Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 12:53 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:47 pm
Predsjednik kluba Nihad Selimović je igrao košarku u KK Sarajevu. Ne znam da li je ikada pogledao i jednu Željinu tekmu uživo. Frajer ima mnoštvo poslova i sve to treba stići.

No, uveliko se priča (na klix forumu) da bi gg.ba mogao zamijeniti ekipu 1921.ba. Navodno bi gg.ba pravio Izvještaje sa naših tekmi. Šta mislite o tome?

Cuo sam da je jucer gg.ba kupio par HD kamera i da je dogovorio da pravi izvještaje sa utakmica. Beganović dogovorio sa Amarom. Ide uskoro i intervju sa šefom.
Valjda 1921 ekipa otpada.
Ne zelim da vjerujem da je ovo istina
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 12:55 pm

1921 ekipa, jedno pitanje za vas, vidio sam na instagramu neki story, pa me zania sprema li se neki intervju, saradnja ili sta vec sa hayat tv ?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 12:59 pm

Ne mogu da vjerujem da će skloniti 1921 ekipu tek tako. Imamo ih ovdje na forumu, pa nam oni mogu reći ima li istine u tome.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:01 pm

brile je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:53 pm
avlami97 je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:47 pm
Predsjednik kluba Nihad Selimović je igrao košarku u KK Sarajevu. Ne znam da li je ikada pogledao i jednu Željinu tekmu uživo. Frajer ima mnoštvo poslova i sve to treba stići.

No, uveliko se priča (na klix forumu) da bi gg.ba mogao zamijeniti ekipu 1921.ba. Navodno bi gg.ba pravio Izvještaje sa naših tekmi. Šta mislite o tome?

Cuo sam da je jucer gg.ba kupio par HD kamera i da je dogovorio da pravi izvještaje sa utakmica. Beganović dogovorio sa Amarom. Ide uskoro i intervju sa šefom.
Valjda 1921 ekipa otpada.
Ne zelim da vjerujem da je ovo istina
Ma sta se uveliko prica, forumas koji je banovan na 1921 forumu uletio na klix, nakon bana, i to napisao.

Evo i ja sam cuo da je ekskluziva kupila kamere. Pravit ce izvjestaje nasih utakmica kao i najzanimljivije trenutke Zadruge i Parova.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:05 pm

kremenko je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:52 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:21 pm
kremenko je napisao/la:
ned jan 06, 2019 11:58 am

Trla baba lan da joj prodje dan.
Ne moraš nista slati, kosarka me ne zanima.
Serete po covjeku od prvog dana. Od prvog sata.
Sto se sudija tice, nadam se da ce zastiti Zelju, tako da se na nama vise ne izivljavaju seoski papci i barabe, jer znam da ima uticaja u NS.
Ma ne znam sto ti i govorim kad ti hoces neke dokaze. Eto forum je pun dokaza, za sve optuzbe i price ima pisani trag dokaza. Zanima me da li si to trazio kad si ti optuzivao nekoga ili iznosio nesto? Jesi li davao dokaze?
Da imaju takvi dokazi onda bi se moglo i policiji prijaviti. Doduse u nasoj zemlji ni to ne pije vode.
Sta cu mu ja sto je na takvom glasu. Nisam ja ovdje to prvi poceo pricati, to pricaju svi koji su imali kontakt s njim ili s nekim njegovim partnerima.

Svako dobro i tebi i Selimovicu koji prati forum.
DA mu porucim da se uhvati posla i mani se one dramaturgije kad daje intervijue, sa pauzama, stankama, ko Vucic.
I priupitam hoce li bit sta od ovog: "I to je riješeno. Račun je odblokiran, ostale su stvari tehničke prirode. Već u prvim danima Nove godine sve će biti zvanično po tom pitanju", dodao je Selimović.
Ima dosta ljudi sta reci za Misimovica, ali oni sto pričaju za njega su supci. :lol:
Ovi sto pricaju za Selimovića su valjda moralne gromade :placeodsmijeha:
A haj mi reci, što braniš Selimovića? Niti je Željovac, niti je još uvijek uradio nešto dobro. Misimović je prije svega Željovac, drugo uradio je dosta dobrih stvari za Želju zbog kojih ćemo se moći hvaliti godinama.
I tu sva priča treba stati u tom poređenju, ljudi govore za Badžaka da je dobra stvar što je u klubu, a čovjek je član UO i siguran sam da bi ljudi bili sretniji da je on predsjednik UO, jer je Željovac, jer bi se više posvetio, jer bi prije posudio Želji pare...
To nije nikakva zla namjera ako se misli da čovjek nije za te pozicije, a to što je Selimović dobar sa savezom, pa će kao uticati na sudije, nije mu to neka pohvala.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:09 pm

Onu kk bosnu mi ne dirajte. Ovi royali i slicne umjetne manifestacije me ne interesuju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:15 pm

Sve su to nagađanja, ali ne treba nikome zamjeriti jer su nas desavanja iz proslosti naucila da budemo oprezni.
Međutim, sada je najbolje da pustimo ljude da rade. Jos uvijek nismo vidjeli konkretan prvi potez od ove uprave, nije bilo vremena za to, tako da nije fer osuđivati i dovoditi u pitanje njihov buduci rad za nas klub.
Sta god da bude, Zeljo treba da bude ispred svega, a u ovom trenutku u interesu Želje je da im pruzimo priliku.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:36 pm

Zaka je napisao/la:
ned jan 06, 2019 1:05 pm
kremenko je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:52 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:21 pm


Ma ne znam sto ti i govorim kad ti hoces neke dokaze. Eto forum je pun dokaza, za sve optuzbe i price ima pisani trag dokaza. Zanima me da li si to trazio kad si ti optuzivao nekoga ili iznosio nesto? Jesi li davao dokaze?
Da imaju takvi dokazi onda bi se moglo i policiji prijaviti. Doduse u nasoj zemlji ni to ne pije vode.
Sta cu mu ja sto je na takvom glasu. Nisam ja ovdje to prvi poceo pricati, to pricaju svi koji su imali kontakt s njim ili s nekim njegovim partnerima.

Svako dobro i tebi i Selimovicu koji prati forum.
DA mu porucim da se uhvati posla i mani se one dramaturgije kad daje intervijue, sa pauzama, stankama, ko Vucic.
I priupitam hoce li bit sta od ovog: "I to je riješeno. Račun je odblokiran, ostale su stvari tehničke prirode. Već u prvim danima Nove godine sve će biti zvanično po tom pitanju", dodao je Selimović.
Ima dosta ljudi sta reci za Misimovica, ali oni sto pričaju za njega su supci. :lol:
Ovi sto pricaju za Selimovića su valjda moralne gromade :placeodsmijeha:
A haj mi reci, što braniš Selimovića? Niti je Željovac, niti je još uvijek uradio nešto dobro. Misimović je prije svega Željovac, drugo uradio je dosta dobrih stvari za Želju zbog kojih ćemo se moći hvaliti godinama.
I tu sva priča treba stati u tom poređenju, ljudi govore za Badžaka da je dobra stvar što je u klubu, a čovjek je član UO i siguran sam da bi ljudi bili sretniji da je on predsjednik UO, jer je Željovac, jer bi se više posvetio, jer bi prije posudio Želji pare...
To nije nikakva zla namjera ako se misli da čovjek nije za te pozicije, a to što je Selimović dobar sa savezom, pa će kao uticati na sudije, nije mu to neka pohvala.
Branim ga prvo jer je predsjednik Zelje.
Branim ga jer ga se napada od prve minute. Ma i prije toga, cim se pojavila informacija da bi mogao doći u klub, krenula je pljuvacina.
Pustite covjeka, neka radi godinu, godinu i po, pa donesite neki sud. Sve ostalo je kontraproduktivno.
Kaze neko kako ce stici od obaveza, ja kazem kako je Misimović stigao.
Stitio interese Sparsa, neka isto stiti interese Zelje.
Ako nista, uz njega cemo imati neki uticaj u NS, sto odavno nemamo.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:49 pm

Neko napisa, samo u Bosni je namjestanje = sticenje interesa. Kako da ne.
Usput Misimovic niupola nema funkcija kao ovaj da bi se moglo porediti.

Duplih arsina ce uvijek biti, al svakom njegovo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:51 pm

Gledati Selimovica iskljucivo kao Selimovica. Pogresno.
Treba ih gledati kao tim ljudi i nadam se da ce tome i teziti ovi u klubu. Ostali nisu tu da bi samo broj popunili, valjda?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:53 pm

Zasto se onda samo atakovao Misimovic?
Nemoj reci da nije tako bilo. Od pocetka atak na njega iako se on nije toliko promovisao u medijima i slicno.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:53 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jan 06, 2019 12:47 pm
Predsjednik kluba Nihad Selimović je igrao košarku u KK Sarajevu. Ne znam da li je ikada pogledao i jednu Željinu tekmu uživo. Frajer ima mnoštvo poslova i sve to treba stići.

No, uveliko se priča (na klix forumu) da bi gg.ba mogao zamijeniti ekipu 1921.ba. Navodno bi gg.ba pravio Izvještaje sa naših tekmi. Šta mislite o tome?

Cuo sam da je jucer gg.ba kupio par HD kamera i da je dogovorio da pravi izvještaje sa utakmica. Beganović dogovorio sa Amarom. Ide uskoro i intervju sa šefom.
Valjda 1921 ekipa otpada.
Ma j.ebo 1921...,
gg.ba je stari prijatelj naseg kluba!
Zvanicna stranica...,1921...sve to nije bilo bas transparentno, ha,ha,ha
Amar zna!

Sad ce branioci u napad!
:guz:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:55 pm

I ja sam skeptican po pitanju Selimovica, mislim da je ovo prvi put da nam predsjednik nije Zeljovac. Kada je Cenan smetao pojedinima, red je da i sada budu dosljedni. Da se razumijemo, meni nijedan ne smetaju - neka rade u interesu kluba i bicu prezadovoljan, ali za pocetak sam oprezan. Skeptican sam zbog toga sto se ne moze porediti njegov projekat - Sparsi, sa ipak jednim gigantom kao sto je Zeljo. Hoce li zapostaviti fakultet ili Sparse zbog Zelje bude li trebalo? Sacekajmo, rano je bilo sta pisati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 1:57 pm

Fkat je neozbiljno, neprofesionalno i laički, da zvanična stranica nije objavila za Blagojevića, za plan priprema,a da ne govorim kako nije bilo pressa oko predstavljanja Amara, ciljeva Uprave, i planova ŠSŠ-a. Nego su to portali preuzeli....
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:01 pm

AdmirA je napisao/la:
ned jan 06, 2019 1:57 pm
Fkat je neozbiljno, neprofesionalno i laički, da zvanična stranica nije objavila za Blagojevića, za plan priprema,a da ne govorim kako nije bilo pressa oko predstavljanja Amara, ciljeva Uprave, i planova ŠSŠ-a. Nego su to portali preuzeli....
Ne portali, vec portal. Jedan jedini.
Rekoh, izgleda oni su sad nasa zvanicna :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:02 pm

Kako se mudro presuti macehinski odnos prema djeci iz OP...
Ako ima te istine za ss, moramo nekako reagovati!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:03 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 06, 2019 1:53 pm
Zasto se onda samo atakovao Misimovic?
Nemoj reci da nije tako bilo. Od pocetka atak na njega iako se on nije toliko promovisao u medijima i slicno.
Pa i ovi kao tim da zaseru, istrest cemo vrecu balege po tom Selimovicu, ne po ostalima. Sem ako neko od nas ne bude imao animozitet, iz nekih licnih razloga, prema nekome. A i sve pozitivno, taman imao najmanje zasluga, upravo on ce pokupiti najvise hvalospjeva. Tako to i hoda.
Kazem, ukoliko se oslonimo i sve prebacimo na jednog, u ovom slucaju Nihada, tek smo ga popusili. Nama i cilj treba biti da rade kao tim...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:05 pm

Ajzea = Elegant
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:07 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:05 pm
Ajzea = Elegant
Hahahahahahahhaha
Ma treba ljudima yebat mrtve da bude forumasima po volji.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jan 06, 2019 2:17 pm

Ajzea je napisao/la:
ned jan 06, 2019 2:03 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned jan 06, 2019 1:53 pm
Zasto se onda samo atakovao Misimovic?
Nemoj reci da nije tako bilo. Od pocetka atak na njega iako se on nije toliko promovisao u medijima i slicno.
Pa i ovi kao tim da zaseru, istrest cemo vrecu balege po tom Selimovicu, ne po ostalima. Sem ako neko od nas ne bude imao animozitet, iz nekih licnih razloga, prema nekome. A i sve pozitivno, taman imao najmanje zasluga, upravo on ce pokupiti najvise hvalospjeva. Tako to i hoda.
Kazem, ukoliko se oslonimo i sve prebacimo na jednog, u ovom slucaju Nihada, tek smo ga popusili. Nama i cilj treba biti da rade kao tim...
Pa eto od pocetka pogresna slika, da li radi interesa da li iz neznanja ali tako su stvari postavljene ocito.
Kult licnosti. Nista tim.
A svi u CV pisu da su timske osobe.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija