Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:53 pm

Norsborg je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:45 pm
Tuge ljudi moji.Upravo dobio pravu info.Upravi se prijetilo pa ih i razumijem.
Selimovic nije znao ni Travnik voditi i sada nam njega namjeste grobari našeg ŽeljeTurska banka htjela pokriti istok,krov se trebao poceti praviti u Turskoj(neko je
o tome vec pisao.)Kamp se trebao poceti graditi u Nedzaricima i sada od toga nema nista.
Amar kamatar i opozicija stimali sudije protiv Zelje,nagovorili Blagojevica da digne pobunu.
Jos i Siljak ispade smrad,znaci i on je igrao u njihovom kolu.A davno mi jedan veliki navijac rece da je najlosiji covjek u klubu Siljak.jos mi je tvrdio da je on
pitar,da je s Vratnika.U to vrijeme smo bili u plusu 4-5 bodova i nije bila jos pocela hajka,pobune i stele da izgubimo.
TUGA
Prijatelju, sve je to mogao Senad reci na skupstini da je dosao, ali nije. Uz duzno postovanje tebi, vecina od stvari sto si rekao nije potkrijepljeno cinjenicama.
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u ned dec 23, 2018 3:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:53 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:27 pm
Plava Porodica je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:23 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:19 pm
Majke mi bavite se glupostima. Nemam nista protiv nikoga ali Amar je bio i ostao legenda kluba! Sad nam je najbitnije dovesti pojačanja da spasimo sezonu. Živio nam Osim dragi gospodaru familije!
Ma pusti ih živ bio.
Evo ja ništa protiv nemam da upravni odbor ima 20℅ procenta od svakog uspjeha, transfera igrača i slično. Pa nek to nazivaju kamatom ili kako god.
Nama ne trebaju volonteri, nama trebaju radnici i biznismeni koji ganjaju i svoju korist, a da bi došli do svoje, prvo mora Željo imati koristi.
E ko tako razmišlja bujrum.
Ufatili se kamate a sve zaboravili sta je čovjek sve za Zelju napravio i koliko nam je radosti donio.
Jarane da izvineš, nismo se mi ufatili kamate nego taj što ga opravdavaš.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:55 pm

Prvi njihov korak ce biti kako zasutaviti procese u poreznoj upravi i na sudu !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:56 pm

zuka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:28 pm
Boli nas k. za govnare koji tamo pisu
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:56 pm

Kao prvo mi navijači treba da shvatimo da mi nismo finansijski jaki da vodimo borbu na dva fronta a tu mislim borbu na sportskom planu (osvajanje titule i osvajanje kupa i dobar plasman u evropskim takmičenjima) te borbu u infrastrukturnom planu (izgradnja Juga,osposobljavanje poslovnih prostora na istoku,uređenje vanjskog izgleda na sjevernoj tribini)..Na ovom infrastrukturnom svi znamo koliko je stvari dosad urađeno i koliko je bilo planirano da se uradi..Svi znamo koliko je opstrukcija bilo na infrastrukturnom planu proteklih godina a tek koliko na sportskom planu od raznoraznih portala,saveza,sudija,političkih subjekata,igrača itd..Na infrastrukturnom planu u konačnici to se nije odrazilo jer se uspjela izgraditi istočna,tribina,novi teren je postavljen,najbolji u regionu,stadion uređen,vraćene evropske utakmice na Grbavici,vraćena reprezentacija na Grbavicu ali opet ne mogu da se otmem dojmu da uprkos ograničenim finansijama i borbi na dva fronta i taj "loši sportski segment" koji je centar svih ovih turbulencija nije bio toliko loš jer ipak treba imati na umu kako su nam ukradene zadnje dvije titule,to se ne smije gurnuti pod tepih ljudi moji,mi smo najmanje jednu titulu trebali imati na svom kontu zadnje dvije sezone ali nismo jer su upravo ovi gore navedeni opstruirajući faktori u tom sportskom dijelu bili najjači i uspjeli su u tome..


Neću sad da ovo ispadne kao da branim prethodnu upravu jer su i sami krivi za ovo što se desilo jer su obećavali puno toga što s obzirom na finansijsku situaciju,brojne opstruirajuće faktore nisu imali šanse da ispune..Dakle mmi navijači treba da smanjimo očekivanja,nova uprava treba da odredi prioritete, da li je to infrastrukuturni napredak ili vraćanje sportskog segmenta na bolje stanje,da ne obećavaju i jedno i drugo već da rade postepeno ka napredku kluba na oba fronta jer finansije ne dozvoljavaju bahaćenje..

Moramo se okrenuti Željezničaru a ne Amaru ili Senadu ili prošloj ili novoj upravi..Moramo podržati klub i u većem broju dolaziti na utakmice..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:57 pm

Ako je klub pokretač a jest onda samo povuku tužbu u ime kluba i gotovo hoda ništa nije bilo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:59 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 3:51 pm
Ja bih i tebe avlami zamolio da ljudima damo sansu. Nisu ni sjeli kako treba.

Bice prilike da vidimo sta su uradili i mogu li ista uraditi. Sretno im!

Valjda je skupstina do sada zavrsena...
Pa sreću sam im poželio prije dva sta i čestitao.

"2 hours ago
Sretno svima, a posebno Nihadu Selimoviću, novom predsjedniku Kluba.

Važno je naglasiti da je Univerzitet u Travniku dobio prestižno priznanje i Plaketu za najbolji univerzitet u Bosni i Hercegovini.

Priznanje je primio predsjednik Upravnog odbora Univerziteta u Travniku, Mr. sci. Dr. Nihad Selimović, koji se u ime Univerziteta u Travniku zahvalio organizatorima na ovom velikom priznanju i istakao njegovu posebnu važnost za univerzitet"
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:00 pm

Mislim da bi diplomatski bilo dati im rok do Avgusta slijedeće godine. Do tada imaju šansu napraviti krov na istoku a rezultatski doći do play offa lige evrope. Ako to do tada ne urade opletite. Do tada ih pustimo da pokušaju da nešto da urade. Nisam optimista ali eto.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:00 pm

Ako su istinite informacije o prijatnjama evo da par vas pitam da li bi vi došli i iznijeli sve na sto? Znate li uopste kako je kad ti npr. neko prijeti porodici. Naravno, ne kažem da jesu prijetili.
Ovo bi sve čak i izgledalo dobro da je urađeno normalnom procedurom. Ovako nam ostaje samo da čekamo i gledamo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:01 pm

Budi Željo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:02 pm
Joj majko draga sta vam je. Evo nema ni Kasima nema ni Mustafe. Ima dosta sposobnih ljudi u upravi i finansijski stabilnih, a Boga mi i Zeljovaca i to bolesnih ko i mi svi. Prva im je stvar da Amara natjeraju na klupu a ne da postavlja Memice i Muse i idemo dalje.
Volim te Zeljo!
Meni je ovaj upravni odbor dosta jaci od prethodnog, kako ce raditi vidjet cemo. Prioritet im treba biti kao sto kazes dovodjenje Amara Osima. Ako se i Miodrag aktivno ukljuci Zeljo bi mogao naredne sezone napasti i grupnu fazu lige sampiona. To bi vjerovatno bio i cilj Amara( da se nesto ozbiljno u evropi napravi)jer je vec prekucavao ligu i ne bi se zadovoljio samo osvajanjem lige..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:02 pm

Budi ozbiljan
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:04 pm

:placeodsmijeha:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:06 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:00 pm
Mislim da bi diplomatski bilo dati im rok do Avgusta slijedeće godine. Do tada imaju šansu napraviti krov na istoku a rezultatski doći do play offa lige evrope. Ako to do tada ne urade opletite. Do tada ih pustimo da pokušaju da nešto da urade. Nisam optimista ali eto.
Nemoj pretjerivati, u narednih nekoliko godina ovo nećemo postići.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:08 pm

Zašto mu je sve ovo trebalo?
Kako god da okrenemo Amar se našao u centru cijele priče.
Ogromnu je odgovornost sebi donio.
I da ga strefi moždani, srčani (pu, pu, pu...) on će morati ostati na klupi.
Šta ako se desi da ode a ostavi ovu garnituru koju je "doveo"?
Šta bi tek oni imali za reći?
Svi koji su došli su vjerovatno vođeni činjenicom da je jedino SPECIAL ONE sposoban da izvede Žlju (tim) iz krize.
Ode li on ode i ova garnitura.
Jadni mi
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:16 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:01 pm
Budi Željo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:02 pm
Joj majko draga sta vam je. Evo nema ni Kasima nema ni Mustafe. Ima dosta sposobnih ljudi u upravi i finansijski stabilnih, a Boga mi i Zeljovaca i to bolesnih ko i mi svi. Prva im je stvar da Amara natjeraju na klupu a ne da postavlja Memice i Muse i idemo dalje.
Volim te Zeljo!
Meni je ovaj upravni odbor dosta jaci od prethodnog, kako ce raditi vidjet cemo. Prioritet im treba biti kao sto kazes dovodjenje Amara Osima. Ako se i Miodrag aktivno ukljuci Zeljo bi mogao naredne sezone napasti i grupnu fazu lige sampiona. To bi vjerovatno bio i cilj Amara( da se nesto ozbiljno u evropi napravi)jer je vec prekucavao ligu i ne bi se zadovoljio samo osvajanjem lige..
Polako Brko kralju.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:20 pm

Gledaj violini slike na fb. Djeca nam se smiju reufeeee


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1313
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:24 pm

Brkoo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:01 pm
Budi Željo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:02 pm
Joj majko draga sta vam je. Evo nema ni Kasima nema ni Mustafe. Ima dosta sposobnih ljudi u upravi i finansijski stabilnih, a Boga mi i Zeljovaca i to bolesnih ko i mi svi. Prva im je stvar da Amara natjeraju na klupu a ne da postavlja Memice i Muse i idemo dalje.
Volim te Zeljo!
Meni je ovaj upravni odbor dosta jaci od prethodnog, kako ce raditi vidjet cemo. Prioritet im treba biti kao sto kazes dovodjenje Amara Osima. Ako se i Miodrag aktivno ukljuci Zeljo bi mogao naredne sezone napasti i grupnu fazu lige sampiona. To bi vjerovatno bio i cilj Amara( da se nesto ozbiljno u evropi napravi)jer je vec prekucavao ligu i ne bi se zadovoljio samo osvajanjem lige..
Znači aBd na 100. godišnjicu kluba realne šanse su finale lige šampiona.
Mašalah
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
workingclass
Postovi: 14
Pridružen/a: čet dec 06, 2018 10:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:28 pm

Zvaka72 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:00 pm
Mislim da bi diplomatski bilo dati im rok do Avgusta slijedeće godine. Do tada imaju šansu napraviti krov na istoku a rezultatski doći do play offa lige evrope. Ako to do tada ne urade opletite. Do tada ih pustimo da pokušaju da nešto da urade. Nisam optimista ali eto.
Zasto play off?
previše svoj, a premalo državni ili partijski.
 
Avatar
Qwerty_1987
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jun 21, 2016 3:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:30 pm

Prijatno i doviđenja ...slika

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 4:34 pm

Tryg je napisao/la:
ned dec 23, 2018 4:20 pm
Gledaj violini slike na fb. Djeca nam se smiju reufeeee


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pobjednicka POSLJE skupstine :placeodsmijeha: :zid:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, cvrle_jedanesterac i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija