Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:21 pm

Neki ljudi iz ove uprave su prošlu napustili zbog toga što je Senad bio alfa i omega. Svako ko je drugačije razmišljao je ili odstranjen ili je gurnut u stranu pa je nakon nekog vremena i sam otišao. Ovo govore oni, da ne bude zabune da ja nešto izmišljam. Ukoliko na poziciju trenera dodje bilo ko osim Amara, a oni i dalje ostanu na svojim pozicijama, popišaće se na sve te izjave jer bi očigledno bilo da gledamo isti film samo sa drugim glavnim glumcem.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:24 pm

Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:30 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:24 pm
Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
S obzirom da je Dogan jedan od prvih koji se suprotstavio Misimovicu, vrlo je moguce da je u planu njegov povratak. Ali reci da je omladinski stagnirao u proteklom periodu, gdje smo uzimali titule, igrali tri kola omladinske lige sampiona, izbacili nekoliko igraca, stvarno je bezobrazluk. Samo navlace bijes ionako nervozne raje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:34 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:24 pm
Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
Cekam jos samo izjavu da je jedan od prioriteta i infrastruktura,jer je zapostavljena i stagnira :rofl:
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:35 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:24 pm
Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
Znaci dolaze kompetentni i tu...mici racunare, clanarine, evidencije...vracaj ceduljice i racunsku teku, trpanje kesha u dzepove od roditelja.
Ma show!
:pljesak:
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:39 pm

Ovako nekako izgelda primopredaja ove Uprave. :kafa:

phpBB [video]
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u pet dec 28, 2018 1:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:39 pm

Šteta što je profa zauzet u akademiji, pa ne može uletit da pomogne :prst:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:40 pm

S obzirom da citaju forume, jer ih stalno spominju, kao navijac porucujem, prestanite kalkulisati, prestanite se baviti bivsom upravom jer je za vas u poslovnom i organizacionom smislu svemirski brod i nek vam bude motiv da stignete taj nivo pa i da ga premasite a onda pricajte sto se mene tice, znajte da niste spasioci, niko bas tako ne dozivljava, niste povlasteni, nemate kredita, nervoza je na visokom nivou, naslijedili ste klub ali i pritisak koji ce biti jos veci.
Prestanite petljati i lagati jer samo sebi skacete u stomak, zasucite rukave i radite iskreno iz ljubavi dan-noc, ozvanicite yebenog sefa, prestanite laprdati o racunima koje sami blokirate i odblokirate, vrijeme nam nije saveznik, rekonstrukcija igrackog kadra i pripreme treba poceti cim prije !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:56 pm

cikazubo je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:40 pm
S obzirom da citaju forume, jer ih stalno spominju, kao navijac porucujem, prestanite kalkulisati, prestanite se baviti bivsom upravom jer je za vas u poslovnom i organizacionom smislu svemirski brod i nek vam bude motiv da stignete taj nivo pa i da ga premasite a onda pricajte sto se mene tice, znajte da niste spasioci, niko bas tako ne dozivljava, niste povlasteni, nemate kredita, nervoza je na visokom nivou, naslijedili ste klub ali i pritisak koji ce biti jos veci.
Prestanite petljati i lagati jer samo sebi skacete u stomak, zasucite rukave i radite iskreno iz ljubavi dan-noc, ozvanicite yebenog sefa, prestanite laprdati o racunima koje sami blokirate i odblokirate, vrijeme nam nije saveznik, rekonstrukcija igrackog kadra i pripreme treba poceti cim prije !
Samo da dodam
Navijacka podrska vam zavisi od DIJELA,manite se rijeci(nebacajte suplju).
Uhvatite se posla,nemamo vremena za gubljenje
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:59 pm

cikazubo je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:40 pm
S obzirom da citaju forume, jer ih stalno spominju, kao navijac porucujem, prestanite kalkulisati, prestanite se baviti bivsom upravom jer je za vas u poslovnom i organizacionom smislu svemirski brod i nek vam bude motiv da stignete taj nivo pa i da ga premasite a onda pricajte sto se mene tice, znajte da niste spasioci, niko bas tako ne dozivljava, niste povlasteni, nemate kredita, nervoza je na visokom nivou, naslijedili ste klub ali i pritisak koji ce biti jos veci.
Prestanite petljati i lagati jer samo sebi skacete u stomak, zasucite rukave i radite iskreno iz ljubavi dan-noc, ozvanicite yebenog sefa, prestanite laprdati o racunima koje sami blokirate i odblokirate, vrijeme nam nije saveznik, rekonstrukcija igrackog kadra i pripreme treba poceti cim prije !
To je jedini i ispravan put. Samo raditi i pridonositi našem Želji.
Samo Željezničar!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 1:59 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:24 pm
Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
***** mu ja sve po spisku za ove politicarske izjave i demagogije, eto ljudski faktorom se moze znacajno unaprijedit OP a ne moze parama, kampom, boljim terenom. ***** vam sve i tu demagogiju pljuvanja ko da je neko glup sunce ti poljubim gdje je Zeljo u pljuvanju sve vas na qrac nabijem
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:09 pm

Baš pretjeruju. Moj Džindo, ova prije vas uprava na čelu sa Misimovićem je napravila ogromne stvari u ove 3 godine, i učinila ponosne navijače Želje. Napravili su više nego sve zajedno strukture. To što nismo rezultatski se izdigli, ima mnogo faktora. Ljudi otišli hvala im na svemu, ali nemojte nam valjati priču o njihovim greškama, radite na poboljšanju i vidjećemo mi sve kao navijači, sve nove pozitivne stvari. Krenute sa radom, mani se bolan te političke priče o propustima prošle garniture, radite, vrijeme ide brzinski, eto po vašoj priči zadnja tekma hiljadu ljudi. Pa u ove predhodne 3 godine smo imali najbolju posjetu u ligi, a znamo koliko je bilo navijača na proslavi posljednje titule. I Amar,sjedaj na klupu, popišam vam se na sastanke koji racku razvlačite.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:10 pm

s obzirom na ovu cjelokupnu farsu, ja cu se odmah svrstati u NEISTOMISLJENIKE.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:25 pm

Majstore igrali smo sa velikim Atleticom iz Madrida i ti govoriš da je OP stagnirao. Juniori prvi, kadeti i pioniri drugi trenutno, 7 igrača koji su igrali protiv Atletica je u prvom timu...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:37 pm

MATORI je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:35 pm
Rambo_Amadeus je napisao/la:
pet dec 28, 2018 1:24 pm
Dzindo : "Jedan od prioriteta nove uprave bit će revitalizacija omladinskog pogona koji, po meni, stagnira od odlaska nekih ljudi koji su taj posao znali kompetentno i kvalitetno raditi. "
:zid: :zid:
Znaci dolaze kompetentni i tu...mici racunare, clanarine, evidencije...vracaj ceduljice i racunsku teku, trpanje kesha u dzepove od roditelja.
Ma show!
:pljesak:
Što se tiče trpanja keša... I u prethodnom periodu je bilo MNOGO roditelja koji su govorili o štelama, podmićivanjima i slično, i kod nas i kod kona, pa da zbog toga upisuju djecu u ove škole fudbala. Ne ulazim u razloge te priče (mislim da je riječ samo o frustriranim roditeljima netalentovane djece), ali mi tu priču nikad iz mase nećemo moći ukloniti.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:40 pm

Zaka je napisao/la:
pet dec 28, 2018 2:25 pm
Majstore igrali smo sa velikim Atleticom iz Madrida i ti govoriš da je OP stagnirao. Juniori prvi, kadeti i pioniri drugi trenutno, 7 igrača koji su igrali protiv Atletica je u prvom timu...
Omladinski pogon može napredovati samo s trening-kampom. Sve ostalo je prazna priča. Neka natkriju istok, srede sjever i istok i, što se mene tiče, neka ne diraju stadion više. Prioritet treba biti kamp.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 2:49 pm

Hajd ako može neko ko zna da napravi lik Stanića prekrižen ono k'o što je Asharak čini mi se imao Blagojevića na avataru. Nešto slično tome.

Trebalo bi to da kruži i po internetu i svugdje i da se bar vidi da nije dobrodošao i da je persona non grata. Ako nam njega vrate popišali su se po imenu kluba, navijačima, historiji i svemu.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 3:04 pm

Kakav crni Stanić, ni pod razno...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 3:16 pm

Offtopic

Prodajem IPTV liste :D Ako vas zanima, inbox.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 28, 2018 3:18 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pet dec 28, 2018 2:10 pm
s obzirom na ovu cjelokupnu farsu, ja cu se odmah svrstati u NEISTOMISLJENIKE.
Ja cu se svrstati nakon imenovanja trenera i prelaznog roka.

Pominju vracanje navijaca na stadion. Nadam se da ce njihovi postupci to i uraditi, a prica, intervijui Boga mi nece vratiti nikog.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot], igla, Maestro_1921, neroazzuro, SkenderijaTM87, vinston.cercil i 61 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija