Moderator/ica: storm_raider

 
fkztsnj
Postovi: 53
Pridružen/a: uto mar 07, 2017 1:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:30 am

Jao siljka, priča nesto za prošlu upravu i administraciju, a sta radi nekoliko sati nakon skupštine?! Klasični političar, samo na svoju guzicu misli... A za ovo Amarovo da se ne brinemo sta ce biti kad se vrati u klub, nismo se ni prije brinuli pa šta bi kad tom čovjeku dokurci i ode na godišnji? Brinut ćemo se mi jos vise sad Amare da ne bude opet hvatanja za glavu kad taj čovjek ode ;) Jedino oko čega se nećemo morati brinuti nadam se, jesu titule, jer ako se nekad nismo brinuli to je kad je Amar bio tu, pa nadam se da nećemo ni sad. Uglavnom sretno novoj upravi, samo da im ne bude ona kako sijes tako ćeš i poznjet..
Željezničar über alles!
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:31 am

Zeljo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:54 pm
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:43 pm
Dobre namjere prošle strukture? Nisu sve bile dobre, očito. Pogotovo ovo da se šu.p.ački zovu ljudi iz administracije da pređu u privatne firme kako bi se desio administrativni krah. Fuj. Toliko o tome da je Željezničar iznad svega.
A znas li je li istina da je Dobraca otisao raditi u Megamix?
I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:32 am

Je l' moguće da je ustvari glavni cappo iza svega Šiljak ?
Da bi nova uprava počela uzrokovati kod većine navijača osjećaj tolerancije prema istoj ( jer za povjerenje treba dooobro da se oznoji i namuči) za početak bi trebala ne dozovoliti da AO dobije bilo kakvu funkciju u klubu , da se u klub ne vrate ovi što sa AO slave po bircuzima , a onda ... da do kraja 2019. podignu krov na Istoku , oforme kamp i izgrade većinu Juga ...
Samo će na taj način pokazati da k'o imaju nekakve poštene namjere .
Sve ostalo bi bila šuplja .
Zadnja izmjena: staaarinavijac, dana/u pon dec 24, 2018 12:33 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:32 am

neroazzuro je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:28 am
Nikako ja ne mogu da shvatim jednu stvar: ŠTA ONI SLAVE, ČEMU SE RADUJU???
Za Amara ne znam, za ostale je jasno, vracaju se na stari bankomat.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:32 am

bojamora je napisao/la:
ned dec 23, 2018 9:16 pm
Sad kad sam vidio ovaj video sa skupštine drago mi je što sam se oprijedlio za pravo stranu kad su se več morale birati strane. Novi predsjednik je odlično govorio i ne znam šta kome smeta. Šta kome smeta i što se otvara šampanjac uz našu himnu Grbavicu. Šta kome smeta što nam se vrača najtroferniji trener. Kao što vidim večina članova koji nisu tu tek tako je podržala novu upravu. A vi pljuvači koji ste opčinjeni Misimovičem ohanite malo sa pljuvanjem a i moderacija foruma ne bi trebala pustiti da se svašta piše jer zbog takvih stvari smo i otišli sa onog. Za mene je ovo pobjeda ljudi koji vole Želju.
Mali podsjetnik šta su nam obećavali i ''jači'' privrednici, kojima nije bilo teško izdvojiti par miliona iz svoga džepa. Sjeti se šta je ostalo poslije njihove vladavine u financijskom dijelu.

slikaimage uploading sites
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:34 am

kvalitet je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:25 am
phpBB [video]
KRAJ PRIČE
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:35 am

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:31 am
Zeljo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:54 pm
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:43 pm
Dobre namjere prošle strukture? Nisu sve bile dobre, očito. Pogotovo ovo da se šu.p.ački zovu ljudi iz administracije da pređu u privatne firme kako bi se desio administrativni krah. Fuj. Toliko o tome da je Željezničar iznad svega.
A znas li je li istina da je Dobraca otisao raditi u Megamix?
I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
Nista ja protiv Dobrace nisam napisao, samo me interesovalo je li istina posto se spominje da je otisao raditi u Megamix i naravno da mi je supacki, ako je istina da su u ovome trenutku zvali clanove administracije u svoje privatne firme.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:38 am

Te sponzori te poslovni te ovo te ono. Nama je ovako predoceno i ovako je zvanicno. Ko je kriv onima sto nisu skupili muda da dodju pa da se sve razjasni. Sami su krivi.
 
sidro
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 08, 2018 8:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:38 am

Najveci kamatar Amar Osim ce da od legende jako brzo postane grobar kluba !!!

Plus je onog mucavca iz Bugojna Beganovica sa ss.ba koji je kampanju za njega radio svo vrijeme posadio pored sebe
AMAR OSIM NAPOLJE!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:39 am

I mi cemo se praviti glupima i bivse prozivati a ovi kao spasioci.
Da li je Selimovic pitarski ker?
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:39 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:24 am
Brkoo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:20 am
Ja ne mogu da vjerujem da direktor kluba izadje za govornicu i ovako izlozi finansijski izvjestaj. Ljudi koji se ne razumiju u ovo pomislili bi da se raspadamo, al bukvalno. Bas neprofesionalno..

Covjek zaboravi reci da savez placa hibrid, da nam kanton pliva 150 hiljada KM, da se led reklame bukvalno same otplacuju kroz sponzorstva i iznajmljivanje itd. I najvaznije sve to se normalno vraca kroz mjesecne rate zato sto potrazivanja kluba nisu samo transferi igraca, klub ima potrazivanja i od svojih sponzora, generalnog sponzora, fan shopa, kirije od poslovnih prostora, ulaznica itd.
Gledam i ne mogu da vjerujem.
ja ne mogu da vjerujem kad neko kaže da led reklame same sebe otplaćuju
ko što istok sam sebe otplaćuje, po milja ljudi to je 10 milja KM...još da to nisu ljudi koji su samo tribinu zamjenili
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:40 am

Zeljo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:35 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:31 am
Zeljo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 10:54 pm


A znas li je li istina da je Dobraca otisao raditi u Megamix?
I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
Nista ja protiv Dobrace nisam napisao, samo me interesovalo je li istina posto se spominje da je otisao raditi u Megamix i naravno da mi je supacki, ako je istina da su u ovome trenutku zvali clanove administracije u svoje privatne firme.
Dobrača nije otisao ni u megamix, niti bilo gdje drugo, da je Dobrača dao otkaz, zbog svojih ličnih stavova, da nije dio sistema, partija, strana, nego samo Željovac cijeli život.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:40 am

Ajzea je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:38 am
Te sponzori te poslovni te ovo te ono. Nama je ovako predoceno i ovako je zvanicno. Ko je kriv onima sto nisu skupili muda da dodju pa da se sve razjasni. Sami su krivi.
Kakvi god da se podaci i argumenti iznesu, neki će pronaći način da opravdaju. Džaba trud.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:42 am

bogi je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:40 am
Zeljo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:35 am
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:31 am


I pored svega što se dešavalo tebi je šu.p.ački što su"zlatne koke" administracije otišle. Dobrača i tim navukli 1 milion sponzorstva a garancija je bila transparentnost Uprave i sad bi kao trebalo da taj tim radi i za SPECIAL ONE.
Boem kuka i plače za administratorima. Što ? Pa zato što je nepismeni nesposoban da on to uradi. Vrijeđanje ! Ne. Da je sposoban otišao bi i on.Ostao da uzme svojih 30 zlatnika.
JUDA
Nista ja protiv Dobrace nisam napisao, samo me interesovalo je li istina posto se spominje da je otisao raditi u Megamix i naravno da mi je supacki, ako je istina da su u ovome trenutku zvali clanove administracije u svoje privatne firme.
Dobrača nije otisao ni u megamix, niti bilo gdje drugo, da je Dobrača dao otkaz, zbog svojih ličnih stavova, da nije dio sistema, partija, strana, nego samo Željovac cijeli život.
Procitao sam tvoj post ranije. Nemam nista protiv momka, samo sam pitao u tom trenutku jer sam vidio da se to napisalo na drugom forumu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:42 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:18 am
storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:50 pm
bianco blu je napisao/la:
ned dec 23, 2018 11:47 pm
Jadni su navijači Željezničara koji su jedva čekali kiks predhodne uprave.
Jadni su navijači Željezničara koji jedva čekaju kiks nove uprave.


FUJ! GADITE MI SE!
Podebljano i nakon ovoga ne treba nista vise napisati!!!
Bravo!
!!!!!!!!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:43 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:24 am
Brkoo je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:20 am
Ja ne mogu da vjerujem da direktor kluba izadje za govornicu i ovako izlozi finansijski izvjestaj. Ljudi koji se ne razumiju u ovo pomislili bi da se raspadamo, al bukvalno. Bas neprofesionalno..

Covjek zaboravi reci da savez placa hibrid, da nam kanton pliva 150 hiljada KM, da se led reklame bukvalno same otplacuju kroz sponzorstva i iznajmljivanje itd. I najvaznije sve to se normalno vraca kroz mjesecne rate zato sto potrazivanja kluba nisu samo transferi igraca, klub ima potrazivanja i od svojih sponzora, generalnog sponzora, fan shopa, kirije od poslovnih prostora, ulaznica itd.
Gledam i ne mogu da vjerujem.
Ma i sam način prezentacije bože sačuvaj, kao da ga je neko bičem tjerao da to radi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:46 am

Omar500 je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:26 am
@Leon , ispuhat ce kad krenu dobri rezultati kao sto to i uvijek bude. Sjetimo se kad je tek Oda dosao, poslije tekme dvije stranice postova, sve divno i krasno. I odjednom kataklizma.
Sad da li ce to biti na duze staze dovoljno, to je i do novih ljudi koji su dosli u klub, na njima je da se dokazu, jer mnogi navijaci su sumnjicavi. Opet kazem, za ovu polusezonu ne ocekujem mnogo, treba biti realan i pri zemlji. Zeljo ce kao i uvijek do sada imati moju podrsku.
Ma ja ocekujem odmah na polusezoni bolje rezultate, pozitivni sok i sigurnu evropu. Titula je nemoguca.zbog razlike.

Amara kao sportkog radnika.cijenim i kazem da je najbolji sto je imala premier liga.
Zbog njegovog "a vratit ce se" mi je drago. Iznimno drago. Protivnicima se vec gace tresu.

Medjutim, kao covjek mi je pao u ocima mnogo. Te zbog kamate ( sto mi je dno dna ) sto zbog svega ovoga sto se desavalo zadnje vrijeme. Isto kao sto mogu reci da je najbolji trener mogu reci da je nula kao covjek.
Ali ni to mi nije problem jer ako nesto osvoji Zeljo ce imat tu titulu. A i dosta losih ljudi je proslo kroz klub.

Mene je strah lopovluka i zato sam vise bio za bivsu upravu jer sam siguran bio da nece uvaliti klub u dugove i da ce raditi na vracanju istih. Nas bi jos jedan dug pokopao, iovako imamo taj od 2+ koji jos nije dosao na naplatu, novi nam ne treba. Samo bi nas ubio.
E to me strah, i nadam se da ce biti nadgledanje i stalno informisanje da ne.dodje do toga. Jednostavno moramo reagovati na to, ne smije nam se desiti novi dug.

Ovim postom sam isto zelio da pokazem sta mislim o Amaru, o Misketu i da pokazem na cijoj sam strani tj. Da nisam ninacijoj, da jednog cijenim zbog neceg, drugog zbog neceg i da mi je najbitniji Zeljo, da Zelju dugovi ne uguse. Jer **** ti titulu ako nas sutra ne bude i sta cemo onda. Sta bez tekmi, bez tog druzenja a vecina nas ide zbog Zelje bez obzira jesmo li 1. Ili 5.

Jos jednom. Sretno novim i nemojte usrat. A ti Amare uzmi ekipu i povedi nas do titule. Usput vrati kamatu jebla.te kamata.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:49 am

Siljak fuj,
Beganovic fuj,fuj,
Stana sa kezom fuj,fuj,fuj,
Violina fuj,fuj,fuj,fuj.
I hoce li iko ovu glupa anketu vise ukinutu, ebo ga pripreme i planina.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:50 am

Anketa ukinuta, Vase Visocanstvo. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 24, 2018 12:52 am

storm_raider je napisao/la:
pon dec 24, 2018 12:50 am
Anketa ukinuta Vase Visocanstvo. :D
Hvala lijepa :D
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija