Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:30 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:27 pm
CURVA je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:25 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:13 pm
@Curva, je li ovaj Misirača taj čovjek što je bio u Češkoj?
Jeste braca evo sav sam se najezio od srece sto je usao u klub vjerujte mi ovi ljudi ako udju u klub mi smo na opasnim nogama prijje deset dana sam vam napisao ko ulazi vjeruj te mi svi ovi sto su usli su pravo dobri i jaki ljudi dobili smo extra upravu ovaj misiraca je od miodraga covjek koji je pa milijarder postavio ga je jedno vrijeme ako sve bude transpatentno on ce uci u klub i napokon cemo docekati ono sto smo sanjali VOLIM TE ZELJO
Hvala ti brate! Dan si mi popravio.
Čitao sam da je Misirača radio za tog Škrbića, ima ovamo neku političku priču u vezi Radončića, ali nadam se da ulazi čistog obraza.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:31 pm

Abdurahmana Drkića lično poznajem, pravi je Željovac, dolazi iz porodice u kojoj su svi hafizi osim njega ☺️, eh sad da li je kapacitet za UO nisam siguran. O Jasminu Badžaku sam pisao jučer, od njega ćemo imati koristi, o Ustamujiću znam samo iz medija, a o ostalima ne znam ništa.

I još nešto, Selimovića je sa Amarom prije 20-ak dana povezao jedan Amarov stalni saradnik koji bi i sad trebao biti tu sa Amarom, a koji je u prošlosti sarađivao i sa Selimovićem.

Kako sam već pisao prije dan-dva očekivao sam odmah priču o lošoj finansijskoj situaciji u klubu, ali malo je ružno reći da nam je blokiran račun, a blokirao ga onaj koji ulazi u klub.

Sretno nam svima.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:31 pm

CURVA je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:25 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:13 pm
@Curva, je li ovaj Misirača taj čovjek što je bio u Češkoj?
Jeste braca evo sav sam se najezio od srece sto je usao u klub vjerujte mi ovi ljudi ako udju u klub mi smo na opasnim nogama prijje deset dana sam vam napisao ko ulazi vjeruj te mi svi ovi sto su usli su pravo dobri i jaki ljudi dobili smo extra upravu ovaj misiraca je od miodraga covjek koji je pa milijarder postavio ga je jedno vrijeme ako sve bude transpatentno on ce uci u klub i napokon cemo docekati ono sto smo sanjali VOLIM TE ZELJO
E svaka tebi cast, najveci si pozitivac na forumu. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:32 pm

AsharaK je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:24 pm
Ja kao moderator ne smijem napisati sto sam cuo i sazno? Svakako novim ljudima podrska i sretno, infrastruktura na prvom mjestu, halalio bih i njima hehe neuspjehe zarad gradnje stadiona. Ali o 20% ne smije biti ni govora.
Može 20%, ako budemo imali viška para kao Bayern. A, znamo da se to neće desiti, tako da ne dolazi u obzir. Volio bih da dobijemo i KK i RK i ŽFK, te da FK pomogne njihov rad. Ali taj procenat je ogroman, fakat.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:33 pm

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:32 pm
AsharaK je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:24 pm
Ja kao moderator ne smijem napisati sto sam cuo i sazno? Svakako novim ljudima podrska i sretno, infrastruktura na prvom mjestu, halalio bih i njima hehe neuspjehe zarad gradnje stadiona. Ali o 20% ne smije biti ni govora.
Može 20%, ako budemo imali viška para kao Bayern. A, znamo da se to neće desiti, tako da ne dolazi u obzir. Volio bih da dobijemo i KK i RK i ŽFK, te da FK pomogne njihov rad. Ali taj procenat je ogroman, fakat.
Ja bih radije ŽOK :karanje:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:34 pm

starigrad je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:32 pm
AsharaK je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:24 pm
Ja kao moderator ne smijem napisati sto sam cuo i sazno? Svakako novim ljudima podrska i sretno, infrastruktura na prvom mjestu, halalio bih i njima hehe neuspjehe zarad gradnje stadiona. Ali o 20% ne smije biti ni govora.
ako se ne varam, @nea je 2016. popio ban, jer mu je neko sa skupstine javio da miske odstupa i on to ovdje napisao. cak sam i ja bio zagovornik da dobije ban i to @stormu pisao u pp, jer je ispostavilo da je bez veze, na osnovu mahalskih prica, unosio nemir i tenzije na forumu.

ne bih dalje. pisi sta hoces i sto ti mislis da treba. samo, nemojte ni druge banovati kad nesto napisu, pa se pokaze kao netacno. drzite se transparentnosti i istih arsina za sve.

a, sad, ako sam za ban, bujrum. nista protiv.
Ova prica ce stati ovdje i sada. Mahalske price ostavite za kafu, barem smo u tome najbolji.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:34 pm

Sretno svima, a posebno Nihadu Selimoviću, novom predsjedniku Kluba.

Važno je naglasiti da je Univerzitet u Travniku dobio prestižno priznanje i Plaketu za najbolji univerzitet u Bosni i Hercegovini.

Priznanje je primio predsjednik Upravnog odbora Univerziteta u Travniku, Mr. sci. Dr. Nihad Selimović, koji se u ime Univerziteta u Travniku zahvalio organizatorima na ovom velikom priznanju i istakao njegovu posebnu važnost za univerzitet
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:35 pm

Sretno da eto sada vi nama svima pokazete da moze i bolje
Samo mi se ne svida ovo oko racuna sto se pravi lud pa haver ti ga je blokirao naplatom kamate
Samo Željo!!!
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:36 pm

Zeljo, sretno!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:37 pm

Da ne budem pogrešno shvaćen. Ne vodi me Gradnja Stadiona već išćekivanje do naredne Skupštine u Decembru 2019. i finansijski Izvještaj.
Mart 2019. i ta najava pregleda stanja ili šta već kao i špekulacije povlačenja tužbe od strane nove Uprave (može li to ona zakonski ?).
Već dokazano da promjenom trtenera odigramo par kola dobro i onda tać.
Amar je virtuoz. Napravi nešto od ove garniture igrača. Uprava će se morati isprsiti za novac. Ili da Amar odustane od prinudne naplate.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:37 pm

Pod kakvom ce lupom biti, ne budite smijesni. Nit ce kome polagati racune nit ce se pravdati. Koliko se mi navijaci pitamo i koliko imamo uticaja smo pokazali, saka imbecila ce otjerati boga oca za 50KM a mi mozemo gledati sa strane i cuditi se kakvo smo drustvo postali. Zbog nacina na koji su dosli nema podrske s moje strane. Ova petljancija Selimovića i Osima je bas smijesna i uvreda za inteligenciju, al jeb ga dok je ovaca bit ce i vune...

Sent from my MI 6X using Tapatalk

 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:38 pm

Upravi zelim sve najgore zbog nacina kako su usli u klub, Amar mi je bio ikona Zelje poslije oca mu, a sad mi je zgadio sve u i oko zelje.

Ja vise na utakmice ne idem, ne zelim da finansijski podrzavam ovu novu garnituru koja ce isisavati sve sto valja iz kluba.

Molim moderatora da me perm bana odavde da se vise ne mogu vracati.

Sta nam uradise od kluba :(
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:42 pm

CURVA je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:25 pm
Zaka je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:13 pm
@Curva, je li ovaj Misirača taj čovjek što je bio u Češkoj?
Jeste braca evo sav sam se najezio od srece sto je usao u klub vjerujte mi ovi ljudi ako udju u klub mi smo na opasnim nogama prijje deset dana sam vam napisao ko ulazi vjeruj te mi svi ovi sto su usli su pravo dobri i jaki ljudi dobili smo extra upravu ovaj misiraca je od miodraga covjek koji je pa milijarder postavio ga je jedno vrijeme ako sve bude transpatentno on ce uci u klub i napokon cemo docekati ono sto smo sanjali VOLIM TE ZELJO
To majstore. Samo tebe čitam ovdje. :D Uljepša mi dan. :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:42 pm

Ali ovo "Osim prvi na listi želja". :rofl:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:42 pm

Ma ljudi nije ko prije...postavljen je savrsen sistem od stare uprave koja je uradila herojski posao i uvijek treba ustati pa ih spomenuti. Inspekcije su tu uvijek, sve se prati, a na kraju i navijaci su tu puno pametniji nego prije i pratice sve detaljno. Evo @CURVA govori za ovog momka da je veza sa nekim jakim investitorima, ja to iskreno ne znam, ali znam da je momak mega Zeljovac prije svega, jer smo se jedno vrijeme i druzili. Imamo tu i Badzaka za kojeg svako zna da Zelju obozava, vidim i ostali znaju neke druge clanove i hvale ih i to je dobro. Samo treba nastaviti posao ove uprave a sport je u dobrim rukama.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:44 pm

Ma nema potrebe za mahalanjem. Ja sam sad tu, ovaj forum i sluzbeno ima covjeka unutra. Ako vas sta zanima, slobodno pitajte, nista ustrucavanje. Stojim na raspolaganju, odgovaracu na pitanja u okvirima normalnog i to je to. Samo transparentno.

Samo napomena, pitanja u vezi sportskog segmenta slati na adresu plava.porodica@upravanapolje.com
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u ned dec 23, 2018 1:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:44 pm

avlami97 je napisao/la:Sretno svima, a posebno Nihadu Selimoviću, novom predsjedniku Kluba.

Važno je naglasiti da je Univerzitet u Travniku dobio prestižno priznanje i Plaketu za najbolji univerzitet u Bosni i Hercegovini.

Priznanje je primio predsjednik Upravnog odbora Univerziteta u Travniku, Mr. sci. Dr. Nihad Selimović, koji se u ime Univerziteta u Travniku zahvalio organizatorima na ovom velikom priznanju i istakao njegovu posebnu važnost za univerzitet
Ako je on uspio namjestiti ovo, onda nama ni titula vec u ovoj sezoni nije nedostizna. Blago nama...

Moju podrsku nemaju i nece nikad imati zbog nacina ulaska u klub i zbog toga sto je Zeljo morao gubiti utakmice da bi oni usli. Vjerovatno nisu svi ucestvovali u tome, ali jeste onaj koji ih je sve doveo. Nekad sam ponosno pricao pricu kako sam dobio ime, sad me sram kao nikad u zivotu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:45 pm

Koje to Projekte nastavljaju? Šta se tu ima više izmišljati?
Svi Projekti su odavno najavljeni.
Sve što nam je trebalo je Trener. A on nije htio da dođe.
Trebalo je napraviti Cirkus i da budemo šprdnja u gradu. Je li to trebalo?
Ne. Hoće frajer da se pita.
Šta mu je smetala stara Uprava (eto teška srca i tu riječ "stara" napisah a sve se nadajući da je neću usvojiti)?
Da radi kako on zna? Kako se to radi Amare?
To kako ti znaš. Kako se to radi?
Uh... ako nastavim misao pljunuću na Želju.
Out
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:46 pm

Bosnia je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:38 pm
Upravi zelim sve najgore zbog nacina kako su usli u klub, Amar mi je bio ikona Zelje poslije oca mu, a sad mi je zgadio sve u i oko zelje.

Ja vise na utakmice ne idem, ne zelim da finansijski podrzavam ovu novu garnituru koja ce isisavati sve sto valja iz kluba.

Molim moderatora da me perm bana odavde da se vise ne mogu vracati.

Sta nam uradise od kluba :(
A ovi kao nisu potrošili sve? Joj hvala bogu da odoše da prestanu ove vještačke podjele i ova spinovanja od strane odlazećeg rukovodstva.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:47 pm

E jedva cekam ustamujica da vidim na djelu,ljudi dragi...
Taj je toliko ismijavao Senada ova 2-3 godine,nema fb statusa da nije prozivao,u drustvu na kafama puna usta pa na poslovnim sastancima je ljudima pricao da je kad je on bio u upravi ostavljeno 3 miliona maraka i da je nesposobni Senad trosio njihove pare i da je njima lako bilo graditi stadion od navijaca.

E hajde sad Mirza pokazi koliko si sposoban odnosno nesposoban vrijeme je da sve sto si pljuvao do sad da dokazes suprotno.Jedva te cekam na djelu i kako tebi tako i svima vama.


A OVAJ DRZAVNI UDAR VAM JE USPIO JER SU LJUDI OVCE U OVOJ DRZAVI.NAS RAZUMNE IKOJI MISLE GLAVOM NECETE PREVARITI.LAKO JE NARKOMANE SA JUGA I DJECU.
UPRAVA NAPOLJE!!! SVI DO JEDNOG!
SPASITELJU,RUKA TI SE OSUSILA ZA KAMATE! Za lijeka vam svima trebalo ko feninga uzme..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija