Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jan 07, 2019 11:16 pm

Ako iko zna dobro promašiti, znaju oni :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon jan 07, 2019 11:18 pm

Jbg bas imaju peh,a i kad imaju prostora da urade nesto dobro,onda preplate masu limitiranih igraca... :roll:
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto jan 08, 2019 12:54 pm

Leonard i Turner fule stoljeća al jbg, trener forsira malo više napada preko Nurkića, sinoć brat odigrao četvrtinu i po a najviše dao iz Portlanda, da nije imao sinoc problem s faulovima hladno bi 30/15 tekmu imao
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jan 17, 2019 12:38 pm

Nurkić sinoć prvi triple double u karijeri 10/10/10 i 5 blokada, ovih samo 10 poena nek vas ne čude jer je opucao samo 6 puta, a i Tristan je dobar defanzivac nije forsirao, Stotts vratio unatoč BO Nurka na teren da dobije još 2 assista za TD.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jan 17, 2019 5:03 pm

PTB igra jako lijepo što nije karakteristika Stottsovih ekipa, u košarku se razumije kao prosječni gledalac evropskih dvorana :D
Nurkić je fenomenalan iz dana u dan napreduje i nadam se da će naredno ljeto iskoristiti da proširi i svoj domet pogađanja, ne mora baš trojku iako bi bilo poželjno. Također volio bih da porade sa njim na rolingu ima strašan potencijal u njegovoj upotrebi jer je masivan.

Brada i dalje trpa nije normalan čovjek onako rekreativno 58 poena Netsima unatoč porazu blista svaku utakmicu. Njegov problem je što Houston olako pustio Arizu ovo ljeto ganjajući mrtvo Carmela, koji je na kraju samo pokazao da na njega više niko ozbiljno ne računa. Šteta onakvog potencijala iz Denver Nuggetsa.
Ne pišem često ovdje, pa ću zato još spomenuti da je Jokić također fenomenalan ove sezone. Pored brojnih oscilacija i utakmica kada ga nestane i postigne svega četiri poena, ima ogroman broj utakmica gdje je pravi All-star.
Za kraj Luka Dončić će biti jebeni goat, ako ovako nastavi, dečko nije normalan koliko je dobar.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

čet jan 17, 2019 6:16 pm

Ma Portlandu je problem što imaju nesposobnog GMa koji je nekim svojim potezima blokirao ekipu na par godina, jedini pozitivni potezi vežu se za Jusufa (trade onaj s Denverom i ovaj sad ugovor 48/4), a i nisu neko jako tržište za FA. Stotts me iritira nekim svojim rotacijama i manjku akcija (forsira se P&R Lillard Nurkić ili Iso Lillard). Nurkić je dosta šut popravio ove godine, zna pogodit i sa poludistance, a i sa linije slobodnih je fantastičan kakav je bio, vježbao je trojku ovo ljeto i šutne je ponekad al je to još ispod očekivanog za modernog centra.

Ma Houston bi izbacio GSW prošle godine da se nije Paul povrijedio i fulio G6 i G7, evo i sad im Paul povređen, kao i Capela, baš me zanima šta mogu i dokle mogu ove godine sa dosta slabijom odbranom (Ariza i onaj Muteh kako već)

A Dončić baš odskače od ostalih rookija, vidi se da igra već koju sezonu na profesionalnom nivou, a i naletio sam na komentar Amera gdje pišu lako je Dončiću nema školskih obaveza, tamo na koledžu zajebeš li ocjene zajebo si i košarku :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet jan 18, 2019 6:40 pm

Durant je to izjavio,ali nije izjavio s podsmijehom,vec je rekao da je Luka profesionalac vec odavno i da je mogao misliti samo na kosarku u odnosu na ove klince. ;)
I ja sam misljenja da bi HOU sa zdravim Paulom izbacio GS prosle sezone,ali ne dade se.Harden igra nestvarno dobro trenutno,ali dugo je jos do aprila.Nastavi li u ovom tempu,nece ga nigdje biti kad dodje PO.Capela je juce operisan,nece ga biti mjesec dana,a Paulov povratak je blizu.

Sto se tice Luke,fantastican je,ali sam licno ovo donekle i ocekivao iz nekoliko razloga.Prvo,profi je vec dugo i na to izuzetno talentovan.Drugo,ima u nogama vec mnogo velikih i bitnih utakmica,tako da nema taj neki faktor treme u utakmicama RSa i trece,on jos uvijek nije dovoljno skautiran u NBAu.Vidicemo kakav ce biti kad se na njega prilagode odbrane,kao sto su na Mitchella i Tatuma ove sezone,nakon fantasticne prosle sezone.

P.S.Veceras se ocekuje debi Cousinsa za GSW.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sub jan 19, 2019 6:12 pm

Upalim sinoc da vidim kako ce Cousins igrat, kontam možda zaboravio igrat, prvi napad na utakmici brat zakuca trese se dvorana i prebacim na Portland :rofl: :rofl:

phpBB [video]


Jusuf se triput našao u top10 poteza, s dvije asistencije i bananom nad ADom

phpBB [video]


na 0:27 još jedna Nurkićeva asistencija za alleyop
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pet feb 01, 2019 5:29 pm

Ludnica u NBAu se nastavlja.Porzingis je sinoc trejdovan u DAL,zajedno sa Hardawayom,Leeom,Burkeom,a u NY su otisli Jordan,Matthews,Smith i 2 buduca pika 1.runde.Zaista se covjek zapita sta je NY ovdje uradio,osim cistog kreiranja cap prostora koji nece znaciti nista ne bude li superzvijezda ili dvije potpisala za njih na ljeto.Mozda vec imaju neki usmeni dogovor? :?

Oni sto DAL ne ide na ruku je cinjenica da je Porzingis izjavio kako ce na ljeto potpisati samo QO,sto znaci da ce u ljeto 2020 biti FA.

Blizi se trade deadline,koji je u naredni cetvrtak i sigurno ce biti jos zanimljivi desavanja.Sto se tice onog najveceg,a to je trejd Davisa iz NOPa,licno mislim da se nece desiti prije ljeta.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned feb 03, 2019 1:16 pm

Ja se nadam da NOP neće prihvatit sad nijednu ponudu Magica jer su Lejkersi ludi šta sve nude, bukvalno sve mlade nade daju da bi doveli AD, maximalno što bih im ja dao 1 young asset (Ball, Kuzma il Ingrama), onda 1 young asset al slabiji (Hart, Zubac ili Svyt ili Wagner) 1 starijeg (KCP, Rondo ili Beasly) i dat im jednog picka iz prve runde, sve preko je po meni glupost. Kad AD objavi da neće produžit ni za kog osim LA onda će Pelicansi morat prihvatit siću za njega
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri feb 06, 2019 12:36 pm

Lejkersi se povukli iz priča o trejdu pametnoo, nadam se da ce NOLA popusit foru i prikljucit se Šarlotu i ostalim karinaškim organizacijama dok je svijeta i vijeka, nego šta ti misliš možel Phila sa Bobijem i Tobijem do finala ?
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

sri feb 06, 2019 6:28 pm

blueDBR je napisao/la:
sri feb 06, 2019 12:36 pm
Lejkersi se povukli iz priča o trejdu pametnoo, nadam se da ce NOLA popusit foru i prikljucit se Šarlotu i ostalim karinaškim organizacijama dok je svijeta i vijeka, nego šta ti misliš možel Phila sa Bobijem i Tobijem do finala ?
Sto proklinjes ljude? :D :D

Salu na stranu,nijedna fransiza ne voli kad im neko ovako nesto smisljeno uradi.Posebno sa najvecom zvijezdom i zato me i ne cudi da se NOP zaje.bava njih.LAL ce mozda imati najbolju ponudu za Davisa,ali nacin na koji Rich Paul i James zele izvuci ADa otamo jednostavno nije bio fer prema fransizi.To je moje vidjenje stvari

Sto se tice trejda PHI,sve ispod minimuma finala Istoka za njih je sada neuspjeh.Igraju i igrali su na veliko,to su i dobili.Sad je vrijeme za rezultate,jer ih je TOR sinoc rasuo sa pola snage.Petorka im izgleda fantasticno,ali problem klupe i spacinga,jer su izgubili Shameta,ostaje tu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned feb 10, 2019 8:37 am

A volio bih vidjeti AD sa Jamesom...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned feb 10, 2019 4:12 pm

ma i ja bi al treba sacekat 2020 kad ce doci dzaba, za ljeto nek jednog bas jako FA zaganjaju ja bi Klaya tu baš volio vidjet, i dat Ingrama i jos nekog sa klupe za jos nekog dobrog
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon feb 11, 2019 8:47 pm

LAL ako ne dovedu ADa na ljeto,ono tamo ljeto nije toliko ni bitno jer ce James imati 36 godina...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

uto feb 19, 2019 8:20 pm

James, "ako sve bude u redu" i "uz malo srece" bi mogao dobaciti 40k poena. E sada...

Pazi, njegovih 36 godina ce znaciti vjerovatno oko 23 poena po susretu. Uz dobro doziranje utakmica, u PO bi i 36 mogao uraditi mnogo sa ovakvim tijelom. Naravno, opet, uz malo srece sa povredama.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon feb 25, 2019 2:34 am

storm_raider je napisao/la:
uto feb 19, 2019 8:20 pm
James, "ako sve bude u redu" i "uz malo srece" bi mogao dobaciti 40k poena. E sada...

Pazi, njegovih 36 godina ce znaciti vjerovatno oko 23 poena po susretu. Uz dobro doziranje utakmica, u PO bi i 36 mogao uraditi mnogo sa ovakvim tijelom. Naravno, opet, uz malo srece sa povredama.
Pa ako bude igrao samo napad i bez odbrane u RSu,kao sto igra zadnjih nekoliko sezona,moguce je.Samo se bojim da sa njegovim nabijanjem statistike LAL nece nigdje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

pon feb 25, 2019 7:42 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon feb 25, 2019 2:34 am
storm_raider je napisao/la:
uto feb 19, 2019 8:20 pm
James, "ako sve bude u redu" i "uz malo srece" bi mogao dobaciti 40k poena. E sada...

Pazi, njegovih 36 godina ce znaciti vjerovatno oko 23 poena po susretu. Uz dobro doziranje utakmica, u PO bi i 36 mogao uraditi mnogo sa ovakvim tijelom. Naravno, opet, uz malo srece sa povredama.
Pa ako bude igrao samo napad i bez odbrane u RSu,kao sto igra zadnjih nekoliko sezona,moguce je.Samo se bojim da sa njegovim nabijanjem statistike LAL nece nigdje.
To jej istina, mada mislim da nece nabijati, on nije scorer, LeBron je neko sa kim je stvarno zabavno biti na terenu, naravno ako znas sta radis. Nemas pritiska tolikog, a ako si slobodan, on ce te naci uvijek. Tesko da ce forsirati. I opet mislim da ako nastavi igrati ovako kako sada igra, sa nekim razumnim opadanjem od poen-dva, nakon 2 sezone, da ce doci do te brojke. Ako ga zdravlje poslozi naravno, a mislim da tijelo hoce. Unikatan je. Ne volim ga previse, ali ga cijenim.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned mar 03, 2019 4:32 pm

storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:42 am

To jej istina, mada mislim da nece nabijati, on nije scorer, LeBron je neko sa kim je stvarno zabavno biti na terenu, naravno ako znas sta radis. Nemas pritiska tolikog, a ako si slobodan, on ce te naci uvijek. Tesko da ce forsirati. I opet mislim da ako nastavi igrati ovako kako sada igra, sa nekim razumnim opadanjem od poen-dva, nakon 2 sezone, da ce doci do te brojke. Ako ga zdravlje poslozi naravno, a mislim da tijelo hoce. Unikatan je. Ne volim ga previse, ali ga cijenim.
Jel i dalje mislis da je LAL zanimljivo igrati sa Jamesom? :D

Gledaj ovo ponasanje: https://twitter.com/i/status/1102055989795319808

Sramotno za igraca takve klase.Tesko da ce u PO,sanse su samo u domenu teorije,a mislim da se njegovim neulaskom u PO zavrsava i njegova era kao glavnog igraca u NBAu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: NBA - općenito

ned mar 03, 2019 5:54 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned mar 03, 2019 4:32 pm
storm_raider je napisao/la:
pon feb 25, 2019 7:42 am

To jej istina, mada mislim da nece nabijati, on nije scorer, LeBron je neko sa kim je stvarno zabavno biti na terenu, naravno ako znas sta radis. Nemas pritiska tolikog, a ako si slobodan, on ce te naci uvijek. Tesko da ce forsirati. I opet mislim da ako nastavi igrati ovako kako sada igra, sa nekim razumnim opadanjem od poen-dva, nakon 2 sezone, da ce doci do te brojke. Ako ga zdravlje poslozi naravno, a mislim da tijelo hoce. Unikatan je. Ne volim ga previse, ali ga cijenim.
Jel i dalje mislis da je LAL zanimljivo igrati sa Jamesom? :D

Gledaj ovo ponasanje: https://twitter.com/i/status/1102055989795319808

Sramotno za igraca takve klase.Tesko da ce u PO,sanse su samo u domenu teorije,a mislim da se njegovim neulaskom u PO zavrsava i njegova era kao glavnog igraca u NBAu.
Znam ponasanje, pratim sve, ali mislim da ima dosta limitiran sastav, nije Ingram neka kradja realno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija