Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 8:58 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:04 am
Ali Saban za 450.000€ je premalo, i ne kontam sta je uplata Ziraat Banci 300.000KM?
Kredit vjerovatno. Dignut je kredit kod te banke.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:03 am

Krenula je bobova kampanja spinovanja protiv Senada. Prije mjesec dana je bila prica kako Anel ne moze biti nosioc nase igre, kako od njega ne mozemo ocekivati igru ko u Amira i kako nema taj kvalitet. Sad odjednom je Anel dragulj, “potrosen, racun ugasen”. Psovanje mrtvih je dno dna.
Imam 23 godine, nisam imao jos prilike opeci se u zivotu, al ova situacija koja se nama desava u zadnje vrijeme mi govori da uvijek sve uzimam sa rezervom. Tako ce biti i sa silnim zeljovcima od sad.

Edit: evo odjednom Violina nema prilaza Grbavici. Ono sinoc na klipu je fotomontaza, prikaza, zuti objekat zelene boje koji je bio plav.
Zadnja izmjena: MrkiMedo, dana/u pon dec 24, 2018 9:06 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:05 am

barbarez je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:58 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:04 am
Ali Saban za 450.000€ je premalo, i ne kontam sta je uplata Ziraat Banci 300.000KM?
Kredit vjerovatno. Dignut je kredit kod te banke.
Revolving kredit kad dospije moraš ga vratiti taj dan, inače ne možeš dobiti novi . Na tom kreditu nema rata sve dospijeva na kraju (cjelokupni iznos).
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:09 am

kremenko je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Leon_Professional je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:24 am
Kad bolje skontam, transfer Anela i jest za nas najbolji u historiji. 450 + 150 ( ako udju u LP ) + 30% sljedeceg transfera.
Racunajuci da je Anel manje dominantan i od Baje i Amira ali vise perspektivan.
Samo mi je zao jer je moglo vise da je ostao duze ovdje ali ni njemu to ne bi valjalo a nama su pare potrebne.

Dobra stvar je sto uzimamo procenat, da smo za Baju imali bar 10% oparili bi se.

Nadam se da ce Zuban prodat Vecu i Zeca za kolko toliko jer klub bez vlasnika da bi bio samoodrziv mora zivjeti oe transfeta i evrope. Iako i tad si knapiran i sastavljas krsj s krajem. To je cinjenica i ko god d aje u upravi nalazit ce se u problemu ako svake godine ne bude neke prodaje i izlaska u Evropu.
Otkud informacija od 30% ?
Ja sam tako cuo :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:16 am

MrRiccoli je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:38 am

Ma zbog kakvih prijetnji storme, zasto nisu prijavili prijetnje policiji, dužnost im je bila da se pojave pa kako god jer ne bi ih niko mogao sprijeciti da kazu sto imaju ili ako je već prijetnje ovo ono, onda bi nar nekako trebao licno misimovic da se oglasi po svemu i kaze sta ima ali konkretno ko sta kako to mu je obaveza prema svim navijačima
A ko kaze da nije prijavljeno?

U onom izvjestaju, na slikama pise da im se prijetilo, necemo valjda nazivati ljude lazovima. I da, opet su se trebali pojaviti, jako sam razocaran sto nisu. Zbog Kluba.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:18 am

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 3:02 am
I, konačno, slažem se da je ljestvica visoko podignuta. Osim u sportskom dijelu. Od ovih tražim da nastave s dobrim stvarima i unaprijede sportski segment. Na kraju krajeva, to su i najavili. Ali, evo da te pitam, zar nije pošteno da im se pruži prilika i da se podrže? Ako ne ispune očekivanja, brzo će se čuti "Uprava napolje", ja ću prvi to reći, ali ovo pljuvanje od prvog dana je gnusno. To nam ne treba.
Apsolutno se slazem! Ne treba zbog Zelje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:21 am

jel vama muka u stomaku? :(

Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
PODRŠKA!!!
 
Benjoza
Postovi: 139
Pridružen/a: uto jun 07, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:22 am

Došli divlji i otjerali pitome.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:24 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 6:34 am
Juce se pokazao kao pravi Željovac kad se nije udostojio pojaviti na skupštini.
Neka je otišao da se vise prestanemo dijeliti.
E jes vam dobro legla nova mantra: Misimović nas međusobno zavadio, srozao ugled kluba, posvađao nas sa svima, uvalio nas u minuse, nije se udostojio ni pojaviti na skupštini. Zvuči pravo prihvatljivo prosječnom uhu.
Ma rodila vas majka...
 
ublehas
Postovi: 1023
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:27 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:57 am
Eh sada ja malo da napišem neke stvari. Znam da ovi bivši i ovi sada čitaju ovaj forum pa ću postaviti nekoliko pitanja, pošto niko na skupštini nije postavio, a tiču se finansija. Neke stvari nisu mi jasne što se tiče Poreske uprave. Mi smo u Nadzornom odboru imali Marka Dmitrovića, osobu koja poznaje sve propise poreskog i finasijskog stanja u državi. Odjednom se javlja Poreska uprava koja je vršila inspekciju od 2015 godine i ustanovila dug po porezima i doprinosima sa kamatom od 2.240.000 KM.
NIKO NIJE PITAO NA OSNOVU ČEGA JE USTANOVLJAN OVAJ DUG, AKO SMO IMALI STRUČNJAKA KAO PREDSJEDNIKA NADZORNOG ODBORA???
Moje mišljenje je da je ovaj dug (Šiljak govori da su uredno izmirivani porezi i doprinosu po osnovu plata uredno do oktobra) nastao od raskida ugovra, gdje se igračima sa kojima su raskinuti ugovori plaćeno samo na ruke za raskid, a nisu plaćeni doprinosi i da je po osnovu tih raskida nastao ovaj dug od 2.240.000 KM. Nije obvračunata korist. Ako je ovo istina, onda nek Marko okači svoju diplomu o zid, a ja ću mu to reći na prvom seminaru koji Revicon bude odžavao.


Dalje, niko nije pitao šta znači ova garancija sportskom opremom od firme Sport vision od 160.000 KM. Šta mi tu garantujemo???
Generalni sponzor - kakav je ugovor sa Zirat bankom potpisan, koliko para se od njih dobija.Gredić je u svoje vrijme govorio da tada Željo neće nikome nosti reklamu na dresu za ispod 200.000 KM ili EUR (ne sječam se valute). Banka nam je dala revolving kredit od 140.000 KM, a 300.000 KM ide na naplatu kad AEK uplati drugi dio. Na ovih 300.000 idu kamate svakim danom kašnjenja, što znači da će ovja iznos biti veći kada bude došla druga rata. Niko o oveme nije pričao.

Dalje, Potraživanja imamo samo 823.000 KM potraživanja i 300.000 KM, ostaje 523.000 KM koje dolaze sada na račun. Kako ova naova uprava misli da namakne nova sredstva? Niko nije pitao???

Molio bih ove koji su bili u upravljačkim strukturama da napišu odgovore.
https://fkzeljeznicar.ba/konacan-status ... ine/34918/

Sve fino objašnjenjo oko duga. Ne bi bilo zgoreg prvo pročitati, pa onda pljuvati ljude. Marko pogotovo to nije zaslužio ;)
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:31 am

Kad procitam postove pojedinih, skontam da je Violina za vas veliki gospodin. On je manje pametan, da ne kazem glup, ali je za razliku od vas zauzeo svoj stav prvog dana i drzao ga se. Vi pojedini ste promjenili dresove vise puta. Smijeli ste se gudalu, a sad psujete mrtve svima jer se dovodi u vezu sa vama. Licemjeri koji ce opet nakon prvih losih rezultat psovati mrtve Amaru, tjerati njega i Selimovica, Dzindu i ostale.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:31 am

Samo Jako je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:21 am
jel vama muka u stomaku? :(

Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje kaže da su klubu blokirani računi ali da će iste uskoro odblokirati, račun je blokirao budući trener koji je doveo predsjednika u klub.
Novi predsjednik našeg Želje kaže da su klubu blokirani računi ali da će iste uskoro odblokirati, račun je blokirao budući trener koji je doveo predsjednika u klub.

Najtrofejniji trener i kamatar na skupstini ponavlja ko papagaj “za istomišljenike i neistomišljenike” a 3 puta odbio da preuzme sportski segment.

Najtrofejniji trener i kamatar priie par dana izjavi “imaću šta reći na skupštini”, nakon toga došao u roze džemperu s facom kao da je popio tablu apaurina i kaže “nisam očekivao da ću biti prozvan” a potom izjavi glupost stoljeća a to je da je izgradnja Grbavice sporedna stvar, jer je Željo “fudbol klab”, vodili ste ga kao fudbol klab, nogometni klub, fudbalski klub, club de futbol, fußballclub, pa nas udavise dugovi za narednih 10 godina, hvala na tome.

Hvala najtrofejnijem treneru i kamataru što nas pravi budalama, pa jel ovo sin od Ivice ?
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:32 am

CURVA je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:30 am
Samo Jako je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:21 am
jel vama muka u stomaku? :(

Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Sve u cilju da Zeljo opet bude najbolji pa da ta muka bude nasim dusmanima u stomaku
čudan put, možda i ne bude takav cilj :( nadam se da nisam u pravu
PODRŠKA!!!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:32 am

teatrale36 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:55 am
Jeste li pročitali za dugove sto nam Miske ostavi? I sto potroši unaprijed pare od transfera? Znaci u pravu je bio plava porodica, a ovdje je bila hajka na njega, sta ce sad reci ovi sto slijepo brane covjeka koji nas je dobro zavalio i izbacio iz utrke za titulu jos u novembru?
Bruka
Kada je Miske mogao vračati Amarove dugove, neka sada Amar vrača Misketove dugove. Ne vidim u čemu je problem. Zar je trebao ostaviti par miliona na računu,
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:33 am

cikazubo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:31 am
Samo Jako je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:21 am
jel vama muka u stomaku? :(

Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje slavi zajedno sa osobom koja je prije par dana, koliko se zna, neopravdnano blokirala račun Želje.
Novi predsjednik našeg Želje kaže da su klubu blokirani računi ali da će iste uskoro odblokirati, račun je blokirao budući trener koji je doveo predsjednika u klub.
Novi predsjednik našeg Želje kaže da su klubu blokirani računi ali da će iste uskoro odblokirati, račun je blokirao budući trener koji je doveo predsjednika u klub.

Najtrofejniji trener i kamatar na skupstini ponavlja ko papagaj “za istomišljenike i neistomišljenike” a 3 puta odbio da preuzme sportski segment.

Najtrofejniji trener i kamatar priie par dana izjavi “imaću šta reći na skupštini”, nakon toga došao u roze džemperu s facom kao da je popio tablu apaurina i kaže “nisam očekivao da ću biti prozvan” a potom izjavi glupost stoljeća a to je da je izgradnja Grbavice sporedna stvar, jer je Željo “fudbol klab”, vodili ste ga kao fudbol klab, nogometni klub, fudbalski klub, club de futbol, fußballclub, pa nas udavise dugovi za narednih 10 godina, hvala na tome.

Hvala najtrofejnijem treneru i kamataru što nas pravi budalama, pa jel ovo sin od Ivice ?
Nemoj tako, sad će ti pojedini ovdje tražiti dokaze....
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:40 am

Ja im halalim svaku marku navodnog duga jer su uspjeli nakon 20 godina napravito reprezentativam stadion, njihovi prethodnici su ostavili preko 5 miliona duga a nisi imao gdje pisati i radovali du se blagodeti.
Pametnom dosta idemo igrati fudbal sada, ostalo sve je SPOREDNO
Alea iacta est!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: !

pon dec 24, 2018 9:41 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 2:34 am

Kakvo relativiziranje, strasno...Nisu se pojavili zbog prijetnji, iako ne opravdavam. Administracija se sama povukla, nemoj da pises da ih je neko povukao molim te. Vidjecemo je li u 5 deka, ljestvica je jako visoko postavljena, trebace vremena ovima da se dokazu i fer im je dati to vrijeme. Sretno im!

Za Jugom ljudi placu sa razlogom, vidjecemo je li tako i ovdje. Sta cemo imati, niko ne zna i dubiozno je govoriti i da cemo imati vrhunske ljude i da necemo. NE ZNAMO. Kao sto molim cijeli dan da se ljudima da prilika, tako molim da se oni prije ne pljuju. Novi ljudi, novi uspjesi - nadam se!
Sve su do sad mogli izdurati ali Amarove prijetnje ni pod razno. Kao da je Don Vito Corleone.
Sta su se prepali da ce ih oteti u Bristolu?

Bacili kost i ko pi.cke se povukli.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:44 am

Krenulo nas je.
To da zatvorimo hermeticki vrata ljudima koji su otisli.
I ove da izbodemo par puta i ibretimo im se sto ne mogu disati (ako me razumijete).

Ne valja to.
Da ce ovi ljudi otici, do toga je moralo doci.
Na koji nacin, bilo je samo pitanje.

Otici ce i ovi ljudi.
Na koji nacin, kada, ne znam reci.

I ko ce onda doci?
Privatni vlasnik vjerovatno.

Sve drugo je... Biti u Zelji ti je privilegija udarnika.

Imam uzasnu zelju prestati pisati. Hocu da vise uzivam u osmijehu kcerke i njenim godinama. Hocu da vise zivim bez Zelje. Ne ide me...

Hvala momcima koji odrzavaju ovaj forum. Nije tacno da je ovo mjesto izlozeno ovim ili onim uticajima. Sumnjam da postoji poneki pitar, ali na ORGu su se desili mnogo perfidniji slucajevi od pitarske inkriminacije. Nastavite u narednom periodu s akcijama i sirenjem clanova foruma. Clanova plave armije...
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:49 am

ublehas je napisao/la:
pon dec 24, 2018 9:27 am
Analitičar1921 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 8:57 am
Eh sada ja malo da napišem neke stvari. Znam da ovi bivši i ovi sada čitaju ovaj forum pa ću postaviti nekoliko pitanja, pošto niko na skupštini nije postavio, a tiču se finansija. Neke stvari nisu mi jasne što se tiče Poreske uprave. Mi smo u Nadzornom odboru imali Marka Dmitrovića, osobu koja poznaje sve propise poreskog i finasijskog stanja u državi. Odjednom se javlja Poreska uprava koja je vršila inspekciju od 2015 godine i ustanovila dug po porezima i doprinosima sa kamatom od 2.240.000 KM.
NIKO NIJE PITAO NA OSNOVU ČEGA JE USTANOVLJAN OVAJ DUG, AKO SMO IMALI STRUČNJAKA KAO PREDSJEDNIKA NADZORNOG ODBORA???
Moje mišljenje je da je ovaj dug (Šiljak govori da su uredno izmirivani porezi i doprinosu po osnovu plata uredno do oktobra) nastao od raskida ugovra, gdje se igračima sa kojima su raskinuti ugovori plaćeno samo na ruke za raskid, a nisu plaćeni doprinosi i da je po osnovu tih raskida nastao ovaj dug od 2.240.000 KM. Nije obvračunata korist. Ako je ovo istina, onda nek Marko okači svoju diplomu o zid, a ja ću mu to reći na prvom seminaru koji Revicon bude odžavao.


Dalje, niko nije pitao šta znači ova garancija sportskom opremom od firme Sport vision od 160.000 KM. Šta mi tu garantujemo???
Generalni sponzor - kakav je ugovor sa Zirat bankom potpisan, koliko para se od njih dobija.Gredić je u svoje vrijme govorio da tada Željo neće nikome nosti reklamu na dresu za ispod 200.000 KM ili EUR (ne sječam se valute). Banka nam je dala revolving kredit od 140.000 KM, a 300.000 KM ide na naplatu kad AEK uplati drugi dio. Na ovih 300.000 idu kamate svakim danom kašnjenja, što znači da će ovja iznos biti veći kada bude došla druga rata. Niko o oveme nije pričao.

Dalje, Potraživanja imamo samo 823.000 KM potraživanja i 300.000 KM, ostaje 523.000 KM koje dolaze sada na račun. Kako ova naova uprava misli da namakne nova sredstva? Niko nije pitao???

Molio bih ove koji su bili u upravljačkim strukturama da napišu odgovore.
https://fkzeljeznicar.ba/konacan-status ... ine/34918/

Sve fino objašnjenjo oko duga. Ne bi bilo zgoreg prvo pročitati, pa onda pljuvati ljude. Marko pogotovo to nije zaslužio ;)
Ovo ja nisam imao priliku pročitati, jer je juče Šiljak govorio o poreznom dugu 2015 pa nadalje i na koju će ulagati žalbu. Iz tog razloa sam odmah pomislio na Marka koji je jak u ovoj oblasti i pomislio kako se ovo moglo dozvoliti. Moja greška, nisam imao priliku pričitati ovo za poreznu upravu i izvinjavam se prije svega Marku jer sam ga prozvao.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 9:50 am

Mene i dalje interesuje očitanje uprave povodom Amarovih kamata, dokazi da je dug dva puta isplaćen, i da sada hoće i kamatu.
Prozvaste, ispljuvaste, hinjski kao i do sad.
U kakvom ste stanju klub ostavili?
Zašto nisu isplaćeni doprinosi za oktobar i plate i doprinosi za novembar?
Kako mislite da ovaj upravni odbor prve dvije stavke u vidu plata i doprinosa, te 300 000 KM plati ziraat banci od druge rate transfera Šabana koja ni sama ne može pokriti samo te dvije stavke?
A da ne govorimo o redovnim isplaćivanjima reprograma i ostalih stvari.
Od čega plaćati nove igrače, a trebaju nam "kapitalci" da ove godine ne bi ostali bez Europe što bi tek šamarčina bila za poslovanje FKŽ?
Od čega plaćati trenera, a svi ćemo se složiti da nam sada treba jako trenersko ime, neovisno da li je to Osim?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija