Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:01 pm

GDJE SU PARE LOPOVI!
Ukupan prihod sa utakmice protiv Širokog Brijega ?
Spoiler:
Ovo nisu objavili jer je isto ukradeno
Ukupan prihod sa utakmice protiv Tuzle City 8.128 KM
Ukupan prihod sa utakmice protiv Zvijezde 7.837 KM
Ukupan prihod sa utakmice protiv GOŠK-a 9.402 KM

Gdje je nestalo oko 35 hiljada bosanskih maraka od zadnje 4 utakmice?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:03 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:34 am
damirfile je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:55 am
Ova uprava neće dočekati ljeta živi bili pa vidjeli. Nit imaju plan kakav, niti ciljeve ma ništa. Cilj je bio skinuti prošlu upravu što se iz slavlja i vidi. Pa će se sve ostalo u hodu raditi kao što su prije radili.Ali sada se to neće moći. Predsjednik pitar , trener došao da izvuče svoje pare, okruženi sumnjivim ljudima... Ja nemam nikakva očekivanja nažalost.
Ooo itekako ce ostati.Ne brini.Mi smo narod koji brzo zaboravlja.4 pobjede u nizu i sve je oprosteno i zavrseno i to je upravo i taktika koja ce upaliti.I dok su bili trofeji,mi smo se radovali tome(s pravom),a niko se nije pitao sta se radi "iza kulisa",dok rezultati nisu stali.Samo sto ovaj put nece biti niko da nas vadi,jer kompletna drzava tone dublje i dublje.I iskreno,svi su doprinijeli da i sam "poravnim" sve.Mozda ce ruzno zvucati,ali tacno me boli neka stvar sta ce se desiti u buducnosti!?Imali smo priliku da se izdignemo,sami smo je srusili i sad cemo uzivati u "plodovima" nasih odluka i ponasanja.Uzivajmo.
Mogu oni imati deset pobjeda za redom, ali ako rekonstrukcija Grbavice stane, mogu se se nositi zna se gdje. Jug se iduce godine mora poceti praviti. Fasada sjevera takodjer bi se mogla i trebala zavrsiti, a tu su i poslovni prostori ispod istoka.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:04 pm

Durgo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:54 pm
Samo ne kontam jednu stvar. Svi pljujete Violinu, pa on je jedina svijetla tacka ovih dana.

JEDINO SMO PO PITANJU NJEGA UJEDINJENI!!!!

:) :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
:placeodsmijeha:
Živa istina moj Durgo. On je obični mali potrčko, nema on nikakvog kapaciteta da našteti Želji. Možda je nekad mogao, danas sigurno ne može.

Ja molim braću da nikome slijepo ne vjeruju. Ni prošlim strukturama ni ovim sada. Tek kad prođe mandat, kad se izvrše revizije, sazna se sve. Glupo je i da ovim sad ne damo podršku. Ipak oni sad vode našeg Želju i sigurno i oni trebaju vjetar u leđa od nas. Ako stvari ne budu kako treba, lako ih je početi tjerati. Moramo se ujediniti oko našeg Želje.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:05 pm

Futbol klab...
Futbol _ klab...hmmmm...
;) saxonska rijec...hmmm... :(
Nogalopta>klub....

Nogalopta-to je ono zbog cega su tu igraci,navijaci,sponzori,pare...to nam treba,tome se posvetit

Klub-dva ili vise ljudi...ifrastruktura,finansije,obaveze...je.bo to... hocemo da se loptamo.
Kad dodju racuni na naplatu,naci cemo budalu koja ce to izmirit/sredit.Ako ne to,onda cemo nekom prodat 51% grbavicke have...
Miodraze-vrazeMiodraze-vraze,hoces li ti biti taj neko...
Covjek voli da je zagonetan,da ga se cita izmedju redova,pa reko da i ja pokusam :D
Uostalom,upravo ovako,kontra strana tumaci "teticev" "izlaganje" o finansijama.Kako neko napisa,ispade da su nam prihodi 800hiljada a rashodi 2,5miliona.Pravimo se ludi,smijesno.

Sto se tice ove uprave,svi su mi okej,ima nade. Jedino ovog selimovica,"nemirisem" al nikako.Lik je pljunuti dinokio,ko da ih je jedna majka rodila.lol
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:09 pm

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:59 pm
Kospa je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:35 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 6:34 am

Ma imas pitare i Olimpik pa bujrum predji.
Nece Zeljo prestati postojati zbog odlaska postenjačine i dolaska lopova koji ce nas u crno zaviti.
Juce se pokazao kao pravi Željovac kad se nije udostojio pojaviti na skupštini.
Neka je otišao da se vise prestanemo dijeliti.
To ti tako vjeru za veceru prodaji i savjetuj u duhu velikog vodje i njegove ideje o istomisljenicima i neistomisljenicima
Samo Željo!
Pusti i Misketa i Žuju i ovog novog Selimovića, nista mi nemamo od njih. Ko se sjeća sad jednog Landže?
Boli me qrac za sve jednog, Selimovic treba da se dokaze,al Amara ne mogu smislit. Ljudi koje zele Zelji dobro i rade na tome a ne samo seru ce vazda imat moju podrsku, al Amar je za mene mrtav...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:24 pm

Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:28 pm

Sve mi se ovo počinje gaditi.
Ubjeđen sam da nismo postigli ništa na dugoročnom planu.
Vežemo se za jednog čovjeka i samo u njemu vidimo nadu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:33 pm

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:24 pm
Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Nema potrebe da se iscudjujes drug, ako ti do sad nije jasno ocigledno nece nikad biti. I nema potrebe da zapocinjemo pricu o njemu kada se stavovi nece promijeniti, treba neku pozitivniju pricu promovisati... Zelji to najvise treba sad
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:37 pm

Ljubav je motiv što snagu nam daje...
Volim te Željo!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:43 pm

Kospa je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:33 pm
kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:24 pm
Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Nema potrebe da se iscudjujes drug, ako ti do sad nije jasno ocigledno nece nikad biti. I nema potrebe da zapocinjemo pricu o njemu kada se stavovi nece promijeniti, treba neku pozitivniju pricu promovisati... Zelji to najvise treba sad
Ali Amar je očito budućnost našeg kluba. I, kako da se okrene na pozitivno kad će se svako malo neko javiti i pljunuti po Amaru? A, onda se istovremeno idealizira prošla struktura, koja jeste uradila dobre stvari, ali daleko od toga da su bili savršeni. Pozitivno može biti samo ako damo podršku. Nikako drugačije. Pa i sami smo govorili da su dušmani oni koji su tjerali Misimovića dok je klubu išlo bolje nego u posljednje vrijeme (u vrijeme izgradnje tribine, zatim osvojenog Kupa itd.). Prema tome su sada dušmani ovi koji tjeraju i pljuju ove ljude koji nisu ni sjeli kako treba. Hajmo se ba ujediniti opet, dati podršku, puniti stadion kako ne bismo imali potrebu za ovolikim kreditima. Sad ćemo bar imati razloga, jer ćemo sigurno biti bolji na terenu nego što smo bili.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:44 pm

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:24 pm
Najtrofejniji trener u historiji našeg kluba vam je odvratan, ne možete da ga smislite. Ja, života mi, ne mogu da vjerujem šta čitam.
Da pojasnim.Meni nije odvratan,daleko od tog,ali daleko i od onog sto je taj covjek za mene predstavljao.Bio mi je zakletva,samo cu reci da mi je pao u ocima,nista vise.
Volio sam onaj njegov fakinluk,mangupluk...ali je i u tom,izgleda, ispuh'o.
Ja bih bio najsretni da grijesim u tome sto sam skeptik po pitanju trenutnih desavanja.
Svim srcem bih zelio da me ovi razuvjere;da nastave gradnju stadiona,da osvajaju trofeje...da ostvare nevjerovatne uspjehe u svim segmentima...jednostavno,samo da Zeljo,napreduje
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:48 pm

N.J.
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:51 pm

Transfer Sabanadzovica koliko god nekome je tesko priznati, jedan od najvecih. Direktno iz Zelje je presao u klub koji igra ligu sampiona.
Amir i Bajic su dali vise za Zelju pa su prodani za priblizan novac ovome..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:52 pm

shzna je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:48 pm
N.J.
On i Jovan, na Jagormiru nema dvojac da njima u paru moze parirat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:53 pm

Amidza je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:46 am
Ferguson se vraca u United, bez zajebancije.

https://www.eurosport.com/football/tran ... tory.shtml

Veceras on i neki njihov Guitar otvaraju sampanjac u kafani Heineken, navijaci razjareni.

Na forumu Uniteda pise neki momak pod nickom Sophisticated, svadja se sa Red Family koji voli Fergusona. Uncle se smije... 😍

haha prejako ali istinito
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:54 pm

Amar je glup a i lud ako misli da ce moci da radi kao sto je radio, samo da vidimo ko ce mu obezbjediti pare za tim koji treba da hara ligom i nesto pokusa u europi.

Ako se sve fokusira samo na tim a zanemare ostale projkete, pogtovoo da uprava i UO zanemare transparentnost i ne daj im Boze da se okrenu necemu sto ne bi trebali - ovaj klub je donji.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 1:56 pm

reks1 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 8:39 pm
Bice zanimljivo gledati kako ce se "vratiti"lova mladjahnom Amaru.Kako i sta ce se desiti sa zateznim kamatama po tom osnovu
Tuzno je ovo sve.Nazalost kleli se mi ovako ili onako .Ovo nije Zeljo.Bar nije ta ideja.Ko slavi nek slavi ali carma je kurva i cudo/Kako ja u ovim godinama da povjerujem da se nece ponoviti novi godisnji i novi tunel.
Nacin na koji je svecuradjeno .Jad i bijeda onih 5 prodatih,izgubljenih tekmi i svi izgubljeni pogledi iskrenih Zeljovaca kad tad moraju doci na naplatu
Ovo sto je sad bilo,prijetnje,ucjene izdaja ....to za mene nije Zeljo.Ma kako pateticno bilo ovo je bas fuj.Dati pitarima ili laznim mostarcima titulu nako zarad svojih interesa je dno dna .Nije Zeljo.Nije zeleni teren.Nije sport.Klasicni reket
Za pocetak bez mene.Nakon ........ pa podugo je to
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:04 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:52 pm
shzna je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:48 pm
N.J.
On i Jovan, na Jagormiru nema dvojac da njima u paru moze parirat.
Ko je N.J.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:05 pm

mamba21 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:04 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:52 pm
shzna je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:48 pm
N.J.
On i Jovan, na Jagormiru nema dvojac da njima u paru moze parirat.
Ko je N.J.
Kontam da je Nermin Jamak
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 2:09 pm

Nova uprava će od mene dobiti podršku i određeno vrijeme, kojeg nemaju previše. Također, ako se napravi bilo koja od slijedećih stvari gube moju podršku:

1. Vrate "legendu" Stanića
2. Dopuste Violini da prismrdi klubu
3. Vrate gg.ba kao medijskog partnera
4. Ne nastave proces pokrivanja Istoka (a već su ove stvari okarakterisane kao sporedne)
5. Ne nastave aktivnosti na izgradnji Juga (a već su ove stvari okarakterisane kao sporedne)
6. Ne nastave plaćanje svih obaveza prema državi, dobavljačima i uposlenicima

Vjerovatno ima stvari koje sam zaboravio, ali ove su ključne

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], South i 196 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija