Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:07 pm

Boga vam znate li ista? Ko je trener, samo me to zanima?
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:10 pm

Kakav crni Memic, pa on ne zna dvije sastaviti, bolje staviti Senaida Memica!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:11 pm

Poštovani forumaši podforuma FK Željezničar, zaključno sa 27.12.2018. – 21:00, glasanje za forumaša godine 2018. je ZAVRŠENO. Tokom mjeseca decembra imali ste priliku da izglasate kandidate u prvom krugu, a u finalnom se pristupilo glasanju za forumaša godine po principu glasovnog bodovanja što je novina ovog foruma koja će se koristiti i u budućnosti za neke druge ankete. Trideset forumaša je bilo u izboru i dobili su preko 350 Vaših glasova tokom prethodne dvije sedmice što se možete uvjeriti na ovom LINKU. Najviše Vaših glasova je osvojio forumaš:

...

Saznajte na OVOM LINKU :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:13 pm

CURVA je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:55 pm
A.M. Željo je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:28 pm
Naš nas predsjednik dovodi u medije i predstavlja tako što govori kako je situacija teška,nema novca,računi blokirani,nema administracije,samo negativu puca i onda očekuje da će tako privući sponzore,banke,poslovne partnere. Kako? Pa svi ozbiljni poslovni ljudi bježe od takvih subjekata. Samo kuka i žali se. A ja prošlu upravu nisam čuo da tako pričaju. A nisu tako ni radili. Karantin i pripreme su organizirane u vrhunskim hotelima. Sjednice skupštine isto,a ne u opštinskoj sali i bude njih 10,naspu sebi po lozu i niko i ne zna da se sastančilo. Ipak su držali jedan zavidan nivo. A ovi novi,kukaj,pljuj,prebacuj krivicu na drugog,traže alibi a nisu kako treba ni počeli raditi. Ne znam ni sam šta da očekujem? Nadam se samo najbolje našem Želji!
Buraz sve je to uredu ali djaba kad dodjes na utakmicu i dobije te etno selo i onda sve padne u vodu evo ja se proslu polusezonu stadiona I nove trave nisam nagledao od nervoze kad vidim kakvih 11 slagera igra za nas klub. Evo kazes ovi sipaju lozu ali ako Amar poslozi sve to onda I ta loza pada u vodu vjeruj mi sve jedan ovdje koji pise sve najgore za Amara kad mu taj isti donsee titulu ili u Europi neke dobre klubove sve ce se zaboraviti .Prosla uprava je izvlacila maksimu iz sponzora I sve je to bilo super pogotovo kod prelaznog roka raja u euforiji ali cim bi pocele utakmice nista nije vise bilo toliko dobro .Nikad necu zaboraviti sta je prosla uprava uradila za Zelju ali brate moramo biti realni bilo je tu I jako losih stvari ne znam da smo igraca prodali ili afirmisali gdje je jedna Krupa za nas gigant stone tice transfer da jedan Muminovic ima svoje igraca u Zelji se nije smjelo desiti .U fudbalu su takve pare da to nije normalno Zuban I Amar ce ja sam siguran opet praviti ubjedljivo najvece transfere u proslom mandatu kad su svi klubovi davali igraca za 50 60 hiljada Amar je uzimao opasne pare I ja tu vidim nasu najvecu sansu da ce njih dvojica kroz transfer I titule ako ih budu na maci ogromne pare . Prosla uprava namakne milion od sponzora i dovede 10 slagera gdje se pare potrose I gdje nikog ne prodaju I ne uspijemo osvojiti Titulu.
Sve sto si rekao,to stoji. Al’ ja opet kažem,neka rade,donose kako znaju i umiju. Amara ovde ne brojim,to neće biti njegov posao. UO neka zasuče rukave i donosi novac. Imat će ga ko potrošiti u prave stvari to ne sumnjam. A lozu su pili ove stare uprave,prije Misimovica. Tebi svako dobro na pozitivi.
Samo Željezničar!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:33 pm

Ja im dajem vremena do aprila da naprave konkretne stvari a to su. prvenstveno tim da stane na noge - htjeli ste Amara svemoguceg hajde da ga vidimo, krov istoka (prosla uprava zavrsila dosta posla, cak se u turskoj dogovorio izvođac radova, do saveza je vezano za novaci), naravno da se nastavi transparentno raditi, novi sponzori, projekti ...itd.

Moj licno najveci strah za ovu upravu je da ne mute oko ovoga sto se desava u poreznoj upravi i na sudu, to mora izaci na vidilo i da se saznaju pojedini za to, naravno i kazne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:35 pm

Iako malo kasnim s ovim postom, neka ga ovdje.
Novim ljudima u upravi i administraciji neka je sretno! aBd da upsjeh prethodne garniture nadmaše. Priče kako su došli na pozicije i sl. treba ostaviti po strani, već ispričano, a neka im djela sude.
Prethodnoj garnituri hvala na svemu! To je vjerovatno najmanje što se može reći, ali postavili ste stvari na visok nivo. Primjer ostalima!
Što se tiče novih ljudi, jedino (in)direktno poznajem novog člana uprave Admira Džubura. Ono što je sigurno je da Željovac 101%. O tome bi se moglo dosta pričati, ali da ne iznosim neke stvari. On sigurno neće raditi ništa (svjesno) kontra Želje. Poznaju ga vjerovatno mnogi odavde, Željovac za primjer.
Fina objava Manijaka na fb danas, nadam se da će je ispoštovati do kraja.
Željezničar za život cijeli :zeljeznicar1:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:36 pm

Samo kakve li su ovo prevare sa Sabanom? Nemoguce da njegov otac kaze da nista nije zavrseno a da nasi pricaju da je sve ok i da vec potrosena prva rata :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:43 pm

Jutros nas je napustio i Refa iz Hrasnice. Veliki Zeljovac, vlasnik desetogodisnje stolice, uvazeni navijac sa Sjevera, strucnjak u oblasti ekonomije. Refa brate moj vidimo se na onom svijetu ako Bog da.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:45 pm

Neka mu je rahmet dusi, jako nas je mnogo Zeljovaca napustilo ove godine... tuga...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:55 pm

Poštovani forumaši podforuma FK Željezničar, zaključno sa 27.12.2018. – 21:00, glasanje za forumaša godine 2018. je ZAVRŠENO. Tokom mjeseca decembra imali ste priliku da izglasate kandidate u prvom krugu, a u finalnom se pristupilo glasanju za forumaša godine po principu glasovnog bodovanja što je novina ovog foruma koja će se koristiti i u budućnosti za neke druge ankete. Trideset forumaša je bilo u izboru i dobili su preko 350 Vaših glasova tokom prethodne dvije sedmice što se možete uvjeriti na ovom LINKU. Najviše Vaših glasova je osvojio forumaš:

...

Saznajte na OVOM LINKU
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:00 pm

Još traje
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:02 pm

Iskrene čestitke uvaženom forumašu Minjoreu na tituli "Forumaš godine"
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:06 pm

Minjore brate, cestitke
Željezničar ante portas !
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:14 pm

Apsolutno zasluženo.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:26 pm

Ja mislim sa smo prva ekipa kona nije losa na raskidu ugovora i u tome da uzmemo pare za igraca a da ga ne prodamo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:30 pm

Ništa od trenera, sutra novi sastanak, ni sutra se ne očekuje imenovanje trenera. Pa šta čekaš Amare, za 15ak dana je početak priprema..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:34 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:36 pm
Samo kakve li su ovo prevare sa Sabanom? Nemoguce da njegov otac kaze da nista nije zavrseno a da nasi pricaju da je sve ok i da vec potrosena prva rata :)
Samo da te ispravim.
Potrošena prva i 300 hiljada, od 480 druge
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:38 pm

Sasvim zasluzeno, svaka cast Minjore za 2018. godinu.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:39 pm

Zaka je napisao/la:
čet dec 27, 2018 10:30 pm
Ništa od trenera, sutra novi sastanak, ni sutra se ne očekuje imenovanje trenera. Pa šta čekaš Amare, za 15ak dana je početak priprema..
Kakav je djon nebi me iznenadilo da od svih novoimenovanih u upravnom odboru sad trazi odmah po 100.000 KM...a za ostalo kasnije...
Pa da im obrazlozi: "Ako ne date...eno vam je Sablja slobodan" .
:r
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:57 pm

Na sta smo spali fuj... Je li vrijedna titula ovoga?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 112 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija