Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:22 pm

alombardo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:10 pm
Predlažem u narednom periodu da se urade koraci na osnivanju udruženja sa jasnim kriterijima ko može biti clan. recimo godine i akademsko zvanje. Nezavisno koje ce raditi samo u interesu kluba, samo na ovom forumu ima mnoštvo pametnih ljudi, elokventnih, koji ovaj klub vole, a koji bi mogli izgurati takvu stvar. U tom slučaju bi se mogli i oglasiti i tražiti recimo da se ona mrcina udalji iz skupštine koja ljepoticu zove hrpom betona, stadion za koje su djeca odvajala od ustedevine HRPA BETONA, sram te bilo idiote.
Da se ovaj Hrpa strucnjak pita ili da se u proslosti pitao fudbal bi se jos uvijek igrao na livadi a teren bi bio ogradjen tarabama.Tacno su pojedini ljudi ograniceni kao prostor hokeaskog golmana.Covjek je demagog i moze se iz ovog njegovog izlaganja zakljuciti da osim suplje price taj nije u zivotu nista posteno uradio ili ti napravio vec se ugradjivao i priklanjao ljudima zbog licnog interesa.Da imalo ima casti i obraza vec bi sutra svoj mandat u skupstini dao na raspolaganje i izasao iz iste.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:23 pm

Vedran Vukotic. Gospodin. Tacka.

Gorazdak, za repliku oko betona. Kapa dole.

Zadnji momak. Odlican govor.

Pesto. Ljiga.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:24 pm

I imate sad Adisa koji kakav je da je, sigurno je gurao u okviru svojih mogućnosti i volio Želju više nego sebe, sa druge strane imate čovjeka koji naš hram sveti naziva hrpom betona... BOŽE OLAKŠAJ, A NE OTEŽAJ.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ForzaLjoZe
Postovi: 137
Pridružen/a: čet apr 19, 2018 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:24 pm

21. juna 2018. sam napisao:

Najveci broj ljudi nenamjerno sudjeluje u nekom ludilu u kojem smo zapali. Nekoliko pojedinaca, najistaknutiji medju njima Neandertalac, zbog privatnih boli koje su mu izazvale osoba ili osobe iz ove garniture, potpiruje negativnu atmosferu na drugim mjestima, paktirajuci s dusmanima. Ja bih volio da se njemu i par osoba trajno stavi zabrana na dolazak na Zeljine utakmice, jer ono sto on radi je maliciozno pisanje, a ne konstruktivna kritika. Oscilacije povlacenja od pisanja i sutnja kada klub ide (argumenti: mi ovdje konstruktivno kritikujemo klub), do navale komentara kada klub kiksa (uprava napolje, perfidna podrska Adzemu). Ili je lud, ili je glup. Ni jedno, ni drugo, nego zlonamjerna osoba iz interesa. Njemu slicni ne samo da su predstavnici hajvana koje sebe nazivaju navijacima kluba, nego su osobe s kojima Zeljo treba trajno raskrstiti na putu napretka i ostaviti ih jednako kao i ruine Grbavice.

Ne malo mi nedostaju komentari osoba poput boccaccio, DANDY, sergejevic, Fanzi, vrbanjusa, Veterana i mnogo drugih koji su ovaj forum cinili zanimljivim stivom. Ostao je Storm s kvalitetnim upisima, uz duzno postovanje prema ostalima
Da pojedinacno ne upirem u usernameove osoba koje ovdje pisu, jer to cine bar nenamjerno za razliku od gg.ba, ipak moram istaci da su neki predosadni ili im je predosadno u zivotu pa bukvalno floodaju forum glupostima. Forum sam poceo citati po komentarima osoba koje ga pisu. Preskacem mnoge. Ako vidim da je Storm i slicni sta napisao, ja cu procitati samo taj post na stranici, ostale cu preskociti.

Atmosfera nije bila nikad gora (suprotno od stanja u kojem se klub nalazi, koje sigurno nije najgore u istoriji kluba), premda je jako vazna da se napravi nesto. Nakon svega, mislim da je ovo sve posljedica jednog generalnog smjera u kojem klub ide: privatizacija.
Dakle, predvidjam pobjedu Neandertalca i njemu slicnih koji ne vide dalje od vlastitog interesa.

To vam je gospodin sto je otvorio sampanjac Amaru.

Niste ni svjesni sta ste uradili...
Znam ja da ima eksperata u i oko Kluba. Ali nijedan od njih nije bio dovoljno lud prihvatiti se posla spasavanja, reprogramiranja i sanacije. Ja jesam.

Mislite da ce vam to donijeti novi ljudi?
Varate se... Mozda dodje trofej, dodje ih 5 uzastopno. Nece nikada vasi apetiti biti zadovoljeni...

U cemu ste ucestvovali? Imat cete sta unucima kazivat.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:25 pm

Svugdje je kvalitetna infrastruktura temelj razvoja jednog kluba samo je kod nas to sporedno pitanje.
Nisu tako prije pričali ovi aktuelni nego baš suprotno. U tome su vidjeli razloge slabih rezuzlata. Od terena pa nadalje uvijek je to bio izgovor za iskorak u sportskom dijelu: "Nemamo mi kvalitetan teren, stadion ne ispunjava uslove, neće dobar igrač kod nas na oranicu..."
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:27 pm

Svaka cast Vukoticu sto je otvoreno rekao o cemu se zapravo radi. Time je potvrdio nagadjanja ali i indirektno razotkrio Amara kao osobu koja stoji iza mnogih negativnih stvari koje su se.dogadjale u i oko kluba zadnje dvije godine. Od ove.nove strukture ne ocekujem nista, mislim da nisu dorasli zadatku niti ce moci da odrze visoko
postavljene standarde. Amara ne mogu ocima gledati, a donedavno sam ga branio kad su drugi govorili da je narcisoidni paksu. Mislim da je Miske ispravno postupio sto se nije pojavio jer bi se uzburkale strasti, a pogotovo ako im je prijeceno. Uvjeren sam da ce se vratiti kad ovi nakupe dugove i pocnu bjezati...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:28 pm

Pregledah ovo od korice do korice...

Bravo Vedrane Vukoticu :pljesak:
Pesto pokusavao iznijeti svoj slucaj 10 puta ko da se sastaju zbog njega a ne znog Zelje
Siljak- ameba, zapoceo je proces cahurenja koji ce ga odrzati iznad vode do neke nove uprave
Clanovi novih organa, sa srecom

Kada god cujem da je neko jak usao u klub, bude mi i drago i zao u isto vrijeme. Drago jer dobijamo na kratkotrajnoj finansijskoj sigurnosti, ali zao jer me to podsjeti koliko smo ovisni o pojedincima i individualnim hedijama da zakrpimo rupe zbog pukog prezivljavanja.
Zato bih zamolio te "jake" ljude, da kreiraju nove vrijednosti za klub, samo tako mozemo razbiti zacarani krug krpljenja rupa.

Bahila i hrpu kamenja ne bih komentarisao
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:29 pm

Moralne truhle barem 80% usli su cisto iz svojih interesa, Šiljak pljuje po bivsoj upravi, ulizivanje nivo osnovna skola, Pešto ljigavac, drugo ime "hvalite me usta moja" kako odvratan tip, "Kad sam ja" svaka mu druga takva.
Vukotic Vedran pravi željovac!
Ovaj smrad sto je za njega stadion "hrpa betona" odmah otjerati!
Amar Osim sve manje zbog Želje, a sve više zbog svog interesa, maske padaju, a to je sve vise ocigledno.
Ako je Selimovic lopov kao sto vecina kaze da nije neki covjek da voli izraditi, ako bude sto veci lopov nama su vece sanse za uspjeh!
Nek nam je Bog na pomoći sa ovim klošarima

Izuzev par momaka, koji su odrzali odlican govor !
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:33 pm

alombardo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:18 pm
A amare umjesto sto te pogodilo vedranovo izlaganje, mogao si i ti reagirati na hrpa betona, svabo bi ubjeden sam.
Ma dobro, iako me odgovor Nedima poslije baš pogodio, treba gledati suštinu šta je ovaj želio reći. Stadion ko stadion bez navijača nije za pohvaliti i njegova svrha jeste da ga mi punimo. To što nije elokventan da se izrazi normalno već onako lupi ko maksim po diviziji, druga je stvar
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:35 pm

Ja sam tako ogorcen da nemam rijeci.

Ali opet hajde da vidimo, od prvog januara pa nadalje sta ce i kako ce raditi, garantujem vam da ce se za par mjeseci pokazati reultati rada ili ne rada.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:36 pm

cuj ovoga hrpa betona pa tacno bi mu usta razvalio ona jadna !

NECU TITULE PO BLATNJAVOM TERENU ! NECU LIJEPU IGRO PO BUSENOVIMA TRAVE !
NECU DA MI IGRACI IGRAJU PRAZNOG STOMAKA !
NECU PPBJEDU AKO EKONOM NIJE PRIMIO PLATU !
NECU POBJEDU PRED ORONULIM ISTOKOM !
NECU DA SLAVIM TITULE CIJE CE PARE ICI U VIOLININ DZEP !

NECU I TACKA !
ako je zbog ovoga ovaj "hrpa betona" veci zeljovac od mene, onda ja nisam manijak !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:37 pm

Jasmin Badžak, direktor i vlasnik firme "Surtec-eurosjaj Konjic"
Mobitel: +387 61 169 302
E-mail: jasmin@surtec-eurosjaj.ba

Admir Džubur, 1964 godište, direktor Toplana Sarajevo

Željko Pervan, 1966.god Livno, dip.pravnik, zamjenik direktora sarajevske pivare

Jasmin Lizde - predsjednik Upravnog odbora Operatora za OIEiEK

Mirza Ustamujić - 1981 godište, bio u upravi sa Gredićem, predsjednik Uprave "Payten d.o.o."

Bariša Misirača - direktor Operatora za obnovljive izvore energije i efikasnu kogeneraciju FBiH. Magistar elektrotehnike. !986. godište

Abdurahman Drkić - voditelj predstavništva internacionalne kompanije "Whirlpool corporation" za BiH

Muris Becirčić - doktor, asistent na Medicinskom fakultetu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:40 pm

Znaci Vedran je ta jedna osoba koja je glasala protiv!

Jedan je od nas!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:42 pm

Šiljak i Pešto nisu osobe koje trebaju biti u Želji, jer su hinje i uvlakači. Selimović je Amarov paravan i to je jasno, pitanje je koliko ostali članovi uprave mogu donijeti para u klub, to jeste koliko sponzora mogu zadržati i dovesti novih. Mislim da trenutno u upravi nemamo ljude koji će povući ako zakočimo u finansijama, a mi svake godine zakočimo bar jednom. Možda griješim, tj. nadam se da griješim i da imamo ne jednog, nego više takvih i da ćemo gledati ponovo titule u Dolini, ali Boga mi i krov na istoku i jug i konstantno uređivanje stadiona.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:42 pm

Tryg je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:40 pm
Znaci Vedran je ta jedna osoba koja je glasala protiv!

Jedan je od nas!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da li je glasao protiv ili bio suzdržan?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:46 pm

Vukotic je stvarno bio precizan. Bez suplje, bez okolisanja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:47 pm

Amar927 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:17 pm
Citam komentare navijaca Celika za Jamaka za kojeg kazu da je njihov najbolji igrac..ako ode u Zelju da nece dolaziti na utakmice,da treba bojkotovati,da ce se boriti za opstanak ...bas su ga nahvalili
Pratim Jamaka od juniora strasna generacija bila od novoselca dzeke seha branio i ako je godinu mladji i bio je najbolji tad. Samo takav majstor koji je duhanom i alkoholom unostio svoju karijeru a mogo je daleko dogurati. Samo u ovom trenutku je nama ne potreban
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:47 pm

Koliko god da se nadam boljem. Nekako mi nije to taj osjecaj. Ne znam ni sam, iskreno se nadam da ce proci. Danas gledam stadion i sam znam kakvim sam ga zamisljao, dok glavni covjek rece da je on sporedan. Sporedan jer ce mu mkzda skoro pola miliona donositi samo od poslovnih prostora,jedino ako ih opet ne misle prepisat Violimi..
Cuj nas stsdion sporedan. Nemojte se zajebavati.
Infrastruktura i sportski uspjeh. Sve projekte morate realizirat do kraja godine, ostavili su vam planove.
Obavezno ovi su otjerani zbog sportskih rezultata jer su drugi bili vi morate biti prvi i imati iste rezultate sto se poslovanja tice i stadiona!
Vidim vec se sere po onom forumu o OP, da vas napomenem da prodajom Memije smo zaradili vise nego od Hajradinovic, Gojaka, Hodzica, Cocalica to js propast OP ovo nije.
Zadnja izmjena: PratimsamoPlave, dana/u pon dec 24, 2018 11:49 pm, ukupno mijenjano 1 put.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:49 pm

Koliko je vas uopste shvatilo na sta se odnosi "hrpa betona"?
Ruzno zvuci, ali covjek se nezgodno izrazio.
Ako nema navijača koji ce biti na tom stadionu, sta je on? Ukras?
Za sta sluzi? Za slikanje?
Za koga se pravi stadion i koja mu je svrha? Pravi se za ljude i da budu tribine pune.
Pogledajte npr onaj grad u Kini. Moze u njemu zivjeti milion ljudi, a ne zivi niko. Sta je on?
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:53 pm

kremenko je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:49 pm
Koliko je vas uopste shvatilo na sta se odnosi "hrpa betona"?
Ruzno zvuci, ali covjek se nezgodno izrazio.
Ako nema navijača koji ce biti na tom stadionu, sta je on? Ukras?
Za sta sluzi? Za slikanje?
Za koga se pravi stadion i koja mu je svrha? Pravi se za ljude i da budu tribine pune.
Pogledajte npr onaj grad u Kini. Moze u njemu zivjeti milion ljudi, a ne zivi niko. Sta je on?
samo debil u objektu sa 4000 sjedecih mjesta i poslovnim prostorima od 2000m2 vidi hrpu betona a ne poslovnu priliku da prihoduje novac klubu u cilju daljeg razvoja.
u svakom kontekstu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija