Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:09 am

samo_plavo je napisao/la:
sub dec 22, 2018 3:25 pm
***** ti ljude i ovaj mentalitet balkanski, pokvareni!
***** ove pokvarene ljude koji ne žele naprijed ni koraka. Kako očekivati normalan život kad smo okruženi nenormalnim ljudima, čast izuzecima. Svi trebamo da se dobro zapitamo, a pogotovo oni koji su ovo sve isplanirali. Neke su stvari postale jasnije. Stidite se sve vam ***** pogano. Oboljeli da Bog da!
Ovim ljudima hvala za sve, jer ovo što su oni uspjeli je vanserijsko. Ovo niko nije uspio u ovoj pokvarenoj i jadnoj državi. Hvala vam do nebesa i više. Šta god govorili malo je, jer vi ste uložili toliko napora i vremena da napravite ovo što imamo. Hvala vam sto puta. Za istok, teren, Grbavicu. Vi ste bili Željo. Ubijeđen sam da ćete i ostati jer ko jednom proba nema mu lijeka. VI STE ONI KOJI STE ZASLUŽNI ZA SVE I TREBATE BITI PONOSNI PRVO VI ŠTO STE OSTVARILI OVAKAV USPJEH, A ONDA I MI ŠTO SMO IMALI PRILIKU BITI SA VAMA I PROŽIVLJAVATI SVE OVO. OSTAT ĆETE ZLATNIM SLOVIMA UPISANI U HISTORIJU! Bar mi normalni ćemo vam biti zahvalni zauvijek i nećemo vas zaboraviti. HVALA I SRETNO U DALJEM ŽIVOTU!

Što se tiče dalje situacije... Ko god dođe poslije ovih ljudi, bio li to Osim ili neko stoti morat će da rade bolje od ovih, a svi znamo da će teško uspjeti. Kad smo već kod Osima... Stidi se Amare! Sram nek te bude. Svakim danom sve više padaš ljudima u očima. Bruko! Mene je Osim razočarao do maksimuma i uopšte ne želim da ga vidim na klupi, a ni na nekoj drugoj poziciji. Ako mu je plan da uvede prijašnje ljude u upravu i da sa njima upravlja kako njemu odgovara - za mene postaje persona non grata. Nije Željo tvoj, tako da Amare neće moći! Amare Kamataru pamet u glavu!
Vidjet ćemo ubrzo dosta toga. Dobit ćemo odgovore na mnoga pitanja... Da se vratim na temu.
Ja kao neko ko je uvijek tu uz Želju očekujem, tačnije ZAHTJEVAM od nove uprave sljedeće:

1. Kao trenutno najvažnije sređenje sportskog segmenta i ulazak u Europu ove sezone
2. Prolazak prvog pretkola u Europi
3. Krov na istočnoj tribini - iako znamo da je to već dogovoreno nek stoji ovdje. Ko zna kakvi će papci doći, da ne zajebu šta...
4. Titula sljedeće sezone - ne interesuje me kako, ali na regularan način.
5. Nastavak održavanja i unaprijeđivanja terena da ga ne bi doveli u očaj
6. Transparentnost, plaćanje poreza i otplaćivanje duga, regularno poslovanje
7. Sređivanje sjeverne tribine
8. Izgradnja južne tribine
9. Portal gg.ba ne smije ponovo biti medijski partner i ne smije imati nikakve veze sa klubom zbog neprijateljskog odnosa prethodnih godina.
10. Poslovni prostori da se stave u funkciju


Ako nešto od ovog navedenog izostane stav je jasan - uprava napolje.
Ko je spreman nek izvoli. Ali nek bude spreman na izazov i na ispunjenje navedenih stvari. Tražili smo igru, dobili smo je. Ovi ljudi koji su otišli bi sigurno sve ovo ispunili kad-tad, tako da... Ako smo otjerali njih, onda je logično da će doći bolji i samim tim apetiti rastu. Ako se ne ispuni navedeno ja ću prvi započeti "udar" na upravu, psovati im i tražiti ostavke. Eto, prvi izazov im je da ispune stavku br.1 tj. da se osigura Europa. Pa eto, lopovi, kriminalci i ostala bagro koja planira da uleti... Pazite šta radite, kako radite i ne igrajte se sa našim klubom jer neće moći ništa kao prije. Pod lupom ste kao niko ranije, svaku odluku i potez ćemo dobro pratiti. Željo je naš i nećemo dopustiti lopovima da unište ovo što su navijači i prethodna uprava uradili.

I da, nemojte ni pomisliti da vratite Srđana Stanića. Ni pomisliti! On je odavno mrtav. Od onog trenutka kad je potpisao za Zrinjski i onako se radovao golovima protiv nas k'o da ligu prvaka osvaja. Sebi je vrata ovdje zatvorio i nemoj da bi pomislili da mu ih ponovo otvorite. Persona non grata zauvijek. Za lijeka mu trebalo.
POTPISUJEM!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:10 am

Senad1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:04 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne... Mnogi od vas se trebaju postidjeti. Mnogi.

Oni koji se trebaju stiditi se ne stide. Ocigledno ne pozanjes ko su ljudi: Durakovic, Imsirevic i Selimovic! Amar? Amar i pored supackog poteza kada je otiso u tunel je bio ikona, ljudi su ga volili do prije par mjeseci. Ok, postovat cemo ga i poslije... Ali to nije vise taj Amar. Kolika je Amaru plata bila tokom zadnjeg boravka u Zelji? Kakav je ugovor imao? Ah da, radio je bez potpisanog ugovora... Volonterski? Pa i nije bas, naplacivao je to... kako i koliko Bog sami zna.
Vidjet cemo na sta ce to sada liciti, hairli na dobro zbog Zelje i nas, ali okruzen ovim ljudima tesko... Naravno neka mu je sretno ali samo na klupi, ako ce se vracati kao SD, nije ni trebao...
Pitanja:
Koliki se iznos spominjao kad se govorilo o Željinom dugu prema Amaru (dug za koji je Senad rekao da ga nema "u papirima")?
Koliko je naplatio na osnovu kamata?
Uporedi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:13 am

Evo ja tebi vjerujem da su Amarove pozajmice često dolazile dobro Želji.

Hoćeš ti meni vjerovati da je jednim dijelom i sam kriv jer je morao davati svoje pare jer su imućni Željovci ili izbjegavali ili bili sumnjičavi davati pare klubu, tj njemu u tim vremenima? Iako smo bili prvi, uzimali duple i sl. Pa i sam u svom intervjuu kaže da sponzori nisu prepoznali.

Zašto? Zato što lik nije ekonomista i nikad nije shvatao šta znači transparentnost poslovanja.
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:14 am

Brkoo je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:52 am
Senad1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:19 am
Ma strpit ce se svako, rezultati ce doci i zaboravit ce se na druge stvari. Onda ce nakon par godina opet biti kuku lele, vadi se Zeljo iz govana... Nakon dugo vremena imas u klubu ljude koji su posteni, rade, bore se, naravno i grijese ali to je tako u svakom poslu. Stvari bi dosle na svoje, a kada bi dosle bili bi bez premca... Ali hajde, evo vam instant navijaci instant rezultata... Slavit ce se titule 2-3 godine, koliko i vi otprilike pratite Zelju, a onda nam opet slijedi sto nas je vec zadesilo...
Da ovoj(bivsoj) upravi damo 10 godina oni ne bi postavili stvari u sportskom dijelu na svoje mjesto. Zato sto ne znaju. To je jednostavno tako. Misliti da bi nekad stvari dosle na svoje mjesto je zavaravanje samog sebe. Nasa trenutna ekipa je po kvaliteti, za sredinu tabele i to blize borbi za opstanak nego borbi za titulu.

Hvala im na svemu, postavili su standarde u mnogim stvarima. Svaki potez i sljedece uprave i one tamo nakon ove ce biti posmatran pod lupom. To je po mom misljenju dobra stvar i Zeljo moze samo profitirati iz toga. Tako u biti uvijek i treba biti.

U proslom Amarovom mandatu navijaci su trazili samo rezultat, nismo uopste zahtjevali nista drugo, a danas zelimo sve, i uredjen klub koji nastavlja da posluje po zakonu, i dalji rad na infrastrukturi i trofeje. Da li ce uspjeti u tome, ne znam, nadam se da hoce..

Moguce da ne bi ni za 10 godine, slazem se donekle. Ima Misimovicevih fula itekako, zamjeram mu sto je tvrdoglav i sto hoce sve po ps-u. Nismo mi bas toliko bogat klub pa da imas trenera i da se zna njegov posao, sd sta je njegovo... Npr Amar sto je bio u Kataru, trener si i suti... Ali ako cemo posteno, koga su to mogli dovesti a da je dobar? Krpilo se sa onim sto imamo... Ja iskreno pored Marinovica ne vidim ozbiljnog trenera u BiH, sa vana tesko da bi iko dosao ovdje... A ni osobu na mjestu SD...
Kazem ti, sretno Amaru, da nam bude sve kako treba ovaj put, mada im.ne vjerujem ni jedne sekunde..
Krivina Jug
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:18 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:10 am
Senad1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:04 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne... Mnogi od vas se trebaju postidjeti. Mnogi.

Oni koji se trebaju stiditi se ne stide. Ocigledno ne pozanjes ko su ljudi: Durakovic, Imsirevic i Selimovic! Amar? Amar i pored supackog poteza kada je otiso u tunel je bio ikona, ljudi su ga volili do prije par mjeseci. Ok, postovat cemo ga i poslije... Ali to nije vise taj Amar. Kolika je Amaru plata bila tokom zadnjeg boravka u Zelji? Kakav je ugovor imao? Ah da, radio je bez potpisanog ugovora... Volonterski? Pa i nije bas, naplacivao je to... kako i koliko Bog sami zna.
Vidjet cemo na sta ce to sada liciti, hairli na dobro zbog Zelje i nas, ali okruzen ovim ljudima tesko... Naravno neka mu je sretno ali samo na klupi, ako ce se vracati kao SD, nije ni trebao...
Pitanja:
Koliki se iznos spominjao kad se govorilo o Željinom dugu prema Amaru (dug za koji je Senad rekao da ga nema "u papirima")?
Koliko je naplatio na osnovu kamata?
Uporedi.

Prica je oko cca 400 000 KM-ova. E sad ako je pozajmica toliko ok. Davale se pare za plate, gostovanja i sl.
Sada ja tebe pitam, kolika je bila Amaru plata i koliko se duguje na osnovu toga? Posto logicno nije bilo para kako igracima tako i njemu.
Drugo pitanje, kada se povukao sto nije naplatio te pare od svojih drugara?
Krivina Jug
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:18 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:07 am
storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:51 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne...
Onda se nadam da ce Amar pokrenuti tuzbe. Sutnja je odobravanje.
I da, nisam nikakav insajder, ali saznam neke stvari, tako je to sa Željom. Ako ne vjerujete meni za Amara i pare, pitajte druge.
Ne znam ,ako je tako ja se nadam da ce dici tuzbe, jer je ovo odobravanje sa njegove strane za sada. A ovi iz odlazeceg UO su bili dosta precizni.

Kako god, samo neka mi Zelju ne diraju. Eto ih tamo.

Raja ce sada pod velikom lupom drzati sve poteze, a ako su ovi otisli zbog sportskog nerezultata, onda ce raja traziti i gradnju stadiona i sportski rezultat. Da se mene pitalo, ja bih drugacije..., ali sada je kasno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:20 am

Choks je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:49 am
Badžak je pun ko' brod i veliki Željinovac, dat će sve pare samo da bude Željo prvi, za razliku od firme gdje mu rade radnici za mizerne plate.Čak kruži priča da zagađuje rijeku svojim otpadom iz firme, ali to nije tema.Voli da je glavni, dobar je jaran sa Amarom, Zebom, Bekrićem koji često i dolazi kod njega. Čak je i prije plaćao pojedine igrače Želje kao sponzor, ima dobre veze.
Badžo nek dovede Murića i nosim ga na avataru
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:31 am

Ja ću prvi, kao navijač, tražiti od budućih struktura i rad na infrastrukturi i sportske rezultate. Ovi ljudi koji odlaze stvarno jesu podigli ljestvicu i, što je najbitnije, pokazali su nama navijačima da su mnoge stvari moguće, a za koje su nam neki (Žujo) govorili da nisu moguće. Ne razumijem samo što se mora neko pljuvati. Može li se ikako, na normalan način, zahvaliti Senadu i ostalim, te poželjeti dobrodošlica novim ljudima?

@Senad1921 sve u vezi s parama ćemo saznati uskoro, vjerujem. Možda mu je ovo samo bio kec u rukavu kako bi ovi ljudi otišli, a on ušao u klub. Ne znam šta je zamislio. Samo znam da je zacrtao da uđe u klub, da ima određene ideje i planove. A, znamo kakav je i znamo da će dati sve od sebe da ih ostvari. Njegovi planovi su uvijek, prije svega, sportski, a to bi nam, nekad, trebalo donijeti neke pare - čitaj nerealne za naše uslove.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:33 am

Eto Murića iz Mančester Sitija umjesto Kojosevskog. 😅
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:38 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:10 am
Senad1921 je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:04 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne... Mnogi od vas se trebaju postidjeti. Mnogi.

Oni koji se trebaju stiditi se ne stide. Ocigledno ne pozanjes ko su ljudi: Durakovic, Imsirevic i Selimovic! Amar? Amar i pored supackog poteza kada je otiso u tunel je bio ikona, ljudi su ga volili do prije par mjeseci. Ok, postovat cemo ga i poslije... Ali to nije vise taj Amar. Kolika je Amaru plata bila tokom zadnjeg boravka u Zelji? Kakav je ugovor imao? Ah da, radio je bez potpisanog ugovora... Volonterski? Pa i nije bas, naplacivao je to... kako i koliko Bog sami zna.
Vidjet cemo na sta ce to sada liciti, hairli na dobro zbog Zelje i nas, ali okruzen ovim ljudima tesko... Naravno neka mu je sretno ali samo na klupi, ako ce se vracati kao SD, nije ni trebao...
Pitanja:
Koliki se iznos spominjao kad se govorilo o Željinom dugu prema Amaru (dug za koji je Senad rekao da ga nema "u papirima")?
Koliko je naplatio na osnovu kamata?
Uporedi.
O cemu pricamo ovde? Pa covjek je na vlastiti racun prebacio 800 k i sam sebi odredjivao placu, bonuse i placao igrace. Pa jbt nismo u mostarskom Aluminiju drug. Pa opet mu se plati 2 puta dug pa jos lik blokira racun kluba i to zbog kamate jebene triput vece od glavnice. Za to vrijeme nisu se uplacivali doprinosi al bitno je da Amar potrazuje kamatu... Skinuse pokojnog Jozu Bukala... Istinsku legendu kluba, sa socijalnog, covjek preseli na onaj svijet a nije ni za lijeka imao. Pa uprkos svojoj silnoj neimastini oprosti dug Zelji...

I sad ti postavljas neka pitanja o Amaru i njegovim parama, koliko je on dao, njegove pare spasile Zelju... Serem se u Amara i njegove pare
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 1:45 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:31 am
Ja ću prvi, kao navijač, tražiti od budućih struktura i rad na infrastrukturi i hehe rezultate. Ovi ljudi koji odlaze stvarno jesu podigli ljestvicu i, što je najbitnije, pokazali su nama navijačima da su mnoge stvari moguće, a za koje su nam neki (Žujo) govorili da nisu moguće. Ne razumijem samo što se mora neko pljuvati. Može li se ikako, na normalan način, zahvaliti Senadu i ostalim, te poželjeti dobrodošlica novim ljudima?

@Senad1921 sve u vezi s parama ćemo saznati uskoro, vjerujem. Možda mu je ovo samo bio kec u rukavu kako bi ovi ljudi otišli, a on ušao u klub. Ne znam šta je zamislio. Samo znam da je zacrtao da uđe u klub, da ima određene ideje i planove. A, znamo kakav je i znamo da će dati sve od sebe da ih ostvari. Njegovi planovi su uvijek, prije svega, sportski, a to bi nam, nekad, trebalo donijeti neke pare - čitaj nerealne za naše uslove.

Ma nije vise bitno nista, jedni su otisli drugi dolaze... Neka je sretno Amaru i ekipi, da nam svima zacepi usta i postanemo milion puta bolji klub. Ali iz BiH niko ne moze uzeti nerealne pare, eto ti primjer komsinica. Imali su tri transfera, sva tri mutne radnje. U jednom srbijanska mafija sve uzela u druga dva Tan nesto kupuje sam od sebe... Dovoljno je pogledati gdje je zavrsio Barbaric... Nije se mogao unovciti ni Duljevic koji je realno bio ponajbolji igrac lige...
Amar jeste Zeljovac, ali Zeljo nije njegovo vlasnistvo i mora se ponasati tako. Sada eto neka isplati sebi sta mora, ali parama od sponzora, ili neka proda igraca za 2 000 000 pa neka se namiruje, a ne ko onda prodajom Bekrica za sicu...

Ps oprah ljude na ruke, odo odmoriti...
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas. 1921
Krivina Jug
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24757
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:00 am

Choks je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:33 am
Eto Murića iz Mančester Sitija umjesto Kojosevskog. 😅
Ja mislim na ovom Murića za siromašne, iz Brage B. :D
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:04 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:07 am
storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:51 am
kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne...
Onda se nadam da ce Amar pokrenuti tuzbe. Sutnja je odobravanje.
Vidjet ćemo sve. Samo napomena da nas je Amar SVOJIM parama nekoliko puta spasio. Spominjete plaćanje poreza i ostalo... Dobro, istina da su se dugovi nagomilali (iako nisu trebali ni postojati da smo imali malo sreće u Evropi i s prodajom Svrake, Kvesića...), mnogi igrači nisu bili prijavljeni (danas je to nemoguće, ima pravilo gdje piše da svi moraju imati profesionalne ugovore), ali evo ja npr. mislim da je jako pametno igrače prijaviti na minimalac (plaćaš manje, igraču možeš dati više, a oni gledaju samo što na ruke dobiju, pitajte njih koliko ih zanima na koji iznos su prijavljeni). Sad se Amaru pakuje sve, i što jeste i što nije, nismo baš nimalo realni, a ni zahvalni. Spominju se jaka imena koja trebaju ući u klub, ne vidim razlog da mislimo da će sve biti katastrofalno. Pa i taj Amar je sigurno pametniji nego prije.

I da, nisam nikakav insajder, ali saznam neke stvari, tako je to sa Željom. Ako ne vjerujete meni za Amara i pare, pitajte druge.
Ko ti je bolan jak? Granapdžija, Bauštelac nakačen na SDA dobio nasljedstvom i ovaj " bivši "prodavač osiguranja i sponzor HDZ-a.
Kako ne vidite da smo ga popušili?
Nadam se samo da nas je Amar planirao kupiti a ne samo preprodati za sitne pare.
Uskoro bi na pomoćnom mogla nići koja svjetlucava zgrada a u njoj granap Nane i farma Bioča. BSO možda jer ne znam koliko ima uticaja.
 
neroazzuro
Postovi: 1907
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:09 am

Znači, postoje i žive simpatizeri kojima je ovakav način preuzimanja kluba prihvatljiv od ljudi koji imaju najbolje namjere prema tom istom klubu?
Pa nije ni čudo što nas SDA kamarila jaše 25 godina na istoj matrici. To je rezultat tog mentaliteta.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:10 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:46 am
To bez skupstine ne moze proci.
Danas na skupstini prolazi DUPLO GORA opcija i stvar po klub od bilo koje PRIVATIZACIJE!

To i ti znas,ali pustimo vremenu da sve kaze,ovo je Bosna i Hercegovina..žabokrečina od sistema u kojem je sve u talovima!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:14 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 23, 2018 12:48 am
Ja ne znam kakav mentalni sklop moraš imati da misliš da Amar Osim, najtrofejniji trener u historiji Želje, sinonim za Želju, sin najvećeg Ivice Osima, ima loše namjere kad je riječ o Želji... Samo se to zapitajte i imajte na umu da ste do sada čuli samo jednu stranu medalje.

Ove optužbe bez ikakvih dokaza su odvratne, gnusne... Mnogi od vas se trebaju postidjeti. Mnogi.
Pa i Bakir IZETBEGOVIC je sin od najveceg oca ikada Alije IZETBEGOVICA, paaa nije ni blijeda kopija niti odraz oca.

Tako ti je druze i sa Amarom!
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:21 am

Haha kako je zivot karma amare..(nisi dosljedan ni velikog slova)

Prozivao si Misketa sa svojim ahbabima i sirio suplju za kamate sto nas je spasio "zakonski" od propadanja a taj isti Senad onda dao klubu mnogo vise i onda si dozivio da javno blokiras racun kluba i uzimas kamate gdje ti je vec 2 puta isplacena glavnica.

Jadan si skroz,zao mi Ivice sto ovo gleda sve svojim ocima..covjek ce nazor otici sa ovog svijeta od tvoje sramote a ti ces misliti da si glavni u raji i baja u klubu.Dok ce te neki tapsat po rameni i uvlaciti u pakaš a tvoj ego ce rasti do neba jer si ti najveci trener na svijetu.Kad si poateno vodio neku ekipu spasio si je ispadanja u nekoj arapskoj zemlji gdje se fudbal ni ne prati.
Svaku tekmu ces biti prozivan sa sjevera licno od mene za kamate i prevare,bruko svete familije!!!

ŽELJEZNICAR IZNAD SVEGA !!! :zeljeznicar1:
 
staaarinavijac
Postovi: 608
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:41 am

Nisu mi baš jasni forumaši koji kažu kako će sad pod lupom pratiti svaki potez nove uprave , kritikovati ili navijati sa tribine protiv iste (ako ta uprava radi nešto negativno ) ...je l' stvarno misle da će se ljudi koji su pravili sva ona podmetanja Misimoviću i njegovim saradnicima , zabrinuti ? Ma "boliće ih briga" šta navijači misle ... ko im šta može , objektivno ...Radiće šta god hoće , jer ako im sutra delegati izglasaju povjerenje , ne vidim da ih iko u dogledno vrijeme može zaustaviti ...
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 2:54 am

staaarinavijac je napisao/la:
ned dec 23, 2018 2:41 am
Nisu mi baš jasni forumaši koji kažu kako će sad pod lupom pratiti svaki potez nove uprave , kritikovati ili navijati sa tribine protiv iste (ako ta uprava radi nešto negativno ) ...je l' stvarno misle da će se ljudi koji su pravili sva ona podmetanja Misimoviću i njegovim saradnicima , zabrinuti ? Ma "boliće ih briga" šta navijači misle ... ko im šta može , objektivno ...Radiće šta god hoće , jer ako im sutra delegati izglasaju povjerenje , ne vidim da ih iko u dogledno vrijeme može zaustaviti ...
Znas li ti ko je ta nova uprava? Ja jos nisam vidio zvanicno ko su ti ljudi, osim novinarskih nagadjanja a pljuje se po ljudima?

Prva stvar, ako im danas izglasaju nepovjerenje, nastupa vakum, to je stetno za klub jer nema u ovom trenutku trece opcije.

Druga stvar, u svakom trenutku ih moze skupstina smijeniti, jer je skupstina najveci organ kluba. Ako se ne varam 15 potpisa je dovoljno za vanrednu skupstinu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 23, 2018 3:07 am

Nije mi jasno kako niko ne piše o konkretnim stvarima, sve neka odbrana, napad i slično. Uporedite prihode iz 2014. sa ovom sezonom, kako je ova godina donijela toliko više prihoda nego 2014., a posjeta je ispod prosjeka većinom.
Podaci o prihodima fan shopa i ne postoje iz 2014. I 2015. i niko se ne pita kako to, gdje su te pare išle.
Durakovića pitaju za situaciju u Želji on kaže, ne znam, ne dolazim više na utakmice i on sutra treba biti podržan za člana UO. Naljutio se jer mu nije namješten tender istoka i jer mu sin, koji nije talenat, nije uspio zaigrati.
Vidim izjavu ovog gospodina iz Konjica, kojeg zaista ne znam, ali znam za tu firmu i grb na onoj kući i uvijek mi je bilo drago to vidjeti kad prođem tim krajem. On kaže da su ovi ljudi radili korektno i da bi trebali zajedno svi za Želju raditi, ali Amar i ovi ne misle tako i to je problem za mene kao navijača.
Lahko je napraviti naizgled dobar klub, bez pravog sistema, bez davanja maksimuma, osvojiti nešto i onda kad stisne država, obaveze prema partnerima, šta onda? To je ono što je stara uprava donijela, sigurnost za Klub i svako ko misli tako raditi je dobrodošao, reći ću hvala ovim ljudima i podržati te nove. Ali Duraković i slični nisu ljudi koji tako razmišljaju i to je ono zbog čega njihov ulazak nije dobar za klub.
Amar je na puno ljepši, lakši i iskreniji način mogao doći tamo gdje pripada, ali je dosta toga otkrio o sebi i sigurno ga ne mogu gledati istim očima.
Vi koji se pravite da ove stvari nisu istinite, radite to ili iz koristi ili jer ste zaluđeni, ali ova uprava nije naivna i sigurno će dokazati sve što bude trebalo. To ne trebaju raditi sutra pošto su ovi najavili sve i svašta ako ne bude išlo po njihovom, a ipak je u korist Želje da skupština prođe u iole normalnoj k dostojanstvenoj atmosferi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 115 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija