Moderator/ica: storm_raider

 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 7:41 pm

I još nešto,možda sam dosadan Al stvarno ne mogu da ne kažem. Amer Duvnjak je prvo dao otkaz i rekao da neće vise raditi,pa tek onda je dobio posao u firmi bivšeg člana UO za mnogo manju platu,nikako vrbovan i nagovaran da napusti sve kad i oni idu. Taj dečko je pravi Željovac,od glave do pete.
Samo Željezničar!!!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 7:43 pm

Ljudi moji šta je ovo!!!

Sve više sklapam kockice. Novu upravu doživljavam kao okupatora.
Pozivaju na jedinstvo, a do jučer su okretali navijače protiv navijača. Garantujem da je na sjeveru mogla past mrtva glava kad je Široki gostovao. Do jučer njihove kamate blokirale Željin račun. Do jučer su igrače okrenuli protiv Želje, sudije... A DANAS TRAŽE JEDINSTVO i MIR!!!
Isto ko da nas Srbija 92 okupirala i mi to trebamo podržat i bit složni.

Ja to ne mogu. Za vas ne znam.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 7:51 pm

plavi brat je napisao/la:
sri dec 26, 2018 6:33 pm
Ovdje se pise ono sto bi se trebalo pisati na larsovoj temi,@lars reaguj,"kradu"ti postove :D

Nisam navijac Misketa,nit sam znao za njeg,dok se nije pojavio u Zelji.Pokazao se kao izuzetno sposoban a uz to i dobronamjeran po Zelju,i tako dobijo veliko povjerenje.

Oni koji su podrzali sve ovo sto se desilo ovih dana,su to podrzali iskljucivo zbog
Amara-trener/menadzer.Sta cemo ako se to ne desi?

Nadam se da cemo napokon krenuti naprijed divovskim koracima,u svim segmentima.Nadanja su jedno,a ocekivanja nesto sasvim drugo.

Moja realna ocekuvanja su slijedeca:
-Procvat na zelenom terenu
-Krov na istoku (to je valjda vec rijeseno)
-Fasada sjevera (nezahtjeva preozbiljne pare,a i oko toga su zavrseni odredjeni koraci)
-Okoncanje sudskih procesa
Sve ovo do ljeta.
Preko ljeta ocekujem,osposobljavanje i izdavanje prostorija ispod istoka,koji ce donijet dodatni priliv nocva u klub.

Pored svega navedenog,podrazumjeva se da ocekujemo,uredno,transparentno poslovanje od koga nas VISE NIKAD glava nece zaboliti.

Smatram da ovo nisu prevelika ocekivanja,naprotiv,itekako su ostariva.Ako zele povjerenje,neka zasucu rukave i uhvate se posla.

ZELJEZNICAR IZNAD SVEGA
Treba pripremit transparente sa ovim zahtjevima ili u pismenom obliku napisati peticiju prema upravi. Neko treba sročit dopis, postavit na ovom forumu draft i na ulazu na prvoj utakmici skupljat potpise u tabelu iza dopisa (peticije) . Dodatno, p prije slanja peticije istu dostavit u kopiji sport portalima!

JESTE LI ZA?
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:01 pm

@A.M.Željo svaka čast i hvala vam za svaki sekund provedenom u radu za dobrobit našeg Želje!
Dobrodošli!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:04 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri dec 26, 2018 3:58 pm
Ako ima neka ponuda za Curjurica gdje mozemo marku uzeti, prihvatiti je odmah. Citavu ekipu ako mozemo prodati, osim par igraca, nek ih sve daju. Ne zasluzuju ni dana vise da provedu u Zelji. Jazavci
tu bih se složio
ne vjerujem da su oni loši toliko da naprave onu veliku seriju PORAZA
što znači samo jedno, da se radilo sa namjerom
ko, šta, kako...ne znam, ali jeste i treba sa noge na nogu iz kluba
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:05 pm

Qooler je napisao/la:
sri dec 26, 2018 7:51 pm
plavi brat je napisao/la:
sri dec 26, 2018 6:33 pm
Ovdje se pise ono sto bi se trebalo pisati na larsovoj temi,@lars reaguj,"kradu"ti postove :D

Nisam navijac Misketa,nit sam znao za njeg,dok se nije pojavio u Zelji.Pokazao se kao izuzetno sposoban a uz to i dobronamjeran po Zelju,i tako dobijo veliko povjerenje.

Oni koji su podrzali sve ovo sto se desilo ovih dana,su to podrzali iskljucivo zbog
Amara-trener/menadzer.Sta cemo ako se to ne desi?

Nadam se da cemo napokon krenuti naprijed divovskim koracima,u svim segmentima.Nadanja su jedno,a ocekivanja nesto sasvim drugo.

Moja realna ocekuvanja su slijedeca:
-Procvat na zelenom terenu
-Krov na istoku (to je valjda vec rijeseno)
-Fasada sjevera (nezahtjeva preozbiljne pare,a i oko toga su zavrseni odredjeni koraci)
-Okoncanje sudskih procesa
Sve ovo do ljeta.
Preko ljeta ocekujem,osposobljavanje i izdavanje prostorija ispod istoka,koji ce donijet dodatni priliv nocva u klub.

Pored svega navedenog,podrazumjeva se da ocekujemo,uredno,transparentno poslovanje od koga nas VISE NIKAD glava nece zaboliti.

Smatram da ovo nisu prevelika ocekivanja,naprotiv,itekako su ostariva.Ako zele povjerenje,neka zasucu rukave i uhvate se posla.

ZELJEZNICAR IZNAD SVEGA
Treba pripremit transparente sa ovim zahtjevima ili u pismenom obliku napisati peticiju prema upravi. Neko treba sročit dopis, postavit na ovom forumu draft i na ulazu na prvoj utakmici skupljat potpise u tabelu iza dopisa (peticije) . Dodatno, p prije slanja peticije istu dostavit u kopiji sport portalima!

JESTE LI ZA?
ZA
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:15 pm

ZA!
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:38 pm

ZA!
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:41 pm

More!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 8:45 pm

Ne znam vala, da su došli na skupštinu neko bi ih pitao o prijetnjama, kamati, njihovo mišljenje o sabotaži i eto ti bruke za klub i odmah prve prepreke za novu ekipu. Ovako su na sebe preuzeki nekakvu krivicu i to je to.
Po meni dobro rješenje.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:01 pm

ZELJOVAC A.M
Kapa do poda I hvala ti u ime obicnog navijaca
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:08 pm

Znam da će mr sada dosta vas napasti, ali moram ovo ds kazem. Nema mi nista mrze kada covjek nema hrabrosti drugome nesto da kaze. Tuzno je da se preko foruma iznose stvari a nisu se mogla skupiti muda pa doci na skupstinu i pogledati ljude sto su ih otjerali i reci isto sto je ovdje napisano.
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u sri dec 26, 2018 9:13 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:10 pm

reks1 je napisao/la:
sri dec 26, 2018 9:01 pm
ZELJOVAC A.M
Kapa do poda I hvala ti u ime obicnog navijaca
Vjeruj mi,i ja sam samo obični navijač,bolesnik kao i vecina nas na ovom forumu.
Samo Željezničar!!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:15 pm

Hvala ti Amare Spahicu u ime pravog navijaca. Ljestvica je visoko postavljena. Da vidimo sta ce nam "spasioci" donijeti.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:16 pm

Mislim da svi znamo da je tako nesto nemoguce.

Hajmo im dati priliku i podrsku jer je to u interesu naseg Zelje.
Naravno, bezuslovnu podrsku niko ne moze imati. Takva su vremena dosla. Ali, pisao sam i prije, a evo i sad cu, stalnim kritikovanjem i pljvanjem ljudi nikome ne pomazemo.
Pustimo ih da rade kako zele i znaju, a pohvale i kritike ce doci po zaslugama.

Ja im prvenstveno zelim da ih sreca pogleda pa da izguraju ostatak sezone najbolje sto moze, a onda da zasucu rukave pa da se i njihov rad vidi kao i kod prethodne uprave.
 
A.M. Željo
Postovi: 43
Pridružen/a: sri dec 26, 2018 4:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:21 pm

Tryg je napisao/la:
sri dec 26, 2018 9:15 pm
Hvala ti Amare Spahicu u ime pravog navijaca. Ljestvica je visoko postavljena. Da vidimo sta ce nam "spasioci" donijeti.
Nigdje ružne riječi,nikakvog prozivanja i suvišnog pravdanja.A toliko im se pakovalo,spočitavalo i podapinjalo.I ostadoše dostojanstveni i smireni,sve zbog Želje.Takav je stav vecine bivših članova UO i NO.
Samo Željezničar!!!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:50 pm

A.M. Željo je napisao/la:
sri dec 26, 2018 9:21 pm
Tryg je napisao/la:
sri dec 26, 2018 9:15 pm
Hvala ti Amare Spahicu u ime pravog navijaca. Ljestvica je visoko postavljena. Da vidimo sta ce nam "spasioci" donijeti.
Nigdje ružne riječi,nikakvog prozivanja i suvišnog pravdanja.A toliko im se pakovalo,spočitavalo i podapinjalo.I ostadoše dostojanstveni i smireni,sve zbog Želje.Takav je stav vecine bivših članova UO i NO.
Ucinili ste nas ponosnim nakon mnogo godina.Hvala vam na svemu!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 9:50 pm

Amare druže, velika greška vam je bila što prije same skupštine i nakon namjerno uvezanih poraza, niste izašli u javnost pred navijače da prstom, imenom i prezimenom prozovete ko ruši klub iznutra i izvana. Ko su ti likovi? Koji je razlog i koji je tal razbijen pa vas ljudi tjeraju i vrše pritiske? Ovom šutnjom u zadnje vrijeme se samo napravila jedna beskrajna rasprava, nagađanja, svađe i podjele među navijačima. Normalni ljudi su jug ispratili zvizducima na prozivanje uprave, imali ste i dalje podršku...
Evo kad su maske pale, imam konkretno pitanje: zasto malicoizni direktor nije smijenjen za vaseg mandata 3 godine? Prema njegovom nastupu na skupštini on je najveca krtica bio? Ili je to samo u mojim ocima tako izgledalo...
Svaka ti cast u svakom slucaju na tome sto si iznio svoju pricu javno, i znam da si dao sve od sebe. I nisi mogao bolje mjesto izabrati da to sve napises.

Sent from my MI 6X using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sri dec 26, 2018 9:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:02 pm

Spaho, hvala :)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 26, 2018 10:13 pm

@A M, dobrodosao na forum!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija