Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 2:50 pm

I pozdravljam potez da se ode u Medjugorje.

Igrace se dva puta po 60 minuta izgleda. Neprovjereno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 3:23 pm

Ne znam baš..
Trebala bi se "normalna" odigrati jebiga zadnja je pred prvenstvo.. Nagađam
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
stankozza
Postovi: 42
Pridružen/a: uto jun 12, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 3:29 pm

Kakvo Međugorje sad ?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 3:58 pm

Vec dugo hocu nesto da napisem ali nikako da uhvatim vremena. Obratio bih se covjeku ili momcima koji vode nasu zvanicnu stranicu na fb-u sa jednim svojim prijedlogom..

Postoji li mogucnost da zvanicna stranica kluba radi po principu one stranice Zeljine ikone, da se ubaci ta rubrika. Na takav nacin rade i klubovi poput Liverpoola, svaki dan milion stvari izbace iz njihove proslosti, pa malo tu bude i smijesnih stvari, npr. "Amarova grtalica" Lazar Popovic danas slavi rodjendan, Lazo nek je sretan. Hajde Lazare, Hajde Lazare. Ili Mesa Bazdarevic slavi rodjendan a zvanicna yz cestitku objavi i pjesmu Mehmeda majka budila i napise u cast legendarnog Mese citava Grbavica je ovo nekad pjevala.

Zvanicna stranica ne bi trebala da sluzi samo da se objavi kad klub igra, koliko je prihod od prodatih karti i ko je potpisao za nas klub ili sa kim je raskinut ugovor..

Mladje generacije treba edukovati, trebaju da znaju ko je najbolji strijelac u historiji kluba, ko je bio Miroslav Kruzik, ko je bio Ivica Huljev, koga su navijaci zvali doktorom(Sretko Vuksanovic), ko je bio bosanski Emre (Arben Avdija), trebaju mlade generacije da znaju da smo pobijedili Wolfsburg 2:0 a strijelci su bili ako se ne varam Zeric i Muharemovic, pobijedili smo i danas mocni kiparski Anorthosis na Kosevu 1:0 golom Gredica itd. Da ne spominjem stvari iz jos dalje proslosti.

Pa onda da klub posalje pozivnicu npr. Kruziku i napise Gospodine Kruzik, zbog toga sto ste utkali dio sebe u slavnu historiju naseg kluba i zbog vaseg doprinosa u uspjesima fudbalskog kluba Zeljeznicar, pozivamo Vas da prisustvujete svim utakmicama naseg kluba u ovoj polusezoni, na tribini po vasem izboru ili nesto u tom fazonu. Kruzika sam uzeo samo za primjer, to treba sa svim ljudima raditi koji su ostavili neki trag u nasem klubu. Pa uz pozivnicu da dodje jos i dres sa prezimenom te osobe, pa da sam na njihovom mjestu meni bi srce bilo ko Trebevic jer me se klub sjetio.

Zasto klub nikad nije kontaktirao porodicu pokojnog Ribara i pozvao ih makar na utakmicu ili porodicu Boska Jankovica?

Nekako previse lako zaboravljamo a ne bi trebali, Zeljo je porodica i samo ako su svi clanovi porodice tu, porodica je na okupu.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 4:01 pm

ako ce var finansirati uefa zasto da ne. ionako more sumnjivih golova padne.
tinovi poput slobode, zrinjskog, sarajeva, krupe, radnika i ostalih stabilnih premijerligasa bi trebali aplicirati za uefa sredstva za terene. 50-50 bi ekstra bilo, a ekipama bi se isplatilo jer bi liga bila bolja.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 5:06 pm

Cikazubo, evo one lopte s pitarskog treninga nisu one s kojim cemo igrati vec one crvene sto si postavljao i ne cine se velike kao one zelene ruzne :D
I vise lice na derbystar :D
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 5:23 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 13, 2019 5:06 pm
Cikazubo, evo one lopte s pitarskog treninga nisu one s kojim cemo igrati vec one crvene sto si postavljao i ne cine se velike kao one zelene ruzne :D
I vise lice na derbystar :D
Rijesili smo i tu dilemu, kad je mogu svabe, holandezi i skandinavci sutat nemaju se onda sta zaliti ove nase prevare :D
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 6:42 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto feb 12, 2019 6:13 pm
Pa od kako je dosao AO ja citam iskorak u evropi iskorak u evrpi, ova sezona za zaborav iduca dar mar i iskorak u evropi... ali nebitno
Gdje li ti to čitaš?
Od iduće treba očekivati borbu za titulu,što da ne.
I bivši bjegunci su obecavali,tit i ule,pa kurko,a kamo li iskorak u Evropi kroz 4 prelazna roka.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 6:55 pm

Durgo je napisao/la:
sri feb 13, 2019 10:21 am
Nevjerovatnu srecu osjetim kada cujem Amara kako se dere na treningu. To je ono sto nam treba i sto ce nas dici.

Ali isto tako osjecam zabrinutost sto ne vidim nikakva oglasavanja po pitanju stadiona, krova na istoku, poslovnih prostora na istom, fasade na sjeveru, sto cujem da se dizu krediti itd.
Pitao sam skoro ,da li ima ima iko od skupstinara ovde,a znam da ima,i niko nije podjelio info,da im je predsjednik skupstine poslao mail i informisao o desavanjima i procesima u klubu,posebno u vezi krova i sponzorskih ugovora.
Al to njima na obraz,prepoznat ce se oni,nekad se pisali srceparajuci postovi gdje smo kolektivno bacali drk.cu,a sad ni rijeci,da nas informisu o tokovima,kojim klub ide.
Sramotno
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 7:01 pm

Nema sta da se napise @jug21. Sve je podredjeno pripremama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 7:02 pm

Zaista da se nekako uputi upit u klub sta se desava sa krvom istoka konkretno, sta je u pitanju na relaciji klub - savez obzirom da preko njih idu uefa pare, a i na relaciji sa ospstinom, dozvolama, ili ako je nesto trece u ptianju.

Dolazi mart, prtiv Armenije reprezentacija igra na Grbavici.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 8:28 pm

storm_raider je napisao/la:
sri feb 13, 2019 7:01 pm
Nema sta da se napise @jug21. Sve je podredjeno pripremama.
Izvini Storme,al nije tacno!
Clanovi skupstine su me upoznali sa onim sto su dobili od predsjednika skupstine,vezano za infrastrukturu,i kako mi rekose,uvijek se mogu obratiti kad god zele sa pitanjima.
Znaci,vise nego transparentno od predsjednika,a to niko da spomene.
I to je po meni sramotno od strane pojedinaca(koji su oko tih stvari i vise nego upuceni).
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 8:48 pm

jug21 je napisao/la:
sri feb 13, 2019 8:28 pm
storm_raider je napisao/la:
sri feb 13, 2019 7:01 pm
Nema sta da se napise @jug21. Sve je podredjeno pripremama.
Izvini Storme,al nije tacno!
Clanovi skupstine su me upoznali sa onim sto su dobili od predsjednika skupstine,vezano za infrastrukturu,i kako mi rekose,uvijek se mogu obratiti kad god zele sa pitanjima.
Znaci,vise nego transparentno od predsjednika,a to niko da spomene.
I to je po meni sramotno od strane pojedinaca(koji su oko tih stvari i vise nego upuceni).
Nema potrebe za izvinjavanjem, sve ok. Onda znas vise od mene. Napisi slobodno, radovace svakoga ovdje sve pozitivno oko Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 9:12 pm

ISB87 je napisao/la:ako ce var finansirati uefa zasto da ne. ionako more sumnjivih golova padne.
tinovi poput slobode, zrinjskog, sarajeva, krupe, radnika i ostalih stabilnih premijerligasa bi trebali aplicirati za uefa sredstva za terene. 50-50 bi ekstra bilo, a ekipama bi se isplatilo jer bi liga bila bolja.
Cuj Var grob te yebo igramo u kukuruzima, do juce igraci upadali u krticnjake na terenu i ligamente cupali, odvaljivali se komadi betona sa tribina, krovovi se rusili, tople vode u svlacionicama nema, sijena se palila iza golova, u Tuzli covjek sa motorkom doso i hoce var fol da uvedu slikaslikaslika o yebem ti zeno majku kakvi su to cirkusanti u savezu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 10:08 pm

jug21 je napisao/la:
sri feb 13, 2019 8:28 pm
storm_raider je napisao/la:
sri feb 13, 2019 7:01 pm
Nema sta da se napise @jug21. Sve je podredjeno pripremama.
Izvini Storme,al nije tacno!
Clanovi skupstine su me upoznali sa onim sto su dobili od predsjednika skupstine,vezano za infrastrukturu,i kako mi rekose,uvijek se mogu obratiti kad god zele sa pitanjima.
Znaci,vise nego transparentno od predsjednika,a to niko da spomene.
I to je po meni sramotno od strane pojedinaca(koji su oko tih stvari i vise nego upuceni).
Ovo i ja mogu potvrditi. Svi clanovi su dobili obavjestenje od predsjednika skupstine. Imam nekih prijatelja koji su u skupstini i licno sam procitao mailove koje su dobijali. Spominju se rjesenja za sjevernu tribinu, svi clanovi skupstine se pozivaju da ucestvuju u svemu, da daju svoje prijedloge.
A licno sam i otisao do stadiona prije 10-ak dana da uclanim neke prijatelje i ekipica iz administracije govori da se jako brinula oko svega kad je otisla stara uprava, ali evo kroz ovaj period kako ih nema nije se previse promijenilo. Radi se ozbiljno, ljudi iz ove uprave isto zahtijevaju na formalnostima kao i prosli, u stalnom su kontaktu, dobijaju upute, smjernice. Uglavnom nije bas rasulo kako se pokusavalo predstaviti. Zato kazem sacekajmo malo pa da vidimo rezultate a ne odma pljuvanje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 13, 2019 10:29 pm

jug21 je napisao/la:
sri feb 13, 2019 6:55 pm
Durgo je napisao/la:
sri feb 13, 2019 10:21 am
Nevjerovatnu srecu osjetim kada cujem Amara kako se dere na treningu. To je ono sto nam treba i sto ce nas dici.

Ali isto tako osjecam zabrinutost sto ne vidim nikakva oglasavanja po pitanju stadiona, krova na istoku, poslovnih prostora na istom, fasade na sjeveru, sto cujem da se dizu krediti itd.
Pitao sam skoro ,da li ima ima iko od skupstinara ovde,a znam da ima,i niko nije podjelio info,da im je predsjednik skupstine poslao mail i informisao o desavanjima i procesima u klubu,posebno u vezi krova i sponzorskih ugovora.
Al to njima na obraz,prepoznat ce se oni,nekad se pisali srceparajuci postovi gdje smo kolektivno bacali drk.cu,a sad ni rijeci,da nas informisu o tokovima,kojim klub ide.
Sramotno
Podijelit ce ovdje samo informacije kako klub treba da se zaduzi sa kreditom,kako se razmislja o privatizaciji i slicno.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 1:06 am

Udriiiii Amareeeee gamad na terenu. Nek krv pisaju. Ovim putem te pozdravljam i nemoj sta zamjeriti :D
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 9:00 am

Budi Željo je napisao/la:
sri feb 13, 2019 10:08 pm
jug21 je napisao/la:
sri feb 13, 2019 8:28 pm
storm_raider je napisao/la:
sri feb 13, 2019 7:01 pm
Nema sta da se napise @jug21. Sve je podredjeno pripremama.
Izvini Storme,al nije tacno!
Clanovi skupstine su me upoznali sa onim sto su dobili od predsjednika skupstine,vezano za infrastrukturu,i kako mi rekose,uvijek se mogu obratiti kad god zele sa pitanjima.
Znaci,vise nego transparentno od predsjednika,a to niko da spomene.
I to je po meni sramotno od strane pojedinaca(koji su oko tih stvari i vise nego upuceni).
Ovo i ja mogu potvrditi. Svi clanovi su dobili obavjestenje od predsjednika skupstine. Imam nekih prijatelja koji su u skupstini i licno sam procitao mailove koje su dobijali. Spominju se rjesenja za sjevernu tribinu, svi clanovi skupstine se pozivaju da ucestvuju u svemu, da daju svoje prijedloge.
A licno sam i otisao do stadiona prije 10-ak dana da uclanim neke prijatelje i ekipica iz administracije govori da se jako brinula oko svega kad je otisla stara uprava, ali evo kroz ovaj period kako ih nema nije se previse promijenilo. Radi se ozbiljno, ljudi iz ove uprave isto zahtijevaju na formalnostima kao i prosli, u stalnom su kontaktu, dobijaju upute, smjernice. Uglavnom nije bas rasulo kako se pokusavalo predstaviti. Zato kazem sacekajmo malo pa da vidimo rezultate a ne odma pljuvanje.
Svaka čast, eto nece Željo propasti kako su neki pričali, nismo mi bas od 2015 i kad smo onolike ratove prezivjeli , sve cemo preživjeti!
Samo da je nekako ove pitare stići da je bar razlika ispod 10 bodova.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 9:21 am

Jedna prigodna današnja
slika
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet feb 14, 2019 9:31 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet feb 14, 2019 9:21 am
Jedna prigodna današnja
slika
A zašto piše "bio"?
Brčko brčacima, Željo manijacima

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija