Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 8:38 pm

Elegant je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:27 pm
LeBlue je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:21 pm
Evo ovde ima klip Badzaka sa facetv bilo nedavno https://www.youtube.com/watch?v=4nrWUw6K1LU
Metalna industrija je u pitanju dakle, nisam zano iskreno.

U svakom slucaju ako je covjek cista obraza i voljan je pomoci raditi kako treba, vrata su mu otvorena.
Jasko je čovjek koji će ti ispuniti što obeća, ja sam godinu i pol radio kod njega 2010/11 i tada je imao dosta neprijavljenih radnika u proizvodnji, ja lično sa njim nisam imao nikad problema. Kasnije se uvezao sa Zavodom za zapošljavanje i uzimao ljude koje je godinu dana finansirao Zavod, a on ih je kasnije ostavljao u firmi. Sad je to najjača firma u svojoj branši u BiH koja ima preko 200 zaposlenih.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 8:38 pm

Privatizacija je za nas mac sa tri ostrice, svi znamo kako privatizacija ide u ovoj drzavi i sta je donjela.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:10 pm

Cini mi se u zadnje vrijeme nismo imali brojniji strucni stab, te dva kondiciona, te je i Karic tu kao sta vec, analiticar.
Valjda cemo bit spremni kad vec imamo 2 kondiciona :D

Hvala Benzema na izvjestaju. :palacgore:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:14 pm

djeluje mi ko da smo malo ubrzali protok lopte
Željezničar ante portas !
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:17 pm

Na prvom treningu posebnu su trenirali Zec, Dacic i Dzeno. Na drugom su svi kako sam vidio. To znaci da ni sutra necemo gledati ermina? Cekam samo kada ce im Amar zagalamiti da svi zanijeme😁

Hvala vam na izvjestaju
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:35 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:30 pm
mamba21 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:17 pm
Na prvom treningu posebnu su trenirali Zec, Dacic i Dzeno. Na drugom su svi kako sam vidio. To znaci da ni sutra necemo gledati ermina? Cekam samo kada ce im Amar zagalamiti da svi zanijeme😁

Hvala vam na izvjestaju
Jel sutra tekma i ukoliko
Jest sutra a i mene zanima u koliko je?
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:38 pm

CURVA je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:59 pm
Elegant je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:18 pm
CURVA je napisao/la:
ned feb 03, 2019 7:39 pm
Evo par informacija 90 %sponzora se povlace sto ih je prosla uprava dovela tako da ovi ljudi koji du dosli moraju ganjati nove sponzore.Badzak je finansirao ove pripreme Zuban je nasao najpovoljniju varijantu ,dao je pare i da se napravi najbolje rjesenje za fasadu sjeverne tribine i sad je to u proceduri .Ono sto nije dobro da nas savez sad jebe za krov odugovlace treba pritisak napraviti na onu djubrad.
Iskreno sam ocekivao ovo za sponzore jer siguran sam da su ljudi nezadovoljni nacinom kako su ovi drugi preuzeli klub.

Ko je Badzak, cime se bavi covjek ? On nam je finasirao pripreme i dao pare da se napravi nabolje rjesenje za fasadu sjeverne tribnine - ljepo ako je tacno, pogtovo ovo za sjever ako su ozbiljni planovi u pitanju a ne neko šminkanje reda radi ? Mene najvise strah ovih nacina finasiranja jer po obicaju takvi kasnije naplate to troduplo klubu.

Iz kojeg bi razloga savez odgovlacio za krov kad su ta sredstva od UEFA data namjeski za to, ili je u pitanju ugrađivaje i standardna procedura pljacke.
vidis kako ti to bezobrazno zakljucujes Badzak je uvijek pomagao klub kad je bio i kada nije bio u upravi isto kao sto je i Almir radio uvijek je finansijski pomogao bez obzira koje u upravi .Sponzori sto su se povukli to moze biti samo razlog zato sto je prosla uprava povukla svoje sponzore nazalost ali tako je .Sto se krova tice vjerovatno imaju mogucnost da to odugovlace i to rade e sad iz kojih razloga ne znam.
Ti ovdje vec dugo najavljujes strasna pojacanja u upravi...tolika da vise niko proslu upravu nece ni spominjati...
Evo prilike, udju, dovedu svoje sponzore...vise i bolje nego stara uprava...kazu od.ebi Miske, mi smo za tebe Bayern...ljepota.
Cuj stara uprava kriva sto se povlace sponzori.... stara uprava ce biti kriva za sve sto ovi ne budu mogli i znali u sljedecih 5 godina.
Tobe jarabi.
Uostalom, j.ebo sponzore mi smo Footbal clab.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:39 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:35 pm
CURVA je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:30 pm
mamba21 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:17 pm
Na prvom treningu posebnu su trenirali Zec, Dacic i Dzeno. Na drugom su svi kako sam vidio. To znaci da ni sutra necemo gledati ermina? Cekam samo kada ce im Amar zagalamiti da svi zanijeme😁

Hvala vam na izvjestaju
Jel sutra tekma i ukoliko
Jest sutra a i mene zanima u koliko je?
17h arenasport 2
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:43 pm

mamba21 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:39 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:35 pm
CURVA je napisao/la:
ned feb 03, 2019 9:30 pm

Jel sutra tekma i ukoliko
Jest sutra a i mene zanima u koliko je?
17h arenasport 2
:palacgore:

Nadam se da cu stici. :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 9:47 pm



Pusi se iz Pajkana sto kazu stari ljudi ko iz dzubreluka :ganja:

Valjda ovo nije ona zajebancija kao na proslim pripremama kad su dosli losiji nego sto su otisli na njih.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 11:06 pm

@niksone pokazi se veceras na terminu i ujutro letis za antaliju.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 11:15 pm

Kad propadne infrastruktura terena i postane obicna livada, hoce li vam i tada biti kriva casna Uprava koja je europskim stilom vođenja kluba i stvorila uslove da se on postavi na našu Grbavicu? Samo vas pitam, hoce li gospodin Misimovic biti kriv kada krene propadati ono sto su on i ljudi oko njega u tadašnjoj Upravi izgradili,postavili kao standard i održavali!?

Pa i taj Sjever i krov Istoka, plato i reflektori na pomocnom terenu sto ce se raditi, su ostavstina projekata tog istog Misimovica. Razlika je samo sto se vec sada zna da fasada Sjevera se nece raditi kao sto je projekat zamisljen jer ovoj "novoublehaskoj" upravi je preskupa i sve se radi kada je u pitanju bilo koji buduci projekat da se troskovi minimaliziraju a kao nesto "uradi" (bolje receno zamazu oci).

Sam Misimovic je izrazio nedavno zaljenje zbog stanja pomocnog terena a najavio i sigurne probleme oko glavnog terena jer je ocito da se vise ne ulazu preveliki napori oko odrzavanja najmodernijeg travnjaka (nego se naviklo na stanje livada i zaljevanja gnojivom rucno iz kanti).
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 11:32 pm

Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 11:44 pm

bogi je napisao/la:
ned feb 03, 2019 11:32 pm
https://www.youtube.com/watch?v=raqKw_Wn6bw

Opustite se :kafa:
Da nam ubuduće bude...
Sa zelenog polja tvoga, nema ništa za drugoga!
Mi smo Željini, Željo je naš!

Sutra Ramović pokazuje šta zna i umije, samo da sve prođe bez povreda.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 03, 2019 11:45 pm

storm_raider je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:37 pm
jug21 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 7:21 pm
Da li ima neko na ovom forumu da je clan skupstine?
Interesuje me,da li su dobili neke smjernice o tokovima kojim klub ide,mozda je preuranjeno,a ako jesu,da li to mogu podjeliti sa nama?
Mislim da ce klub ici ka privatizaciji kroz dogledno vrijeme, to je evidentno. Kako i na koji nacin, to cemo vidjeti.
Storme, jel misliš da se svjesno ide ka privatizaciji ili da će privatizacija doći otprilike kao neminovnost s obzirom kako se trenutno radi?
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 04, 2019 12:05 am

Bosanac1993 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 11:15 pm
Kad propadne infrastruktura terena i postane obicna livada, hoce li vam i tada biti kriva casna Uprava koja je europskim stilom vođenja kluba i stvorila uslove da se on postavi na našu Grbavicu? Samo vas pitam, hoce li gospodin Misimovic biti kriv kada krene propadati ono sto su on i ljudi oko njega u tadašnjoj Upravi izgradili,postavili kao standard i održavali!?

Pa i taj Sjever i krov Istoka, plato i reflektori na pomocnom terenu sto ce se raditi, su ostavstina projekata tog istog Misimovica. Razlika je samo sto se vec sada zna da fasada Sjevera se nece raditi kao sto je projekat zamisljen jer ovoj "novoublehaskoj" upravi je preskupa i sve se radi kada je u pitanju bilo koji buduci projekat da se troskovi minimaliziraju a kao nesto "uradi" (bolje receno zamazu oci).

Sam Misimovic je izrazio nedavno zaljenje zbog stanja pomocnog terena a najavio i sigurne probleme oko glavnog terena jer je ocito da se vise ne ulazu preveliki napori oko odrzavanja najmodernijeg travnjaka (nego se naviklo na stanje livada i zaljevanja gnojivom rucno iz kanti).
:(
1987
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 04, 2019 12:54 am

Minjore je napisao/la:
ned feb 03, 2019 11:06 pm
@niksone pokazi se veceras na terminu i ujutro letis za antaliju.
Mora imati bar 5 nastupa i da je 2 puta bio na klupi.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 04, 2019 1:17 am

Svjestan sam koliko je Amar dobar trener i koliko nam znači njegov dolazak ali ne mogu da se sjetim kada smi imali ovako lošu ekipu i samo se nadam da čemo se pojačat do kraja prvenstva.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 04, 2019 1:30 am

Timscho je napisao/la:
ned feb 03, 2019 11:45 pm
storm_raider je napisao/la:
ned feb 03, 2019 8:37 pm
jug21 je napisao/la:
ned feb 03, 2019 7:21 pm
Da li ima neko na ovom forumu da je clan skupstine?
Interesuje me,da li su dobili neke smjernice o tokovima kojim klub ide,mozda je preuranjeno,a ako jesu,da li to mogu podjeliti sa nama?
Mislim da ce klub ici ka privatizaciji kroz dogledno vrijeme, to je evidentno. Kako i na koji nacin, to cemo vidjeti.
Storme, jel misliš da se svjesno ide ka privatizaciji ili da će privatizacija doći otprilike kao neminovnost s obzirom kako se trenutno radi?
Mene recimo ovi novi sponzori raduju. To mi je odlicno. Po tome vidim da se trude, rade ljudi. Nije lako novac namaci. "Novac" kao redovan prihod koji se samo treba proslijediti na plate, obaveze prema dobavljacima, itd.

Da se vratim na tvoje pitanje. Ne znam odgovor. Moguce da obje opcije imaju uporiste u isto vrijeme.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 04, 2019 1:55 am

slika

U isto vrijeme jedan igrao na Bernabeu, bio svjetska atrakcija, a drugi igrao na Grbavici.

Nek vide malo ovi nasi omladinci, Dzeno, Sehici, Hajdar, Dacic, Zera pogotovo pa i Saban.
Nije zivot potpisati ugovor za Zelju i imati popularnost kod nekih treba, pusiti sisu i voziti golfa 5.

Edin je obezbijedio sebi egzistenciju iskljucivo trudom. Mogao je davno otici u Bundesligu ali nije, ko da je to bitno, s finansijske strane bi isto imao, a kako kazu bolje biti prvi na selu nego zadnji u gradu. A Edin je sigurno jedan od boljih igraca Turske lige a vjerovatno najbolji u svojoj ekipi. I evo vec godinama konstantan. Vole ga, dugo u istoj ekipi, sigurno stekao i posao poslije karijere ako bude zelio.
E to je vec nesto, a ne kurcit se poslije ugovora pa se nadat nekom inostranom angazmanu pola godine ne bi li sta i zaradio.

I jel treba sta vise od ovoga sto je Edin postigao. Pa za skromnog decka kao sto je on ovo je sasvim dovoljno. Vecini nedostizno a kurce se ko da su zvijezde.

Vidim sliku i ne mogu a da se ne podsjetim sta je puta izgubio krave i ovce radi lopte i sta ga je puta izudarala mati Naila i babo Sifet radi toga.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot], milanribar, pintol_TM87, TheBlue i 202 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija