Moderator/ica: storm_raider

 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:31 am

Olakšavajuća okolnost je sportski segment jer tu imamo ljude sa vizijom kako unaprijediti. Nećemo dozvoliti da se primanja igrača dovede u pitanje, bez obzira na situaciju u klubu. Svaki mjesec ćemo znati da li smo osvarili ono što smo trebali i naravno pojačat ćemo upravljučku strukturu", kazao je Misimović.

I Senad nam je svasta pricao,a ode iz kluba da igracima ne isplati 2 mjeseca plate.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:41 am

Prošlo je dvadesetak dana od instaliranja nove upravljačke strukture. Jedna od prvih izjava Predsjednika je da će se Klub otvoriti prema svima. Nažalost, to se sada ne vidi. Uglavnom nam se plasiraju poluinformacije, koje su u biti štetnije od klasičnih laži. No, ima i tih laži. Svjesno ili ne plasiranih, nebitno. Svedeni smo da raspravljamo o poluinformacijama i lažima.

Druga izjava Predsjednika kaže da odluke u Klubu neće donositi uži, nego širi krug ljudi. Koliko ja znam sve bitne odluke u svim klubovima na dunjaluku donose predsjednici sa svojim saradnicima, iliti prevedeno na naški UO, Izvršni odbor...zavisno od toga kako je gdje formulisan ustroj kluba.

Davno sam napisao da će se svim igračima sa višim primanjima, a koji su prijavljeni na stvarne iznose, ponuditi raskid ugovora ili redefinisanje istog - tipa, bit ćeš prijavljen na 5 joja, ostalo na ruke. Neko će pristati, neko neće.

Da se vratim na prvi pasus iz svoga posta. Skupština. Već tada su se plasirale poluinformacije. Prikazivane su obaveze, ali ne i dinamika isplate. O prihodima se malo pričalo, a slučaj "zatezne kamate" i blokada računa su samo uzgred pomenute. Nije nam objašnjeno, da li je Klub uložio žalbu na slučaj "zatezne kamate", a to su morali obznaniti.

Nadalje, prošlo je skoro 20 dana od instaliranja nove upravljačle strukture, a niko ne zna da li je napravljen Poslovni plan za tekuću godinu, sa tačno definisanim načinom pribavljanja sredstava i načinom njegovog utroška. Doveli smo se u situaciju, da otvaranje Kluba prema svima i nije baš onako, kako reče Predsjednik.

Ostalo nam je da nagađamo. Možda se ovako svjesno radi, a cilj mi je nepoznat, iako ga naslućujem i moje je pravo da šutim o njemu.

Arežina jučer naš igrač. Arežina danas nije naš igrač. Anarhija all over Baščaršija.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:43 am

CURVA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:25 am
Nisam dugo pisao vidim da konstantno isto se pise ista tema itd ali evo nisam mogao da vam ne napisem par stvari Amar se rijesava ovih igraca sto su imali veliku platu ,zuban radi da dovede neke igrace na posudbu Amar zeli i neke crnce kaze nema ozbiljne ekipe bez crnaca ono sto mi smeta sto nemate povjerenja u covjeka koji nam je toliko radosti donio budite sigurni da cemo igrati bar 40 % bolje bego sto smo igrali zadnje tri sezone to je sigurno evo bas mi neki dan drug pita Graovca sta misli na dolazak Amara kaze nista bolje se nije moglo desiti dok je ova uprava bila igraci su dolazili samo da uzmu pare i nista vise ali sada ce svaki dolaziti iz postovanja prema Amaru Pervan ovaj sto je usao u upravu kaze za krov da ce biti 100 posto i da je to gotova stvar .Ono sto sam vam htio reci braco ne brinite se Amar ce sigurno napraviti dobru ekipu
Malo pozitive i optimizma nam je potrebno. Vranjes je sljedeci.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:44 am

CURVA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:25 am
Nisam dugo pisao vidim da konstantno isto se pise ista tema itd ali evo nisam mogao da vam ne napisem par stvari Amar se rijesava ovih igraca sto su imali veliku platu ,zuban radi da dovede neke igrace na posudbu Amar zeli i neke crnce kaze nema ozbiljne ekipe bez crnaca ono sto mi smeta sto nemate povjerenja u covjeka koji nam je toliko radosti donio budite sigurni da cemo igrati bar 40 % bolje bego sto smo igrali zadnje tri sezone to je sigurno evo bas mi neki dan drug pita Graovca sta misli na dolazak Amara kaze nista bolje se nije moglo desiti dok je ova uprava bila igraci su dolazili samo da uzmu pare i nista vise ali sada ce svaki dolaziti iz postovanja prema Amaru Pervan ovaj sto je usao u upravu kaze za krov da ce biti 100 posto i da je to gotova stvar .Ono sto sam vam htio reci braco ne brinite se Amar ce sigurno napraviti dobru ekipu
Pa evo ovdje se pisalo da ce krov u staro zeljezo, da ce u upravu Kasim, Zujo i Mustafa, da ce Amar u tunel a Memic ili Dudic na klupu. Dosta toga se spinovalo, evo ja prvi, jer sam zaista podrzavao proslu upravu, sam pao na te price. Pa eto Amar sjede na klupu, u upravi niko od “dokazanih lopova i grobara”, krov ce sasvim normalno leci na istok. Eto ako nista zbog ovog sto sam naveo sacekajte jos malo pa komentarisite rad uprave i strucnog staba.
Curjurica mi je iskreno zao, odlican igrac, veliki majstor, ali mozda u skladu sa platom koji prima nije bio dovoljno kvalitetan i sadasnja struka moze naci bolje ili jeftinije koji ce ostvariti zacrtani cilj.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:50 am

@gavran je banovan 7 dana zbog psovanja forumasu. Molim vas iznesite vase misljenje, ali nemojte psovati.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:51 am

Budi Željo je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:44 am
CURVA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:25 am
Nisam dugo pisao vidim da konstantno isto se pise ista tema itd ali evo nisam mogao da vam ne napisem par stvari Amar se rijesava ovih igraca sto su imali veliku platu ,zuban radi da dovede neke igrace na posudbu Amar zeli i neke crnce kaze nema ozbiljne ekipe bez crnaca ono sto mi smeta sto nemate povjerenja u covjeka koji nam je toliko radosti donio budite sigurni da cemo igrati bar 40 % bolje bego sto smo igrali zadnje tri sezone to je sigurno evo bas mi neki dan drug pita Graovca sta misli na dolazak Amara kaze nista bolje se nije moglo desiti dok je ova uprava bila igraci su dolazili samo da uzmu pare i nista vise ali sada ce svaki dolaziti iz postovanja prema Amaru Pervan ovaj sto je usao u upravu kaze za krov da ce biti 100 posto i da je to gotova stvar .Ono sto sam vam htio reci braco ne brinite se Amar ce sigurno napraviti dobru ekipu
Pa evo ovdje se pisalo da ce krov u staro zeljezo, da ce u upravu Kasim, Zujo i Mustafa, da ce Amar u tunel a Memic ili Dudic na klupu. Dosta toga se spinovalo, evo ja prvi, jer sam zaista podrzavao proslu upravu, sam pao na te price. Pa eto Amar sjede na klupu, u upravi niko od “dokazanih lopova i grobara”, krov ce sasvim normalno leci na istok. Eto ako nista zbog ovog sto sam naveo sacekajte jos malo pa komentarisite rad uprave i strucnog staba.
Curjurica mi je iskreno zao, odlican igrac, veliki majstor, ali mozda u skladu sa platom koji prima nije bio dovoljno kvalitetan i sadasnja struka moze naci bolje ili jeftinije koji ce ostvariti zacrtani cilj.
Moguće. S tim što bi taj jeftiniji i bolji od Ćurjurića morao biti prijavljen na stvarni iznos plate.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 11:53 am

CURVA je napisao/la:
pet jan 11, 2019 11:25 am
Nisam dugo pisao vidim da konstantno isto se pise ista tema itd ali evo nisam mogao da vam ne napisem par stvari Amar se rijesava ovih igraca sto su imali veliku platu ,zuban radi da dovede neke igrace na posudbu Amar zeli i neke crnce kaze nema ozbiljne ekipe bez crnaca ono sto mi smeta sto nemate povjerenja u covjeka koji nam je toliko radosti donio budite sigurni da cemo igrati bar 40 % bolje bego sto smo igrali zadnje tri sezone to je sigurno evo bas mi neki dan drug pita Graovca sta misli na dolazak Amara kaze nista bolje se nije moglo desiti dok je ova uprava bila igraci su dolazili samo da uzmu pare i nista vise ali sada ce svaki dolaziti iz postovanja prema Amaru Pervan ovaj sto je usao u upravu kaze za krov da ce biti 100 posto i da je to gotova stvar .Ono sto sam vam htio reci braco ne brinite se Amar ce sigurno napraviti dobru ekipu
Ako su ovi otkazi zato što Amar smatra da igrači nemaju kvalitet za Želju, onda ok. Međutim, ako su otkazi zato što nemamo para, onda neka se Uprava malo zapita.
Kao što sam i prije tvrdio, trener je taj koji treba da se pita oko igračkog kadra u skladu sa finansijskim mogućnostima. Na upravi je da mu obezbijede te mogućnosti. Prosto i jednostavno.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:00 pm

Ivan Čurjurić i Miloš Bakrač bivši fudbaleri

https://fkzeljeznicar.ba/ivan-curjuric- ... eri/35156/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:04 pm

@CURVA dobro nam dosao nazad prijatelju. Nadam se da ce biti sve ok, tvoj optimizam nam treba.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:05 pm

Sljedeća ide
Jadranko Bogičević potpisao dvogodišnji ugovor :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:10 pm

Treba biti optimista, ali ostaviti Vranješa, a otjerati sve ostale nema smisla. Pa ako je neko malo pokazao, onda je to on...Pogotovo kad se u obzir uzme reputacija s kojom je došao.
Jamak i Ordagić uz naša 3 mladića u veznom redu je po meni dosta dobar izbor igrača za te 2 pozicije, ali valja dovesti ta 2 igrača, prvenstveno Ordagića...
Trebaju nam 2 štopera, bek, ta 2 vezna, krilo i napadač...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:12 pm

Ako sam dobro sračunao, trenutno

Golmani: Kjosevski, Fejzic, Ceman, Karavdic
Stoperi: Osmankovic, Rodin, Bogicevic, Zilic, Cubara
Lijevi bekovi: Pavic
Desni bekovi: Stevanovic, Sehic, Kurtovic
Defanzivni vezni: Sabanadzovic, Osmanovic
Centralni vezni: Hajdarevic, Vranjes
Ofanzivni vezni: Ramovic, Dacic
Lijevo krilo: Veselinovic, Sehic, Zajmovic
Desno krilo: Zec
Napadači: Krpić, Zubanović
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:13 pm

Hvala Ivane sretno u nastavku karijeri..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:13 pm

Jak naslov na zvanicnoj, bivsi fudbaleri haha
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:16 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jan 11, 2019 12:12 pm
Ako sam dobro sračunao, trenutno

Golmani: Kjosevski, Fejzic, Ceman, Karavdic
Stoperi: Osmankovic, Rodin, Bogicevic, Zilic, Cubara
Lijevi bekovi: Pavic
Desni bekovi: Stevanovic, Sehic, Kurtovic
Defanzivni vezni: Sabanadzovic, Osmanovic
Centralni vezni: Hajdarevic, Vranjes
Ofanzivni vezni: Ramovic, Dacic
Lijevo krilo: Veselinovic, Sehic, Zajmovic
Desno krilo: Zec
Napadači: Krpić, Zubanović
Nemoj nam prizivati Bogičevića nazad, valjda mu neće ponuditi novi ugovor...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:17 pm

Hvala Bogu pa smo se rijesili Curjurica. Igrac koji umjesto da skine kile ode na mali fudbal i tu se zajebava. Za ovakvo nepostovanje i totalni nedostatak discipline igraca je kriva bivsa uprava. Evo i sa Bakracom smo se rastali. Hajde jos objavite da smo se i sa Vranjesom rastali da otvorim sampanjac.

Kad dovodis stranca on mora biti prevaga na terenu, kvalitet koji odskace od drugih igraca. Ti igraci kojstaju u finansijskom smislu ali bolje i jedan takav nego Curjuric, Bakrac, Vranjes itd(kvalitet a ne kvantitet) Stranac ne smije biti prosjek, ili malo iznad prosjeka ili budaletina koja ce u 10 utakmica dobiti 3 crvena kartona. Stalno ponavljam isto, valjda nekad skontamo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:18 pm

@Zaka

Tako je kako je :D

Znači treba nam bar 1 stoper, 1 lijevi bek, 1 defanzivni vezni, 1 lijevo krilo, 1 desno krilo, 1 napadač ako niko ne ode i da su svi ovi u konkurenciji
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:21 pm

Minjore je napisao/la:
sub jan 05, 2019 10:03 pm
Jazvic bivsi. Mislim da ce njegovim stopama Ivan i Bakrac.
Sad dobrodoslicu pozelite srdjanu dogtrust stanicu.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:26 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jan 11, 2019 12:12 pm
Ako sam dobro sračunao, trenutno

Golmani: Kjosevski, Fejzic, Ceman, Karavdic
Stoperi: Osmankovic, Rodin, Bogicevic, Zilic, Cubara
Lijevi bekovi: Pavic
Desni bekovi: Stevanovic, Sehic, Kurtovic
Defanzivni vezni: Sabanadzovic, Osmanovic
Centralni vezni: Hajdarevic, Vranjes
Ofanzivni vezni: Ramovic, Dacic
Lijevo krilo: Veselinovic, Sehic, Zajmovic
Desno krilo: Zec
Napadači: Krpić, Zubanović
ja lose ekipe, pa nama na svakoj poziiji fali igrac, AMARE POVEDI NAS
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 11, 2019 12:34 pm

Nikad nisam zvizdao zeljinom igracu, Kurt i Bogicevic su bili blizu.
Al stanicu cu jebat mater cim izadje iz tunela
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, GegenPress, ghamaz, Gola, SIMA_SIMAU i 276 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija