Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:03 pm

Ma fuj, sve je bilo kao smo i predpostavljali. Utakmice namjerno gubljene, namjerno razapinjanje po medijima, namjerno poturanje nogu ovoj upravi. Ne znam kako normalan insan moze uopste ove uhljupe, hinje podrzavati ako znamo cime su se sve sluzili. Amare stidi se pa makar imao 100 titula za mene si smece od covjeka, neces nikad dobiti moju podrsku jer si svjesno radio protiv Zelje zarad svog interesa. Ova uprava bi napravila ozbiljan klub, uzela titule da nije ovakvih lihvara i papaka oko kluba. Sjeme vam se zatrlo seljadijo nepismena!!! Otjerali ste masu razumnih ljudi sa tribina koji su imali povjerenje i viziju za nesto bolje. Sramota za navijace da su dozvolili da manja grupica lihvara urusi klub, velika sramota. Eto gledajte sad boljeg Zelju, al u *urcu.

Sent from my MI 6X using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sub dec 22, 2018 5:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:04 pm

Miske ostani!


Zadnja izmjena: Cane, dana/u sub dec 22, 2018 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:05 pm

storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:02 pm
Dolazak Badzaka pozdravljam ukoliko ima istine! Veliki Zeljovac!
Takvo je vrijeme, da vise nikome ne vjerujem.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:11 pm

Od svih ljudi koji se spominju da ulaze u klub, za Jasmina Badžaka garantujem da će raditi u interesu kluba. Čovjeku su puna usta Želje, na ulazu u firmu stoji veliki Željin grb. Radio sam u njegovoj firmi godinu i pol i mogu reći da je strog direktor, ne voli muljanja i zabušavanja, ali šta se dogovoriš s njim to će ti ispoštovati.
Ako uđu još bar 2-3 čovjeka kao on ovo bi možda moglo izaći na dobro, a u suprotnom bojim se da će ostati sam protiv vukova.
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:14 pm

Mozel iko postaviti pitanje za lovu od transfera Sehica? I to je Amar prebacio sebi u dzep.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:16 pm

Meni samo nije jasna jedna stvar a to iz uprave nikako neče da kažu a to je osnova svega. KOLKO SE PO AMAROVOJ TVRDNJI NJEMU BILO DUŽNO A KOLIKO MU JE VRAČENO.
I to ne pričati priču po papirima koliko je bilo dužno nego koliko je para sa papirima i bez papira dao klubu za šta postoje svjedoci. TO ČE SVE RAZRIJEŠITI ŠTO SE AMARA TIČE. Stvar je jednostavna. Ne trebaju nama nikakva saopštenja iz ovog ili iz onog ugla nego jednostavno pitati Amara i ljude koji znaju koliko je para dao u klub i vidjeti koliko mu je vračeno računajući i kamatu i sve što mu je dato. Pa zar nije stvar jednostavna, Nije moguče da niko ne zna taj podatak ili neče da ga kaže.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:17 pm

storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 4:39 pm
mirzza je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:39 pm
Amar je ispao govno a potvrdilo se da je Senad doveo Krcmarevica i da je sa Beslijom ocjenivao ucinak igrača.
Zašto nema izvjestaja o suspenziji i kaznjavanju igraca, objasnjenja zašto poslovni prostori nisu već u funkiciji.
Teško da ćemo imati ikad ovakvu upravu za ustrojstvo kluba i infrastrukturu. Sa te strane su vanzemaljci, ali ovo ostalo ih je koštalo.
Žalosno.
Sretno sutra da nam Zelji bude bolje.
Sretno nama svima druze moj... Meni je samo nas, obicne raje zao vjeruj mi..
Ma mi cemo biti i proci, Zeljo je vjecan.
Bilo je nerealno očekivati da Amar radi sa ovom upravom nakon one izjave za trofeje.
Sutra da Amar kaze da je teren izgradjen sumnjivo sa savezom isto bi bilo.
Trebamo graditi mostove a ne razdvajati.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:24 pm

S kim da gradimo mostove? Sa ljudima koji su svjesno obarali klub, ukrali nam sigurno bar jedan trofej, namjerno nanizali poraze samo da bi dosli na vlast? Kako da to podrzim? Svjesno stetu pravis klubu i ocekujes podrsku? Da su dosli normalnim izborom, da su sve vrijeme pomagali i nudili se da pomognu, pa hajde. Nego jok daj da iza kulisa karamo polako klub, fuj...
Boli me briga kolko je dao para klubu, to sto je bio konj pa radio bez papira to je njegov problem, nek mu Zujo vrati pare **** ga on. Gdje su pare od transfera? U cijem dzepu je to zavrsilo?
Jedina razumna stvar je ulazak Sipe u klub, hapsenje i procesuiranje svih onih koji su se okoristili o klub ili na bilo koji nacin napravili stetu. Ako Bog da doci ce na red nekad i te tuzbe pa da vidimo ko je ko u ovoj prici.

Sent from my MI 6X using Tapatalk


Zadnja izmjena: Ch.Willa1986, dana/u sub dec 22, 2018 5:24 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:25 pm

bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:16 pm
Meni samo nije jasna jedna stvar a to iz uprave nikako neče da kažu a to je osnova svega. KOLKO SE PO AMAROVOJ TVRDNJI NJEMU BILO DUŽNO A KOLIKO MU JE VRAČENO.
I to ne pričati priču po papirima koliko je bilo dužno nego koliko je para sa papirima i bez papira dao klubu za šta postoje svjedoci. TO ČE SVE RAZRIJEŠITI ŠTO SE AMARA TIČE. Stvar je jednostavna. Ne trebaju nama nikakva saopštenja iz ovog ili iz onog ugla nego jednostavno pitati Amara i ljude koji znaju koliko je para dao u klub i vidjeti koliko mu je vračeno računajući i kamatu i sve što mu je dato. Pa zar nije stvar jednostavna, Nije moguče da niko ne zna taj podatak ili neče da ga kaže.
Kako god saberes i oduzmes, on je ostetio klub.
200 hiljada ( kamata i dupli dug) + 600 hiljada ( bekric transfer) je dug a ako je dao 300 hiljada ( mozda je to isti novac od ovog transfera ) dodjemo da je ostetio klub za 500 hiljada koje treba vratiti.
Zadnja izmjena: Mirek11, dana/u sub dec 22, 2018 5:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:27 pm

Elegant je napisao/la:
sub dec 22, 2018 3:33 pm
Neka bas mi je drago, on zna, uzivajte.

Nije on svijestan pod kakvom je sada lopom od strane javnosti, ogromna lupa je sada nad njime pa cemo vidjeti.
Boze sacuvaj..
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:29 pm

Izvinite me, zbog poslovnih obaveza nisam u mogucnosti.redovno pratiti forum, pa nisam bas u toku. Sta je KKZ? Kad je skupstina.sutra, gdje i hoce li biti link?
Amar je ispao govno ako je sve ovo tacno...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:32 pm

Simply Blue je napisao/la:
sub dec 22, 2018 11:27 am
shzna je napisao/la:
sub dec 22, 2018 11:14 am
Simply Blue je napisao/la:
sub dec 22, 2018 11:10 am


Nije 100 više, sad je 120, nije 10 trenera već 15 isto toliko sportskih..a Vranješu je plata 13,5 hiljada...a sutra ove brojke samo povećati za 20%, a tako i sa platama
Hajde, momcino, ako nije problem reci koliko je igraca prodefilovalo kroz klub, evo, od januara 2016 do septembra ove godine. Reci mi koliko trenera i sportskih direktora!? Bukvalisto.
Manje igrača nego kroz Zrinjski u istom periodu, recimo na prvu ovako
ne znam, po meni to nam je još otežavajuća okolnost
OK, mijenjaju svi - ali ovi bar znaju šta dovode
dok je kod nas veliki broj igrača zalutao u klub
i igrača a bgm i trenera
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6009
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:35 pm

bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:16 pm
Meni samo nije jasna jedna stvar a to iz uprave nikako neče da kažu a to je osnova svega. KOLKO SE PO AMAROVOJ TVRDNJI NJEMU BILO DUŽNO A KOLIKO MU JE VRAČENO.
I to ne pričati priču po papirima koliko je bilo dužno nego koliko je para sa papirima i bez papira dao klubu za šta postoje svjedoci. TO ČE SVE RAZRIJEŠITI ŠTO SE AMARA TIČE. Stvar je jednostavna. Ne trebaju nama nikakva saopštenja iz ovog ili iz onog ugla nego jednostavno pitati Amara i ljude koji znaju koliko je para dao u klub i vidjeti koliko mu je vračeno računajući i kamatu i sve što mu je dato. Pa zar nije stvar jednostavna, Nije moguče da niko ne zna taj podatak ili neče da ga kaže.
Istina ziva za svjedoke zaista postoje.
Ali nece da cuju da svojim potpisima potvrde tu pricu oko duga i para koje Amar dao klubu.
A realno bez pisanog traga ne mogu se tek tako pare dati.
Zato ce silom zakona morati to na sudu izjaviti i onda samim tim sebe osuditi na dugogodisnju robiju radi nanosenja stete klubu.
Ali to sada nije problem jer se ne sekiram uopste naplatit ce Amar te pare i to sa kamatom....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
kemo
Postovi: 201
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 9:44 am
Lokacija: Jugozapad
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:36 pm

Da li ce moci clanovi kluba prisustvovati sutrasnjoj skupstini ?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:36 pm

bianco blu je napisao/la:
sub dec 22, 2018 1:34 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub dec 22, 2018 1:01 pm
Nas tim nista nije losiji od prve dvije ekipe!
Mislite da su Pidro Mujakic Dupovac Sabanovic nesto bokji od Pavica Rodin Bakrac Sinisa? Fazon js sto Sabanovic nakon petog faula zuti dobija, a Pavic nakon prigovora.
Da je konkurencija toliko jaka ne bi osam golov primali u Evropi na svom stadionu i Zrinski ne bi izbacala svaka ekipa. Roster nam je u par deka sa njihovim. Pobjedili smo Siroki tamo, Zrinski dva puta...
Kriviti nase igrace za poraz od Sirokog, Sarajeva, Krupe, Tuzle je cisti bezobrazluk. Oni su dali maksimum, vise nisu mogli.
Ne znam da li nam je namjernl noga podmetnuta ili sta vec. O derbiju je suvisno pricati bukvalno nam ke oba derbija haos napravljen, Krupa da je gol iz penal, a nama se ne svira,Tuzla bukvalno iz sve tri situacije jd prethodno sudija donio pogresne odluke, penal, faul na Sinisom, i prije kornera je isprebijam Curjuric,a nama cist penal nije sviran..
Novi nadam se da cete poraditi na ovome. Da ce vam odnos sa medijima sluzoti da ih iskoristite sto da promovisete nase igrace tako i da sjebete konkurenciju.
Sretno vam!
realno gledajući, torpedo daleko ispred nas u tom famoznom sportskom segmentu.
Potpisuju nove ugovore sa najboljim igračima, prodaju igrače za milion eura, nakon jedne polusezone. Mi padamo u nesvjest po forumu, kad se spominjala prodaja Šabanadžovića za 500 hiljada eura. Onaj hadžić kod njih radi dobar posao.
Jbg, rezultati i stanje na tabeli sve govore.
kome prodaju igrače ?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:42 pm

Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:25 pm
bojamora je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:16 pm
Meni samo nije jasna jedna stvar a to iz uprave nikako neče da kažu a to je osnova svega. KOLKO SE PO AMAROVOJ TVRDNJI NJEMU BILO DUŽNO A KOLIKO MU JE VRAČENO.
I to ne pričati priču po papirima koliko je bilo dužno nego koliko je para sa papirima i bez papira dao klubu za šta postoje svjedoci. TO ČE SVE RAZRIJEŠITI ŠTO SE AMARA TIČE. Stvar je jednostavna. Ne trebaju nama nikakva saopštenja iz ovog ili iz onog ugla nego jednostavno pitati Amara i ljude koji znaju koliko je para dao u klub i vidjeti koliko mu je vračeno računajući i kamatu i sve što mu je dato. Pa zar nije stvar jednostavna, Nije moguče da niko ne zna taj podatak ili neče da ga kaže.
Kako god saberes i oduzmes, on je ostetio klub.
200 hiljada ( kamata i dupli dug) + 600 hiljada ( bekric transfer) je dug a ako je dao 300 hiljada ( mozda je to isti novac od ovog transfera ) dodjemo da je ostetio klub za 500 hiljada koje treba vratiti.
I ti kao puzdano znaš da je dao 300 000 a uzo 800 000. E ako je tako onda neka to napišu i rješena stvar. Ali ja mislim da to nije tako i da čim je, ako je, uzeo tolike pare sigurno i dao više nego što kažeš. Nije mi jasno zbog čega je uprava kluba odredila a sud potvrdio da mu se da 600 000 od Bekrića ako mu se nije bilo dužno. meni tu nešto ne štima i mora se reči puna istina
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:51 pm

Jedna stvar je ako nista jasna i gdje se svi Amarobljuci i Senadoljubci mogu sloziti – sutra ce biti veselo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:51 pm

@bojamora: "Nije mi jasno zbog čega je sud odredio da mu se da 600 000 od Bekrića ako mu se nije bilo dužno. meni tu nešto ne štima i mora se reči puna istina"

Ne provaljuj se. Ako ništa, školuj se. Obrazuj. Mani se foruma. Pišeš gluposti.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5134
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:57 pm

Znaš šta mene zanima, kako to ako ima napismeno da je izvršena uplata 72.000 KM nekad (ne znam sad tačan datum, ali ako ima vrlo lahko je sve to provjeriti) sad isti opet traži nešto i "dobija" spor. A spor je dobijen čim je naloženo da se isplati, znači nije u procesu pa je sve "zamrznuto" dok je ne riješi ???
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 5:58 pm

salle86 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 5:36 pm
bianco blu je napisao/la:
sub dec 22, 2018 1:34 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub dec 22, 2018 1:01 pm
Nas tim nista nije losiji od prve dvije ekipe!
Mislite da su Pidro Mujakic Dupovac Sabanovic nesto bokji od Pavica Rodin Bakrac Sinisa? Fazon js sto Sabanovic nakon petog faula zuti dobija, a Pavic nakon prigovora.
Da je konkurencija toliko jaka ne bi osam golov primali u Evropi na svom stadionu i Zrinski ne bi izbacala svaka ekipa. Roster nam je u par deka sa njihovim. Pobjedili smo Siroki tamo, Zrinski dva puta...
Kriviti nase igrace za poraz od Sirokog, Sarajeva, Krupe, Tuzle je cisti bezobrazluk. Oni su dali maksimum, vise nisu mogli.
Ne znam da li nam je namjernl noga podmetnuta ili sta vec. O derbiju je suvisno pricati bukvalno nam ke oba derbija haos napravljen, Krupa da je gol iz penal, a nama se ne svira,Tuzla bukvalno iz sve tri situacije jd prethodno sudija donio pogresne odluke, penal, faul na Sinisom, i prije kornera je isprebijam Curjuric,a nama cist penal nije sviran..
Novi nadam se da cete poraditi na ovome. Da ce vam odnos sa medijima sluzoti da ih iskoristite sto da promovisete nase igrace tako i da sjebete konkurenciju.
Sretno vam!
realno gledajući, torpedo daleko ispred nas u tom famoznom sportskom segmentu.
Potpisuju nove ugovore sa najboljim igračima, prodaju igrače za milion eura, nakon jedne polusezone. Mi padamo u nesvjest po forumu, kad se spominjala prodaja Šabanadžovića za 500 hiljada eura. Onaj hadžić kod njih radi dobar posao.
Jbg, rezultati i stanje na tabeli sve govore.
kome prodaju igrače ?
Jadan ne bio na sta si spao da falis torpedo u svrhu blacenja Zelje. Evo priznacemo svi karina su, uprava napolje, samo nemoj mi prosipat pricu kako su oni bolji zato sto im vlasnik pere pare iz kluba u klub.
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 193 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija