Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:02 pm

Ja se stidim zbog sindikalca i egzistencije. Brukamo se. Ako rezultati izostanu i ako ne bude išlo od mene će dobiti "uprava napolje"
Razočaran...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:09 pm

blueDBR je napisao/la:
čet jan 31, 2019 4:54 pm
https://fkzeljeznicar.ba/foto-fk-zeljez ... fOjngN18eI

FK Željezničar i Transportbeton potpisali sponzorski ugovor
Odlicno, samo nek se slazu sponzori :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:09 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 31, 2019 1:46 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jan 31, 2019 1:14 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri jan 30, 2019 11:08 pm
Predaj ti CV ti bajagi sve znas i sve pogadjas :kafa:

Eo Musija hoce dovesti Horica. Mescini mi marke neamo.
Ja bajagi pogodim jer gledam pa tek onda donesem sud. Momak u dva kadra bio u izvjestaju i kazu los bio.
Vidim pisali ste za djecu. Aldinu je bolje da ode na posudbu pola godine. Pored Sinise se nwce ni Stana naigrati. Od ostalih mladih moze jos samo Velic na posudbu. Ostali nece sigurno jer igraju omladinsku premijer ligu gdje su prvi i idu na titulu. Sto bi oslabili ekipu koja ce mozda osigirati LP a ivojek mogu uskociti ako zatreba u prvi tim. I ja bi volio da je Aldin zamjena za Sinosu a fa Stane nema pogotovo jer smo vini mi se sa ovim Bajicem dobili rezervnog lijevog beka. Stana moze biti treca opvija za obje strane ali nazalost izgleda morat cemo ga trpiti.
To sto spominjete Zubana nije ok. Uvijek je prica ko god da je u upravi ili trener da se guraju neki igraci da bi neko profitirao. Fudbal je sad takav da moras imati cijeli krug menadzera, klubiva sa kojima saradjujes i sl koji ce raditi u tvom ali i u svom intereau. Meni je draze da je to Zuban nego neki kurton iz Slovenije npr. i sl. Aldin nije na posudbi jer nije Zubanov nego jer mu to treba. Isti je slucaj sa Cemanom. Govorio sam to i dok je Oda bio. Ceman posudba dovedes boljeg od Fejze da puse Veci za vratom a Fejzu imas za nedo Bog. Tako svi imaju mogucnost za nepredak.
Nisam nigdje vidio da je neko napisao " evo iz izvjestaja vidis da je Zera krampa" vec po komentarima drugih koji su gledali i po njegovom prijasnjem ponasanji i igranju.
Ta prica o CV je toliko izlizana i glupa, bar nesto drugo smislite. Ako hcoes argumentovano, normalno onda OK al te doskocice nek zaobidju molim te.

Zasto ne bi Aldin bio 2. Bek ko da ce mu valjat ta posudba u Igmanu. Nidje veze klub i liga ali eto, ja se ne sjecam da je neko hajrovo poslije tih posudbi.

Bolje nek je Zuban ako ima kvalitet a ne da gura svoje bez kvaliteta. Eto Horic je potencijalni dobar igrac bio al cigance s smanjenjem zahtjeva, bio dogovoren al propalo.
A vrijeme ce pokazat kolko ce se ko oparit od Zelje.
NIko nije doslovno tako napisao, ali je bilo par puta evo pregledao izvještaj i Zec glup definitivno, Žera veze nema, čak i za Osmanovića je pisalo a nisu se pojavili dva puta u kadru. Karikairam. Ne pamtim tačno rečenice. Nije navedeno ni da generalno to za njih misli pa mi je logično da je na osnovu izvještaja zaključio.Doskočica ako je izlizana ti je preskoči. Znam da je glupa ali namjerno sam je naveo jer su glupi i zaklkjučci iz izvještaja. Ne možeš iz toga nikakv izvući zaključa sem da je neko kiksao kod gola i sl.
Kao što vidiš napisao sam da bi volio da je Aldin drugi bek, ali mislim da mu je u ovom slučaju bolje da odigra tri mjeseca standardno dole nego da ćami na klupi jer je takva situacija. Neće hajrovati ni ako sjedi. Dobro dođe neko iskustvo igranja gdje god. Tri mjeseca nisu puno da ga mogu pokvariti, a dobiti može.
Nikog Zuban ne gura bez kvaliteta. Žera je tu jer igra nazad u vezi a ne na krilu i iza napadača kao što ti pišeš. Amar ga je stavljao nazad u vezu. TO je igrao i kao mladji. Kad dođe neko stariji on će ili na klupu ili na posudbu. Sad mu tu fali igrač, dok na desnom beku ima dvojicu i na lijevom dvojicu i može odmah Aldina poslati na posudbu. Niko drugi Zubanov nije iza nekog iza kojeg ne zaslužuje biti. Ako ništa znam sigurno da Amar ne jebe čiji je ako nema kvalitet. Radije će reći malom idi studiraj.
Meni su isto odron Stana i Bogi ali šta da radim sad. Za žeru mislim da može za godinu dvije postati dobar igrač, ako se potrudi. DO njega je. Možda dođe tobe a možda ne.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:13 pm

Zeric ce za dvije godine biti gori nego sada ako je to uopste moguce.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:27 pm

Svaka cast za Vranjesa! Sretno!

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:32 pm

Stojane, sretno profesionalac si,nisi ker.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:32 pm

blueDBR je napisao/la:
čet jan 31, 2019 4:54 pm
https://fkzeljeznicar.ba/foto-fk-zeljez ... fOjngN18eI

FK Željezničar i Transportbeton potpisali sponzorski ugovor
Mozda je ovo najava nekih betonskih radova iza Istoka hajd znaj.Ovakvi tesko daju zivu lovu ali neka, trebat ce i betona nadam se ove godine.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:32 pm

Zakarić u Bešiktašu? :kafa:
Koliko procenata imamo?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23662
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 5:41 pm

Vrati se stranicu nazad i vidjeces koliko imamo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:00 pm

Jedva cekam ove utakmice protiv stranaca u Antaliji, jeste da nisu nikakvo mjerilo jer su pripremne, ali me zanima samo fizicka snaga nasih igraca jer ce to presuditi na proljece i ljeto. Ne smijem da pomislim kakva je sad mentalna svijest u ekipi sto nas je ranijih sezona debelo kostala.

Pred nastavak seone, nadam se da je ova ekipa igraca koji su ostali nakon odlaska sad vec bivse uprave shvatila sta im je ciniti nakon svih onih kiskeva i bezobrazluka. A da ce ima Amar svojim autoritetom to jos vise nametnuti. Uz jos 2-3 nova igraca valjda bude dvoljno za taj cilj da se izbori europa. za nesto vise tesko a i kasno je.

Sto se tice uprave za njih treba suditi tek nakon sto prođe jos mjeseci, tacnije u odnosu sta ce uraditi do tada za klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:04 pm

ponosannavas je napisao/la:
čet jan 31, 2019 5:09 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 31, 2019 1:46 pm
ponosannavas je napisao/la:
čet jan 31, 2019 1:14 pm


Ja bajagi pogodim jer gledam pa tek onda donesem sud. Momak u dva kadra bio u izvjestaju i kazu los bio.
Vidim pisali ste za djecu. Aldinu je bolje da ode na posudbu pola godine. Pored Sinise se nwce ni Stana naigrati. Od ostalih mladih moze jos samo Velic na posudbu. Ostali nece sigurno jer igraju omladinsku premijer ligu gdje su prvi i idu na titulu. Sto bi oslabili ekipu koja ce mozda osigirati LP a ivojek mogu uskociti ako zatreba u prvi tim. I ja bi volio da je Aldin zamjena za Sinosu a fa Stane nema pogotovo jer smo vini mi se sa ovim Bajicem dobili rezervnog lijevog beka. Stana moze biti treca opvija za obje strane ali nazalost izgleda morat cemo ga trpiti.
To sto spominjete Zubana nije ok. Uvijek je prica ko god da je u upravi ili trener da se guraju neki igraci da bi neko profitirao. Fudbal je sad takav da moras imati cijeli krug menadzera, klubiva sa kojima saradjujes i sl koji ce raditi u tvom ali i u svom intereau. Meni je draze da je to Zuban nego neki kurton iz Slovenije npr. i sl. Aldin nije na posudbi jer nije Zubanov nego jer mu to treba. Isti je slucaj sa Cemanom. Govorio sam to i dok je Oda bio. Ceman posudba dovedes boljeg od Fejze da puse Veci za vratom a Fejzu imas za nedo Bog. Tako svi imaju mogucnost za nepredak.
Nisam nigdje vidio da je neko napisao " evo iz izvjestaja vidis da je Zera krampa" vec po komentarima drugih koji su gledali i po njegovom prijasnjem ponasanji i igranju.
Ta prica o CV je toliko izlizana i glupa, bar nesto drugo smislite. Ako hcoes argumentovano, normalno onda OK al te doskocice nek zaobidju molim te.

Zasto ne bi Aldin bio 2. Bek ko da ce mu valjat ta posudba u Igmanu. Nidje veze klub i liga ali eto, ja se ne sjecam da je neko hajrovo poslije tih posudbi.

Bolje nek je Zuban ako ima kvalitet a ne da gura svoje bez kvaliteta. Eto Horic je potencijalni dobar igrac bio al cigance s smanjenjem zahtjeva, bio dogovoren al propalo.
A vrijeme ce pokazat kolko ce se ko oparit od Zelje.
NIko nije doslovno tako napisao, ali je bilo par puta evo pregledao izvještaj i Zec glup definitivno, Žera veze nema, čak i za Osmanovića je pisalo a nisu se pojavili dva puta u kadru. Karikairam. Ne pamtim tačno rečenice. Nije navedeno ni da generalno to za njih misli pa mi je logično da je na osnovu izvještaja zaključio.Doskočica ako je izlizana ti je preskoči. Znam da je glupa ali namjerno sam je naveo jer su glupi i zaklkjučci iz izvještaja. Ne možeš iz toga nikakv izvući zaključa sem da je neko kiksao kod gola i sl.
Kao što vidiš napisao sam da bi volio da je Aldin drugi bek, ali mislim da mu je u ovom slučaju bolje da odigra tri mjeseca standardno dole nego da ćami na klupi jer je takva situacija. Neće hajrovati ni ako sjedi. Dobro dođe neko iskustvo igranja gdje god. Tri mjeseca nisu puno da ga mogu pokvariti, a dobiti može.
Nikog Zuban ne gura bez kvaliteta. Žera je tu jer igra nazad u vezi a ne na krilu i iza napadača kao što ti pišeš. Amar ga je stavljao nazad u vezu. TO je igrao i kao mladji. Kad dođe neko stariji on će ili na klupu ili na posudbu. Sad mu tu fali igrač, dok na desnom beku ima dvojicu i na lijevom dvojicu i može odmah Aldina poslati na posudbu. Niko drugi Zubanov nije iza nekog iza kojeg ne zaslužuje biti. Ako ništa znam sigurno da Amar ne jebe čiji je ako nema kvalitet. Radije će reći malom idi studiraj.
Meni su isto odron Stana i Bogi ali šta da radim sad. Za žeru mislim da može za godinu dvije postati dobar igrač, ako se potrudi. DO njega je. Možda dođe tobe a možda ne.
Meni opet nije jasno kako se na temelju izvjestaja i tekmi protiv nizeligasa zakljuci da je Aldin Sehic spreman za prve jer je imao 1 centarsut, da je drugi Sehic napokon pokazao sta zna jer je imao 2 asistencije protiv nizeligasa, da je Hajdar za kojeg se pisalo da samo vraca loptu nazad i sutnut ne zna toliko napredovao da moze sam voditi vezni red i slicno.Ove tekme sad nisu nikakvo mjerilo,em los teren, losi protivnici i sl.Tek cemo sad vidjeti u Turskoj sta ko moze.A sto se tice Zere samo neko ko ne prati Zelju moze reci da je on dobar igrac za nas i spreman da igra prvu postavu 😀
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:36 pm

Omar500 je napisao/la:
čet jan 31, 2019 5:09 pm
blueDBR je napisao/la:
čet jan 31, 2019 4:54 pm
https://fkzeljeznicar.ba/foto-fk-zeljez ... fOjngN18eI

FK Željezničar i Transportbeton potpisali sponzorski ugovor
Odlicno, samo nek se slazu sponzori :palacgore:
Valjda je vlasnik firme koja je danas prva objavljena kao sponzor neki iz UO.
Tako i treba, nema djaba bit u upravi Zelje. Doduse ima, ali bi svi trebali unijeti neke pare, bilo kroz sponzorstvo ili nesto drugo.
Bar je tako u Partizanu :D

Sumnjam da je 30% od transfera, nije Partizan budala.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:37 pm

Evo Horic u Mladosti DK.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:41 pm

@premier hvala sto si dopunio. Da, sce su to bili komentari i sl. To su sve mladi momci koji nisu sazreli i trebat ce im jos vremena da budu nosioci igre. Rijetkost je da mladi igrac bude nosioc. To sto mi vidimo Mbapea i skontamo da moze i Zilic to ke drugo. Zeric ne moze biti prva postava i nosilac, ali je prije godinu kpd Adzema igrao zanimljivo sa klupe i doprinosio rezultatu. Kontinuitet mu je prekinuo Krcmarevic i vratio ga godinu nazad. On moze za koju godinu biti bitna karika u ovoj ligi. Hoce li do njega je.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 6:53 pm

Samo kod nas je igrac s 21 mlad igrac i potencijal. Svagdje drugo su to vec skoro izgradjeni igraci.
Daj Ponosni pricas o njemu kao da je jucer postao junior. Pricamo o Zeri. O Zeri koji nikad nista nije pokazao, uvijek bio talenat i igrac samo na papiru, svi pricali moze, mnogi treneri u onoj LP za mlade govorili da ima nesto ali nikad nije pokazao.
Eto sutra ce mu nadoc i on ce bit profesionalac i igrac. Jasta ce.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 7:06 pm

Sad kad razmislim, možda ovo rješavanje skupih igrača i nije loše. Cilj ove sezone je evropa a konkurenti za evropu, ukoliko kup uzme jedan od prva tri su: Sloboda, Mladost, Radnik i možda Azmirovci a njih bi trebali i hoćemo nadigrati i sa kretenom stanićem.
To znači da se nikad jeftinije nećemo plasirati u evropu a imamo juniore za prodaju. Mislim da Amar zna šta radi.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 7:12 pm

nije da smo imali neke rezultate sa njima i nisu bas igraci da se gradi ekipa oko njih.

uz trku i zalaganje mozemo nadoknadit manjak kvaliteta. nije bas da su ostali kvalitetniji (osim kona i svinjskog)
da nam bi proljece bez poraza :D da malo vratimo raju u dolinu
MIRZA RASCIC
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 7:15 pm

Posto je sve na klimavim nogama, moje mišljenje je da se OP mora dovesti do maksimuma svojih mogućnosti, da se osiguraju sto je moguće bolji uvjeti, treneri, tereni, apsolutno sve. To treba biti prioritet jer mi samo iz toga možemo generisati svježi keš.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 7:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet jan 31, 2019 6:53 pm
Samo kod nas je igrac s 21 mlad igrac i potencijal. Svagdje drugo su to vec skoro izgradjeni igraci.
Daj Ponosni pricas o njemu kao da je jucer postao junior. Pricamo o Zeri. O Zeri koji nikad nista nije pokazao, uvijek bio talenat i igrac samo na papiru, svi pricali moze, mnogi treneri u onoj LP za mlade govorili da ima nesto ali nikad nije pokazao.
Eto sutra ce mu nadoc i on ce bit profesionalac i igrac. Jasta ce.
Naravno da je mlad. Potencijal i jestw i nije zavisno kako gledas. Ja govorim da moze biti znacajan igrac u nasoj ligi sa malo vise truda. Moze i vise ali tesko zbog razmisljanja. Ti mozda govoros o potencijali da ga prodamo i sl. To tesko jako tesko. Nama treba nasih igraca. I treba ti 25 igraca u rosteru najmanje. Zeric je prije godinu bio medju 18 igraca a bili smo do zadnjeg kola u igro za titulu i osvajaci kupa. Stana je npr bio kloc u njegovim godinama i igrac medju 20 kod Amara pa je sa 26 postao kalibar za repke. Svi ga stavljali na spisak i da nije imao povredu otisao bi negdje da zaradi. I Svraka slicno itd itd. Zera zna lopte vise od obojice sad ovakav. Amar pravi kostur koji ce nadogadjivati. Prqvi to da ima Zerica i sl uvijek tu. Ako neki iskoci dobro i jeste. Koji propadne cao. Kroz njih, nasu djecu koja su vec klapa od malena pravi temelje. O tomw je pricao sa onim nema ko da objasni sta je Zeljo. Sad ces ti meni kome ce Zera objasniti. Mozda na kraji prestane igrati ali potencijql da bide za dvije godine medju 18 igraca ima sto posto
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 31, 2019 7:31 pm

Kakva god ekipa nam bude ne moze gore od ovih sto su otjerani. Kvalitet i cijena nisu bili srazmjerni,recimo sad stediti i mislim da mozemo evropu izboriti i na ljeto praviti ekipu za titulu.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija