Moderator/ica: storm_raider

 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 12:08 am

bojamora je napisao/la:
sri dec 26, 2018 11:58 pm
A.M. Željo je napisao/la:
sri dec 26, 2018 7:41 pm
I još nešto,možda sam dosadan Al stvarno ne mogu da ne kažem. Amer Duvnjak je prvo dao otkaz i rekao da neće vise raditi,pa tek onda je dobio posao u firmi bivšeg člana UO za mnogo manju platu,nikako vrbovan i nagovaran da napusti sve kad i oni idu. Taj dečko je pravi Željovac,od glave do pete.
Nije tačno, prvo je našo poso
Hoćeš da ti kažem i koliku je platu imao,i koliku platu ima sad?Pa da vidim da li bi ijedan normalan čovjek uradio sebi takvo što.
Samo Željezničar!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 12:25 am

Amar je na danasnji dan prije 4 godine otisao u katar, i simbolico se na isti dan vraca, povedi nas boziji sine
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 12:46 am

Sa obzirom da je Selimovic rekao da ce traziti sportskog direktora i trenera, mislim da je sve jasno. Cisto sumnjam da bi Amar radio kao trener pod sportskim direktorom. Prije da ce on biti SD a dovesti nekog trenera tipa Adzema u proslom mandatu, a u tu kategoriju potpuno pada Dudic, još ako se uzme u obzir Selimoviceva veza s njim iz Travnika, milslim da nemam sta novo cuti sutra, prekosutra.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 1:13 am

staaarinavijac je napisao/la:
sri dec 26, 2018 10:46 pm
Šta znači treba dati podršku Želji nakon nedavnih događanja ?
Čovjek ili ljudi koji su spremni na razne načine sabotirati dosadašnju upravu ,ma kakva bila, ne bi trebali biti ni blizu stadiona , a kamoli šta drugo .Kako dati podršku takvim osobama , a oni su sada u klubu , kad su isti spremni da čak direktno ili indirektno učestvuju u pet uzastopnih poraza koji su doveli Želju da kasni 15 bodova iza trenutno prvoplasiranog ? Znači , dovedu (uz tuđu pomoć ) klub u situaciju da mu je u pitanju i Evropa , a sad će kao oni unaprijediti klub !? A šta reći o igračima koji su bili u istom kolu sa ovim saboterima , a koji će i dalje igrati ?Jesu l' oni za podrške ? I ko garantuje da nas na tribinama opet neće izlevatiti ?
Meni se čini da će biti mučna atmosfera na utakmicama , osim ako ŠSŠ bude neko drugi a ne AO,a SD i ostali u upravi zaista oni koji će pokušati uraditi nešto pozitivno za Želju ...
Do kada mislite vise spinovati? Svi radili protiv bivse uprave, svi protiv njih, oni sami protiv svih itd.

Amar im vjerovatno rekao samo vi gospodo nastavite da dovodite u klub kamione pune govana a ne igraca(cast izuzecima), a onda kad se Amar vrati onda ce on od tih govana napraviti da izgledaju ko igraci koji uzimaju titulu a on ce pokazati da je strucnjak i da moze sve uraditi. Amar je vjerovatno rekao i Odovicu de ti trazi da se igraci finansijski kazne zestoko pa onda kad ih uprava kazni stani na stranu igraca, poslije toga suspenduj koga god hoces, razjebi apsolutno sve da meni kad se budem vracao bude teze, da se ipak malo moram potruditi..

:doktor: :zid:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
velav
Postovi: 5
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 1:43 am

Na kojem kanalu je bio Selimović?
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 8:15 am

A.M. Željo je napisao/la:
čet dec 27, 2018 12:08 am
bojamora je napisao/la:
sri dec 26, 2018 11:58 pm
A.M. Željo je napisao/la:
sri dec 26, 2018 7:41 pm
I još nešto,možda sam dosadan Al stvarno ne mogu da ne kažem. Amer Duvnjak je prvo dao otkaz i rekao da neće vise raditi,pa tek onda je dobio posao u firmi bivšeg člana UO za mnogo manju platu,nikako vrbovan i nagovaran da napusti sve kad i oni idu. Taj dečko je pravi Željovac,od glave do pete.
Nije tačno, prvo je našo poso
Hoćeš da ti kažem i koliku je platu imao,i koliku platu ima sad?Pa da vidim da li bi ijedan normalan čovjek uradio sebi takvo što.
Ne znam za platu, ali sam i ja čuo da je prvo dao otkaz, pa tek onda da ga je član bivše uprave zvao da radi za njega.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3029
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 8:23 am

Evo dosao je i cetvrtak nadam se da cemo danas saznati ime novog (starog) sefa strucnog staba.
Pripreme pocinju za par sedmica i mislim da nemamo previse vremena za gubljenje
Alea iacta est!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 8:25 am

Opet kazem, hajde da pustimo ljude da vidimo šta mogu, nemojte da budemo kao na gg, ipak ovdje ima pravih diskutanata i realnih ljudi. Desilo se što se desilo, nazad nema. AMAR danas ili?...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 8:55 am

Ljestvica je visoko podignuta!

Niko nikad kao Misimović Senad!

UPRAVA NAPOLJE!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:20 am

Bosanac1993 je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:55 am
Ljestvica je visoko podignuta!

Niko nikad kao Misimović Senad!

UPRAVA NAPOLJE!
Dobar je bio,svaka mu čast i hvala za sve. Ali bilo je šta je bilo, za nadati se sad da će na zvaničnoj stranici Megamixa osvanuti njegov forum pa da se tamo pišu hvalospjevi,a ne ovdje...
 
skojachi
Postovi: 11
Pridružen/a: čet nov 29, 2018 10:00 am
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:24 am

AdmirA je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:25 am
Opet kazem, hajde da pustimo ljude da vidimo šta mogu, nemojte da budemo kao na gg, ipak ovdje ima pravih diskutanata i realnih ljudi. Desilo se što se desilo, nazad nema. AMAR danas ili?...
Rekoše da je danas sjednica i da se formira ta komisija koja će tražiti trenera, tako da vjerovatno će danas službeno bit razgovor s njim
https://t.me/pump_upp
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:26 am

Cini mi se da Selimovic rece da danas dobijamo novog trenera?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:32 am

storm_raider je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:26 am
Cini mi se da Selimovic rece da danas dobijamo novog trenera?
tako sam i ja shvatio...
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:33 am

Bas me zanimaju komentari ako Amar ne bude trener
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3185
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:36 am

Morzhy je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:20 am
Bosanac1993 je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:55 am
Ljestvica je visoko podignuta!

Niko nikad kao Misimović Senad!

UPRAVA NAPOLJE!
Dobar je bio,svaka mu čast i hvala za sve. Ali bilo je šta je bilo, za nadati se sad da će na zvaničnoj stranici Megamixa osvanuti njegov forum pa da se tamo pišu hvalospjevi,a ne ovdje...
Pozdrav Morzhy!

Kao sto je bila slobodna volja svakog clana foruma od strane administracije da uvijek iskaze svoj stav i u vrijeme "uprava napolje", tako bi trebalo da vrijedi i za ovog covjeka kojeg ja licno nikada zaboraviti necu. Niz razloga je u pitanju,a sve mi se svede an to sto je FK ZELJEZNICARU mislio dobro cak i kada je grijesio, dosao kada su svi bili digli ruke i predanim planom i radom okupio tim mladih Željovaca,skolovanih i ambicioznih ljudi!

Zato uvijek dok sam dio ovog foruma cu reci "NIKO NIKAD KAO MISIMOVIĆ SENAD"!

Što se tiče njegove privatne firme,licno mu želim da nastavi biti uspješan kao i do sada, u sto ne sumnjam. Toliko o Megamixu i tvojoj konstataciji u vezi istog.

Za novu strukturu a svima nam je jasno na koji je nacin dosla i koliko se sprema ova famozna predstava prezentirana na Skupstini mogu samo poruciti "UPRAVA NAPOLJE"!

Istinskim Zeljovcima cu reci,dok jos nije isuvise kasno a dosta kaskamo,PREUZMITE JUG i povedite navijanje, jer 20% navijaca ne predstavlja oličenje i stav jednog Manijaka ,trenutno nasa ŠUTNJA predstavlja stav te "20% većine". A dovoljno je da se samo,ali samo sjetite kako baklja gori na hibridu, vjerujte boli kao svaka iskra kada nam je dolina cupova krvarila pod iskrama vatre usljed granatiranja!

Pozdrav za svu braću sa sve 4 navijačke tribine,ujedinite se protiv "20% većine" jer su se oni tako prikazali(nazalost po sve nas,pogotovo nas klub) i vratite jugu stari sjaj!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:46 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:33 am
Bas me zanimaju komentari ako Amar ne bude trener
Haram mu bilo ako ne sjedne i ne preuzme odgovornost
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 9:57 am

Bosanac1993 je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:36 am
Morzhy je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:20 am
Bosanac1993 je napisao/la:
čet dec 27, 2018 8:55 am
Ljestvica je visoko podignuta!

Niko nikad kao Misimović Senad!

UPRAVA NAPOLJE!
Dobar je bio,svaka mu čast i hvala za sve. Ali bilo je šta je bilo, za nadati se sad da će na zvaničnoj stranici Megamixa osvanuti njegov forum pa da se tamo pišu hvalospjevi,a ne ovdje...
Pozdrav Morzhy!

Kao sto je bila slobodna volja svakog clana foruma od strane administracije da uvijek iskaze svoj stav i u vrijeme "uprava napolje", tako bi trebalo da vrijedi i za ovog covjeka kojeg ja licno nikada zaboraviti necu. Niz razloga je u pitanju,a sve mi se svede an to sto je FK ZELJEZNICARU mislio dobro cak i kada je grijesio, dosao kada su svi bili digli ruke i predanim planom i radom okupio tim mladih Željovaca,skolovanih i ambicioznih ljudi!

Zato uvijek dok sam dio ovog foruma cu reci "NIKO NIKAD KAO MISIMOVIĆ SENAD"!

Što se tiče njegove privatne firme,licno mu želim da nastavi biti uspješan kao i do sada, u sto ne sumnjam. Toliko o Megamixu i tvojoj konstataciji u vezi istog.

Za novu strukturu a svima nam je jasno na koji je nacin dosla i koliko se sprema ova famozna predstava prezentirana na Skupstini mogu samo poruciti "UPRAVA NAPOLJE"!

Istinskim Zeljovcima cu reci,dok jos nije isuvise kasno a dosta kaskamo,PREUZMITE JUG i povedite navijanje, jer 20% navijaca ne predstavlja oličenje i stav jednog Manijaka ,trenutno nasa ŠUTNJA predstavlja stav te "20% većine". A dovoljno je da se samo,ali samo sjetite kako baklja gori na hibridu, vjerujte boli kao svaka iskra kada nam je dolina cupova krvarila pod iskrama vatre usljed granatiranja!

Pozdrav za svu braću sa sve 4 navijačke tribine,ujedinite se protiv "20% većine" jer su se oni tako prikazali(nazalost po sve nas,pogotovo nas klub) i vratite jugu stari sjaj!
Pozdrav drug.
Ništa lično ni protiv koga. Ovo je trebalo značiti da je krajnje vrijeme da se zaboravi prošlost i krene od nule,jedino tako možemo naprijed. I kroz Senadov cijeli mandat se provlačila priča o prošlim dugovima koje je klub pod njegovim vodstvom vraćao,samim tim i o prošlim titulama koje klub pod njegovim vodstvom nije osvajao...i vidimo kako je završilo. Nama je jedina šansa da od 01.01.2019. počnemo klub posmatrati kao da je tek ušao u PL da bi mogli naprijed. Sve drugo održava trenutne podjele i formira nove, a to nikome ne treba. Šta je bilo bilo je i idemo dalje,moramo...
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:01 am

MrkiMedo je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:33 am
Bas me zanimaju komentari ako Amar ne bude trener
Kažu sinoć meni dobro poznati pojedinci u Makijatu da Amar neće biti trener.... E sad sa koje strane vjetar puše... Nek nam je Bog na pomoći.
 
tm87alem
Postovi: 522
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:03 am

Čekao sam da sve malo prođe i da se stiša. Meni, a nadam se i većini je bitan uspjeh Želje i ako će ga ovi novi donijeti, uvijek ću to podržati. Vidim da su raja poprilično s.j. ebana, i da sa velikim podozrenjem gledaju na novu upravu, što je ljudski i logično. Treba im dati šansu, jer nisu čestito ni počeli raditi, ali način na koji su došli je ... (iako je naš jezik bogat izrazima raznoraznim, vjerovali ili ne, nemam za ovo riječi). Ono čega se najviše bojim, obzirom da je manjina pobjedila, bar prema tribinama u posljednjim utakmicama i prema anketama, kao i pričajući svakodnevno sa željovcima koji su mi u blizini i sa kojima svakodnevno brinem brigu da budemo što jači, to je da ne bude zviždanja sa tribina upravi, igračima, treneru, makar to bio i A.O., što se iskreno nadam da se neće desiti, obzirom da do početka prvenstva ima oko dva mjeseca i da će protok vremena učiniti svoje. Bojim se nekog belaja potencijalnog. Neće valjda podjele među nama pobijediti! Pa trebao bi nam jak Željo biti ispred svega! Dvije - tri pobjede zaredom liječe sve rane i raja bi brzo zaboravila onaj niz ..., ma bolje da ga ne pominjem, ne ponovilo se nikad! Ipak, biće pod velikom lupom, to je sad sasvim sigurno, a raja će im sjesti za vrat, ako zanemare infrastrukturni segment. I da ne zaboravim, ne znam dečka, ali bih iskreno da se zahvalim Amaru za sve što je uradio za klub, kao i svim ostalima koji su zaslužni bar za jednu ciglu na stadionu ili koji su donijeli bar jednu KM u klub bez interesa. Živo me zanima, da li su ovi novi na čelu sa sparsovcem - marsovcem, što se voli slikati gdje stigne, spremni davati svoj novac da bi Želji bilo bolje i da bi mogao poslovati normalno? Makar u bilo kojem obliku, pa i kao pozajmica. Vidjećemo, zato ljudi sabur i jedva čekam da krenu tekme ponovo. Iako, drži me neki čudan osjećaj, mučan, da ću presjediti sa MDK-om na Grbavici i ćutati cijelu tekmu, mada je to u mom slučaju gotovo nemoguće! To bi trajalo nekoliko minuta i ponovo bi galamio ili na sudiju ili na nekog papka u protivničkim redovima koji ide samo da što više povrijedi naših igrača i još se nešto buni i tome slično. Naravno i da vidim hoće li naše "zvjezdice" najednom proigrati i jesu li zaboravili igrati nogomet nakon pobjeda nad svinjskim, uskim i sjajnog derbija na Grbavici, gdje smo oštećeni od neljudi u crnom. Ne mogu dalje, dosta zasad od mene i ovo sam jedva od muke sročio. Neka neko drugi nastavi. Ima ovdje sjajnih forumaša i to mi je neizmjerno drago, bez obzira na prozivke sa kljiksa i drugih nekih foruma da smo misketovci i lobotomci, što je nigdje veze! Samo smo realni, i to im smeta, jer volimo Želju bez interesa.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: tm87alem, dana/u čet dec 27, 2018 10:10 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 27, 2018 10:04 am

AdmirA je napisao/la:
čet dec 27, 2018 10:01 am
MrkiMedo je napisao/la:
čet dec 27, 2018 9:33 am
Bas me zanimaju komentari ako Amar ne bude trener
Kažu sinoć meni dobro poznati pojedinci u Makijatu da Amar neće biti trener.... E sad sa koje strane vjetar puše... Nek nam je Bog na pomoći.
Zna da ne moze titulu uzeti pa zato vjerovatno i nece.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija