na ulici da igra?
Pavić pliva nazad opasno. Ima dobar centaršut (iz mjesta, iz trka je puno lošiji), ali postavljanje i markiranje - loše. I takav nam je, bar je to moje mišljenje, najbolji lijevi bek, bar dok ne vidim Bajića. Stanić bi bio ispred njega kada bi uhvatio svoju formu nekadašnju, ali teško da će to uspjeti, a i on treba biti rezervni desni bek. Meni je puno bolji bek Siniša. Nazad standardan, prema naprijed sasvim ok, ništa specijalno, ali dovoljno.
Pavic ima jedan od bolji centarsuta iz trka u nasoj ekipi, al i to je tesko imati zbog terena u nasoj ligi
Kakav crni stanic i nekadasnja forma... napisi mi koji igrac u ligi ima dobar centarsut iz trka kad vec pratis to.
Bekic :)
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:02 am

LeBlue je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:59 pm
mamba21 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:55 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 11:41 pm


Pavić pliva nazad opasno. Ima dobar centaršut (iz mjesta, iz trka je puno lošiji), ali postavljanje i markiranje - loše. I takav nam je, bar je to moje mišljenje, najbolji lijevi bek, bar dok ne vidim Bajića. Stanić bi bio ispred njega kada bi uhvatio svoju formu nekadašnju, ali teško da će to uspjeti, a i on treba biti rezervni desni bek. Meni je puno bolji bek Siniša. Nazad standardan, prema naprijed sasvim ok, ništa specijalno, ali dovoljno.
Pavic ima jedan od bolji centarsuta iz trka u nasoj ekipi, al i to je tesko imati zbog terena u nasoj ligi
Kakav crni stanic i nekadasnja forma... napisi mi koji igrac u ligi ima dobar centarsut iz trka kad vec pratis to.
Bekic :)
Svaki put kad centrira, jedno dijete se oprosti od treniranja fudbala :)
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:12 am

Došao je na red i Pavić..Veliki trenerski mag od 2 i po kluba zna najbolje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:31 am

Okolele je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:12 am
Došao je na red i Pavić..Veliki trenerski mag od 2 i po kluba zna najbolje..
"Brko" je na klupi Plavih bio trener 293 utakmice i ubilježio je 178 pobjeda, 63 remija i 52 poraza sa gol razlikom 358:165. Procentualno gledano Amar Osim je kao trener FK Željezničara imao 60,75% pobjeda.

Željezničar je ispisao brojne rekorde pod vodstvom Osima i osvojio ukupno deset trofeja, pet titula prvaka BiH, četiri Kupa BiH i jedan superkup BiH što ga čini najuspješnijim i najtrofejnijim trenerom Željezničara u historiji.


Je li ovo dovoljno da prekineš s tom pričom? Ili možda ti znaš bolje? Ja ne mogu vjerovati da se ovakvo pisanje toleriše.

@mamba21
Ne pratim toliko igrače iz drugih ekipa, ali mogu reći da trenutno skoro i da nema beka koji zna bar solidno iz trka centrirati. Moje pisanje je više bilo usmjereno u pravcu da smatram da on treba poboljšati te segmente igre. Inače, Kvesić je iz trka znao baš dobro centrirati, od igrača koji nisu bekovi, Miro naravno, Bešlija... Ma bilo je naših igrača koji su iz trka znali pogoditi igrača.

Mene najviše interesuje ko će početi utakmicu na stoperskim i krilnim pozicijama. Moja procjena Bogi/Sipa i Zec/Veseli.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:41 am

Oj kakav Stanic, onaj igrac Olimpika ga izvozao i prosao kao da je cunj stavio..
Ma Pavic po meni jedan od najboljih igraca na jesen, jedina pozitivna stvar su bili bekovi (Sinisa i Pavic) a legenda se pretvara u Marcela... Nek nam je Bog na pomoci ako on bude igrao
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:44 am

Mrkla je noć. Davno je prošlo dvanaest, san mi neće na oči. Slabo se spavalo ovih noći, razmišljalo se o mnogo čemu, a ponajviše o njemu. Znate već, osjećaj će se probuditi u vama, ako ste makar nekad noćima ostajali budni radi fudbalskog kluba.

To mnogi ljudi ne razumiju i ne mogu skontati, šta je to toliko snažno i jako da bezuvjetno drži čovjeka vezanima za nešto od čega on nema nikakve koristi. Mlad sam, tek treba da poletim, što bi mnogi rekli, ali sam poprilično otrovan plavim otrovom, koji teče mojim venama već godinama.

Brine me ova sociološka pojava koja se pojavila na Grbavici u posljednjih godinu dana. Dugo sam razmišljao šta je uzrok iste, da li je to stvarno neko od one dvije ličnosti, koje su postale 'veće od kluba'. Iznenaditi će vas mnoge, ali nije kriv Amar Osim. Nije kriv ni Senad Misimović. Glavni krivac ove podjele, koja nažalost i dalje ima svoje posljedice ste vi.

Vi, koji ste dopustili zarad interesa i vlastite koristi da budete pobornici nekih tabora. Vi, koji ste zaboravili za koji klub navijate. Uslovno rečeno, znate vi njegovo ime, njegove igrače i svaku ste utakmicu tu i hvala vam što ste tu, jer mnogi drugi nisu iz xy razloga, ali ste izgubili vodilju i ideju, koja traje već skoro stotinu godina, koja je bila jača od režima, ratova i bilo kojih politčkih ideologija.

Ako nisu mogle države, ni vlasti da ga ugase, pa zašto želite da ga vaš ego i vaša sujeta ugasi? Pa vi volite ovaj klub, pa zapostavili ste porodicu, djevojku, prijatelje, rodbinu, radi ovog kluba. Vi ste svi u ovome dobro otrovani, baš kao što sam i ja otrovan.

Je li vam postalo draže ono bio sam u pravu, nego volim te Željo? Jesmo li na taj stepen sujete i tvrdoglavosti došli? Je li se sjećamo riječi Ivice Osima, čovjeka kojeg sve i jedan od vas koji ovo čita poštuje, koji kaže da je stadion mjesto istomišljenika i neistomišljenika. Žali Bože vremena, koje je odvojeno da se pišu razne teorije zavjera, na svim forumima, odakle god ovo da čitate. Žali Bože tog vremena, da smo ga makar uložili u nešto korisno.

Mi smo postali i opstali zarad nas samih, pa zbog toga se i napisalo ono "Mi smo Željini, Željo je naš".

Razmislite nekad dublje, ako ste već odvojili vrijeme da ovaj tekst pročitate.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 1:49 am

Što se nerviraš..To se ne smije kritika uputit i izraziti mišljenje..To mu trofeji daju za pravo da bude nedodirljivi i da ga niko ne smije kritikovati..Ja ne sumnjam u njegovu stručnost ali mi je njegov karakter pod upitnikom..Između ostalog uvijek može uzeti godišnji ako zagusti (to mu neću nikad zaboraviti koliko god trofeja imao i bude donio ubuduće)..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 7:44 am

bogi je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:44 am
Mrkla je noć. Davno je prošlo dvanaest, san mi neće na oči. Slabo se spavalo ovih noći, razmišljalo se o mnogo čemu, a ponajviše o njemu. Znate već, osjećaj će se probuditi u vama, ako ste makar nekad noćima ostajali budni radi fudbalskog kluba.

To mnogi ljudi ne razumiju i ne mogu skontati, šta je to toliko snažno i jako da bezuvjetno drži čovjeka vezanima za nešto od čega on nema nikakve koristi. Mlad sam, tek treba da poletim, što bi mnogi rekli, ali sam poprilično otrovan plavim otrovom, koji teče mojim venama već godinama.

Brine me ova sociološka pojava koja se pojavila na Grbavici u posljednjih godinu dana. Dugo sam razmišljao šta je uzrok iste, da li je to stvarno neko od one dvije ličnosti, koje su postale 'veće od kluba'. Iznenaditi će vas mnoge, ali nije kriv Amar Osim. Nije kriv ni Senad Misimović. Glavni krivac ove podjele, koja nažalost i dalje ima svoje posljedice ste vi.

Vi, koji ste dopustili zarad interesa i vlastite koristi da budete pobornici nekih tabora. Vi, koji ste zaboravili za koji klub navijate. Uslovno rečeno, znate vi njegovo ime, njegove igrače i svaku ste utakmicu tu i hvala vam što ste tu, jer mnogi drugi nisu iz xy razloga, ali ste izgubili vodilju i ideju, koja traje već skoro stotinu godina, koja je bila jača od režima, ratova i bilo kojih politčkih ideologija.

Ako nisu mogle države, ni vlasti da ga ugase, pa zašto želite da ga vaš ego i vaša sujeta ugasi? Pa vi volite ovaj klub, pa zapostavili ste porodicu, djevojku, prijatelje, rodbinu, radi ovog kluba. Vi ste svi u ovome dobro otrovani, baš kao što sam i ja otrovan.

Je li vam postalo draže ono bio sam u pravu, nego volim te Željo? Jesmo li na taj stepen sujete i tvrdoglavosti došli? Je li se sjećamo riječi Ivice Osima, čovjeka kojeg sve i jedan od vas koji ovo čita poštuje, koji kaže da je stadion mjesto istomišljenika i neistomišljenika. Žali Bože vremena, koje je odvojeno da se pišu razne teorije zavjera, na svim forumima, odakle god ovo da čitate. Žali Bože tog vremena, da smo ga makar uložili u nešto korisno.

Mi smo postali i opstali zarad nas samih, pa zbog toga se i napisalo ono "Mi smo Željini, Željo je naš".

Razmislite nekad dublje, ako ste već odvojili vrijeme da ovaj tekst pročitate.
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 8:21 am

Okolele je napisao/la:
uto feb 19, 2019 1:49 am
Što se nerviraš..To se ne smije kritika uputit i izraziti mišljenje..To mu trofeji daju za pravo da bude nedodirljivi i da ga niko ne smije kritikovati..Ja ne sumnjam u njegovu stručnost ali mi je njegov karakter pod upitnikom..Između ostalog uvijek može uzeti godišnji ako zagusti (to mu neću nikad zaboraviti koliko god trofeja imao i bude donio ubuduće)..
A vidi jednu stvar, mnogima će u glavi ostati neke stvari u vezi Amara koje baš i nisu za pohvaliti, a koje si ti gore pobrojao...Istog sam mišljenja, ali njegova stručnost da od skupine igrača napravi tim je neupitna...To je dokazao i prvi i drugi puta i to je činjenica...I ja mu zbog toga vjerujem, pa makar i mrskog Stanića stavio na lijevog beka...Iako opet mislim da nije toliko lud da sam sebe u probleme uvaljuje, jer taj Stanić, realno, nije za ozbiljnog fudbala više...I ako bude rotacija na lijevoj strani mislim da će prije Bajić uskočiti nego Stanić...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 8:36 am

Vidjecemo, na kraju krajeva Amar je odgovoran za igru, nije niko od nas. Hajde ZEEELJOOOO!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 8:38 am

Raja ajde da se okrenemo utakmicama. Igramo u nedelju. Ide li iko? Hajde da o tome pričamo. Koji sastavi.. Fakat smoriste sa ovim stvarima. Pustimo Upravu da radi, hocemo rezultate, krov, i da se grijači osposobe(a zna se šta treba), hajmo u tom smjeru.

Svi u Bijeljinu!
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 9:00 am

Očekujem Veca - Siniša, Pavić, Bogi, Sipović - Šaban, Hajdar, Zec, Zaimović, Ramović - Krpić
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 9:00 am

AdmirA je napisao/la:
uto feb 19, 2019 8:38 am
Raja ajde da se okrenemo utakmicama. Igramo u nedelju. Ide li iko? Hajde da o tome pričamo. Koji sastavi.. Fakat smoriste sa ovim stvarima. Pustimo Upravu da radi, hocemo rezultate, krov, i da se grijači osposobe(a zna se šta treba), hajmo u tom smjeru.

Svi u Bijeljinu!
Veca
Sinisa-Rodin-Sipa-Pavic
Saban-Hajdar
Zec-Ramovic-Veseli
Kpric
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 9:04 am

ublehas je napisao/la:
uto feb 19, 2019 9:00 am
Očekujem Veca - Siniša, Pavić, Bogi, Sipović - Šaban, Hajdar, Zec, Zaimović, Ramović - Krpić
Po meni najizgledniji sastav. Volio bi vidjeti Mujezinovića u igri što prije.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 19, 2019 9:14 am

Mislim da bi Zajmovic mogao u drugom poluvremenu zaigrati, tesko da ce poceti. On na umornu odbranu moze vise uraditi, nego onako od pocetka utakmice da krene mlatarati nogama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 214 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija