Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 17, 2019 11:53 pm

bojamora je napisao/la:
ned feb 17, 2019 11:39 pm
AsharaK je napisao/la:
ned feb 17, 2019 1:16 pm
Rip sabane :(
Šaban šabanima
jesi me zajebo ehehhehehehe ahahah buahahahaha uuuuu u jeeee
Željezničar ante portas !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3216
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 12:12 am

Uvijekuztebe je napisao/la:
ned feb 17, 2019 1:18 pm
Iskreno, jedini koji su vidno nervozni, su da se tako izrazim, navijači bivše uprave. U potpunosti su izgubili kontrolu, svakoga dana sve agresivnije djeluju, ne biraju sredstva i ne razmišljaju o mogućim posljedicama.

Stvarno je žalosno posmatrati njihovu nesposobnost da primjete, kako i u kojoj mjeri nanose štetu klubu. Od pozitivne sile do kamena spoticanja u samo par mjeseci.

Meni je žao ako sam nekoga uvrijedio ali ovo realno više nije nikakva tajna.
najveca GOSPODA i ljubav prema klubu i jesu pokazali ljudi iz struktura bivse uprave,sve zbog Zelje su i presutili. A de ti nama reci koliko su ŠTETE napravili ISCENIRANOM skupstinom clanovi nove uprave i naš divni Šiljak koji je iznio niz neistina i direktno napravio vise stete nego sve afere i pisanja u toku previranja oko nove uprave... to sutis,aa? Ne dirajte vi u nas koji jasno znamo sta znaci posten i iskren predani rad za interese licno FK ZELJEZNICAR a ne licnih interesa i sklepanja pricusa kako se dize sportski segment a vracaju nam se ublehe koje su nanosile godinama stetu klubu svojim tuzbama i ublehama gdje god su stigli. Tajni više nema,svaki dan se otkriva klupko i ispostavit ce se koji je cilj dolaska novih struktura, a Amaru želimo da mu stolica ovisi o Jugu i "Stanicima". limVo te ljoZe!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 1:47 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:12 am
Uvijekuztebe je napisao/la:
ned feb 17, 2019 1:18 pm
Iskreno, jedini koji su vidno nervozni, su da se tako izrazim, navijači bivše uprave. U potpunosti su izgubili kontrolu, svakoga dana sve agresivnije djeluju, ne biraju sredstva i ne razmišljaju o mogućim posljedicama.

Stvarno je žalosno posmatrati njihovu nesposobnost da primjete, kako i u kojoj mjeri nanose štetu klubu. Od pozitivne sile do kamena spoticanja u samo par mjeseci.

Meni je žao ako sam nekoga uvrijedio ali ovo realno više nije nikakva tajna.
najveca GOSPODA i ljubav prema klubu i jesu pokazali ljudi iz struktura bivse uprave,sve zbog Zelje su i presutili. A de ti nama reci koliko su ŠTETE napravili ISCENIRANOM skupstinom clanovi nove uprave i naš divni Šiljak koji je iznio niz neistina i direktno napravio vise stete nego sve afere i pisanja u toku previranja oko nove uprave... to sutis,aa? Ne dirajte vi u nas koji jasno znamo sta znaci posten i iskren predani rad za interese licno FK ZELJEZNICAR a ne licnih interesa i sklepanja pricusa kako se dize sportski segment a vracaju nam se ublehe koje su nanosile godinama stetu klubu svojim tuzbama i ublehama gdje god su stigli. Tajni više nema,svaki dan se otkriva klupko i ispostavit ce se koji je cilj dolaska novih struktura, a Amaru želimo da mu stolica ovisi o Jugu i "Stanicima". limVo te ljoZe!
Pošten, iskren i predan rad koji nam donesoše na onakav način izgubljene titule, pet poraza u nizu, generalno lutanje u sportskom segmentu, skupu i nefunkcionalnu ekipu... Ok, poštujem ja sve urađeno izvan terena, ali meni je taj teren, taj sportski segment ipak najbitniji. Mi, zaista, jesmo FUDBALSKI klub, zbog tog fudbala postojimo, pa je valjda to i najbitnije.

Slažem se da tajni više nema. Klupko se, zaista, odmotava i ispostavit će se da je cilj dolaska novih struktura dizanje kluba na još viši nivo, s AKCENTOM na sportski segment (što je uvijek MORAO biti slučaj).

Ko to želi Amaru? Ko "mi"? A, Amara jug nikad neće tjerati. Ipak se pamti sve što je on uradio - u historiji našeg kluba niko nije napravio više. Barem kada govorimo o trofejima. Da dodam, mene bi bilo stid da o Amaru pišem na način na koji ti pišeš.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3216
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 2:10 am

kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 1:47 am
Bosanac1993 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:12 am
Uvijekuztebe je napisao/la:
ned feb 17, 2019 1:18 pm
Iskreno, jedini koji su vidno nervozni, su da se tako izrazim, navijači bivše uprave. U potpunosti su izgubili kontrolu, svakoga dana sve agresivnije djeluju, ne biraju sredstva i ne razmišljaju o mogućim posljedicama.

Stvarno je žalosno posmatrati njihovu nesposobnost da primjete, kako i u kojoj mjeri nanose štetu klubu. Od pozitivne sile do kamena spoticanja u samo par mjeseci.

Meni je žao ako sam nekoga uvrijedio ali ovo realno više nije nikakva tajna.
najveca GOSPODA i ljubav prema klubu i jesu pokazali ljudi iz struktura bivse uprave,sve zbog Zelje su i presutili. A de ti nama reci koliko su ŠTETE napravili ISCENIRANOM skupstinom clanovi nove uprave i naš divni Šiljak koji je iznio niz neistina i direktno napravio vise stete nego sve afere i pisanja u toku previranja oko nove uprave... to sutis,aa? Ne dirajte vi u nas koji jasno znamo sta znaci posten i iskren predani rad za interese licno FK ZELJEZNICAR a ne licnih interesa i sklepanja pricusa kako se dize sportski segment a vracaju nam se ublehe koje su nanosile godinama stetu klubu svojim tuzbama i ublehama gdje god su stigli. Tajni više nema,svaki dan se otkriva klupko i ispostavit ce se koji je cilj dolaska novih struktura, a Amaru želimo da mu stolica ovisi o Jugu i "Stanicima". limVo te ljoZe!
Pošten, iskren i predan rad koji nam donesoše na onakav način izgubljene titule, pet poraza u nizu, generalno lutanje u sportskom segmentu, skupu i nefunkcionalnu ekipu... Ok, poštujem ja sve urađeno izvan terena, ali meni je taj teren, taj sportski segment ipak najbitniji. Mi, zaista, jesmo FUDBALSKI klub, zbog tog fudbala postojimo, pa je valjda to i najbitnije.

Slažem se da tajni više nema. Klupko se, zaista, odmotava i ispostavit će se da je cilj dolaska novih struktura dizanje kluba na još viši nivo, s AKCENTOM na sportski segment (što je uvijek MORAO biti slučaj).

Ko to želi Amaru? Ko "mi"? A, Amara jug nikad neće tjerati. Ipak se pamti sve što je on uradio - u historiji našeg kluba niko nije napravio više. Barem kada govorimo o trofejima. Da dodam, mene bi bilo stid da o Amaru pišem na način na koji ti pišeš.
Druže s tribine, samo ću ti ovo reći, Željo je tim koji volim i koji je mnogo više od trenutne ili bivše uprave, trenera i igrača, jer sve dođe i prođe, a klub ostaje. Za njeg'navijam cijelog života, tako će i ostati.

Niko drugi, samo Željo je bitan a ti se dobro skontaj čime su novi digli sportski segment, sa Stanicem,Bogijem i Sadikovicem, mrtvim i upitnim Zecom to sigurno nisu. I nemoj molim te, postujem ti stav ali daj potkrijepi ga ako vec kazes da je DIGNUT SPORTSKI SEGMENT,a svi znamo da NIJE. Nažalost,nije!

I da,pet poraza nam nije donijela stara Uprava(obezbijedila je sve potrebne uslove cak i iznadprosjecne za nase uslove) vec IGRAČI,kao sto ce sutra i Amaru ili nekom drugom,igraci su zamjenjiva,kvarljiva i prodana roba. POZDRAV
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2654
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 2:16 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 2:10 am
kvalitet je napisao/la:
pon feb 18, 2019 1:47 am
Bosanac1993 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 12:12 am


najveca GOSPODA i ljubav prema klubu i jesu pokazali ljudi iz struktura bivse uprave,sve zbog Zelje su i presutili. A de ti nama reci koliko su ŠTETE napravili ISCENIRANOM skupstinom clanovi nove uprave i naš divni Šiljak koji je iznio niz neistina i direktno napravio vise stete nego sve afere i pisanja u toku previranja oko nove uprave... to sutis,aa? Ne dirajte vi u nas koji jasno znamo sta znaci posten i iskren predani rad za interese licno FK ZELJEZNICAR a ne licnih interesa i sklepanja pricusa kako se dize sportski segment a vracaju nam se ublehe koje su nanosile godinama stetu klubu svojim tuzbama i ublehama gdje god su stigli. Tajni više nema,svaki dan se otkriva klupko i ispostavit ce se koji je cilj dolaska novih struktura, a Amaru želimo da mu stolica ovisi o Jugu i "Stanicima". limVo te ljoZe!
Pošten, iskren i predan rad koji nam donesoše na onakav način izgubljene titule, pet poraza u nizu, generalno lutanje u sportskom segmentu, skupu i nefunkcionalnu ekipu... Ok, poštujem ja sve urađeno izvan terena, ali meni je taj teren, taj sportski segment ipak najbitniji. Mi, zaista, jesmo FUDBALSKI klub, zbog tog fudbala postojimo, pa je valjda to i najbitnije.

Slažem se da tajni više nema. Klupko se, zaista, odmotava i ispostavit će se da je cilj dolaska novih struktura dizanje kluba na još viši nivo, s AKCENTOM na sportski segment (što je uvijek MORAO biti slučaj).

Ko to želi Amaru? Ko "mi"? A, Amara jug nikad neće tjerati. Ipak se pamti sve što je on uradio - u historiji našeg kluba niko nije napravio više. Barem kada govorimo o trofejima. Da dodam, mene bi bilo stid da o Amaru pišem na način na koji ti pišeš.
Druže s tribine, samo ću ti ovo reći, Željo je tim koji volim i koji je mnogo više od trenutne ili bivše uprave, trenera i igrača, jer sve dođe i prođe, a klub ostaje. Za njeg'navijam cijelog života, tako će i ostati.

Niko drugi, samo Željo je bitan a ti se dobro skontaj čime su novi digli sportski segment, sa Stanicem,Bogijem i Sadikovicem, mrtvim i upitnim Zecom to sigurno nisu. I nemoj molim te, postujem ti stav ali daj potkrijepi ga ako vec kazes da je DIGNUT SPORTSKI SEGMENT,a svi znamo da NIJE. Nažalost,nije!

I da,pet poraza nam nije donijela stara Uprava(obezbijedila je sve potrebne uslove cak i iznadprosjecne za nase uslove) vec IGRAČI,kao sto ce sutra i Amaru ili nekom drugom,igraci su zamjenjiva,kvarljiva i prodana roba. POZDRAV
Imam samo jedan odgovor, ali mislim da je dovoljan: Amar Osim.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:25 am

Šest danaaa :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 7:32 am

Trenutno od 66 glasa na anketi, ovako ste glasali:

Da li ste zadovoljni prelaznim rokom do sada?
Da - 14(21%)
Ne - 42(64%)
Suzdrzan - 10(15%)

Liga pocinje za 6 dana, dakle, misljenje vecine je da je prelazni rok do sada odradjen lose.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
teatrale36
Postovi: 1146
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:14 am

Elegant je napisao/la:
ned feb 17, 2019 12:03 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned feb 17, 2019 12:04 am
Hajde da vidimo zasto Miske suti kako he otisao? Zasto ne kaze nista u odbranu bivse uprave?

ako nije neki "boom" u najavi onda je pljuvanje po Amaru

Nisam ni ja bio za to da Amar udje na ovaj naci ali ako je covjek sada tu onda treba dati sansu i podrsku.
Mislim da ce Misimovic i ostali iz bise uprave da sacekaju mart i konacan izvjestaj i porezne uprave, pa ce onda da se oglase ili ce da prate kako ce nova uprava sa time da se pozabavi. Jer previse su truda i vremena ulozili da se klub postavi na put transparentnosti i zakona da bi se radi nekih jednokratnih ciljeva pojedinaca opet skrenulo sa tog puta i jos veca steta za buducnost napravila.

A sto se tice Amara dosao je u klub na viđen nacin i to ce da ga prati i to je neizbjezno, pogotovo ako stvari krenu kako ne treba. Ogroman posao imaju on i nova uprava, bolje im je da se prihvate toga najozbiljnije jer su navijaci, javnost jako nervozni.
Nervozni smo zbog ovih što nam ostaviše -15 bodova i nulu na računu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6746
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:24 am

Vezano za anketu haj da vidimo zasto nismo i jesmo zadovoljni. Koga smo trebali dovesti da budemo zadovoljni ili nikoga nismo trebali dovesti takodjer ovi sto su zadovoljni (ja sam glasao zaDA) koji je razlog.

Po meni prelazni rok sasvim solidno odradjen s obzirom da smo ispali iz utrke za titulu i da se borimo za 3. mjesto imamo sasvim solidnu ekipu kao i trenera :)

Na ljeto krenuti malo jace i u novu sezonu po titulu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:29 am

Jedino sam tim Sipovicem zadovoljan i Mujezinovicem. Ovo ostalo, ne! Tako sam i glasao, to je ukupan utisak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Analitičar1921
Postovi: 296
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:39 am

Zna li neko išta višeo našem generalnom sponzoru??? Malo više detalja iz ugovora. Ovo što su nas zadužili svi znamo, ali koliko košta reklama na našem dresu godišnje???
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 8:50 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 8:39 am
Zna li neko išta višeo našem generalnom sponzoru??? Malo više detalja iz ugovora. Ovo što su nas zadužili svi znamo, ali koliko košta reklama na našem dresu godišnje???
Znaju to na ovom forumu ovi dobro obavješteni. Samo što, naravno, ne žele to da kažu.Ne ide im u prilog. Jer je cifra još manja od iznosa kojim se špekulisalo.
.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:01 am

E bas se pitam rekoh da mi je znati ko je zadovoljan ovakvim prelaznim rokom i koji su to razlozi.
Ja sam ostao suzdrzan prvenstveno zbog Zeca jer on se moze pokazati kao flop zesci a moze biti odlucujuci faktor. Ovo ostalo nidje veze, sipovic mujezinovic se tek trebaju dokazati , stanic bogicevic odron. Meni je i dolazak Dade los potez, gotivim ga ali mislim da Zeljo zasluzuje bolje.

Bezveze mi je samo sto se prica pravimo jeftinu ekipu za polusezonu ovo ono a igracima se daju ugovori na 2+ godine
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:04 am

mavi je napisao/la:
pon feb 18, 2019 8:50 am
Analitičar1921 je napisao/la:
pon feb 18, 2019 8:39 am
Zna li neko išta višeo našem generalnom sponzoru??? Malo više detalja iz ugovora. Ovo što su nas zadužili svi znamo, ali koliko košta reklama na našem dresu godišnje???
Znaju to na ovom forumu ovi dobro obavješteni. Samo što, naravno, ne žele to da kažu.Ne ide im u prilog. Jer je cifra još manja od iznosa kojim se špekulisalo.
.
Kolika je cifra?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:05 am

Ma gotivim i ja Dadu, ali gotivim i @niksona, pa mu ne bih dao da pogleda na teren, a kamo li da osuta loptu. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:05 am

ZELJEZNICAR IZNAD SVEGA!
1987
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:09 am

storm_raider je napisao/la:
pon feb 18, 2019 9:05 am
Ma gotivim i ja Dadu, ali gotivim i @niksona, pa mu ne bih dao da pogleda na teren, a kamo li da osuta loptu. :kafa:
Moj storme, nemas pojma koliko ne znas :D Imam magiju u nogama samo me kile slomise :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23663
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:14 am

:ganja: :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:19 am

storm_raider je napisao/la:
pon feb 18, 2019 7:32 am
Trenutno od 66 glasa na anketi, ovako ste glasali:

Da li ste zadovoljni prelaznim rokom do sada?
Da - 14(21%)
Ne - 42(64%)
Suzdrzan - 10(15%)

Liga pocinje za 6 dana, dakle, misljenje vecine je da je prelazni rok do sada odradjen lose.
Ne kontam raju, sta bi oni, da dovedemo Olmu i Hajrovica. Ko je to bolje trgovao u ovom prelaznom roku od nas u PLBiH? Niko. Treba samo strpljenja da ovi igraci pokazu sta mogu a ako upali s Zecom starijim to bi bilo sjajno i odrazit ce se sigurno i na nastupu u Evropi.
Ne podnosim Svinjski i njih kao prvake BiH, ali prizeljkujem utakmicu s konama da ih mlatnemo i trofej ode u Mostar. Da im vratimo za onaj poraz na Hadisonu zbog kojeg propade nasa titula prvaka.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 18, 2019 9:25 am

Moje nezadovoljstvo prelaznim rokom je da je trebao napadac doci jer prevelik je rizik ostati samo na Krpi kao klasicnom spicu i fakticno kod izmjena on nema koga na to mjesto uvesti sem improvizacije jer Zeko 2 ne znam na cemu smo sa njim sto se tice povreda. Al ono sto mi je veci problem je veza. Lijepo je bilo u pripremi kad su relativno pismene ekipe igrale pa su Hajdar i Saban mogli igrati al kad dodju na bosanske njive protiv ovih nasih vkv mesara i namazanaca mislim da ce biti problem da se nose sa njima. A u Dadu, Velezovca i Osmanovica nije bas da moze se dobiti neka veca sirina od prve opcije. Al eto nek me demantuju i super. Ovo ostalo ok manje vise sem Stanica.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 169 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija