Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:15 pm

VIDEO/ FOTO: FK Željezničar – FK Tuzla City 2:3

http://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznica ... -23-2-5555
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:23 pm

Minjore je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:05 pm
Uz Velica moras staviti stopera 1.95 minimalno jer on je u deficitu sa visinom. Opet mislim da bi on na beku bio dobar ali zasto ne bi bio novi Mulalic ?
Al Bogi je tito.. Sav krvav okrenu se prema Zeri, pogled ubice i skrha Bogove :lol: :lol:
Bivsi igrac Zrinjskog je vec umislio da je Bog u ekipi, galami, tersa, ljuti se na sve okolo.. Kad mu amar kaze da smiri, znaci da nema dalje..
Kaze Amar Slavenu Musi : " hvala sto si me zvao na sir, ali meso iz Udovica mi je privlacniie bilo" :lol: :lol:
Uz Zilica, ne Velica jesi to mislio?
Pa ima Rodin.
Amar je Tito, sta kaze privlacnije je meso.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:28 pm

Hvala na korekciji..
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:44 pm

Hajdarevic po ovim terenima ko Mesi.
Anel fantastican gol.
Zaim rastican, jak, dobar izgleda ovako kad se ne zajebava.
Daci kao da je falilo malo agresivnosti.

Stana nabijem te na *****, znaci prva slika drugog poluvremena, STANA SE SETKA I UVLACI U KAZNENI. Kad to vidim zlo mi bude.
Evo i Kemo i Osmanovic isto, joj kako me to nervira.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:50 pm

Iste stvari se ponavljaju, lose branimo prekide, svaki sut u gol je gol ( Tuzla imala 3 suta u okvir i dala 3 gola ), slaba realizacija.

Hajdar zadnji mec protiv Sirokog i ovo sad isto kao da nije onaj igrac iz cijelog jesenjeg dijela. Pisao sam ovdje da je skroz bio pao psihicki, pricao sa sobom, ali ocito je procepio i dosao sebi.
Dobar i Zajm. Da hoce raditi na ovim ulazima i sutu desnom, sigurno bi bio bolji i korisniji igrac.

Mi u ekipi trenutno nemamo dobrog izvodjaca prekida, pogotovo slobodnjake.
Nadam se da cemo dovesti veznjaka jer oscilacije kod omladinaca su svojstvene i ocekivane. Treba im neko kvalitetniji i iskusniji. Za spica da ne govorim.

slika

Joj Stana, pa nije bomba. Kakva reakcija. :rofl: :rofl: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 12:55 pm

Vidi se pomak u igri al definitivno umor je uzeo svoje ...ovoj ekipi treba stoper,zadnji vezni i eventualno napadac al tu mogu uletiti Zajmovic,Zec..zao mi za Vranjesa ocekivao sam da ce pokazati zasto je bio reprezentativni kalibar..Zajmovic kad hoce jedan je od boljih igraca,Hajdar se popravio al Anel po ovim pripremama definitivno najbolji..treba nam Amarov tip veznjaka koji u njegovoj igri je i najbitni tipa Culum,Zolotic, jer se vrko lahko otvara za prostor gostujucih igraca eh da li ce tu ulogu preuzeti Hajdar ...mada nam je uz ove omladince potreban iskusan veznjak..nesto ocekujem da ce ovaj mali Bajic biti u prvih 11
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:01 pm

Šta je sa Vranješom, zna li neko tačno ?
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:02 pm

Dan ga je.bo, gledam ovaj mali iz Hajduka ode za 6 miliona eura u City. Plus 10% od narednog transfera.

Pa kako je moguce da ne mozemo ni milion da uzmemo.Najjaci igraci nam idu za sicu.

uzas svega mi...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:04 pm

Amar927 je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:55 pm
Vidi se pomak u igri al definitivno umor je uzeo svoje ...ovoj ekipi treba stoper,zadnji vezni i eventualno napadac al tu mogu uletiti Zajmovic,Zec..zao mi za Vranjesa ocekivao sam da ce pokazati zasto je bio reprezentativni kalibar..Zajmovic kad hoce jedan je od boljih igraca,Hajdar se popravio al Anel po ovim pripremama definitivno najbolji..treba nam Amarov tip veznjaka koji u njegovoj igri je i najbitni tipa Culum,Zolotic, jer se vrko lahko otvara za prostor gostujucih igraca eh da li ce tu ulogu preuzeti Hajdar ...mada nam je uz ove omladince potreban iskusan veznjak..nesto ocekujem da ce ovaj mali Bajic biti u prvih 11
Nemoj bgt ovog. Tako smo govorili i ljetos pa niko ne uleti, a mi kad ganjamo rezultat samo rotiramo igrace po pozicijama, nismo u mogucnosti sistem promjeniti, krenuti s 2 napadaca i slicno.
Sarajevo je bruku bodova uzelo ulaskom Handzica i kad napadnu s 2 napadaca. Siguran sam da bi i mi dobili neke meceve da smo imali tog drugog napadaca.
Svaki uspjesan trener i osvajac je imao jokera sa klupe.
Dosta je vise krpljenja s nekim ko nije to i ko ne moze to igrati.
Nije ovo upuceno tebi direktno, nego onako pricam.

Sto se tice igre, bolje ce to biti na nasem terenu i nadam se da ce konacno taj top teren biti nasa prednost a ne mana kao do sad.
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:12 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:02 pm
Dan ga je.bo, gledam ovaj mali iz Hajduka ode za 6 miliona eura u City. Plus 10% od narednog transfera.

Pa kako je moguce da ne mozemo ni milion da uzmemo.Najjaci igraci nam idu za sicu.

uzas svega mi...
Potpuno se slazem. Stvari ce se tek promijeniti kad budemo imali jace i ozbiljnije sponzore. Ovde najvise kaskaju Zeljo i Sarajevo, tj grad Sarajevo nije uopste ono sto treba da bude kao glavni grad. Ovi manji timovi kao Tuzla City i Mladost rade odlicno. Ljudi se bore iz svojih mali sredina i nesto naprave. Medju najbolje igrace ako ne najbolje ove lige je Azmir doveo. Evo sad taj Hajrovic sto ljudi govore da ima slifa, pa nebi me cudilo da se i ovaj Omeragic pokaze sto je dosao iz Servette.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:17 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:01 pm
Šta je sa Vranješom, zna li neko tačno ?
Asocijacija matura :lol:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:17 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:02 pm
Dan ga je.bo, gledam ovaj mali iz Hajduka ode za 6 miliona eura u City. Plus 10% od narednog transfera.

Pa kako je moguce da ne mozemo ni milion da uzmemo.Najjaci igraci nam idu za sicu.

uzas svega mi...
Nek se Mamicu zahvale.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:17 pm

Vranjes ne ide u Tursku, valjda se nisu dogovorili sta i kako.
Nama treba jos dosta za ovu ekipu, stoper, vezni koji ce biti i izvodjac prekida, minimalno. Spic nam nije pod moranjem jer tu mogu Zecevi odigrati.
Ovo sto je @Amar927 napisao za Amarov tip veznjaka, po meni bi mogao biti Dzeno Osmanovic, samo ga treba dobro izbrusiti.
Zaim iznenadjujuce dobar ovu utakmicu, nadam se da ce drzati taj nivo.
Sada cemo vidjeti na cemu su u Turskoj, nekako je logicno da ce Pavic, Ramovic uci u prvih 11, i nadam se Veseli i Ermin mjesto Asima i Zaima.
@Durgo, Hrvatska je druga reprezentacija svijeta, Dinamo je prezimio u Evropi, napravili su terene i imaju dosta kvalitetnih igraca.
Daleko smo mi od njih, mozemo se ravnati sa Makedoncima, ni Slovencima ne mozemo blizu prici po pitanju infrastrukture i trenerskog kadra.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:04 pm
Amar927 je napisao/la:
sri jan 30, 2019 12:55 pm
Vidi se pomak u igri al definitivno umor je uzeo svoje ...ovoj ekipi treba stoper,zadnji vezni i eventualno napadac al tu mogu uletiti Zajmovic,Zec..zao mi za Vranjesa ocekivao sam da ce pokazati zasto je bio reprezentativni kalibar..Zajmovic kad hoce jedan je od boljih igraca,Hajdar se popravio al Anel po ovim pripremama definitivno najbolji..treba nam Amarov tip veznjaka koji u njegovoj igri je i najbitni tipa Culum,Zolotic, jer se vrko lahko otvara za prostor gostujucih igraca eh da li ce tu ulogu preuzeti Hajdar ...mada nam je uz ove omladince potreban iskusan veznjak..nesto ocekujem da ce ovaj mali Bajic biti u prvih 11
Nemoj bgt ovog. Tako smo govorili i ljetos pa niko ne uleti, a mi kad ganjamo rezultat samo rotiramo igrace po pozicijama, nismo u mogucnosti sistem promjeniti, krenuti s 2 napadaca i slicno.
Sarajevo je bruku bodova uzelo ulaskom Handzica i kad napadnu s 2 napadaca. Siguran sam da bi i mi dobili neke meceve da smo imali tog drugog napadaca.
Svaki uspjesan trener i osvajac je imao jokera sa klupe.
Dosta je vise krpljenja s nekim ko nije to i ko ne moze to igrati.
Nije ovo upuceno tebi direktno, nego onako pricam.

Sto se tice igre, bolje ce to biti na nasem terenu i nadam se da ce konacno taj top teren biti nasa prednost a ne mana kao do sad.
Da smo u sezoni duple krune imali jos ovakav teren, mislim da bi to licilo na nesto poput power play u hokeju.
 
MATORI
Postovi: 1131
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:23 pm

cikazubo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 9:42 am
Fudbaleri bas mogu srati, nije tesko zakljuciti da dobar broj njih nema neki mozak pa ne trebaju cuditi ni ove izjave.
Evo Zakarica, dodje ti u katastrofalnom psiho-fizickom stanju, ulozis u njega novac, vrijeme, strpljenje, nakon pola godine vracanja u zivot on je poceo davati ono sto se ocekivalo, nakon toga godinu drzi u kontinuitetu i kada je on bio taj koji je trebao imati vrijeme, strpljenje, razumijevanje, dobijes samar, jos na kraju ovakve izjave daje..

Curjurica razapese na instagramu u komentarima :D
Kad se sjetim "egzistencije" Ivan mi dođe ko' efendija, nit' smo ga mi stvorili, ni promovisali, bio tu samo pola godine ...ma je.bat ga!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:32 pm

MATORI je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:23 pm
cikazubo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 9:42 am
Fudbaleri bas mogu srati, nije tesko zakljuciti da dobar broj njih nema neki mozak pa ne trebaju cuditi ni ove izjave.
Evo Zakarica, dodje ti u katastrofalnom psiho-fizickom stanju, ulozis u njega novac, vrijeme, strpljenje, nakon pola godine vracanja u zivot on je poceo davati ono sto se ocekivalo, nakon toga godinu drzi u kontinuitetu i kada je on bio taj koji je trebao imati vrijeme, strpljenje, razumijevanje, dobijes samar, jos na kraju ovakve izjave daje..

Curjurica razapese na instagramu u komentarima :D
Kad se sjetim "egzistencije" Ivan mi dođe ko' efendija, nit' smo ga mi stvorili, ni promovisali, bio tu samo pola godine ...ma je.bat ga!
Stana je Stana, ofajla od igraca koja je pljunula na grb FK Zeljeznicar, samo zbog Zelje i rezultata ne zelim da mu psujem i proklinjem ga, ali nece mi biti ni zao ako ga Kadusic ovog puta jos preciznije pokosi.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:37 pm

Ma sve je to ok, al majku mu je.bem hoce li iko doci da ostane 3-4 godine... da napravimu neku ekipu pa da izadjemo u evropu i prodamo nekog "masno"... sve nesto sica, kratki planovi, daj mi sada 200k, ko ce cekati da ti cijena skoci na milion, pa da neko drugi hajruje... bas nekako jadno...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:41 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:37 pm
Ma sve je to ok, al majku mu je.bem hoce li iko doci da ostane 3-4 godine... da napravimu neku ekipu pa da izadjemo u evropu i prodamo nekog "masno"... sve nesto sica, kratki planovi, daj mi sada 200k, ko ce cekati da ti cijena skoci na milion, pa da neko drugi hajruje... bas nekako jadno...
A tesko je to izvodivo u ovome trenutku. Meni je krivo sto se Saban tako lagano pustio, mislio sam da ce on biti prvi milionski transfer, al eto tako je kako je. Nase klubove dosta toga koci u prodaji igraca, nepoznata liga, nema ulaganja drzave u sport, a i nemamo evropske rezultate i ono sto je najvaznije je da o najvećim talentima iz nase lige u medijima nema apsolutno nista. Pogledajte samo medijsku pratnju igraca Hajduka, Dinama itd, sve su ti stvari koje uticu na prodaju igraca. Da li se o Sabanu pricalo u Hrvatskoj, naravno da nije dok o njihovim talentima svaki dan nesto iskoci na nekom nasem portalu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:46 pm

Durgo je napisao/la:
sri jan 30, 2019 1:37 pm
Ma sve je to ok, al majku mu je.bem hoce li iko doci da ostane 3-4 godine... da napravimu neku ekipu pa da izadjemo u evropu i prodamo nekog "masno"... sve nesto sica, kratki planovi, daj mi sada 200k, ko ce cekati da ti cijena skoci na milion, pa da neko drugi hajruje... bas nekako jadno...
Hocemo kad budemo imali para da dajemo ko od sale plate po 5.000 + jos sto na to platimo drzavi sve moguce i ne moguce. To je jedini uslov i cijena kontinuiteta za nesto vise, sve ostalo je suplja prica. Jako tezak zadatak, uprava mora da pronađe, primora, pridobri jako puno sponzora, pare od rentanja svih postojecih i buducih prostorija da budu redovne, onda kada se izbori europa pa se prođe dva-tri predkola, pa tek onda dođe da vise sretno nego spretno prodamo negdje nekog igraca za vece pare.

A na to sve nase famozno transparentno i po zakonima poslovanje, ispod stola, na salvete, obecanja to je put u propast.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri jan 30, 2019 1:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 30, 2019 1:47 pm

Za to ti treba savez koji ce uvest normu za terene u premijer ligi, pa i u ligi federacije. Skratiti ligu na 10 timova, skratiti federalnu. Onda ti treba porezna koja nece dopustiti Azmiru, mađarima, banjalucanima i našim konama, a na kraju krajeva ni nama malverizacije za plate. Tek tad cemo te cifre moci tražiti. Potrebno je da klubovi imaju omladinske pogone, da sudije ne budu ovakvi itd itd. Mora liga biti bolja jednostavno.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija