Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:18 am

bogi je napisao/la:
pet dec 21, 2018 7:07 pm
Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 5:30 pm
Meni je interesantno, a nije se puno spominjalo, da je gg ba cesto imao i prenosio informacije prvi, cak i dok im je bila taraba. Dakle neko u ili oko kluba je njima davao tacne informacije uprkos zvanicnom prekidu saradnje. Ko?
Onaj sto se smije nakon primljenog gola u Krupi.
Senad se smijao poslije primljenog gola protiv Sirokog. Zar i on?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 6:20 am

Elegant je napisao/la:
pet dec 21, 2018 9:22 pm
Samo da hoce neko na skusptini imati muda da Amaru postavi vise pitanja, ali ono bas da mu postavi. Jer itekako ima sta da objasni prije svega pa tek onda da kaze svoje.

Izvini molim te, cijela garnitura ljudi se morala skloniti da bi ti dosao, ko si ti u vraziju mater, kakvi su to uslovi i kakav smo to mi klub da se takvi ustupci rade.
Ja bih jos dodao na sve ovo da se nadam da ce neko skupiti muda da Amara pita neke stvari na skupstini.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 7:14 am

Pamet u glavu skupštinari.
Sretno nam svima sutra.
Ako Bog da biće ovo puno bolje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:17 am

Neka nam Zelji bude bolje!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:39 am

Dobar interview sa Krčmom. Dosta toga je čovjek u pravu, samo su neke stvari kasnije isplivale na površinu. . .
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 8:48 am

igla je napisao/la:
sub dec 22, 2018 12:21 am
Sjećate li se priče "Carevo novo ruho" od Andersena?

Da ne postavljam cijelu priču, a savjetujem vam svima da pročitate (opet), nije duga, a puno govori i o nama sada.

Ukratko, Car je volio odjeću i da se dobro obuče. Dvije varalice su to iskoristile i rekle da su najbolji krojači i da će mu napraviti najbolju odjeću. Ustvari, nisu mu napravili ništa, car je kroz masu išao gol, ubijeđen da nosi najbolje odijelo. I svi su se među narodom divili novom carevom odijelu, dok jedan dječak nije počeo da viče: "CAR JE GOL, CAR JE GOL".
Poenta, svi su vidjeli da je car gol, ali su radije slijedili laž da bi bili korektni i u okvirima, a jedino je dijete bilo neiskvareno i krajnje iskreno i reklo ono što svi misle, ali ne žele ili ne smiju da kažu.
:palacgore:

Ima i ona narodna, ko laze za tebe, lagace i protiv tebe.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:02 am

Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:03 am

Dobar intervju Krcmarevica. Korektno se ponasao, i u pravu je covjek. Ako se vec nije imalo novca za igrace, gradi se stadion, pa fino to definisati na pocetku sezone i ganjati Europu. Pored nekih standardnih pljuvaca, ne bi bilo nekih vecih zamjerki.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:24 am

storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:03 am
Dobar intervju Krcmarevica. Korektno se ponasao, i u pravu je covjek. Ako se vec nije imalo novca za igrace, gradi se stadion, pa fino to definisati na pocetku sezone i ganjati Europu. Pored nekih standardnih pljuvaca, ne bi bilo nekih vecih zamjerki.
To sve stoji, ali koliko se sjećam, Krčmarević se u svom obraćanju prilikom ostavke žalio i na druge stvari. Govorio je i o zalaganju igrača, o odnosu igrača prema njemu i njegovim zahtjevima, a to sad u ovom intervjuu ne spominje nikako. Ja sam (a koliko se sjećam i ostala raja isto) tada bio stekao utisak da je problem što se igrači ne trude dovoljno da ispoštuju njegove zahtjeve. Zar nije tako bilo?
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:30 am

Ajzea je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:18 am
bogi je napisao/la:
pet dec 21, 2018 7:07 pm
Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 5:30 pm
Meni je interesantno, a nije se puno spominjalo, da je gg ba cesto imao i prenosio informacije prvi, cak i dok im je bila taraba. Dakle neko u ili oko kluba je njima davao tacne informacije uprkos zvanicnom prekidu saradnje. Ko?
Onaj sto se smije nakon primljenog gola u Krupi.
Senad se smijao poslije primljenog gola protiv Sirokog. Zar i on?
Ne pokusavaj me uvuci u rasprave miske vs amar jer me boli ***** za obojicu. Meni je Zeljo religija u zivotu, a religija je besmrtna, ova dvojica ce umrijeti vjerovali ili ne.
Lrotiv sirokog ne znam je li se smijao sjedio sam na tribini odakle se on najbolje ne vidi nego moram okrenut glavu od terena da bi ga vidio tako da i ne znam je li se smijao.
Kakve veze Miske ima na kraju krajeva sa prenosenjem informacija gg i curenju info iz kluba?
Bilo bi glupo da onaj sto 'je zaveo diktaturu' sada bude cinkaroš
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 9:45 am

Timscho je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:24 am
storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:03 am
Dobar intervju Krcmarevica. Korektno se ponasao, i u pravu je covjek. Ako se vec nije imalo novca za igrace, gradi se stadion, pa fino to definisati na pocetku sezone i ganjati Europu. Pored nekih standardnih pljuvaca, ne bi bilo nekih vecih zamjerki.
To sve stoji, ali koliko se sjećam, Krčmarević se u svom obraćanju prilikom ostavke žalio i na druge stvari. Govorio je i o zalaganju igrača, o odnosu igrača prema njemu i njegovim zahtjevima, a to sad u ovom intervjuu ne spominje nikako. Ja sam (a koliko se sjećam i ostala raja isto) tada bio stekao utisak da je problem što se igrači ne trude dovoljno da ispoštuju njegove zahtjeve. Zar nije tako bilo?
Cini mi se da jeste, mada je optuzio odmah njihov "kvalitet".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:00 am

storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:45 am
Timscho je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:24 am
storm_raider je napisao/la:
sub dec 22, 2018 9:03 am
Dobar intervju Krcmarevica. Korektno se ponasao, i u pravu je covjek. Ako se vec nije imalo novca za igrace, gradi se stadion, pa fino to definisati na pocetku sezone i ganjati Europu. Pored nekih standardnih pljuvaca, ne bi bilo nekih vecih zamjerki.
To sve stoji, ali koliko se sjećam, Krčmarević se u svom obraćanju prilikom ostavke žalio i na druge stvari. Govorio je i o zalaganju igrača, o odnosu igrača prema njemu i njegovim zahtjevima, a to sad u ovom intervjuu ne spominje nikako. Ja sam (a koliko se sjećam i ostala raja isto) tada bio stekao utisak da je problem što se igrači ne trude dovoljno da ispoštuju njegove zahtjeve. Zar nije tako bilo?
Cini mi se da jeste, mada je optuzio odmah njihov "kvalitet".
Ma svi se oni sada izvlače. Uvijek je neko drugi kriv.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:14 am

Ajzea je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:20 am
Elegant je napisao/la:
pet dec 21, 2018 9:22 pm
Samo da hoce neko na skusptini imati muda da Amaru postavi vise pitanja, ali ono bas da mu postavi. Jer itekako ima sta da objasni prije svega pa tek onda da kaze svoje.

Izvini molim te, cijela garnitura ljudi se morala skloniti da bi ti dosao, ko si ti u vraziju mater, kakvi su to uslovi i kakav smo to mi klub da se takvi ustupci rade.
Ja bih jos dodao na sve ovo da se nadam da ce neko skupiti muda da Amara pita neke stvari na skupstini.
Naravno isto onako kako je on postavljao pitanja do sada....A vidio je iz nekog svog ugla da neke stvari nisu ok.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Valter
Postovi: 1317
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:20 am

Ajzea je napisao/la:
sub dec 22, 2018 6:18 am
bogi je napisao/la:
pet dec 21, 2018 7:07 pm
Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 5:30 pm
Meni je interesantno, a nije se puno spominjalo, da je gg ba cesto imao i prenosio informacije prvi, cak i dok im je bila taraba. Dakle neko u ili oko kluba je njima davao tacne informacije uprkos zvanicnom prekidu saradnje. Ko?
Onaj sto se smije nakon primljenog gola u Krupi.
Senad se smijao poslije primljenog gola protiv Sirokog. Zar i on?
Kako lagano padaju maske. Dakle sada počinjete braniti lik i djelo Mirsada Šiljka.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:27 am

Sad kao ogranicena sredstva bila, a tamo se bombe neke najavljivali. Krcmarevicu, ne seri!
I ne moze niko reci da su ogranicena sredstva jer je dovedeno cirka 100 igraca, 10 trenera i sportskih direktora.
1987
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:35 am

Sellam!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:50 am

Grb1 je napisao/la:
sub dec 22, 2018 12:02 am
igla je napisao/la:
pet dec 21, 2018 10:18 pm
Amidza je napisao/la:
pet dec 21, 2018 10:14 pm
Sta znaci "povlaci sve pare iz kluba"?
Vjerovatno svoje pare koje je davao za funkcionisanje kluba. Ali ne mora tacno biti uopste, ovaj izvor je vec jednom fulio zestoko, a ne bi trebao biti toliko neupucen.
Ovo sam cuo isto prije 10tak dana. Cifra je velika, to su pare za normalno funkcionisanje kluba i ovjerene su pozajmice kod notara sve. Sad kada ide logicno je da ce te pare povuci...
logično, njegove pare i može sa njima šta hoće
ali mene zanima onda slijedeće, pričalo se kako klub teži tome da bude samo-održiv
a ako je on morao biti (veliki) donator onda smo daleko od toga da smo to
pa po tome onda i sav njihov posao se na kraju svodi na želje i pozdrave što nikako nije dobro
plus onda eto i "razlog" da se igra i predsjednika, i direktora, i trenera itd
nešto ala-Amar u svom mandatu...ko preslikano
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:53 am

shzna je napisao/la:
sub dec 22, 2018 10:27 am
Sad kao ogranicena sredstva bila, a tamo se bombe neke najavljivali. Krcmarevicu, ne seri!
I ne moze niko reci da su ogranicena sredstva jer je dovedeno cirka 100 igraca, 10 trenera i sportskih direktora.
Pa u razgovoru ti je i rekao koja je bomba bila u pitanju. Zajko Zeba.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 10:56 am

Prije nego sto dobijes posao, vecina normalnih ljudi se upozna sa situacijom u firmi, regiji itd. Niko nije lud da promjeni i drzavu i bilo sta a da se ne raspita.
Nije vodio nikoga u regiji a ni vani nije previse dobro karijeru napravio.
On je vjerovatno mislio da dolazi u PSG, i da ce mu se bas sve ispuniti. Za meene iznenadjenje veliko bilo kad nas je preuzeo, losiji trener za mene i od Kostica.
Prica o Curjuricu kao pojacanju, a bas on nista nije napredovao od svog dolaska. Samo gori postao napocetku je mogao do 35 minute, na kraju je jedva 17 minuta mogao. Toliko o tome.
Onome koga je sprecio da vrati Zebu, dati povisicu.
Dovodjenje njega je cisto lutanje. Otjeras Adzema koji je hiljadu puta bolji trener od ovoga. On i Kostic su lutanja.
Oda, Adzem, Mulalic, Petrovic nisu lutanja po meni. Sa ovom dvojcom se probalo do tad su bili najbolji treneei u OP, Petrovic tad najbolji trener u ligi (osvojio kup i digao Radnik), Oda nas covjek znate avi ko je i sta je.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 22, 2018 11:01 am

Krcma nije neki trener, ali se apsolutno slazem sa tvrdnjom o mladim igracima koji su igrali na neprirodnim pozicijama u trenucima kada se lomi utakmica. Primjer kako ne treba raditi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921, SIMA_SIMAU i 288 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija