Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 7:51 pm

Vjerujem da je ova pauza koliko-toliko dovoljna da se dovedu kvalitetniji igraci, da se odrade novi sponzorski ugovori i da se utvrdi ovaj rast kluba na organizacijskom dijelu. Ne ocekujem nista do kraja sezone, Europu jedino, kao i krov naravno (pare valjda trebaju leci preko Saveza).

Sljedece sezone vec ocekujem puno bolju igru, a i na jesen da se nastavi sa uredjenjem kluba. Ovaj teren, koji je sada kao tepih, se mora nastaviti odrzavati. Mislim da novi ljudi, ko god da dodje, tek trebaju postati svjesni pritiska kojeg ce imati za svoje poteze. Jedino je posteno da imaju ekvivalentan pritisak kao i ljudi prije njih. Ako se vec vodimo time da je korisno za Zelju ukazivati na greske, a hvaliti ono sto je dobro uradjeno. Nista vise, nista manje.

Volim te Zeljo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 7:51 pm

Hvala i ovoj upravi i Misimoviču na svemu a posebno na istočnoj tribini i novom travnjaku. Ostače nam u lijepom sječanju. Na žalost nisu uspjeli da naprave iskorak u sportskom segmentu iako su realno imali sve uslove za to. Bilo je stvarno previše grešaka kod tjeranja i dovođenja igrača. što je i rezultrilalo agonijom u zadnjoj polusezoni.
Na sreču ostali su nam , po mom mišljenju odlični operativci u administraciji na čelu sa Šiljkom i to mi daje nadu u nastavak transparentnosti i dobrih poslovnih rezultata.
Sva ova priča oko pljuvanja Amara Osima na kraju nikom nije trebala. Nadam se da če se sada vratiti i to isključivo na mjesto šefa stručnog štaba i brige oko sportskog segmenta a da če nova uprava zajedno sa sadašnjom administracijom uspješno voditi ostale segmente kluba.
Na nama navijačima je da se zbijemo, ujedinimo i krenemo u nove pobjede.

Što se tiče ovog foruma, ovo je naš forum, nezavistan je i bez obzira što ponekad ima različitih mišljenja on je odraz razmišljanja pravih navijača .
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 7:54 pm

bojamora je napisao/la:
pon dec 17, 2018 7:51 pm
Hvala i ovoj upravi i Misimoviču na svemu a posebno na istočnoj tribini i novom travnjaku. Ostače nam u lijepom sječanju. Na žalost nisu uspjeli da naprave iskorak u sportskom segmentu iako su realno imali sve uslove za to. Bilo je stvarno previše grešaka kod tjeranja i dovođenja igrača. što je i rezultrilalo agonijom u zadnjoj polusezoni.
Na sreču ostali su nam , po mom mišljenju odlični operativci u administraciji na čelu sa Šiljkom i to mi daje nadu u nastavak transparentnosti i dobrih poslovnih rezultata.
Sva ova priča oko pljuvanja Amara Osima na kraju nikom nije trebala. Nadam se da če se sada vratiti i to isključivo na mjesto šefa stručnog štaba i brige oko sportskog segmenta a da če nova uprava zajedno sa sadašnjom administracijom uspješno voditi ostale segmente kluba.
Na nama navijačima je da se zbijemo, ujedinimo i krenemo u nove pobjede.

Što se tiče ovog foruma, ovo je naš forum, nezavistan je i bez obzira što ponekad ima različitih mišljenja on je odraz razmišljanja pravih navijača.
:palacgore:

Tako je, nemojmo ni pljuvati, bezveze odmazemo Zelji. Takodjer, zmiriti ne treba.

Vezano za boldano, tako je i tako ce i uvijek biti. Nikakvog uticaja nije bilo na ovaj forum, niti ga je moglo biti. Da jeste, vjerujete da bih ja prvi opleo o tim ljudima. Mi smo i hvalili i kritikovali, grijesilo se svakako, to je i normalno, ali nikada se nije islo protiv Zelje. A, na momente je jako tesko bilo zadrzati balans. Da li smo uspjeli - vi ocjenite, vi ste najveci kriticari. Tako ce i ostati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
gavran
Postovi: 7549
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:02 pm

Minjore je napisao/la:
pon dec 17, 2018 7:11 pm
Da bi se nesto moglo reci ili napisati, morali bi prvo biti iskreno prema sebi, pa onda prema ostalim. Danas sam se malo zamislio i skontam da mi je clanska istekla prije 3 mjeseca i jos je produzio nisam. Zbog cega ? Protivljenje radu ove uprave ? Nije. Nedostatak vremena ili novca ? Nije. Jednostavno sam usao u taj brzi ritam zivota gdje su mi najprece stvari na zadnjem mjestu. Jednostavno, Klub funkcionise normalno i samim tim u podsvjesti imam to da moja cvaja nije toliko bitna. Nije to sada ni u cvaji. Zelji trebamo na sve nacine. Snagom, parama, brigom i svim ostalim stvarima koje su na nama.
Hvala vec bivsoj upravi na mnogim stvarima uradjenim za Zeljeznicar. Kao i mene, i njih je sustigao taj brzi ritam u kojem se hoce sve i odmah. To je tesko izvodljivo. Uz njihovu pomoc sagradili smo moderan stadion i Klub smo digli na znatno visi nivo poslovanja. O sportskom segmentu ne treba pricati, to je drugi par cipela. Nema potrebe za vrijedzanjem niti za pretjeranim zaljenjem, jer Zeljeznicar je opstao nakon svih i nakon svega. Ovo je najbolje za obje strane.
Nadam se da ce novi ljudi nastaviti istom dinamikom i stilom, te da ce poboljsati sportski segment.
Miske nije gradio za sebe nego za Zelju, Amar nije osvajao za sebe nego za Zelju.
Sretna Nova godina Zeljovci !
Hidjretsku nam nisi cestitao :ne:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:04 pm

bojamora je napisao/la:
pon dec 17, 2018 7:51 pm
Hvala i ovoj upravi i Misimoviču na svemu a posebno na istočnoj tribini i novom travnjaku. Ostače nam u lijepom sječanju. Na žalost nisu uspjeli da naprave iskorak u sportskom segmentu iako su realno imali sve uslove za to. Bilo je stvarno previše grešaka kod tjeranja i dovođenja igrača. što je i rezultrilalo agonijom u zadnjoj polusezoni.
Na sreču ostali su nam , po mom mišljenju odlični operativci u administraciji na čelu sa Šiljkom i to mi daje nadu u nastavak transparentnosti i dobrih poslovnih rezultata.
Sva ova priča oko pljuvanja Amara Osima na kraju nikom nije trebala. Nadam se da če se sada vratiti i to isključivo na mjesto šefa stručnog štaba i brige oko sportskog segmenta a da če nova uprava zajedno sa sadašnjom administracijom uspješno voditi ostale segmente kluba.
Na nama navijačima je da se zbijemo, ujedinimo i krenemo u nove pobjede.

Što se tiče ovog foruma, ovo je naš forum, nezavistan je i bez obzira što ponekad ima različitih mišljenja on je odraz razmišljanja pravih navijača .
Živ i zdrav bio i uzbrdo brz ode i administracija
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1823
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:11 pm

Lalatovića za trenera, koji brat haha
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:14 pm

Eeeeee Moj Zeljooooo, sta mi sami sebi radimo.. ne trebaju nam dusmani sa Kobilje...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:16 pm

Valtere, kao sto sam ti rekao jednom, nemoj ljude prozivati na taj nacin, molim te. Zato su ti postovi obrisani...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:17 pm

Ja jednostavno zeljno iscekujem te nase spasioce koji ce doci poslije najbolje uprave svih vremena. Eto hajde prosvjetlite me molim vas da moze bolje od ovog.

Idu sad titule ko halva cim ovi novi dodju.

Mi smo sami sebi najjveci neprijatelji i to je to. A ljut sam i na ove da je sacica klosara mogla vas tako lahko da otjera.

Jedva cekam juznu tribinu i novu upravu. MA MRS!
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:22 pm

11plavih'92 je napisao/la:
pon dec 17, 2018 5:46 pm
Cast i ponos je biti navijac Zelje
U ovih nekoliko proslih godina to je bilo narocito izrazeno. Disao sam punim plucima. A falilo je tako malo a onda bi nam samo nebo bilo granica

Hvala im sto su mi to priustili

Sutra je novi dan. Zeljo ide dalje sa novim ljudima na celu. Ja necu cijepati svoju clansku, godisnju. Ja cu i dalje biti na svakoj utakmici. Ja cu se nadati najboljem. Od novih ljudi ocekujem posvecenost kakvu su imali ljudi koji odlaze sa narednom Skupstinom. Ja cu im dati priliku. To sto cu ih pod lupom gledati nece se odraziti na moju podrsku Zelji. Opet kazem, ponasacu se kao da dolaze jos bolji od ovih koju idu. A i oni znaju da je nekoliko crvenih linija podvuceno ispod koji se ne smije
Mozda jesmo ispali i ovakvi i onakvi ali novi ljudi ce znati da glupi nismo
:palacgore: :zeljeznicar1:
1987
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:28 pm

Eto vam Amar, **** vas on
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:30 pm

Bojim se iskreno sta nam slijedi i da cemo se sjecati ovog dana kao jednog od tuznijih u našoj historiji. Nadam se iskreno da griješim, ne što imam nesta protiv ovih ljudi koji su bili u klubu nego jer želim samo najbolje našem Želji. Ova Uprava je od prvog dana opstruirana i pokušavali su sve i svašta da ih otjeraju ali mislim da ih je držala podrska navijača. Kap koja je prelila čašu mislim da su ova dešavanja oko juga. Ako vrijeme pokaze da je bila greska odlazak ove uprave nadam se da ce se onih 50-100 "najvatrenijih" što su skandirali zadnju utakmicu na sjeveru i tražili belaja medju našim navijacima doživotno zabraniti pristup stadionu. Svi znamo ko su a i sta su pisali po društvenim mrežama u posljednje vrijeme. Žalosno na kakav način ljude otjerase, ali to smo mi. Znam ja nas hebo ti nas.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:30 pm

Valter je napisao/la:
pon dec 17, 2018 7:46 pm
ČESTITKE... na odilčno odradjenom poslu. Šanse ovih drugih za preživljavanje bile su ravne nuli. Jeba.ste ih momački. Znate znanje nema šta. :pljesak:
E jesi mi pametan. Siguran sam da ovi drugi, koje sada Željo nema imaju i svoje firme i sav uredjen život i jedino što nemaju su živci da ih troše na one koji imaju samo za jednu baklju.
Dakle ne brinimo se ko je koga sje... zbog toga nismo ovde. Brini se kako doći do pameti i da svi radimo za dobrobit svih, a niko protiv nikog i brini se šta ako ovo nije godina kada se kupuju titule i budi siguran da ce doci taj dan. Zivit u proslosti nije dobro. Brini se i za to kada ne bude imao ko ni stadion očistiti, a završiš u sredini tabele. Nećeš tad imat šta sj... što ti je osnovna djelatnost, a i za to se trebaš najviše zabrinut.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:33 pm

Nije mi jasno kako neki zamišljaju da uleti neki stranac u klub. Prvo nema zakona, drugo mi nešto vrijedimo (stadion, ime).
Lako je bilo uzeti pitare, evo i Čelik a i sve ostale klubove (sem dugova i i to popriličnih nemaju ni Duljine veš mašine). Ne znam koji još klub ima svoj stadion - i to kakav. Znači kad bi nama došo "amidža" sa onih 10M dobio bi max. 20% nečega, a nije lud davati te pare a da se ništa ne pita.
Ispade prvo se treba zavaliti klub da je stadion pod hipotekom, pare potrošene i onda vrijedimo ko pitari. E tad dolazi "amidža"
Treba obavezno uvesti u statut za sve uprave da je zabranjeno davati bilo koji dio stadiona pod hipoteku, ili još gore prodavati.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:35 pm

Ma ne bih ja rekao da su tek tako digli ruke. Ocito su po meni razvukli kolko su mogli ne bi li uspheli nesto dogovoriti sa Amarom i tim nekim sto dolaze. Podmetanja noge je bilo u svim sverama kluba. Dovoljno je bilo vidjeti komentare kad su doveli novog sponzora (vitinka kolko se sjecam). Na gg.ba su se odjednom poceli pojavljivati razni tekstovi. A da ne govorim o rezultatima za koje sam ubjedjen zivotom da nije stvar to sto smo mi losi pa ne mozemo nikog pobjediti. Da nisu istupili ovo bi se sve nastavilo i na proljece.
Sta je tu je otjerali su ljude tu se vise nema sta uraditi. Ovim novim netreba dat pardona sekunde ima da se trazi i titula i stadion.Jedno nek neodrade MARŠ iz kluba.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:37 pm

sahmat je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:28 pm
Eto vam Amar, **** vas on
Ne shvatam ovakve komentare poput tvog. Ako ce Amar biti trener i ako je istina da se okruzio bas jakim ljudima koji imaju novac onda je to odlicna stvar za klub, iz toga ce klub profitirati. Sacekajmo skupstinu pa cemo onda komentarisati kad bude sve zvanicno, tako je najbolje..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:45 pm

Brkoo je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:37 pm
sahmat je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:28 pm
Eto vam Amar, **** vas on
Ne shvatam ovakve komentare poput tvog. Ako ce Amar biti trener i ako je istina da se okruzio bas jakim ljudima koji imaju novac onda je to odlicna stvar za klub, iz toga ce klub profitirati. Sacekajmo skupstinu pa cemo onda komentarisati kad bude sve zvanicno, tako je najbolje..
Ma djeca.
Oni ocito ne znaju ko je Amar Osim. I da je on jedina svijetla tacka koja daje nadu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:50 pm

Hvala za istok, hvala za teren, hvala za hibrid, hvala za LED reklame, hvala za LED semafor, hvala za vodu, hvala za uređivanje sjeverne tribine, hvala za uređivanje zapadne tribine, hvala za uređivanje Juga, hvala za plavi tepih, hvala za osvojen Kup, hvala za krcatu Grbavicu u nekoliko navrata, hvala što smo uz vas bili toliko složni i što smo toliko povjerenje stekli jedni za druge, hvala na svemu i na svakoj kapi znoja što ste prosuli za NAŠEG ŽELJU!

Zamjerim vam što ste šutili na sve ono što nas je ubijalo, zamjeram vam milion grešaka na sportskom planu, zamjeram vam sdaovsko-autokratski odnos unutar kluba, zamjeram vam milion igrača koje ste doveli i otpustili, zamjeram vam milion trenera koje ste doveli i otpustili, zamjeram vam milion SD-ova koje ste doveli i otpustili, zamjeram vam što, na kraju krajeva, niste dali sportski segment nekom stručnijem. Na kraju svega, zamjeram vam što se zbog vas raja podijeli na "ove" i "one". Isto ono jedinstvo koje ste donijeli, zbog vas je uništeno.

Najbolje je da odete i prepustite ovo nekom drugom. Uradili ste sjajan posao i to niko ne može osporiti, ali dalje više nije išlo.

ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!
1987
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 8:58 pm

Nije bilo namjere @Valter, izvinjenje. Nisam ni gledao smisao tvog posta, samo sam obrisao one nickove sto si naveo. Eto pobrisano je sve sada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 9:01 pm

Brkoo je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:37 pm
sahmat je napisao/la:
pon dec 17, 2018 8:28 pm
Eto vam Amar, **** vas on
Ne shvatam ovakve komentare poput tvog. Ako ce Amar biti trener i ako je istina da se okruzio bas jakim ljudima koji imaju novac onda je to odlicna stvar za klub, iz toga ce klub profitirati. Sacekajmo skupstinu pa cemo onda komentarisati kad bude sve zvanicno, tako je najbolje..
Fakat i ja ne kontam ovake komentare...ja nisam bio za smjenu ove strukture i jest mi se bilo vise zgadilo sve oko Amara i Misketa ali ovakve komentare fakat ne podrzavam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija