Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:59 pm

bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:42 pm
Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:25 pm
bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:16 pm
Meni samo nije jasna jedna stvar a to iz uprave nikako neče da kažu a to je osnova svega. KOLKO SE PO AMAROVOJ TVRDNJI NJEMU BILO DUŽNO A KOLIKO MU JE VRAČENO.
I to ne pričati priču po papirima koliko je bilo dužno nego koliko je para sa papirima i bez papira dao klubu za šta postoje svjedoci. TO ČE SVE RAZRIJEŠITI ŠTO SE AMARA TIČE. Stvar je jednostavna. Ne trebaju nama nikakva saopštenja iz ovog ili iz onog ugla nego jednostavno pitati Amara i ljude koji znaju koliko je para dao u klub i vidjeti koliko mu je vračeno računajući i kamatu i sve što mu je dato. Pa zar nije stvar jednostavna, Nije moguče da niko ne zna taj podatak ili neče da ga kaže.
Kako god saberes i oduzmes, on je ostetio klub.
200 hiljada ( kamata i dupli dug) + 600 hiljada ( bekric transfer) je dug a ako je dao 300 hiljada ( mozda je to isti novac od ovog transfera ) dodjemo da je ostetio klub za 500 hiljada koje treba vratiti.
I ti kao puzdano znaš da je dao 300 000 a uzo 800 000. E ako je tako onda neka to napišu i rješena stvar. Ali ja mislim da to nije tako i da čim je, ako je, uzeo tolike pare sigurno i dao više nego što kažeš. Nije mi jasno zbog čega je uprava kluba odredila a sud potvrdio da mu se da 600 000 od Bekrića ako mu se nije bilo dužno. meni tu nešto ne štima i mora se reči puna istina
Pouzadano se zna koliko je uzeo 800 hiljada, a koliko je dao se ne zna, bilo 200 pa 300 neki su i do 400 hiljada isli. Nisam cuo da je vise i da je toliko opet dodjemo da je ostetio Želju za min. 400 hiljada. Malo je?! Tebi je to ok?!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:59 pm

U Klub mora ući SIPA.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
AdmirA
Postovi: 2233
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:00 pm

Samo da sutra prođe Skupština. Slomi ste vala.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:01 pm

Hajde nedjeljo. :doktor:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:02 pm

sajo10 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:51 pm
Jedna stvar je ako nista jasna i gdje se svi Amarobljuci i Senadoljubci mogu sloziti – sutra ce biti veselo.
Neka i bude veselo. Nemoj samo da se šuti i klima glavom
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:10 pm

Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:59 pm
bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:42 pm
Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:25 pm


Kako god saberes i oduzmes, on je ostetio klub.
200 hiljada ( kamata i dupli dug) + 600 hiljada ( bekric transfer) je dug a ako je dao 300 hiljada ( mozda je to isti novac od ovog transfera ) dodjemo da je ostetio klub za 500 hiljada koje treba vratiti.
I ti kao puzdano znaš da je dao 300 000 a uzo 800 000. E ako je tako onda neka to napišu i rješena stvar. Ali ja mislim da to nije tako i da čim je, ako je, uzeo tolike pare sigurno i dao više nego što kažeš. Nije mi jasno zbog čega je uprava kluba odredila a sud potvrdio da mu se da 600 000 od Bekrića ako mu se nije bilo dužno. meni tu nešto ne štima i mora se reči puna istina
Pouzadano se zna koliko je uzeo 800 hiljada, a koliko je dao se ne zna, bilo 200 pa 300 neki su i do 400 hiljada isli. Nisam cuo da je vise i da je toliko opet dodjemo da je ostetio Želju za min. 400 hiljada. Malo je?! Tebi je to ok?!
Kako mu je onda moglo biti na onovu odluke kluba 2010 biti vračeno 600 000 km preko transfera od Bekrića. To znači da su mu bili dužni najmanje te pare. Poslije 2010 te je bila priča u klubu da se Amaru dođe 300 000 km a ovi su priznali 72000, Ja mislim da se ovim saopštenje opet pokušava ocrniti Anar pred skupštinu a neznam iz kojeg razloga. Oni su ti koji su pokrenuli ovu priču i unjeli razdor među nama. Sami sebi skaču u usta jer su u pvom saopštenju rekli da je klub dužan Amaru 72000 a sad se vidi još 600 000
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:12 pm

Ma ti jarane nema šta nećeš napisati samo da Amar ostane netaknut.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:17 pm

Vrati pare klubu kAMARtaru legendo nasa
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:17 pm

Sto vise citam sve manje znam i vjerujem. Ovo me podsjeca na SFRJ i ucenje istorije. Tada su partizani bili in i plakalo se kad koji pogine na filmu od ruke mrskog agresora. I onda nam anamo neko novo vrijeme dodje i ti isti za kojima smo plakali postase zlocinci a agresor zrtva. Evo i sad da mi je neko pricao do prije pola godine Amar ovo ono ja bih ga oseknuo sto se kaze a sad opet se nesto desava sa partizanima i agresorom. Svani nedeljo i to iza 14 sati da znam ima li vedrine i proljeca u plavom ili.....
Zadnja izmjena: Ndare, dana/u sub dec 22, 2018 6:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:18 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:18 pm
Zaka je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:15 pm
Bar nismo u minusu 5 miliona zbog nezakonitih radnji
Mislis da ovi posluju po zakonu?
Vidjet cete kad odu eto vidjet cete. Pa Miske nam svake godine obecava ovu fasadu na sjeveru joj lazov je to veliki.
Pa gdje je titula, nikad gori nismo bili, cuj Zeljo drugi.
Ne zanimaju nas sponzori sad ce Imsiorovic sa svojim lancem granapa biti generalni sponzor.

Kako se zove firma od Imsirovica znas li??
Zadnja izmjena: Ljoze_9, dana/u sub dec 22, 2018 6:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:19 pm

Sutrašnja skupština ne smije završiti dok se sve ne razjasni, pa makar trajala cijeli dan. Ovi ljudi su planirali operativni budžet za 2019. godinu od 5.750.000 KM, što nikad ni blizu nismo imali. Dalje, šta će biti sa planiranim projektima za slijedeću godinu, hoće li ih realizirati ovi koji dolaze?

Misimović treba jasno i glasno navesti sve razloge zbog kojih odlaze, te ako je bilo pritisaka, od koga su oni dolazili?

Amar, ako već ulazi u klub, da konačno razjasni u kojoj funkciji ulazi? Također, da objasni otkud 10 dana pred skupštinu da se aktivira kamata od 128.000 KM, te kako mu je dva puta isplaćen isti dug, gdje su završile pare od Bekrićevov transfera? Naravno, trebao bi dati i odgovor zbog čega je odbio da preuzme famozni "sportski segment" koji mu je nuđen, te zašto odbija saradnju sa odlazećom upravom?

Previše je pitanja na koje nemamo odgovore, a u svemu ovome najviše ispašta Željo.
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:20 pm

igla je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:12 pm
Ma ti jarane nema šta nećeš napisati samo da Amar ostane netaknut.
Pišem jarane samo činjenice. Ako treba da bude taknut neka bude al mi reci zbog čega a ne pravi nedorečenu hajku preko medija iz koje je malo kome jasno o čemu se tačno radi i to baš pred skupštinu. Znaju da mnogi i ne pročitaju tačno šta piše i odmah počnju pljuvati a vjerovatno na tu kartu i igraju. Ako ja ili neki drugi nismo u pravu. u redu, ali mi reci tačne cifre bez manipulacija i nek se to potvrdi i na drugoj strani i to je to. Ja koliko vidim uprava javno pljuje po Amaru a ne on po njoj makar javno i da se direktno on oglašava.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:24 pm

Ja predpostavljam da za sve ovo o Amaru imaju dokaze.
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:24 pm

Ni ja fakat ne kontam ovu priču tipa "treba podržati novu Upravu bez obzira ko bio u njoj, jer Željo je iznad svega". Kako ba da ih podržim!? Ta dolazeća ekipa na najgore moguće načine sabotira već dugo ovu dosadašnju Upravu; naručuje novinarske članke, plasira izmišljotine, nahuškava navijače, nahuškava igrače, namješta suđenje na štetu Želje... Sve su ovo neki ljudi na ovom forumu nagovijestili i upozoravali. Doduše prvi ja sam te ljude smatrao paranoicima i teoretičarima zavjera. Bog zna šta se još uradilo protiv ove Uprave a što javnost ne zna, jer su već sad dali svi ostavke iako su mogli pretpostaviti da će im Skupština ukazati opet povjerenje. I ja sad toj novoj ekipi treba da dam podršku? Nikad! Odmah u startu sam protiv te nove Uprave pa makar i Ivica Osim sjedio u njoj (ne daj Bože).
A oni što su ovo nagovještavali i predvidjeli su isto i naveli dva razloga; zaustavljanje sudskog procesa i privatiziranje Kluba.
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:25 pm

CURVA je napisao/la:
sub dec 22, 2018 3:53 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:30 pm
Zalosno je ovo sve.
Zeljeznicar iznad svega!
Jeste ruzan ulazak i velika nepravda prema ovim ljudima ali se nadam da je to sve bilo iz razloga sto je to jedini nacin bilo da udju u klub sa duge strane to je i pokazatelj kako su ovi vrhunski posao radili ono sto ja znam Amara je ona izjava Misimovica pravo pogodila da su neke Titule uzimane ne casnim radnjama ali to ne moze biti alibi ponavljam Amar zivi Zelju i opet je okupio dobru ekipu jos ako uspije smuntati ovog covjeka iz Ceske koji ima ogromne pare a radnik je kao i Misimovic vjerujte mi da cemo bas stati na noge ideja da se organizuje KKZ vjerovatno ce to sada biti realizovano znaci opet ce nam slijediti neki lijep period koliko god to zvucalo glupo moramo ovo podrzati. Volim te Zeljo
Jedan si od rijetkih ovdje koji iskreno voli Željezničar, a ne Senada ili Amara. Haman nas sve manje takvih, pa mi neobično kada pročitam glas razuma u močvari pljuvačine.
 
senior
Postovi: 2
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:29 pm

slika
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:31 pm

Timscho je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:24 pm
Ni ja fakat ne kontam ovu priču tipa "treba podržati novu Upravu bez obzira ko bio u njoj, jer Željo je iznad svega". Kako ba da ih podržim!? Ta dolazeća ekipa na najgore moguće načine sabotira već dugo ovu dosadašnju Upravu; naručuje novinarske članke, plasira izmišljotine, nahuškava navijače, nahuškava igrače, namješta suđenje na štetu Želje... Sve su ovo neki ljudi na ovom forumu nagovijestili i upozoravali. Doduše prvi ja sam te ljude smatrao paranoicima i teoretičarima zavjera. Bog zna šta se još uradilo protiv ove Uprave a što javnost ne zna, jer su već sad dali svi ostavke iako su mogli pretpostaviti da će im Skupština ukazati opet povjerenje. I ja sad toj novoj ekipi treba da dam podršku? Nikad! Odmah u startu sam protiv te nove Uprave pa makar i Ivica Osim sjedio u njoj (ne daj Bože).
A oni što su ovo nagovještavali i predvidjeli su isto i naveli dva razloga; zaustavljanje sudskog procesa i privatiziranje Kluba.
+1
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:31 pm

Timscho je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:24 pm
Ni ja fakat ne kontam ovu priču tipa "treba podržati novu Upravu bez obzira ko bio u njoj, jer Željo je iznad svega". Kako ba da ih podržim!? Ta dolazeća ekipa na najgore moguće načine sabotira već dugo ovu dosadašnju Upravu; naručuje novinarske članke, plasira izmišljotine, nahuškava navijače, nahuškava igrače, namješta suđenje na štetu Želje... Sve su ovo neki ljudi na ovom forumu nagovijestili i upozoravali. Doduše prvi ja sam te ljude smatrao paranoicima i teoretičarima zavjera. Bog zna šta se još uradilo protiv ove Uprave a što javnost ne zna, jer su već sad dali svi ostavke iako su mogli pretpostaviti da će im Skupština ukazati opet povjerenje. I ja sad toj novoj ekipi treba da dam podršku? Nikad! Odmah u startu sam protiv te nove Uprave pa makar i Ivica Osim sjedio u njoj (ne daj Bože).
A oni što su ovo nagovještavali i predvidjeli su isto i naveli dva razloga; zaustavljanje sudskog procesa i privatiziranje Kluba.
:palacgore: to je to
Nek nam je Bog na pomoci.
Na kakav nacin ljudi ulaze u klub...i treba im podrska...pa podrsku mogu imati samo od onih koji su u talu...npr. GG.ba
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:32 pm

Ajzea je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:24 pm
Ja predpostavljam da za sve ovo o Amaru imaju dokaze.
Pa logično bi bilo da imaju nešto napismeno, jer vidim da su naveli broj sudske odluke u kojoj stoji da se pare od Bekrićevog transfera uplate na njegov račun. Isto tako, logično bi bilo da posjeduju podatke o ovim duplim uplatama o kojima se priča.
Što se tiče ovog dijela o toku sastanka sa Amarom i Zubanom, pravu istinu možemo saznati jedino ako je taj sastanak na neki način dokumentovan.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:32 pm

F5
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Meha87, Refa1921 i 89 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija