Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:14 pm

Ne znam ti odgovor na ta pitanja, niti sam gore tim postom odgovarao ikome. A necu da se bavim mahalskim pricama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:14 pm

Ma jebat ih, samo da sam ja sada u upravi kod nas sva nasa poslovanja prebacio na drugu banku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:36 pm

kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:28 pm
Ako ti je banka sponzor, ne znači da imaju para na bacanje i da će ti opraštati kredite
Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Ne lupaj, majke ti. Čuj više kamate nego što su dali kao sponzorstvo. ccccc lupi i osta živ. Gavrane ovo su bombe a ne tvoje.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:42 pm

https://www.klix.ba/sport/nogomet/ziraa ... /180329024

Ako je iznos o kome se spekuliše onda mogu reći da je premalo jer kolika se medijska prašina digla kao da smo dobili za sponzora Rakouten a ne Zirat banku.
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:45 pm

DobojskiManijak je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:42 pm
https://www.klix.ba/sport/nogomet/ziraa ... /180329024

Ako je iznos o kome se spekuliše onda mogu reći da je premalo jer kolika se medijska prašina digla kao da smo dobili za sponzora Rakouten a ne Zirat banku.

150.000KM
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 6:58 pm

Zvaka72 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:36 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:28 pm
Ako ti je banka sponzor, ne znači da imaju para na bacanje i da će ti opraštati kredite
Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Ne lupaj, majke ti. Čuj više kamate nego što su dali kao sponzorstvo. ccccc lupi i osta živ. Gavrane ovo su bombe a ne tvoje.
Ti vidiš ovo "AKO"? Ti vidiš da ja ništa ne tvrdim? Vidiš da samo pitam?
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:10 pm

Previše se bavite stvarima koje ne poznajete i previše čvrsto branite neke stavove za koje nemate valjano uporište. @Bosanac1993 prejako reaguješ na dosta stvari, a nisi ništa dokazao ili pokazao. Da se razumijemo, ja ne držim neku stranu, ja sam podržavao staru upravu, ali sa tim načinom "branjenja" i njima činiš kontra uslugu.
Ja ne vjerujem gg.ba ništa, ali nemam razloga ni da branim nešto za šta nemam podatak. Također, naši krediti nemaju veze sa našim sponzorstvom, oni nama daju cifru na godišnjem nivou koju smo dogovorili, a naši krediti su ono od čega ta banka živi i naplaćuje kao svima ostalima.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:17 pm

Jos jedan zadatak za novu upravu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:23 pm

Volio bih da je tu drug chwilla pa da vam isprica kad i kako je pokrenuta prica o TZB kao generalnom sponzoru....i da znate koliko to nije pokrenuo Senad i kompanija....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:24 pm

kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:58 pm
Zvaka72 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:36 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm


Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Ne lupaj, majke ti. Čuj više kamate nego što su dali kao sponzorstvo. ccccc lupi i osta živ. Gavrane ovo su bombe a ne tvoje.
Ti vidiš ovo "AKO"? Ti vidiš da ja ništa ne tvrdim? Vidiš da samo pitam?
Jarane ako već sve o kreditima znaš, ne postavljaj Takva pitanja jer znaš da je to nemoguće, Samo uvodiš smutnju i argumente pljuvačima stare uprave da je i dalje hraču a ovu novu predstavljaju spasiteljima.
Da se razumijemo draži mi je Amar od Misketa al u ovom fajtu podržavam Misketa jer je nam je ostavio uređen i stabilizovan klub, Stadion na kojem Željo i Reprezentacija igraju Evropske utakmice itd. i ja ću tom čovjeku uvijek skinuti kapu i ako je napravio neke greške nije sa ciljem da bi Želji naštetio. Nova uprava tek treba da se dokaže al ima velike minus zbog načina ulaska u klub i podmetanjima staroj upravi. Kome se GUDALO i ini raduju ja mu NE VJERUJEM a ni početak njihovog rada me nije ubjedio u suprotno jer nastavljaju muljati, lagati i petljati.
Mene učili da ko laže taj i krade. Vrijeme je da me uvjere u suprotno.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:36 pm

nikson je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:23 pm
Volio bih da je tu drug chwilla pa da vam isprica kad i kako je pokrenuta prica o TZB kao generalnom sponzoru....i da znate koliko to nije pokrenuo Senad i kompanija....
Daj da se ne vracamo vise na tu temu. Bezveze se upale ljudi, a malo ko ima sve informacije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:38 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:12 pm
storm_raider je napisao/la:
pon feb 18, 2019 6:06 pm
Dosao je i novi generalni direktor u Ziraat, i kod njih su neki novi vjetrovi u zadnje vrijeme.
Bez obzira,ako imaju uvjete koji im odgovaraju,zasto otkazivati nesto??

Zasto gubiti klijenta koji se toliko kreditno zaduzuje?

Meni ovaj njihov raskid govori 3 stvari:Prvo,ne daju im se tolike pare za sponzorstvo,drugo,uvjeti nisu bili povoljni za njih i trece,ne radi im se sa novim ljudima u upravi. Jedno od ovo troje je sigurno,a mozda i sve zajedno.
Kao što ste već čitali u Turskoj je ekonomska kriza zbog prezaduženosti i pada lire. To se mora osjetiti u svim Turskim kompanijama. Kolega mi radi Turskoj ambasadi i mnogo troškova i povlastica su im skresali i to je vjerovatno najveći razlog tj. Smanjenje troskova.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:39 pm

storm_raider je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:36 pm
nikson je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:23 pm
Volio bih da je tu drug chwilla pa da vam isprica kad i kako je pokrenuta prica o TZB kao generalnom sponzoru....i da znate koliko to nije pokrenuo Senad i kompanija....
Daj da se ne vracamo vise na tu temu. Bezveze se upale ljudi, a malo ko ima sve informacije.
Posteno, sto se mene tice ne moramo. Za Zelju nije pozitivno svakako.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:39 pm

Dva posta o utakmici protiv Bijeljine, a o GS-u sto i jedna.

P.S

Ne kažem da GS nije bitan, ali svi nagađate informacije i pišete iz šupljeg u prazno, dok ovamo makar možete znati šta se događa i svojim očima ukazati šta nas očekuje ili šta očekujete od nas, ali hajd takav smo narod, ne čudi me.

@Lars Za rezerve je on okej, ali mislim da smo mogli pokupiti i jačeg igača od njega, ali očigledno da Zajmovića računaju na toj poziciji.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:41 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:37 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:28 pm
Ako ti je banka sponzor, ne znači da imaju para na bacanje i da će ti opraštati kredite
Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Vjeruj mi nemoj se trositi meni se par puta brisu postovi bezveze .Evo da vam kazem poslovni prostorI su bili pod hipotekom na kredit koji nije placen od oktobra I da su Amar ,Badzak I Selimovic morali dati pare kako bi se to vratilo .Znaci nikom ne treba vjerovati mit koji smo mi napravili od Misketa nije bas tako I nikad vise ne trebamo nikom vjerovati ni jednoj upravi .
Obrisan ti je post gdje si napisao da ljudima na ovom forumu nije Zeljo prioritet. Gdje ces takve stvari bolan pisati nakon svega? I nemoj da se vracamo vise u proslost. Idemo dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:48 pm

Prelaznim rokom nikako nisam zadovoljan.
Opet nemamo drugog napadaca. Po meni kljucan problem sto prosle polusezone nismo cvaknuli jos neki bod.

Prinove mi se ne svidjaju. Zadovoljan Sipovicem, Zecom bio dok nisam shvatio da je bas toliko zapustan da ne moze istrcat 100 metara sprint.
Mujezinovic tu i tamo, da je dosao djaba pa hajd, ono jedan medju najboljim igracima Veleza iako nije dokazan u ligi, ali placati nesto za takvog igraca uz to mu ugovor istice za pola godine, nikako mi nije logicno.
Ostale prinove = katastrofa.

Vidjet cemo kako ce se ko pokazati. Nema garancije.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:52 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:37 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:28 pm
Ako ti je banka sponzor, ne znači da imaju para na bacanje i da će ti opraštati kredite
Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Vjeruj mi nemoj se trositi meni se par puta brisu postovi bezveze .Evo da vam kazem poslovni prostorI su bili pod hipotekom na kredit koji nije placen od oktobra I da su Amar ,Badzak I Selimovic morali dati pare kako bi se to vratilo .Znaci nikom ne treba vjerovati mit koji smo mi napravili od Misketa nije bas tako I nikad vise ne trebamo nikom vjerovati ni jednoj upravi .
A kako si zadovoljan ovim kreditom sto su ovi podigli ? Uslovi i to? Da se razumijemo ja i nemam nista protiv toga vidim kao jedan vid nuznog poslovanja jer ne pada sa neba.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:56 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:37 pm
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:35 pm
LARSSON je napisao/la:
pon feb 18, 2019 5:28 pm
Ako ti je banka sponzor, ne znači da imaju para na bacanje i da će ti opraštati kredite
Vjeruj mi da oko kredita sve znam. Ali, ako smo mi njima dali više na osnovu kamata nego što su oni nama dali kroz sponzorstvo, onda to baš i nije pohvalno. Ali, eto, ne razumijem se i volio bih da neko objasni detaljnije.
Vjeruj mi nemoj se trositi meni se par puta brisu postovi bezveze .Evo da vam kazem poslovni prostorI su bili pod hipotekom na kredit koji nije placen od oktobra I da su Amar ,Badzak I Selimovic morali dati pare kako bi se to vratilo .Znaci nikom ne treba vjerovati mit koji smo mi napravili od Misketa nije bas tako I nikad vise ne trebamo nikom vjerovati ni jednoj upravi .
Bez uvrede, ali ti jedan dan napišeš, joj nisam zadovoljan ovim sad stanjem, nije dobro, prošla uprava je bila dobra, male greške ali te ljude ne treba zaboraviti. Onda drugi dan Amar je kralj, sultan, ide sve kako treba, ne brinite, prošla uprava i nije tako dobra kako nam se čini...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:14 pm

CURVA je napisao/la:
pon feb 18, 2019 8:07 pm
Posto me dosta raje pita za ovu zadnju raspravu koju sam imao sa nekim forumasima pa cu vam sad vise reci o tome tako da I to zavrsimo .Investitor kojeg je Amar htio dovesti je Miodrag on mu je bio pik broj jedan prije rata trenirao u Zelji I zavolio klub kao I svi mi ,zivot ga odveo u Cesku gdje je za radio ogromne pare.Kad je Zeljo igrao protiv Plzena covjek je sve platio od avionskih karata do smjestaja cak je ponudio da udje u klub ali Amar I Zujo nisu to htjeli .Sad kad je Amar odlucio ponovo da se vrati prvo je otisao do Miodraga da vidi dali je jos zainteresovan I ponudio mu da se za sve pita samo da udje u klub.Trenutno u ovoj novoj upravi ima dva covjeka od povjerenja koji ga malo obavjestavaju .Medjutim posto licno poznaje legende Zelje oni su ga svi odgovaralI I nazalost uspjelo u tome da ga ohlade od kluba ali jos nije definitivno odustao eto I to da razjasnimo .Ono sto je dobro da se traze novi ove sedmice bi trebao biti sastanak sa investitorom iz Francuske sve je to na dugo stapu ali se ide u tom smjeru .Ovo sam sve napisao za to sto sam neki dan bio ismijavan kad sam rekao evo ako hoces ja cu te odvesti kod njega da ti on kaze dobio sam ban.Nema veze ono sto mogu reci ima ovdje dosta dobrih likova I svaki put kad sam nesto napisao provjerim na tri strane znam koliko volimo dobiti neku infor maci ju jer zivimo za ovaj klub .Necu vise nikakve insajderske govoriti jer je to najbolje tako.
Nemas potrebu da se ikome pravdas. Ko hoce da vjeruje, vjerovat ce ti. Koliko sam upratio sve sto si do sada pisao, ispostavilo se tako. Uzivaj 😉
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija