Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:58 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:30 am
A sta cemo sa ekipom? Uništili su je amateri sa svojim suspenzijama, i onako smo imali ne izbalansiranu ekipu, sad je nemamo nikako.
Nemojte bezveze ljude braniti za neke stvari gdje stvarno pojma nisu imali a to je fudbal ili sportski segment.
To je ista ekipa koja je Siroki dobila 3:0, Zrinjski u Mostaru... i onda pocela gubiti od eko-sela i slicno, mislim da i ima tu nekog potencijala. Ali, slazem se, na kraju krajeva zato smo ih i promjenili, od novih se ocekuje napredak u sportskom segmentu, a u sferi infrastrukture i administracije da se nastavi kao sto se radilo (tu nije skoro niko imao zamjerku).
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:02 am

Zamjeram Upravi koja je otišla, što se nije pojavila na Skupštini. Ako je ovo tačno što Šiljak kaže, dolazimo do zaključka da je Mirsad Šiljak izuzetno nesposoban direktor. On je taj koji je ODGOVORAN ZA FINANSIJSKU STABILNOST I ZAKONITOST RADA KLUBA, po Statutu. Kao takav je davno trebao podnijeti ostavku ili ga se trebalo otjerati.

Bez zvaničnog Finansijskog izvještaja je sve nagađanje, a Šiljak se potrudio da od Skupštine napravi mahalu svojim izlaganjem.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:04 am

Vortex je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:49 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:35 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am

Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
Pa i ja se slažem, jednostavno moramo vratiti igru i ugled klubu. Kada male, papanske ekipe dođu na Grbavicu ima da se useru a mi da se ižavljavamo nad njima. Jbg tako to funkcioniše u životu. Ko u čoporu kad alfa mužjak malo malo otrese nekog prokletnika ni krivog ni dužnog. U protivnom se svi nalože protiv nas i zapnu 200 %.
Poželio sam doći na Grbavicu i ono zakasnim 10 minuta a već je 2:0 za nas.
Možda mnogi pdocjenjuju ovaj problem i misle da će igre i rezultati doći sami od sebe, al bojim se da je mentalni sklop igrača totalno narušen i neće ići baš tako glatko.
Treba nam ono fakinsko pišanje po manjim klubovima (pa i većim ako može), sudijama, novinarima, svima redom. To je Željo, ubitačan, brutalan zajeban prije svega na svojoj Grbavici a naravno i na gostovanjima sličan mentalitet. Nema ljepšeg osjećaja nego zavaljen čitati kmečanja raznih igrača, trenera. kvazistručnjaka kako su eto oštećeni protiv nas i ostale baljazgeije.A ti kontaš, nema na čemu, navratite opet da vas zapišamo ponovo.
Na stranu sve zasluge bivše Uprave koje niko ne bi smio da spori, al mi smo kao klub na terenu počeli postajati više nego smiješni. ..
Sigurno je da nece biti lako. Nije problem nama uci u seriju pozitivnih rezultata, ali smo previse nestabilni u duzim periodima. Niko me ne moze uvjeriti da smo ovih pet utakmica izgubili zbog manjka kvaliteta. Nikad im necu zaboraviti sto su uradili Odovicu, odron od igraca, cast izuzecima. Tu uvijek mogu izuzeti borbene igrace tipa Ramovica, Krpica, Sinisu, nase omladince koji se bore, ali su baceni u vatru i tako...
Ovaj niz od pet poraza, sudijsko kasapljenje je nesto sto odavno nije zabiljezeno i covjek ne moze, a da se ne zapita da li je slucajno ili ne...

Bilo kako bilo, nama je vrijeme da gledamo naprijed. Uprava ima dosta posla ispred sebe, ali i stabilan klub u svim parametrima osim igrackog kadra, ali Zrinjski ce biti oslabljen, Siroki nije jaci od nas, tako da se ne brinem previse. Bit ce burno i ovaj prelazni rok.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:05 am

teteac8684 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:44 am
Amidza je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:43 am
Kakav je Amar za posudit? 😂
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
Žalosno, ali će biti potreban neko ko može posuditi
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:06 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:58 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:30 am
A sta cemo sa ekipom? Uništili su je amateri sa svojim suspenzijama, i onako smo imali ne izbalansiranu ekipu, sad je nemamo nikako.
Nemojte bezveze ljude braniti za neke stvari gdje stvarno pojma nisu imali a to je fudbal ili sportski segment.
To je ista ekipa koja je Siroki dobila 3:0, Zrinjski u Mostaru... i onda pocela gubiti od eko-sela i slicno, mislim da i ima tu nekog potencijala. Ali, slazem se, na kraju krajeva zato smo ih i promjenili, od novih se ocekuje napredak u sportskom segmentu, a u sferi infrastrukture i administracije da se nastavi kao sto se radilo (tu nije skoro niko imao zamjerku).
A vjeruj da nisu bezveze potegli pitanje kresanja plata posle Zrinjskog , sve bi bolje bilo cini mi se da je to ključna greška bila. Mislim da nas ne bi niko zaustavio da bi se stvorila ona neka hemija medju igračima, sjeti se one borbe sa igračem manje protiv Čelika.
Ali nije bilo, išlo se iz greške u grešku, i zato smo sad na -15.
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:06 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:35 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Jeste li pročitali za dugove sto nam Miske ostavi? I sto potroši unaprijed pare od transfera? Znaci u pravu je bio plava porodica, a ovdje je bila hajka na njega, sta ce sad reci ovi sto slijepo brane covjeka koji nas je dobro zavalio i izbacio iz utrke za titulu jos u novembru?
Bruka
Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
Misimović je trebao ostaviti na računu para tacno onoliko koliko je i zatekao kad je preuzeo funkciju.
Koliko ono rece Gredic da je bilo, kad je dao ostavku?
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:06 am

Ekipa je lose izbalansirana, to je cinjenica.
Ne mozes u sezonu uci sa jednim napadacem, sa po jednim bekom, sa Fejzicem kao rezervom na golu, sa 4 krila koja kad sastavis nema jednog Zakarica ili Miroslava.
Pored toga sto profili igraca ne odgovaraju ili nedostaju, nasi igraci su barabe, mentalni patuljci i kvarnjaci, sto su dokazali xy puta do sada, cast izuzecima naravno.
Od toga ne treba bjezati i to je greska ove uprave, jer tako los balans u ekipi je rezultat cestih promjena ljudi u sportskom segmentu, nasa ekipa se sastoji danas od igraca koji su dosli uglavnom u protekle dvije godine, a dosli su kroz 3 razlicita sportska direktora i jos malo vise trenera, niko nije imao vrijeme da napravi svoju ekipu.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:07 am

Idemo li na titulu?
Pitari kiksaju 5x i odigraju jednom X
Izgube od nas, Zrinjski, Siroki, Sloboda, Radnik i X sa Mladosti i mi sve do kraja uzmemo i titula je naša!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:12 am

Amar jucer kao uvrjeđena mlada, jasno kao dan da je on doveo ove ljude, hajde sad radite bavite se fudbalom kao sto si rekao a zanemari ostalo ako si mangup pa da vidimo dokle ces doci. On je gazda u klubu to je očigledno, pa vidjet cemo te kapetane hoces li napustiti brod ako krene sa tone.

Treba dati vremena Amaru i ovim ljudima naravno, ali ja sam licno skeptican samo iz razloga na način kako su dosli u klub.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon dec 24, 2018 11:13 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:12 am

sahmat je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:07 am
Idemo li na titulu?
Pitari kiksaju 5x i odigraju jednom X
Izgube od nas, Zrinjski, Siroki, Sloboda, Radnik i X sa Mladosti i mi sve do kraja uzmemo i titula je naša!
:placeodsmijeha:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:13 am

sahmat je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:07 am
Idemo li na titulu?
Pitari kiksaju 5x i odigraju jednom X
Izgube od nas, Zrinjski, Siroki, Sloboda, Radnik i X sa Mladosti i mi sve do kraja uzmemo i titula je naša!
:D

Sto je najgore, puno je veca sansa da sve to izgube nego da nece eventualno poklopit koju utakmicu ako zagsti kad su vec dosli u ovu situaciju :D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:20 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 11:06 am
storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:58 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:30 am
A sta cemo sa ekipom? Uništili su je amateri sa svojim suspenzijama, i onako smo imali ne izbalansiranu ekipu, sad je nemamo nikako.
Nemojte bezveze ljude braniti za neke stvari gdje stvarno pojma nisu imali a to je fudbal ili sportski segment.
To je ista ekipa koja je Siroki dobila 3:0, Zrinjski u Mostaru... i onda pocela gubiti od eko-sela i slicno, mislim da i ima tu nekog potencijala. Ali, slazem se, na kraju krajeva zato smo ih i promjenili, od novih se ocekuje napredak u sportskom segmentu, a u sferi infrastrukture i administracije da se nastavi kao sto se radilo (tu nije skoro niko imao zamjerku).
A vjeruj da nisu bezveze potegli pitanje kresanja plata posle Zrinjskog , sve bi bolje bilo cini mi se da je to ključna greška bila. Mislim da nas ne bi niko zaustavio da bi se stvorila ona neka hemija medju igračima, sjeti se one borbe sa igračem manje protiv Čelika.
Ali nije bilo, išlo se iz greške u grešku, i zato smo sad na -15.
Ne znam.. sada biti general nista ne donosi. Sta je tu je, idemo dalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:21 am

Imam nekakav čudan, pozitivan osjećaj u vezi svega, a znao sam bogami u skorijoj prošlosti imati i loš i biti u pravu. Moglo bi ovo proljeće isfiltrirati i katalizirati i neke pozitivne stvari. Ćim se raja i prava publika vrati na stadion, čim se Jug ponovo izdigne i igrači na terenu će se početi ponašati drukčije. Evo nam prilike sada. Svi su nas otpisali, ismijavaju nas, ne dožiljavaju nas ozbiljno. E sad je prilika da im hebemo nanu naninu. Da dođemo na Grbavicu iz inata. Neko iz inata Amaru, neko Senadu, neko iz inata dušmanima, prijateljima, neprijateljima.
Pa ostali su nam dužni dobre muške i kvalitetene igre na novom travnjaku. jbt uložilo se toliko u infrastrukturu a ne pogledah utakmice kako treba za 4 mjeseca haman. JA ću biti zadovoljan ako za početak u preljetnom dijelu ne budem išao na domaću tekmu sa onom knedlom u grlu i ružnim osjećajem a još ružnijim napuštao stadion.
Moramo vratiti ugled klubu svi mi. Imamo najbolji teren u državi (zahvaljujući prethodnoj upravi) pa iskoristimo tu prednost da vratimo našu prepoznatljivu igru sa kojom će rezultat morati doći prije il kasnije.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:34 am

damirfile je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:55 am
Ova uprava neće dočekati ljeta živi bili pa vidjeli. Nit imaju plan kakav, niti ciljeve ma ništa. Cilj je bio skinuti prošlu upravu što se iz slavlja i vidi. Pa će se sve ostalo u hodu raditi kao što su prije radili.Ali sada se to neće moći. Predsjednik pitar , trener došao da izvuče svoje pare, okruženi sumnjivim ljudima... Ja nemam nikakva očekivanja nažalost.
Ooo itekako ce ostati.Ne brini.Mi smo narod koji brzo zaboravlja.4 pobjede u nizu i sve je oprosteno i zavrseno i to je upravo i taktika koja ce upaliti.I dok su bili trofeji,mi smo se radovali tome(s pravom),a niko se nije pitao sta se radi "iza kulisa",dok rezultati nisu stali.Samo sto ovaj put nece biti niko da nas vadi,jer kompletna drzava tone dublje i dublje.I iskreno,svi su doprinijeli da i sam "poravnim" sve.Mozda ce ruzno zvucati,ali tacno me boli neka stvar sta ce se desiti u buducnosti!?Imali smo priliku da se izdignemo,sami smo je srusili i sad cemo uzivati u "plodovima" nasih odluka i ponasanja.Uzivajmo.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:35 am

neroazzuro je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:28 am
Nikako ja ne mogu da shvatim jednu stvar: ŠTA ONI SLAVE, ČEMU SE RADUJU???
Ni meni nije jasno majke mi :D
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:35 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 6:34 am
Kospa je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:46 am
A sega sviju mi... Kolektivna amnezija nastupila, ja konto ovi "misketovci" ce sad drvlje i kamenje kad ono " jbg ovaj otisao treba podrzat ovog sto je dosao"
Valjda tako to ide sa kultom licnosti...

Podrzat covjeka koji nas je pred stecaj doveo, odlazio kad je najvise trebalo, koji hoce da glumi kabadahiju i da se pita za sve... pored svega sto se desavalo posljednjih dana, i nacina na koji se uslo u klub... ja ne mogu.
Nema kompromisa za postenje i transparentnost, za ulaganje u buducnost za Zelju neovisnog od ovih "svetaca" i "zlatnih krava"
Sega mi kad on prica o jednoumlju... ko kurva o postenju

Od danas ilegala... laku noc drugovi
Ma imas pitare i Olimpik pa bujrum predji.
Nece Zeljo prestati postojati zbog odlaska postenjačine i dolaska lopova koji ce nas u crno zaviti.
Juce se pokazao kao pravi Željovac kad se nije udostojio pojaviti na skupštini.
Neka je otišao da se vise prestanemo dijeliti.
To ti tako vjeru za veceru prodaji i savjetuj u duhu velikog vodje i njegove ideje o istomisljenicima i neistomisljenicima
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:36 am

Klub nikada neće izgubiti podršku ali trenutna uprava će je teško dobiti, kriminalnim metodama su došli na pozicije i u startu se opredjelili za loše. Za mene su grobari i ništa me neće ubijediti u suprotno jer će se puna istina saznati tek kada odu a do sada je to bilo pustoš i predstečajne muke koje su nas mogle koštati vlasništva nad klubom.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:38 am

Zanimljivo da je Cenan pitarski ker, da se skoro i Krpic doveo na stub srama jer je igrao za pitice, ali Selimovica treba podrzat :D

Da ne bude zabune, mene zaboli ona stvar ko je za koga igrao ako ce dobro obavljati svoj posao. Tako da mi nije problem ni za Cenana bio, ni za Krpica, pa nije ni za Selimovica sto se toga tice, ali je malo glupo gledati ovako sa strane.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:39 am

CURVA je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:34 pm
Evo od prvog dana sam na ovom forumu i moram priznati da sam vas sve na neki nacin zavolio sekirlije nekako smo sve zajedno prozivljavali ali ova zadnja dva dana mi se nikako ne svidja kao sto su ovi drugi forumi isli koji ce jace hraknuti sad je obrnuta situacija 100 puta udjem da vidim da se nije malo spustila loptica pa gledam ko je usao u pravu 100 puta analiziram i nikako da skontam gdje ja ovdje grijesim nikako mi nije jasno osim misketa pa skoro na svaku od ovih pozicija je dosao bolji covjek i sve jedan majke mi zivi Zeljeznicar a ovdje se radi glupog stanica i violine pljuje po tim ljudima kao da su oni usli u upravu Amar i Zuban sto se tice sportskog dijela pa moze li bolje od ovoga ja od kada pratim Zelju nije bio niko a znamo kakve smo ublehe imali mulalic adzem kostic odovic vlado capljic muminovic dzeka nam dovodio igrace moze li se on uopste porediti sa Zubanom kod nas mahala ne voli uspjesne ali on je uspjesan i zivi bukvalno Zelju Dzindo momak samo takav umjesto Adisa ovaj Borisa momak ima samo takva poznanstva da to nije normalno na cestitku sto je usao odgovorio je pa to je moja duznost da pomogne niste ni svjesni kako je momak sposoban glavni pik Amarov nije ovaj Nihad vec taj miodrag i zato je taj Borisa tu da prati situaciju i non stop su pokusaji bar na ljeto da ovaj dodje e to bi bilo to sto smo svi mi sanjali Amar je dzukac fakin i sve ali brate realno to nama i treba ponavljam on voli Zelju kao svi mi i sve je uradio da dodje i da otjera misketa nije birao nacin ali je to uradio ne da bi Zelju unistio vec da bi Zeljo opet bio najbolji vjeruj te mi da je i on rekao da zna gdje je grijesio i da ce to ispraviti i sve ce uraditi da budemo najbolji sigurno JA CU OVIM LJUDIMA DATI MAKSIMALNU PODRSKU JER JE TO U INTERESU ZELJE NI MENI SE NE SVIDJA NACIN KAKO SU OVI OTEJRANI ALI TAKO JE TO SVUGDJE
Napisao sam sinoc ali mozda bolje ovako da repliciram cisto zbog momka koji je usao u upravu da mu se ne stavlja neki dodatni teg oko vrata. Jer ovdje sam to prvo procitao od tebe jucer poslije skupstine i kontaktirao sinoc Borisu jer smo prijatelji. Covjek je usao u upravu Zelje jer je Zeljovac i zeli pomoci klubu, nije nicija produzena ruka niti ce nesto nadgledati pa nekoga izvjestavati. Ova osoba o kojoj pricas jeste bila jedna od zelja Amara Osima za ulazak u klub i sa njom je obavljen razgovor, bas je Borisa to i organizovao. Medjutim covjek se ljubazno zahvalio na ponudi i trenutno nije zainteresovan za bilo kakvo ulaganje u Zelju. Dakle Borisin ulazak u upravu nema veze s njim. Eto cisto da od toga ne pravi nikakva fama i da imamo neka ocekivanja nerealna od momka. A to da ce dati sve od sebe, u to ne trebate sumnjati.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 11:44 am

Toliko procitah opravanja za ova dugovanja pa moze li mi neko konacno reci jesam li dobro shvatio. Mi smo u dobroj finansijskoj situaciji je li?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija