Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:16 am

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:50 am
Mene i dalje interesuje očitanje uprave povodom Amarovih kamata, dokazi da je dug dva puta isplaćen, i da sada hoće i kamatu.
Prozvaste, ispljuvaste, hinjski kao i do sad.
U kakvom ste stanju klub ostavili?
Zašto nisu isplaćeni doprinosi za oktobar i plate i doprinosi za novembar?
Kako mislite da ovaj upravni odbor prve dvije stavke u vidu plata i doprinosa, te 300 000 KM plati ziraat banci od druge rate transfera Šabana koja ni sama ne može pokriti samo te dvije stavke?
A da ne govorimo o redovnim isplaćivanjima reprograma i ostalih stvari.
Od čega plaćati nove igrače, a trebaju nam "kapitalci" da ove godine ne bi ostali bez Europe što bi tek šamarčina bila za poslovanje FKŽ?
Od čega plaćati trenera, a svi ćemo se složiti da nam sada treba jako trenersko ime, neovisno da li je to Osim?
PP jesu li nasi igraci zasluzili da dobiju plate? Naravno da nisu. Kad su mogli huškati sudije i da nam sviraju sve i svašta, nek onda daju plate igracima, strucnom stabu, administraciji itd
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:22 am

sahmat je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:16 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:50 am
Mene i dalje interesuje očitanje uprave povodom Amarovih kamata, dokazi da je dug dva puta isplaćen, i da sada hoće i kamatu.
Prozvaste, ispljuvaste, hinjski kao i do sad.
U kakvom ste stanju klub ostavili?
Zašto nisu isplaćeni doprinosi za oktobar i plate i doprinosi za novembar?
Kako mislite da ovaj upravni odbor prve dvije stavke u vidu plata i doprinosa, te 300 000 KM plati ziraat banci od druge rate transfera Šabana koja ni sama ne može pokriti samo te dvije stavke?
A da ne govorimo o redovnim isplaćivanjima reprograma i ostalih stvari.
Od čega plaćati nove igrače, a trebaju nam "kapitalci" da ove godine ne bi ostali bez Europe što bi tek šamarčina bila za poslovanje FKŽ?
Od čega plaćati trenera, a svi ćemo se složiti da nam sada treba jako trenersko ime, neovisno da li je to Osim?
PP jesu li nasi igraci zasluzili da dobiju plate? Naravno da nisu. Kad su mogli huškati sudije i da nam sviraju sve i svašta, nek onda daju plate igracima, strucnom stabu, administraciji itd
Nisu oni zaslužili ni hljeba..
Ali to ne znači da ih ne moramo isplatiti.
Moramo.
Odakle i kako?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:22 am

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:14 am
storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:07 am
exdomorocki je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:03 am


Ne bih se složio,dezerteri su ostavili,losu atmosferu,podjeljene navijace i jako neperspektivnu ekipu.
O dugu nakon revizije.
Uslovi za trenazni proces odlicni
Za atmosferu su obje strane krive. Za ekipu se slazem, uzasno losa ekipa, to se vidi iz aviona.

O dugu nakon revizije - jedino ispravno.
Ekipa uopšte nije loša kako se sada pokušava podvaliti. Drugo je što pojedini igeači nisu htjeli igrati. Kada hoće da igraju, ekipa nije ništa slabija od Zrinjskog ili Sarajeva.
Ekipa koja je bila prva sa istim trenerom napravi niz od 5 poraza.
Ocito da imaju kvalitet, ali nece. Onaj strajk nam je dohakao.

Dobiti Zrinjski, Siroki je dokaz da nisu losi.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:22 am

Hahahah kakvo traženje alibija u pm.
Oni su ove info o novcu imali od ranije ali su očekivali da će njihovo imenovanje proći glatko i bez glasa, Lakija je malo prenijelo sad kreću psovke i je.... m..... .
Bit će svašta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:23 am

cikazubo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:05 am
Sta mislite koliko ce se mijenjati igracki kadar ?
Mislim da ce mnogi igraci zaplakati za onima kojima su posvecivali pjesme i karikature a neki su i radili protiv tih, od danas svaku marku moraju zaraditi, to je jedna od pozitivnih stvari ove garniture koja ulazi u klub.
Nadam se da pripreme nece biti u Antaliji, vec u Hrvatskoj gdje ce se pripremati i dobar broj Hnl ekipa, mislim da sam skoro procitao izjavu trenera Osijeka koji misli da nema previse logike ici u toplije krajeve jer kad se vratis iz Turske u Hrvatsku dolazis na mekse, losije, nekvalitetnije terene i temperaturu koja se dobro razlikuje od one gdje si se pripremao mjesec dana.
Pa ja mislim da ce se dosta promjeniti. Treba nam koliko nam treba igraca em ce biti odlazaka.
 
Avatar
Niko
Postovi: 68
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:25 am

kremenko je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:14 am
Hvala mu za sve.
Hvala mu najviše za ponos kad se otvarao Istok.
Siguran sam, a nadam se da se ne varam, da klub nije ostetio ni za jednu jedinu KM.
Morao je ostati u klubu, ako nista kao Clan skupštine. Ne smetati novima, ali ih držati na oku. I za svaki nepravilan rad, da digne glas. To nije samo njegova dužnost, nego svakog člana skupštine, ali njegova rijec ima tezinu.
Mi nove moramo podrzati, kakvi su takvi su, nasi su.
I violina ne smije biti nista u klubu, niti cuko, a kamoli sta vise. Na stadion moze uci, kao navijac samo, sa uredno kupljenom kartom.
Skupština se održava jednom godišnje, i kasno je da tada neko diže glas za neki nepravilan rad. Moraš imati ljude u UO koji će biti kočničari nepravilnostima u radu, ako ih eventualno bude, jer je UO taj koji se pita između dvije skupštine.
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:30 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:07 am
exdomorocki je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:03 am
storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:54 am

Ostavili su klub u boljem stanju nego su ga zatekli, po svim mjerilima. I klub i stadion. I to je jedino referentno.

Ovi novi sada neka se bore sa tim.
Ne bih se složio,dezerteri su ostavili,losu atmosferu,podjeljene navijace i jako neperspektivnu ekipu.
O dugu nakon revizije.
Uslovi za trenazni proces odlicni
Za atmosferu su obje strane krive. Za ekipu se slazem, uzasno losa ekipa, to se vidi iz aviona.

O dugu nakon revizije - jedino ispravno.
A sta cemo sa ekipom? Uništili su je amateri sa svojim suspenzijama, i onako smo imali ne izbalansiranu ekipu, sad je nemamo nikako.
Nemojte bezveze ljude braniti za neke stvari gdje stvarno pojma nisu imali a to je fudbal ili sportski segment.
 
TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Postovi: 73
Pridružen/a: pon avg 22, 2016 11:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:31 am

Nepismeni i bahati koji rade igračici traže financijske izvjestaje Koje ne znaju ni citati.
Karakterne 0 koje cipelare ljude na podu traže da im neko nešto Još nešto objašnjava i da se njima pravda na ovom vašaru od skupštine
Ljudi bez kičme koji pamte selektivno žele da ih se u nešto ubjeđuje iznova i iznova. I na svaki argument da lakonski kažu ma zajebi činjenice vidi mu glave
Ljudi bez hrabrosti i časti ne znaju reci ni hvala za energiju, vrijeme, dobru namjeru i znanje...već će uvijek reci ALI
Ti prostodušni ljudi će napustiti brod koji tome prvi ma ko god bio kapetan i ma koji god da je cilj bio. Jer to su oni, slabog karaktera i savitljive kičme.
E takvi ti nisu trebali amare. Da bogdom imaš, pored fudbalaskog gena i inteligencije, od oca i ljudsku širinu... gdje bi nam bio kraj. Ovako, imat ćemo mi titula jos vise sa tobom ali manje će tu biti Želje, manje iskrene emocije. Jebiga tebe krivim za to jer si mogao drugačije
A ove poluljude sa početka ne krivim...nema im pomoći.
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:32 am

neroazzuro je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:24 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 6:34 am
Juce se pokazao kao pravi Željovac kad se nije udostojio pojaviti na skupštini.
Neka je otišao da se vise prestanemo dijeliti.
E jes vam dobro legla nova mantra: Misimović nas međusobno zavadio, srozao ugled kluba, posvađao nas sa svima, uvalio nas u minuse, nije se udostojio ni pojaviti na skupštini. Zvuči pravo prihvatljivo prosječnom uhu.
Ma rodila vas majka...
Koga nas? Željovce ili neke druge, pitare jel?
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:35 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Jeste li pročitali za dugove sto nam Miske ostavi? I sto potroši unaprijed pare od transfera? Znaci u pravu je bio plava porodica, a ovdje je bila hajka na njega, sta ce sad reci ovi sto slijepo brane covjeka koji nas je dobro zavalio i izbacio iz utrke za titulu jos u novembru?
Bruka
Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:41 am

Pa stvarno. Zašto niste ostavili koju bosansku marku. :DD: Kako će ovi privrednici raditi posao bez para. Miske stidi se sve si pare spiskao u nebitne stvari. :violina:
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:43 am

Kakav je Amar za posudit? 😂
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:44 am

Amidza je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:43 am
Kakav je Amar za posudit? 😂
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:45 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:35 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Jeste li pročitali za dugove sto nam Miske ostavi? I sto potroši unaprijed pare od transfera? Znaci u pravu je bio plava porodica, a ovdje je bila hajka na njega, sta ce sad reci ovi sto slijepo brane covjeka koji nas je dobro zavalio i izbacio iz utrke za titulu jos u novembru?
Bruka
Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
Naravno, sve ih odjaviti sa pio/mio. Ostaviti jednog-dvojicu prijavljenih, ostali plata na ruke, po zaslugama.
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:45 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:41 am
Pa stvarno. Zašto niste ostavili koju bosansku marku. :DD: Kako će ovi privrednici raditi posao bez para. Miske stidi se sve si pare spiskao u nebitne stvari. :violina:
I ti si navijač Želje?
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:46 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:45 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:41 am
Pa stvarno. Zašto niste ostavili koju bosansku marku. :DD: Kako će ovi privrednici raditi posao bez para. Miske stidi se sve si pare spiskao u nebitne stvari. :violina:
I ti si navijač Želje?
Ja to nikad nisam izjavio :r
 
teatrale36
Postovi: 1140
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:47 am

Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:45 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:35 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am

Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
Naravno, sve ih odjaviti sa pio/mio. Ostaviti jednog-dvojicu prijavljenih, ostali plata na ruke, po zaslugama.
Znaš da UEFA ne da da se to radi zato ne moramo brinuti , to se mora redovno plaćati inače nema Europe.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:48 am

Hajte malo ljudi da se urazumimo. I meni je vruća glava danima, krenem svašta napisati izrevoltiran nekim nepravdama i sa jedne i sa druge strane, pa se ugrizem za jezik, malo odvadim ili ne napišem ništa.
Hajde da se pokušava bar oko nekih stvari složiti, za dobro Želje a i naše zajednice ovde. Ovde ima strašno pozitivnih pametnih momaka a ima vala i nezrelih destruktivaca. Za početak hajde da sebi objasnimo da nismo svi isti, da ne gledamo svi isto na neke stvari i da se razlikujemo kao individue. Hajde da mi evo počevši od ovog foruma pokažemo da se možemo usaglasiti i ujediniti i pokazati da uvažavo jedni druge i da možemo imati konflikt koji će za produkt dati pravedne i dobre zaključke i ideje po našeg Želju. Eto možemo li za početak oko ovoga da se složimo i da pokušamo ponovo biti zajednica?
Zašto ovo govorim, zato što nam drugog izbora nema. Dalje rasprave, svađa, podjele, ništa dobro neće izroditi. Bit ćemo isti kao i ovi oko kojih se svađamo, odnosno takmičimo se ovde ko i oni čiji je *urac veći.
Druga stvar, da konstatujemo jednu stvar koja je nepobitna, i nema potrebe da ide kroz zid:
-Klub je ostavljen u boljem stanju nego što je zatečen dolaskom Misimovića i njegove uprave. Je li se možemo složiti oko toga? Realno, imamo vrijedne nekretnije, bolju infrastrukturu a u manjoj smo gabuli nego što smo bili. Je li to OK?
Ako jeste, idemo dalje:
-Je li stara uprava pravila greške? Jeste bez pogovora. Jesu li na taj način sebi stvorili pritisak, neprijatelje i jedan dio publike se okrenuo protiv njih. Jesu. Samim tim su se preračunali da mogu izaći na kraj sa svim što ih je snašlo, nisu izdržali, dali su ostavke, i ovaj dio koji je bio za to da odu treba biti zadovoljan. Eto otišli su, ali nemojte umanjivati ovo gore iz prve stavke. Moramo poštovati ono što su dobro uradili.
-Je li nova uprava na ružan način došla na čelo kluba? Jeste. Možemo li se oko ovoga složiti? Valjda možemo jer je to činjenica. Bez obzira o kome se radi, nije primjereno ni Želji ni bilo kome da se ovako mora raditi da bi se došlo na vlast. Kad se ohladila glava, ja ću to ovako prevesti, malo optimistično i utopijski: Toliko su ubjeđeni da mogu bolje od prijašnjih da su na svaki mogući način htjeli doći do pozicija. Eto došli su kako su došli. Hajde sad da spustimo gardove, izbora nemamo, nova uprava je tu, Amar će biti trener. Hajde da za početak ne poturamo noge u startu, da pustimo ljude da rade. Zaista u UO i NO ima imena za koje smijem ruku dati da nisu tu zarad svog interesa, ima možda nekih za koje apsolutno nemam povjerenja, ali se nadamo da ova većina neće dozvoliti nikakve malveracije. Je li možemo malo smiriti tenzije i sačekati da vidimo razvoj situacije, da sačekamo obraćanje trenera, da čujemo plan, prozivku igrača itd?

U konačnici ljudi, vidite li da se mi u suštini ništa ne pitamo. Je li se i oko toga možemo složiti? Ja znam da upravljačke strukture i stare i nove znaju itekako za ovaj forum, za ovu zajednicu i znaju da ovde nisu levati. Forum se čita i ima odjeka. Šta mi imamo ako se i ovde razjedinimo, izvrijeđamo na dnevnoj bazi, kakva je to satisfakcija i kome? Naš glas će možda važiti i uticati na promjene u klubu ako ovde budemo jedinstveni samo sa jednim ciljem, a to je bolji Željezničar. Ovi malđi, impulsniji, eksplozivniji nek se malo smire, nek smanje tenzije. Da nije ovih starijih, pametnijih i razumnijih sve bi otišlo do vraga. Zato treba i to poštovati da ovde dosta ljudi ulaže svoje energije i vremena da forum drži pod kontrolom.
Hajmo u novu godinu ljudi uči kao Željovci. Desilo se što se desilo, vrije nećemo vratiti sigurno a ni ove odluke ne možemo promjeniti. Ono što sigurno možemo promjeniti smo mi sami. Daj da svi budemo malo pametniji, mudriji, da sudarimo mozgove, pametne teze i razmišljanja pa da budemo možda nekad talas neke promjene na bolje. Nemojmo da ova zajednica bude preslikano stanje loše poolitike i društva u cjelini. Bar imamo šansu da ovaj naš mali prostor i našu malo "državicu" napravimo kako treba.
Možemo li to ljudi, jesam li ja utopista, budala, prevelik optimista? Hajde da nam bude to cilj da budemo svijetal primjer u ovo situaciji i da se bar mi ovde izmirimo i uskladimo mišljenja...
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:49 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 10:35 am
Eric Cantona je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:32 am
teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Jeste li pročitali za dugove sto nam Miske ostavi? I sto potroši unaprijed pare od transfera? Znaci u pravu je bio plava porodica, a ovdje je bila hajka na njega, sta ce sad reci ovi sto slijepo brane covjeka koji nas je dobro zavalio i izbacio iz utrke za titulu jos u novembru?
Bruka
Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
Dugovi nisu sad problem, problem je fudbal pusti led reklame, PDV i doprinose.
Mi trebamo sportski segment vratiti na nulu posto smo sad u debelom minusu. I to je po tebi Amar svemogući kriv?
Pa i ja se slažem, jednostavno moramo vratiti igru i ugled klubu. Kada male, papanske ekipe dođu na Grbavicu ima da se useru a mi da se ižavljavamo nad njima. Jbg tako to funkcioniše u životu. Ko u čoporu kad alfa mužjak malo malo otrese nekog prokletnika ni krivog ni dužnog. U protivnom se svi nalože protiv nas i zapnu 200 %.
Poželio sam doći na Grbavicu i ono zakasnim 10 minuta a već je 2:0 za nas.
Možda mnogi pdocjenjuju ovaj problem i misle da će igre i rezultati doći sami od sebe, al bojim se da je mentalni sklop igrača totalno narušen i neće ići baš tako glatko.
Treba nam ono fakinsko pišanje po manjim klubovima (pa i većim ako može), sudijama, novinarima, svima redom. To je Željo, ubitačan, brutalan zajeban prije svega na svojoj Grbavici a naravno i na gostovanjima sličan mentalitet. Nema ljepšeg osjećaja nego zavaljen čitati kmečanja raznih igrača, trenera. kvazistručnjaka kako su eto oštećeni protiv nas i ostale baljazgeije.A ti kontaš, nema na čemu, navratite opet da vas zapišamo ponovo.
Na stranu sve zasluge bivše Uprave koje niko ne bi smio da spori, al mi smo kao klub na terenu počeli postajati više nego smiješni. ..
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 10:57 am

u pravu si @Ch.Willa1986
PODRŠKA!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], MiroslavKruzik, Sky1 i 217 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija