Moderator/ica: storm_raider

 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 10:59 am

Mislim da bi red bi ako taj Bajić ne ide da ode na priprema Aldin Šehić. Stana lijevo a on zamjena desno. POnovit ću a ponavljao sam to stano i ranije. Ako se ne dogovore ne mora zančiti da su naši krivi. U ovom slučaju AMar, ranije ko god da je bio. Mi stalno polazmi od činjenice naši krivi jer nismo nekog doveli. Nesposobni bili, sad Amar kurčevit ne da platu itd itd. Ne znamo mi šta ljudi traže. Strpimo se malo.
Mene više brine ono što reče jučer neko ovdje da se u omladinoskom pogonu uvode člnaraine. Opet je nepotpuna informaciaj, ali mi nema logike. bar kad je Selimović u pitanju. Kod njega u Sparsu svi igrači koje dovede i koji su talenti ne plaćaju, a sve škole košarke plaćaju. Selekcije nikako. Zato je i nparavio rezultate sa mladima između ostalog. Ne vjerujem da je uveo za igrače u premijer ligi u takmičarskoj ekipi da plaća ako ranije nije, ali možda je bilo kod male djece skroz nekih neutemeljnih plaćanja/neplaćanja.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:05 am

Pravit cemo bivsu upravu od blata po pitanju finansija a ispostavit ce se po pitanju jos mnogo toga. Amar ce to prvi da shvati ali ce biti kasno.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet feb 01, 2019 11:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:05 am

sahmat je napisao/la:
pet feb 01, 2019 10:51 am
Ja sam za opciju, kad igrac dodje nek bude neka solidna plata, prema zaslugama i rezultatima povecavati platu
Nema od te ljubavi više ništa...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:12 am

CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:07 am
Elegant je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:05 am
Pravit cemo bivsu upravu od blata po pitanju finansija a ispostavit ce se po pitanju jos mnogo toga. Amar ce to prvi da shvati ali ce biti kasno.
Evo da ti brat kaze Amar ako uspije da dovede ljude u upravu koje je zamislio nazalost niko nece Misketa ni spomenuti
Pa de nam reci.
Jel to znaci da su ovi sklepani pred skupstinu, bez plana, vizije, misije, cilja? I da su sad za sad nesposobni jer Amar trazi bolje. :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:12 am

Sad Amar procjenjuje valja li igrac i Amar sjeda za pregovaracki sto da dogovara platu i ostale uslove ugovora i evo kako to izgleda. Nece niko za klikere vise igrat.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:14 am

Zar nije branio protiv Slavije u Lukavici ili sam ja nesto fulio...
slika
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:19 am

Eto to i jeste problem kad ti dođu u klub ljudi koji su marionete, a čovjek koji bi se trebao pitati za zeleni teren dogovara i plate sa igračima, umjesto da kaže Upravi "treba mi ovaj igrač, može mi pomoći na terenu, a vi se dogovorite sa njim ili njegovim menadžerima oko finansija". Nažalost, prošlo je vrijeme kad se ovdje igralo za kikiriki i što prije naši to shvate biće im lakše.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:22 am

Ja koji crnjak a nema razloga za takvo nešto.
Ima još do prvenstva koliko ti volja doći će sad igrači.
A taman da niko i ne dođe od ovih amatera će Amar napraviti bar da se ne sudaraju na terenu i da imaju neku ulogu.
Europu ganjamo ako kome nije jasno, a ne titulu. I sa postojećim kadrom to je gotova stvar..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:25 am

CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:15 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:12 am
CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:07 am


Evo da ti brat kaze Amar ako uspije da dovede ljude u upravu koje je zamislio nazalost niko nece Misketa ni spomenuti
Pa de nam reci.
Jel to znaci da su ovi sklepani pred skupstinu, bez plana, vizije, misije, cilja? I da su sad za sad nesposobni jer Amar trazi bolje. :D
Zadovoljan je upravom s obzirom kako se je sve brzo odigralo ali ima zelju da digne na puno puno veci nivo i ovo je prelazna uprava
10000% tacna informacija
Predsjednik Selimović je rekao da naredsne sezone MORAMO osvojiti titulu i da se infrastrukturni radovi na stadionu nastavljaju. Krov na istoku je "sredila" stara uprava, a pored toga su sredili-napravili zapad, istok i teren sa hibridom.

Od novih očekujem ove godine barem početak radova na jednoj od tribina (jug, zapad) i Evropu. Naredne MORAMO osvojiti titulu, kako nam Predsjednik reče. Kup je ionako "nebitan" i to što smo ispali, nema veze.

Nadam se da će svi u Klubu štititi interese Želje, a ne pojedinaca. Prvenstveno mislim na Direktora Kluba Mirsada Šiljka, koji nije potpisao Žalbu na zateznu kamatu, a Klub je tužio Amar Osim, najbolji trener u PL i veliki Željovac.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:30 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:12 am
CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:07 am
Elegant je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:05 am
Pravit cemo bivsu upravu od blata po pitanju finansija a ispostavit ce se po pitanju jos mnogo toga. Amar ce to prvi da shvati ali ce biti kasno.
Evo da ti brat kaze Amar ako uspije da dovede ljude u upravu koje je zamislio nazalost niko nece Misketa ni spomenuti
Pa de nam reci.
Jel to znaci da su ovi sklepani pred skupstinu, bez plana, vizije, misije, cilja? I da su sad za sad nesposobni jer Amar trazi bolje. :D
Sta rade ovi trenutni ovdje, primaju platu dok Amar ne dovede svoje ? Ko jos vjeruje u te price o njegovim ljudima ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:31 am

Plava Porodica je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:22 am
Ja koji crnjak a nema razloga za takvo nešto.
Ima još do prvenstva koliko ti volja doći će sad igrači.
A taman da niko i ne dođe od ovih amatera će Amar napraviti bar da se ne sudaraju na terenu i da imaju neku ulogu.
Europu ganjamo ako kome nije jasno, a ne titulu. I sa postojećim kadrom to je gotova stvar..
Trenutno Evropu imamo u džepu, ako Sarajevo, Zrinjski ili Široki osvoje Kup. Za Evropom kasnimo 2 boda, pa ako to nije u stanju stići najbolji, najplaćeniji i trener sa najvećim ovlastima u PL, onda hebiga.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3023
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:31 am

Ide li ekipa 1921 TV u Antaliju
Alea iacta est!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:37 am

Minjore je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:14 am
Zar nije branio protiv Slavije u Lukavici ili sam ja nesto fulio...
Jest pola sata. Fejza se povredio, on ušao oko 60. minute, primio gol iz onog blata. Za nas mislim Đemanović zabio.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:44 am

Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 01, 2019 10:46 am
Mi s ciganlukom i nesposobnom upravom nikog necemo dovesti izgleda.

Zeca placa neko drugi pa smo to zavrsili, za leĐend i Bogija se obezbijedilo ranije, ko zna ko placa ovog Klepaca i koliko.

Ma zabluda je ako misle ovako vratiti ljude na stadion, prvih par kola ce biti standardno jer se ljudi zazele Zelje, ali gledat Konjinu i Bogija nije lijep prizor, pogotovo manjak ambicija. Mi se jedino angazujemo kad se igra za trofej, sumnjam da ce sad bilo sta privuci navijace na Grbavicu. Trenutno ne vidim nesto takvo.
I kod prosle uprave su neki sponzori placali igrace, to je normalno. Treba nam sto vise takvih.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:44 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:37 am
Minjore je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:14 am
Zar nije branio protiv Slavije u Lukavici ili sam ja nesto fulio...
Jest pola sata. Fejza se povredio, on ušao oko 60. minute, primio gol iz onog blata. Za nas mislim Đemanović zabio.
Tad sam se osjecao najgore na svijetu i mislio sam da gore ne moze.
Sljedece godine su me demantovali u Krupi i na Kosevu.. I kad sam kontao da je kraj, sljedece se desi Zrinski 3:3. Tablete uzimam prije utakmice.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:49 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:44 am
Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:37 am
Minjore je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:14 am
Zar nije branio protiv Slavije u Lukavici ili sam ja nesto fulio...
Jest pola sata. Fejza se povredio, on ušao oko 60. minute, primio gol iz onog blata. Za nas mislim Đemanović zabio.
Tad sam se osjecao najgore na svijetu i mislio sam da gore ne moze.
Sljedece godine su me demantovali u Krupi i na Kosevu.. I kad sam kontao da je kraj, sljedece se desi Zrinski 3:3. Tablete uzimam prije utakmice.
Onda skontaš da navijači Želje imaju konjske živce. Što se tiče te Slavije, možda je i bolje što je ostalo 1:1, da smo dobili uzdali bismo se u Slobodu da će uzeti kup i onda bismo se još više sjebali.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 11:53 am

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:49 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:44 am
Eisenbahner1921 je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:37 am

Jest pola sata. Fejza se povredio, on ušao oko 60. minute, primio gol iz onog blata. Za nas mislim Đemanović zabio.
Tad sam se osjecao najgore na svijetu i mislio sam da gore ne moze.
Sljedece godine su me demantovali u Krupi i na Kosevu.. I kad sam kontao da je kraj, sljedece se desi Zrinski 3:3. Tablete uzimam prije utakmice.
Onda skontaš da navijači Želje imaju konjske živce. Što se tiče te Slavije, možda je i bolje što je ostalo 1:1, da smo dobili uzdali bismo se u Slobodu da će uzeti kup i onda bismo se još više sjebali.
Ma joj kisneš 4 sata u lukavici, zabije ga đerma, olimpik vodi na lavoru, i taman se ponadaš haj da ovako završi uzet će sloboda kup.. Što kažeš bolje da je ovako završilo.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 12:00 pm

Haj bar smo konama prepustili 3 dana nadanja i još većeg potonuća :D
Što je najgore, te sezone do 20 dana prije tog 14. ili 15. maja sve išlo kako treba, Miro zabio na Koševu, bez poraza, ali onda dođoše Čelik, Rudar Pd, Slavija, Travnik ( ili je Travnik bio na Mirzinu godišnjicu kad nam ga je Zeko zabio, a mi dobili). Ne može ništa na silu i mišiće jebiga
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 12:01 pm

CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:15 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:12 am
CURVA je napisao/la:
pet feb 01, 2019 11:07 am


Evo da ti brat kaze Amar ako uspije da dovede ljude u upravu koje je zamislio nazalost niko nece Misketa ni spomenuti
Pa de nam reci.
Jel to znaci da su ovi sklepani pred skupstinu, bez plana, vizije, misije, cilja? I da su sad za sad nesposobni jer Amar trazi bolje. :D
Zadovoljan je upravom s obzirom kako se je sve brzo odigralo ali ima zelju da digne na puno puno veci nivo i ovo je prelazna uprava
10000% tacna informacija
Bojim se da od tog nema nista, takvih je prica uvijek bilo u ranijim mandatima, pa smo na racun Dzeke plivali koliko toliko.
Amar nije smio rusiti Misimovica bez pravih ljudi i detaljnog plana razvoja kluba, ove improvizacije sa samozaljubljenim Selimovicem i ostalom kompanijom i nije neka ozbiljna opcija, niti kao navijac prihvatam prelazne garniture i periode jer nismo bili u organizacionom ambisu da nam treba prelazni period i trenutni spas, izuzetak je Badzak koji je bez sumnje veliki navijac i biznismen, ali za nas nije rjesenje da on ili bilo ko drugi placa igraca, nazalost to se kod nas i u raji pika, jebes sistem koji ce neko uvesti bitno je koliko je dao iz svog dzepa.
Ljudi kojima se Amar okruzio nikako ne mogu u red ni navijacki ni vizijom ni entuzijazmom ni znanjem sa gospodom Vukotic, Misimovic, Bajramovic, Hadziosmanovic i drugima koji su vodili klub od 2014-2018, niti mogu stvoriti Dobracu, Duvnjaka i ostale organizacijske vojnike koji su iz djece odrasli u eksperte.

Samo titula i nista drugo za sezonu 2019/2020, u suprotnom ocekujem da se sami povuku zauvijek, price o vijetnamcima i ceskom milijarderu i njegovoj desnoj ruci ce malo koga zanimati ukoliko ne donesu onu jednu stvar zbog koje su i otjerali prethodnike..
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 01, 2019 12:04 pm

Neko napisa juce, danas potpis.. Kad nigdje nista... Šalu na stranu, trebaju nam bar 3 igrača u sve tri linije tima, za sirinu rostera, zbog kartona, ne daj Bože povreda, ali i zbog konkurencije.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija