Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:38 pm

Bit ce veselo na skupstini, jedva cekam.
Mislim da ce jos toga bruki izaci na vidjelo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:39 pm

Amar je ispao govno a potvrdilo se da je Senad doveo Krcmarevica i da je sa Beslijom ocjenivao ucinak igrača.
Zašto nema izvjestaja o suspenziji i kaznjavanju igraca, objasnjenja zašto poslovni prostori nisu već u funkiciji.
Teško da ćemo imati ikad ovakvu upravu za ustrojstvo kluba i infrastrukturu. Sa te strane su vanzemaljci, ali ovo ostalo ih je koštalo.
Žalosno.
Sretno sutra da nam Zelji bude bolje.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:42 pm

Gdje je 300 000 eura od Bekricevog transfera.
Neka prvo vrati pare u Klub.
Kada je znao naplatiti glavnicu i kamatu neka vrati razliku para od cca 400 000 maraka ili neka polozi racune gdje je otisao taj novac
Alea iacta est!
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:43 pm

FUJ! GNJIDA
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:52 pm

kakav ljigavac ucmali. fuj!
jesi mi se zgadio, svaka ti cast!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:23 pm
sahmat je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:22 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:19 pm


Za par godina bi i uzeli par trofeja, ja bih to smatrao bonusom za učinjeni rad.
PP odvest cemo te u Škafu u neku prodavnicu i kupiti trofej, ocigledno da ti fali kad si toliko zapeo
Pa jebiga, valjda je to i poenta sporta. Biti prvi.
Biti prvi kao KK Bosna u svoje vrijeme? Koliko si ti samo ogranicen.Jeb. li vam trofej ....
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:54 pm

mirzza je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:39 pm
Amar je ispao govno a potvrdilo se da je Senad doveo Krcmarevica i da je sa Beslijom ocjenivao ucinak igrača.
Zašto nema izvjestaja o suspenziji i kaznjavanju igraca, objasnjenja zašto poslovni prostori nisu već u funkiciji.
Teško da ćemo imati ikad ovakvu upravu za ustrojstvo kluba i infrastrukturu. Sa te strane su vanzemaljci, ali ovo ostalo ih je koštalo.
Žalosno.
Sretno sutra da nam Zelji bude bolje.
Pise da nemamo dozvolu.
A i nije upotpunosti preneseno i dovrseno, jos jedan dio je poslan.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 2:57 pm

Ne iznenađuje me ovo sve. Amar je uvijek bio fakin, bio je veliki autoritet igračima i ostalim ljudima u klubu, uvijek okružen sposobnim ljudima koji su se brinuli da nas niko ne zakida, pa naslušao sam se priča kako se u WC-u guraju pare u džep Elvisu Mujiću za pošteno suđenje ☺️ (Mujić je tad bio na početku sudijske karijere). Tad je bilo titula, nije se obraćala pažnja na ostale bitne aspekte funkcionisanja kluba i rezultat svega je da se nakon njegovog odlaska na "godišnji odmor" godinama finansijski oporavljamo. Ljudi se teško mijenjaju, pa je i sasvim razumljivo da je AO odbio bilo kakvu saradnju sa ovom upravom, jer nije navikao raditi na takav način. Ovo što se spominje da sa njim opet ulazi 90% istih ljudi mi ne sluti na ništa dobro što se tiče napretka samog kluba (ovdje mislim na mnogo više stvari od samih titula koje se nekako podrazumijevaju kad je AO u klubu).
Duga noć je pred nama do sutrašnje skupštine, nadam se da će sve ipak proći dobro po našeg Želju.

VOLIM TE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:02 pm

Mirek11 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:34 pm
Omar500 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 1:36 pm
(FOTO) Šta piše u izvještaju UO FK Željezničar?

http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... car/141414
Moj kamataru, ne valja bahat biti vratit ce ti se to a Željo nije tvoj, zapamti. Kada ga kupis, bujrum.
Na sta si spao, da se kao mafija ponasas.
Mislim da je on postao frustriran nakon ne izbora za selektora, nema ponuda osim Tuzla city-ja a sa druge strane u Zelji puno pozitvnih desavanja bez njega, pa da ne ode u zaborav, daj sa ovih nekoliko likova na sve nacine da se vrate.
Uzas!
On na sastanku upravo rece da mu je klub babovina.
A i potezi su mu takvi.

Doduse ima pravo to misliti, evo sta je radio, sta sad radi. Dje ima da trener smjeni upravu i uzima ovolike pare od kluba.

Amare, Zeljo je tvoj.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:08 pm

slika
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:14 pm

Zao mi je onog Brke koji se srcem borio i za klub i za igrače.... Zaista bih ga isplatio i otjerao u 3pm.
Država Željo
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:17 pm

bogi je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:27 pm
fuj.
Sta fuj? Jesi li spremio pare za te kahve?
1987
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:21 pm

Occasionally je napisao/la:
sri nov 14, 2018 8:02 pm
https://www.youtube.com/watch?v=kv9FcdWI5wI

slika

Ode li Uprava, a vrati se Jovan ... Ode li Uprava, a Bogiju se ponudi mjesto u omladinskom pogonu... Ode li Uprava, a Veci se vrati traka ... Ode li Uprava, a povuče se tužba ... Ode li Uprava, a digne se hipoteka na Istok... Ode li Uprava, a DžoKol donese odluku o prevođenju parcele pomoćnog u građevinsko zemljište... Ode li Uprava, a ne osvoji se titula na proljeće... Ode li Uprava, a ne dođe 15.000 na proslavu Titule.. E, ne trebaš mi ni ti Amare.
http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... car/141414
Amare, moj Amare...
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 448
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:23 pm

Occasionally je napisao/la:
pon dec 17, 2018 6:51 pm
Vrela je glava a u želudcu neki grč. Nije prvi put da se mjenja Uprava. Ni u Želji ni u svjetu cjelome.
Čitam sve ove postove od te Objave na zvaničnoj u 14:29 i još uvjek ne znam dali ću narednih dana psovati ili onako Bošnjački rezonovati „ – Ma, Sabura. Biće to dobro“.
Iskreno, žao mi je odlaska ove garniture. Šta god da im se može prigovoriti po pitanju nedonošenja Titule ipak je tu bio jedan momentum dizanja kluba u svim sferama. U ovakvom društvu koje je prepoznato jedino po stagniranju i bježanju na Zapad stvarno je trebalo pameti, volje, snage i novca da se napravi nešto više. E čuj, pameti, volje, snage i novca !! Ama trebalo je ljubavi. Ljubavi je trebalo da žrtvuješ sve svoje i napraviš ovo što kolege nabrojaše pa da se ne ponavljam.
Transparentnost. Hmm... Volio bih je vidjeti od ove garniture sada što dolazi. Tačnije, da njihovo prvo obraćanje bude u stilu šta je to bilo toliko pogrešno u radu odlazeće Uprave i ono najbitnije; kada, gdje i šta su to oni njima sve vrijeme sugerisali i pokušavali da pomognu. Ako je to ono Senadovo „vizije nam se nisu poklopile“ OK. Dovoljno. Biće vremena da sve to sagledamo i prepoznamo.
A ti Amare. Ako ima i jedan miligram, i jedan trun spoznaje da si na bilo koji način „potpomagao“ odlasku Uprave, e onda ti najiskrenije želim da koliko danas dobiješ pismenu ponudu za višegodišnjim angažmanom renomiranog kluba iz Evrope i šire, za koju se nadam da češ objeručke prihvatiti i već sutra otputovati a sve tvoje idolopoklonike ostaviti u spoznaji da je i Slavko dobar a Bogami i Memić.
Ako to nije tačno, zamolio bih te da mi odmah halališ jer ovo ipak piše neko ko voli Želju. Vrela mu je glava a u želudcu grč.
http://sport1.oslobodjenje.ba/premijer- ... car/141414
Amare, bolan Amare..
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:23 pm

E usra ga Amare
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:24 pm

shzna je napisao/la:
sub dec 22, 2018 3:17 pm
bogi je napisao/la:
sub dec 22, 2018 2:27 pm
fuj.
Sta fuj? Jesi li spremio pare za te kahve?
Jedino ako ću je na kraju naplatiti sa kamatama :kafa:
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:25 pm

***** ti ljude i ovaj mentalitet balkanski, pokvareni!
***** ove pokvarene ljude koji ne žele naprijed ni koraka. Kako očekivati normalan život kad smo okruženi nenormalnim ljudima, čast izuzecima. Svi trebamo da se dobro zapitamo, a pogotovo oni koji su ovo sve isplanirali. Neke su stvari postale jasnije. Stidite se sve vam ***** pogano. Oboljeli da Bog da!
Ovim ljudima hvala za sve, jer ovo što su oni uspjeli je vanserijsko. Ovo niko nije uspio u ovoj pokvarenoj i jadnoj državi. Hvala vam do nebesa i više. Šta god govorili malo je, jer vi ste uložili toliko napora i vremena da napravite ovo što imamo. Hvala vam sto puta. Za istok, teren, Grbavicu. Vi ste bili Željo. Ubijeđen sam da ćete i ostati jer ko jednom proba nema mu lijeka. VI STE ONI KOJI STE ZASLUŽNI ZA SVE I TREBATE BITI PONOSNI PRVO VI ŠTO STE OSTVARILI OVAKAV USPJEH, A ONDA I MI ŠTO SMO IMALI PRILIKU BITI SA VAMA I PROŽIVLJAVATI SVE OVO. OSTAT ĆETE ZLATNIM SLOVIMA UPISANI U HISTORIJU! Bar mi normalni ćemo vam biti zahvalni zauvijek i nećemo vas zaboraviti. HVALA I SRETNO U DALJEM ŽIVOTU!

Što se tiče dalje situacije... Ko god dođe poslije ovih ljudi, bio li to Osim ili neko stoti morat će da rade bolje od ovih, a svi znamo da će teško uspjeti. Kad smo već kod Osima... Stidi se Amare! Sram nek te bude. Svakim danom sve više padaš ljudima u očima. Bruko! Mene je Osim razočarao do maksimuma i uopšte ne želim da ga vidim na klupi, a ni na nekoj drugoj poziciji. Ako mu je plan da uvede prijašnje ljude u upravu i da sa njima upravlja kako njemu odgovara - za mene postaje persona non grata. Nije Željo tvoj, tako da Amare neće moći! Amare Kamataru pamet u glavu!
Vidjet ćemo ubrzo dosta toga. Dobit ćemo odgovore na mnoga pitanja... Da se vratim na temu.
Ja kao neko ko je uvijek tu uz Želju očekujem, tačnije ZAHTJEVAM od nove uprave sljedeće:

1. Kao trenutno najvažnije sređenje sportskog segmenta i ulazak u Europu ove sezone
2. Prolazak prvog pretkola u Europi
3. Krov na istočnoj tribini - iako znamo da je to već dogovoreno nek stoji ovdje. Ko zna kakvi će papci doći, da ne zajebu šta...
4. Titula sljedeće sezone - ne interesuje me kako, ali na regularan način.
5. Nastavak održavanja i unaprijeđivanja terena da ga ne bi doveli u očaj
6. Transparentnost, plaćanje poreza i otplaćivanje duga, regularno poslovanje
7. Sređivanje sjeverne tribine
8. Izgradnja južne tribine
9. Portal gg.ba ne smije ponovo biti medijski partner i ne smije imati nikakve veze sa klubom zbog neprijateljskog odnosa prethodnih godina.
10. Poslovni prostori da se stave u funkciju


Ako nešto od ovog navedenog izostane stav je jasan - uprava napolje.
Ko je spreman nek izvoli. Ali nek bude spreman na izazov i na ispunjenje navedenih stvari. Tražili smo igru, dobili smo je. Ovi ljudi koji su otišli bi sigurno sve ovo ispunili kad-tad, tako da... Ako smo otjerali njih, onda je logično da će doći bolji i samim tim apetiti rastu. Ako se ne ispuni navedeno ja ću prvi započeti "udar" na upravu, psovati im i tražiti ostavke. Eto, prvi izazov im je da ispune stavku br.1 tj. da se osigura Europa. Pa eto, lopovi, kriminalci i ostala bagro koja planira da uleti... Pazite šta radite, kako radite i ne igrajte se sa našim klubom jer neće moći ništa kao prije. Pod lupom ste kao niko ranije, svaku odluku i potez ćemo dobro pratiti. Željo je naš i nećemo dopustiti lopovima da unište ovo što su navijači i prethodna uprava uradili.

I da, nemojte ni pomisliti da vratite Srđana Stanića. Ni pomisliti! On je odavno mrtav. Od onog trenutka kad je potpisao za Zrinjski i onako se radovao golovima protiv nas k'o da ligu prvaka osvaja. Sebi je vrata ovdje zatvorio i nemoj da bi pomislili da mu ih ponovo otvorite. Persona non grata zauvijek. Za lijeka mu trebalo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:25 pm

Mirna atmosfera kao da se nista nije desilo.

Sumnjam da bi ovako bilo da su zamjenjene uloge.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:28 pm

Neznam stvarno sto je ovo sve trebalo Amaru? Pa nije valjda u situaciju da mu trebaju pare? Jel se nije obogatio u Qataru, da ne govorim za sve ranije koje je radio i na bijelo i na crno? Ne razumijem sta zeli postici. Biti novi Mamic? Sta?

Iskreno se nadam da ce ova uprava se vratiti jednog dana.

Mozda mi osvojimo titulu sa Amarom iduce godine, ali zato ce zaduziti klub sa novih 5 milki.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 3:33 pm

Neka bas mi je drago, on zna, uzivajte.

Nije on svijestan pod kakvom je sada lopom od strane javnosti, ogromna lupa je sada nad njime pa cemo vidjeti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 303 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija