Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:19 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:07 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:05 pm
Ajzea = Elegant
Hahahahahahahhaha
Ma treba ljudima yebat mrtve da bude forumasima po volji.
Treba raspravljati.
Ako nekom napisem da radi sa sudijama, da unistavaju Bosnu koja je na koljenima kao nekad pitari nas kad smo bili ba koljenima, ne ocekujem odgovor u fazonu “neka ih unistava hahahah” i slicno.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:27 pm

To što su pitari sebi prisvajali KK Bosna, ne treba misliti da je to njihov klub. Što kaže @storm ova nova royal fazoni, pusti to, ali Bosna kao Bosna je gigant i ponos našeg grada i države.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:38 pm

Normalno. Pitari prisvajaju sve sto valja.
Tako i nastali pa poceli prisvajat nase igrace, prisvajaju Bosnu, maskotu ZOI prisvojili, ne treba dalje.

Zato je nidje veze prica za Bosnu. Bosna treba bit ponos svih nas i bila je, jer uspjeh koji su imali je predstavljao grad, drzavu a ne pitare. **** njih, oni su navikli da sebi pripisuju sve.
 
drenchy69
Postovi: 68
Pridružen/a: ned jul 08, 2018 11:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:41 pm

Vezano za ekipu 1921 . . . ako je istina, nabijem ja i upravu i kamatara na spolovilo !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:42 pm

cikazubo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:19 pm
Ajzea je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:07 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:05 pm
Ajzea = Elegant
Hahahahahahahhaha
Ma treba ljudima yebat mrtve da bude forumasima po volji.
Treba raspravljati.
Ako nekom napisem da radi sa sudijama, da unistavaju Bosnu koja je na koljenima kao nekad pitari nas kad smo bili ba koljenima, ne ocekujem odgovor u fazonu “neka ih unistava hahahah” i slicno.
Ko im vjeruje? Niko.
Potreban je duzi vremenski period da nekome vjerujes i da znas da ima iskrene i dobre namjere, narocito kad je Zeljo u pitanju.

Tu je, recimo, Badzak za kojeg govore da je ogroman Zeljovac. Vjerujem da on ne bi dopustio da se radi bilo sta naustrb kluba. Ja se, opet, nadam da mi imamo jos takvih ljudi u klubu. Sada, mislim na novu garnituru. Takodjer, pricalo se da ce se i clanovi skupstine aktivnije ukljuciti u nadzor ostalih organa kluba. Ja se i tome nadam, od skupstine kao najveceg organa kluba.
Sto se porezne tice, naci fintu da je svakih mjesec dana posaljemo u klub.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:53 pm

Pa pitari su imali svoj košarkaški klub, KK Sarajevo kao i mi uostalom, njihov dres je nosio i naš predsjednik svojevremeno :D
SD Bosna ima svoju fudbalsku ekipu tako da nema potrebe raspravljati o tim prisvajanjima, a i ta ekipa pitara koja svojata je agentura otjerana sa sjevera, smijesno.

Ipe i ostali koji uredjujete zvanicni sajt, ovo je sramota sta nam se priredjuje posljednjih dana, znam da nije do vas ali vi citate forume i prenesite nadredjenim da je bruka da onaj dusmanski portal bude nasa zvanica stranica.

@Ajzea, ja cu pisati protiv dok ne dokazu suprotno, srecu im zelim najiskrenije, ali ako rekapituliram banalnosti kojih se sjecam :
1.Nacin preuzimanja kluba je nevidjen, bizaran i sramotan. Dio odgovornosti imaju i bivsi, ali novi pocese nastup sa stand up komicarom Pestom koji je potrosio svoje vrijeme pricajuci o nekakvoj ostavci i blacenju bivsih, nahajcali s direktorom smradom koji je uradio sta je uradio sa parama koje su bile namijenjene za otplatu kamate, pa novim predsjednikom koji je nekoliko puta apostrofirao da preuzimaju klub u losem stanju, klub sa dugom, blokiranim racunom koji ce pazi sad, oni odblokirati u narednih par dana, a pored toga potrudice se da dovede Amara, da, da dovede Amara koji je doveo njega i sve ostale u klub, wtf !?
2. Gostovanja na svim tv kucama, ponovno naglasavanje blokiranog racuna, razgovora sa Amarom i sl.
3. Promovisanje govnara u sada vec zvanicnu stranicu za navijace FK Zeljeznicar, jer moram tamo uci da bi vidio sta se desava sa klubom.

Ako neko voli da ga prave ludim neka suti i slijepo odobrava, ja ne volim vala, a na to sam samo dodao kako kotira u kosarkaskim krugovima.
Nadam se da ce pokazati da mogu bolje.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:08 pm

Sam se promovise i samim tim je na tapeti.
Uostalom i prethodnik je bio izlozen komentarisanju kao pojedinca iako se nije promovisao. Ima takvu funkciju da je odgovoran i izlozen.

Da se bar hoce oglasiti da kazu eto citajte ss.ba mi na zvanicnoj nista necemo pisati. Bar nesto da napisu.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:11 pm

Klub šuti o svemu. Ništa se ne dešava. To me brine.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:17 pm

Da li je transparentnost to što ćemo informacije u vezi Kluba dobijati od gg.ba, a zvanična samo šturo izbacivati neke stvari.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:21 pm

Zaka je napisao/la:
ned jan 06, 2019 3:17 pm
Da li je transparentnost to što ćemo informacije u vezi Kluba dobijati od gg.ba, a zvanična samo šturo izbacivati neke stvari.
E pa nek im gg dolazi na utakmice.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:24 pm

Nadam se da to za gg nije istina.Amare ne zajebavaj se nije klub tvoje vlasnistvo.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:29 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:07 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:05 pm
Ajzea = Elegant
Hahahahahahahhaha
Ma treba ljudima yebat mrtve da bude forumasima po volji.
Hahahaha ma gluho bilo. Samo perete jedan i drugi, a i ovaj kremenko. Najmanje Zelje u postovima, al hajde. Smirit ce se situacija kroz dva, tri mjeseca i dobro
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:31 pm

Inače, prošla struktura je bila poznata prema transparentnosti. Prodali igrača, potrošili pare, navijači pojma nemaju. Transparentnost je išla tako daleko da Misimović nije dao niti jedan intervju nekom privatnom mediju. Da ne govorim o posljednjim mjesecima, u seriji poraza, kad smo iz kluba imali NIŠTA.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1266
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:31 pm

E ja cu dati svoj skromni doprinos i necu o mom klubu citati nikakve informacije na ssba, bez obzira dal ce ovi novi njih promovisati u medijskog partnera. Ako ko drugi objavi , dobro i jeste. A onaj portal od mene moze samo klok u WC-u dobiti. Kad je klubu bilo najpotrebnije, kad je klubu bilo jako vazno i bitno da ima ok medijskog partnera oni su se okrenuli zbog kesha tamo njima i nek tamo sto se mene tice i ostanu.
Država Željo
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:32 pm

Kao da se nije moglo pretpostaviti da onakvo pisanje o Zelji ima svoju cijenu. Ima itekako... smradovi su isporucili fakturu i AO to uredno isplacuje.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:33 pm

Rekao bi covjek da se nece ici toliko ofirno, ali eto. Steta zvanicne stranice
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:34 pm

Šta veli on, imaš ti kakav dokaz za to :ganja: :ganja: :ganja:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:36 pm

kvalitet je napisao/la:
ned jan 06, 2019 3:31 pm
Inače, prošla struktura je bila poznata prema transparentnosti. Prodali igrača, potrošili pare, navijači pojma nemaju. Transparentnost je išla tako daleko da Misimović nije dao niti jedan intervju nekom privatnom mediju. Da ne govorim o posljednjim mjesecima, u seriji poraza, kad smo iz kluba imali NIŠTA.
Oni su bar na početku bili totalno transparentni, a i na kraju smo razloge njihovog odlaska saznali preko zvanične i preko medijskog partnera. Šiljak je iznio iz zle namjere to oko Anelovog transfera, to nije još ni AEK ozvaničio, kako ćemo mi onda ozvaničiti.
Ovi osim objave na zvaničnoj da je Amar trener, a i to smo saznali prije od svih medija, jedine informacije puštaju preko gg.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:37 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 3:29 pm
Ajzea je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:07 pm
MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:05 pm
Ajzea = Elegant
Hahahahahahahhaha
Ma treba ljudima yebat mrtve da bude forumasima po volji.
Hahahaha ma gluho bilo. Samo perete jedan i drugi, a i ovaj kremenko. Najmanje Zelje u postovima, al hajde. Smirit ce se situacija kroz dva, tri mjeseca i dobro
Perete i vi mene pa to ne naglasavam. Prelistah ti stranicu postova, vrvilo o Zelji.. Svasta covjek da nauci.
Trenutno je to aktuelno za nas klub i sasvim je logicno da se to komentarise. Kad budemo igrali utakmicu, komentarisat ce se utakmica.

Ako se napise deset postova gdje se hrace nova Uprava jer je neko lupio da ona gamad ulijece ispred 1921tv, to nije pranje. Ako se napise da to ne treba tako olako shvatat i brzo dolazit do zakljucka o tome jer, yebiga, mozda je lupio onda je pranje hahahah..
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 3:38 pm

Omar500 je napisao/la:
ned jan 06, 2019 3:33 pm
Rekao bi covjek da se nece ici toliko ofirno, ali eto. Steta zvanicne stranice
I aplikacije , mnogo je mogucnosti tu da se ona popularizuje i komercijalizira maksimalno.
Al vratimo se klabu... fudbal klabu.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], ghamaz, Google [Bot], kemo, Majkel i 116 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija