Moderator/ica: storm_raider

 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:10 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:05 pm
mamba21 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:04 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:52 pm


On i Jovan, na Jagormiru nema dvojac da njima u paru moze parirat.
Ko je N.J.
Kontam da je Nermin Jamak
Uopšte nije loš igrač. Dobro bi nam došao za rotacije. Jamak je uvijek znao igrati lopte.
Stani bi zabranio prilazak stadionu.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:14 pm

Pa gg.ba ce biti medijski partner (mozda nece zvanicno za pocetak...), sinoc Began sjedi pored Amara...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:15 pm

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:10 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:05 pm
mamba21 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:04 pm

Ko je N.J.
Kontam da je Nermin Jamak
Uopšte nije loš igrač. Dobro bi nam došao za rotacije. Jamak je uvijek znao igrati lopte.
Stani bi zabranio prilazak stadionu.
Ne samo sto moze Jamak pomoci iskustvom ako ce biti ovih odlazaka u vezi starijih igraca, a hoce, nego se nikad nije posrao po klubu. Pa covjek je znao na jugu biti svojevremeno. Nije lajao po novinama, nije lajao u drustvu. Svaka mu cast.

A sto se Stanica tice, cak i da se uspije zanemariti sve sto je uradio nakon odlaska, i to nakon 250 utakmica u klubu, sto je sramotno, on ima unistena koljena i stvarno ne vidim kako nam moze pomoci. Tako da Jamak moze, Stanic bi bilo samoubistvo jebeno. Krivo covjeku sto neko ima vecu platu od njega, ponudi mu se povecanje i na savjet jedne osobe ode u Zrinjski da bi slavio titulu i vristao u svlacionici. Smijesno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:16 pm

Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
:D

U tom slucaju Fedja Dudic se ne cini kao losa opcija :kafa: :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
Uvijek si znao. :kafa:
1987
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:24 pm

Elegant je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:54 pm
Amar je glup a i lud ako misli da ce moci da radi kao sto je radio, samo da vidimo ko ce mu obezbjediti pare za tim koji treba da hara ligom i nesto pokusa u europi.

Ako se sve fokusira samo na tim a zanemare ostale projkete, pogtovoo da uprava i UO zanemare transparentnost i ne daj im Boze da se okrenu necemu sto ne bi trebali - ovaj klub je donji.
Amar je pravio uspjeh i gorom ekipom od trenutne.
Kakva je transparentnost ne obavijestiti javnost da se prodao igrac,o cemu se ovdje vise prica ? O svima treba suditi kad napuste jer tek se onda saznaju neke stvari,kao sto smo saznali sad o bivsoj upravi da nije bas takva kako se predstavljala.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:26 pm

shzna je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:23 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
Uvijek si znao. :kafa:
Pitarski ker :kafa:
#upravanapolje#dan1
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:27 pm

Durgo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:52 pm
E Amare **** te tvoj ego i sujeta.
I tebe i onog o kojem pricas.

Dodjes na pozornicu i sepuris se.
Pa hajde da vidimo hoce li kod tebe biti "Football" i " klub ".
Vjeruj da ce ti se ova izjava u crijevca pregledat kad ti budes trener a rekao si da ces se vratiti.
Tacno si mi najdrazi na forumu :)
:rofl:

Sad mi tvoj kolega pise da me tracate. :D
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:28 pm

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:14 pm
Pa gg.ba ce biti medijski partner (mozda nece zvanicno za pocetak...), sinoc Began sjedi pored Amara...
Vidio sam, zato i govorim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:29 pm

Sjedio je i violina pa možda neće u klub.
Debili se ponadali evo Amara evo i nas.. A možda i hoće. Možda i iks bude. Jedan uđe jedan ne uđe.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:31 pm

Jedva cekam od prvog januara da ovo konacno pocne sa radom, pa cemo vidjeti sta i kako.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:32 pm

To što Amar sjedi s Beganom govori odakle su dolazili oni tekstovi protiv uprave, ali zbog Želje ćemo zažmiriti na to, kao i na kamatu, ali ako se ne bude radilo hrabro i pošteno kao što su radili njihovi prethodnici, niko od ljudi iz nove strukture ne smije biti pošteđen.
Ja sam za da se da podrška i bez obzira na sve, drago mi je znati da će Amar stajati pored terena i znam koliko ga se svi boje. Amar treba poštovati taj teren, te prostorije, tribine koje su napravljene i biti podstrek za nove ljude u upravi da nastave tim putem, a on nek radi ono što najbolje zna.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:33 pm

Violina nece u klub ne budite ludi. Ni u kojoj opciji, osim sto ce mozda dolaziti da gleda utakmice. Za ssba vec ne garantujem, a mislim i da je ovom portalu odzvonilo sto se tice medijske saradnje.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:33 pm

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:43 pm
Kospa je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:33 pm
kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:24 pm
Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Nema potrebe da se iscudjujes drug, ako ti do sad nije jasno ocigledno nece nikad biti. I nema potrebe da zapocinjemo pricu o njemu kada se stavovi nece promijeniti, treba neku pozitivniju pricu promovisati... Zelji to najvise treba sad
Ali Amar je očito budućnost našeg kluba. I, kako da se okrene na pozitivno kad će se svako malo neko javiti i pljunuti po Amaru? A, onda se istovremeno idealizira prošla struktura, koja jeste uradila dobre stvari, ali daleko od toga da su bili savršeni. Pozitivno može biti samo ako damo podršku. Nikako drugačije. Pa i sami smo govorili da su dušmani oni koji su tjerali Misimovića dok je klubu išlo bolje nego u posljednje vrijeme (u vrijeme izgradnje tribine, zatim osvojenog Kupa itd.). Prema tome su sada dušmani ovi koji tjeraju i pljuju ove ljude koji nisu ni sjeli kako treba. Hajmo se ba ujediniti opet, dati podršku, puniti stadion kako ne bismo imali potrebu za ovolikim kreditima. Sad ćemo bar imati razloga, jer ćemo sigurno biti bolji na terenu nego što smo bili.
Bio sam na tribini a rat se zavrsio nije, sramnijeg izdajnika od AO svega sto Zeljo predstavlja vidio nisam. Velicina izdaje je srazmjerna njegovoj slici u mojim ocima... a veceg nije bilo. Zarad vlastite koristi i jos jadnije...ega, gazit, pisat po Zelji prijatelju... to NIKO ne moze.

Za pocetak nova uprava ne treba vjestacki pljuvati po prethodnicima i praviti stvari gorim nego jesu, pljujte ih po sportskim rezultatima... tu su zasluzili. Isto rade i spodobe koji sebe nazivaju navijacima Zelje a tvrde da je AO kupovao titule.
Ne ide tako,time se direktno steti Klubu. Treba sacekati finansijski izvjestaj pa izaci sa argumentima.
Na novoj upravi je da radi u interesu Zelje, da daju sve od svojih mogucnosti i bicu ponosan na njih, to je ono nesto tvoje sto postignes, sto sam zaradis i ostvaris posteno.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:35 pm

Omar500 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:18 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:16 pm
Možda misli na jusufbegovića kao trenera :kafa:
:D

U tom slucaju Fedja Dudic se ne cini kao losa opcija :kafa: :ganja:
I meni je bolja opcija Dudić, mada realno u ligi i nema trenera da bi ga volio vidjeti na našoj klupi. Jedino Marinković, ali on je u mladoj ili Ibro Rahimić, ali nema teorije da ga pusti Velež. Od ovih ostalih, sve je u pet deka. U toj situaciji najradije bi palicu dao nekom od naših mlađih trenera. Zašto ne Čiča.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:38 pm

Zaka je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:32 pm
To što Amar sjedi s Beganom govori odakle su dolazili oni tekstovi protiv uprave, ali zbog Želje ćemo zažmiriti na to, kao i na kamatu, ali ako se ne bude radilo hrabro i pošteno kao što su radili njihovi prethodnici, niko od ljudi iz nove strukture ne smije biti pošteđen.
Ja sam za da se da podrška i bez obzira na sve, drago mi je znati da će Amar stajati pored terena i znam koliko ga se svi boje. Amar treba poštovati taj teren, te prostorije, tribine koje su napravljene i biti podstrek za nove ljude u upravi da nastave tim putem, a on nek radi ono što najbolje zna.
Pa mi ako budemo zmirili, onda ne zelimo Zelji dobro.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:39 pm

Razmišljao sam kako da sažmem ono što imam da kažem, da ne bude predugo i patetično, a ni kratko u vidu "ne pišem više na forumima, pozdravljam vas sve".

Više je razloga.
Prvo, ubi me ova podijeljenost među Željovcima, nikad intenzivnija i nikad dublja. U svakoj ljudskoj razlici se sada traže novi motivi za svađu, kao da jedino mi na svijetu imamo ljude koji razmišljaju drugačije. Shvatio sam da ja svojim pisanjem i diskusijom ne mogu doprinijeti nikakvoj pomirdbenoj diskusiji jer sam pun ogorčenosti što se ovo sve desilo na način koji, ne da nije Željo, nego nije niti jedno njegovo slovo u "Fudbalski klub Željezničar". Tip sam koji ne može da šuti na neke stvari, pogotovo kad se priča u kontru ili se desi protiv nekih temeljnih vrijednosti koje zastupam. Samo jedan primjer. Ono sinoć u Tuborgu je najmanje od svega Željo. Cijeli dan jučer je najmanje Željo. Loša predstava. Čovjek dovede nekog u klub, i onda taj priča da će ovog prvog dovesti u klub. Na kraju oni zajedno uz šampanjac, a za stolom različiti tipovi i "objektivni otvarači očiju" koji se naslađuju vjerovatno odlasku ljudi koji su mnogo griješili, ali nisu radili ni protiv koga, već se borili za interese kluba i branili od napada brojnih "prijatelja". Nije da se to sve nije vidjelo na vrijeme, da su ljudi, uključujući i mene, upozoravali na to, ali su ili bili ismijani, ili proglašeni izdajicama.
Drugo, nazivan sam nekad i "Misketovcem", "Lobotomcem", a ja sam znao da će taj isti Misimović morati otići kad tad jer je i sam neko ko ne treba imati "kult ličnosti", što sam pisao više puta, jer ima toliko osobina koje neće opstati na duže staze, a star je čovjek da se mijenja. I dalje tvrdim da znam više negativnih stvari o njemu nego pola ovih koji hrakačine bacaju na njega i ljude koji su radili s njim. Težak, egoista, bolesni perfekcionista. Ali u isto vrijeme i čovjek koji nije bio zbog svojih interesa u klubu i koji je "hranio" ego time što je želio pomoći Želji i dići ga na viši nivo, jer je veliki navijač, ko i mi svi. Kad sam već kod "kulta ličnosti", u životu nemam ljude koje slavim, ni Tito, ni Alija, ni Misimović, ni Amar, ni rođeni otac. I to bi svima preporučio da preispitaju kod sebe, da ne budu robovi svojih ideala i misli. Željo je rob takvih razmišljanja odavno, jer da su ljudi bili malo više direktni i na vrijeme rekli "Car je go", tj. "Stanite ljudi, ako je u jednom neko pozitivan, ne mora biti u svemu", ne bi se desilo prizivanje trenera da zamijeni apsolutno svaku poziciju u klubu, a i Amar bi bio više na zemlji i u službi Želji, jer ovako hrani svoj, ionako veliki ego. Voli da ga prizivaju.
I treće,shvatio sam da je mnogo diskusija bespotrebno i uzaludno. Podjele su duboke jer su se dotakle mnogih ljudskih vrijednosti i načina na koji se klub gleda, a tu reći šta je ispravno je subjektivno, koliko god mi to teško bilo reći. Shvatio sam da kvarim sebi dane i večeri zbog forumskih prepiranja, jer u zadnje vrijeme apsolutno ništa pozitivno se nije diskutovalo. Jučer sjedim sa prijateljem, kaže mi "Daj ba, ohani malo od tog svega", drage osobe, bez ikakve patetike, me pitaju kad ću im doći nasmijan na druženje. U suprotnim ljudskim vrijednostima nema sredine. Naveo bih primjer diskusija koje sam imao, ali bih previše odužio, a i ne bi bilo korektno prema kolegama forumašima. Nazivan sam naivnim, idealistom i patetičnim likom. Tu nema sredine. I zašto da ja onda sebe trošim u tim nekonstruktivnim diskusijama, zasnovanim na različitim ljudskim vrijednostima. U poslu to npr. ne možeš izabrati, moraš sarađivati sa svima, ali u privatnom životu najčešće tražiš one koji ne moraju misliti kao ti, ali gajite iste vrijednosti. Kao što svako ima ekipu ili društvo s kojim ide na utakmicu, u kafanu itd. Ne kažem da su moje vrijednosti dobre, tuđe loše, meni su dobre i to je subjektivno, jednostavno su različite.

Uz sve to, nažalost počelo mi se odražavati na zdravlje, stresan sam po prirodi, a dalji stres, bez patetike, stvarno ne bi godio, jer ja ako pišem ovdje, pišem srcem, ne mogu na pola.
Ovim tempom bi mi bilo svejedno ko je uprava poslije ovih, jer bih obolio. :D Sretno vam svima bilo, da se ovo sranje riješi i da opet postanemo Željo kakav treba biti!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:45 pm

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:38 pm
Zaka je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:32 pm
To što Amar sjedi s Beganom govori odakle su dolazili oni tekstovi protiv uprave, ali zbog Želje ćemo zažmiriti na to, kao i na kamatu, ali ako se ne bude radilo hrabro i pošteno kao što su radili njihovi prethodnici, niko od ljudi iz nove strukture ne smije biti pošteđen.
Ja sam za da se da podrška i bez obzira na sve, drago mi je znati da će Amar stajati pored terena i znam koliko ga se svi boje. Amar treba poštovati taj teren, te prostorije, tribine koje su napravljene i biti podstrek za nove ljude u upravi da nastave tim putem, a on nek radi ono što najbolje zna.
Pa mi ako budemo zmirili, onda ne zelimo Zelji dobro.
Pa i sam si rekao da moramo stati na loptu, smiriti situaciju. Znaš da se ne slažem nikako s načinom ulaska, sa ponašanjem AO, ali ako je već tu teško se može šta promijeniti.
Trebao bi jug na prvoj utakmici parolu neku postaviti da ne želimo gg blizu kluba i time poslati jasnu poruku, ali ne očekujem takvo nešto. Ovo što je manjina nadglasa većinu govori da nismo nikakvi uticajni navijači, nego samo oni koji srcem gledaju našeg Želju.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 3:01 pm

igla je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:39 pm
Razmišljao sam kako da sažmem ono što imam da kažem, da ne bude predugo i patetično, a ni kratko u vidu "ne pišem više na forumima, pozdravljam vas sve".

Više je razloga.
Prvo, ubi me ova podijeljenost među Željovcima, nikad intenzivnija i nikad dublja. U svakoj ljudskoj razlici se sada traže novi motivi za svađu, kao da jedino mi na svijetu imamo ljude koji razmišljaju drugačije. Shvatio sam da ja svojim pisanjem i diskusijom ne mogu doprinijeti nikakvoj pomirdbenoj diskusiji jer sam pun ogorčenosti što se ovo sve desilo na način koji, ne da nije Željo, nego nije niti jedno njegovo slovo u "Fudbalski klub Željezničar". Tip sam koji ne može da šuti na neke stvari, pogotovo kad se priča u kontru ili se desi protiv nekih temeljnih vrijednosti koje zastupam. Samo jedan primjer. Ono sinoć u Tuborgu je najmanje od svega Željo. Cijeli dan jučer je najmanje Željo. Loša predstava. Čovjek dovede nekog u klub, i onda taj priča da će ovog prvog dovesti u klub. Na kraju oni zajedno uz šampanjac, a za stolom različiti tipovi i "objektivni otvarači očiju" koji se naslađuju vjerovatno odlasku ljudi koji su mnogo griješili, ali nisu radili ni protiv koga, već se borili za interese kluba i branili od napada brojnih "prijatelja". Nije da se to sve nije vidjelo na vrijeme, da su ljudi, uključujući i mene, upozoravali na to, ali su ili bili ismijani, ili proglašeni izdajicama.
Drugo, nazivan sam nekad i "Misketovcem", "Lobotomcem", a ja sam znao da će taj isti Misimović morati otići kad tad jer je i sam neko ko ne treba imati "kult ličnosti", što sam pisao više puta, jer ima toliko osobina koje neće opstati na duže staze, a star je čovjek da se mijenja. I dalje tvrdim da znam više negativnih stvari o njemu nego pola ovih koji hrakačine bacaju na njega i ljude koji su radili s njim. Težak, egoista, bolesni perfekcionista. Ali u isto vrijeme i čovjek koji nije bio zbog svojih interesa u klubu i koji je "hranio" ego time što je želio pomoći Želji i dići ga na viši nivo, jer je veliki navijač, ko i mi svi. Kad sam već kod "kulta ličnosti", u životu nemam ljude koje slavim, ni Tito, ni Alija, ni Misimović, ni Amar, ni rođeni otac. I to bi svima preporučio da preispitaju kod sebe, da ne budu robovi svojih ideala i misli. Željo je rob takvih razmišljanja odavno, jer da su ljudi bili malo više direktni i na vrijeme rekli "Car je go", tj. "Stanite ljudi, ako je u jednom neko pozitivan, ne mora biti u svemu", ne bi se desilo prizivanje trenera da zamijeni apsolutno svaku poziciju u klubu, a i Amar bi bio više na zemlji i u službi Želji, jer ovako hrani svoj, ionako veliki ego. Voli da ga prizivaju.
I treće,shvatio sam da je mnogo diskusija bespotrebno i uzaludno. Podjele su duboke jer su se dotakle mnogih ljudskih vrijednosti i načina na koji se klub gleda, a tu reći šta je ispravno je subjektivno, koliko god mi to teško bilo reći. Shvatio sam da kvarim sebi dane i večeri zbog forumskih prepiranja, jer u zadnje vrijeme apsolutno ništa pozitivno se nije diskutovalo. Jučer sjedim sa prijateljem, kaže mi "Daj ba, ohani malo od tog svega", drage osobe, bez ikakve patetike, me pitaju kad ću im doći nasmijan na druženje. U suprotnim ljudskim vrijednostima nema sredine. Naveo bih primjer diskusija koje sam imao, ali bih previše odužio, a i ne bi bilo korektno prema kolegama forumašima. Nazivan sam naivnim, idealistom i patetičnim likom. Tu nema sredine. I zašto da ja onda sebe trošim u tim nekonstruktivnim diskusijama, zasnovanim na različitim ljudskim vrijednostima. U poslu to npr. ne možeš izabrati, moraš sarađivati sa svima, ali u privatnom životu najčešće tražiš one koji ne moraju misliti kao ti, ali gajite iste vrijednosti. Kao što svako ima ekipu ili društvo s kojim ide na utakmicu, u kafanu itd. Ne kažem da su moje vrijednosti dobre, tuđe loše, meni su dobre i to je subjektivno, jednostavno su različite.

Uz sve to, nažalost počelo mi se odražavati na zdravlje, stresan sam po prirodi, a dalji stres, bez patetike, stvarno ne bi godio, jer ja ako pišem ovdje, pišem srcem, ne mogu na pola.
Ovim tempom bi mi bilo svejedno ko je uprava poslije ovih, jer bih obolio. :D Sretno vam svima bilo, da se ovo sranje riješi i da opet postanemo Željo kakav treba biti!
Nazalost,vjerujem da vecina nas prozivljava sve ovo sto si naveo.Ja se saosecam s tobom.
Nedaj se brate.

Online

Trenutno korisnika/ca: GegenPress, Google [Bot] i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija