Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:27 pm

CURVA je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:23 pm
vopla je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:19 pm
Zeljo je napisao/la:
A sto to? Pa kako vam je sve tako crno? Odlazak ove uprave uopste ne znaci stopiranje svega, to ja sada mislim, vidjet cemo za godinu da li sam upravu. Samo me nervira sto 90% forumasa ce sada pisati kako idu dugovi, opstrukcija gradnje bla bla.
a sta ce ici brate drugo u ovoj nasoj zemlji, gdje policajca kupujes za 10 km,gdje doktora kupujes za 100 km, gdje vlada kriminal i korupcija. Sta si konto drugo ocekivati ?
pa sto su ovi otjerani vec sto nisu bili podobni za uzimanje ispod stola.



Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Buraz ja ti glavu dajem da od toga nece biti nista 10 godina ti bager nece prici Grbavici eto vidjeti ces samo molim ako ima iko informaciju vezanu bar taj krov sto se pravi u Turskoj da li ce biti misli jel to zavrseno
Vidjet cemo. Takvim stavovima se unosi samo vise nervoze medju navijace. Sacekajmo da malo prodje pa ako bude tako kao sto kazes onda cemo zajedno skidati glave sljedecoj upravi.
Mislim jel ovo Zeljo. Lik gore hladno daje godišnju jer je uprava otisla. Pa za koga se ovdje navija, Za uprave? Za Osima? Ili za Zelju?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:28 pm

kopirat cu post sa fb-a, nadam se da se cojvek nece ljutiti...

Od srca Vam hvala za sve što ste učinili za Klub, a učinili ste i previše. Napravili ste samoodrživ i stabilan Klub koji sada posluje krajnje transparentno.
- Hvala Vam za pomoćni teren koji je nikad bolji,
- Hvala Vam za glavni, najbolji teren u BiH,
- Hvala Vam za aktivne račune Kluba,
- Hvala Vam za sve sponzore kojih nikad više nismo imali,
- Hvala Vam za pronalazak generalnog sponzora,
- Hvala Vam na urednom objavljivanju broja prodatih karata i finansijkom iznosu sa svake domaće utakmice,
- Hvala Vam na LED reklamama,
- Hvala Vam na povišenoj kategorizaciji stadiona Grbavica,
- Hvala Vam na novom digitalnom semaforu,
- Hvala Vam na obnovljenim reflektorima,
- Hvala Vam za poboljšanu infrastrukturu u Omladinskom pogonu,
- Hvala Vam za sve dugogodišnje uposlenike koje ste penzionisali,
- Hvala Vam za novi Fan Shop,
-Hvala Vam za uvođenje On line prodaje artikala iz Fan Shopa,
- Hvala Vam za uvođenje transparentnog sistema praćenja članstva u Klubu,
- Hvala Vam za uređenje sjeverne tribine i obnovljenih toaleta u sklopu iste,
- Hvala Vam za marketing Kluba koji je definitivno na dosta većem nivou,
- Hvala Vam za novoizgrađenu istočnu tribinu,
- Hvala Vam za ideju desetogodišnjih ulaznica za Istok,
- Hvala Vam za dovođenje reprezentacije na naš stadion,
- Hvala Vam za novougrađeni sistem očitavanja ulaznica,
- Hvala Vam što ste konačno usaglasili vlasništva klupske imovine sa SD Željezničar,
- Hvala Vam za revidirane i izmjenjene Ugovore sa korisnicima poslovnih prostora ispod sjeverne tribine, koji su sada dosta bolji za naš Klub,
- Hvala Vam za osvojeni KUP BiH,
- Hvala Vam za sve vraćene dugove,
- Hvala Vam što ste redovno vraćali mjesečne rate Poreznoj Upravi,
- Hvala Vam na sistematizaciji radnih mjesta u Klubu,
- Hvala Vam što ste uveli sistem poslovanja u Klub,
- Hvala Vam što ste konačno uveli obavezno radno vrijeme uposlenim u klupskim prostorijama,
- Hvala Vam na svemu što ste uradili za FK ŽELJEZNIČAR!!!
Mogli ste više i bolje u sportskom segment, al’ ja zreo navijač Vam to opraštam zbog svega gore navedenog!

i jos mnogo toga....
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3552
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:29 pm

Jednostavno: HVALA VAM ZA SVE!

HVALA VAM STO SAM UZ VAS OSJETIO ŠTA ZNAČI ZAJEDNIŠTVO NAVIJAČA!
ŠTO TE POKAZALI DA SE MOŽE SVE!
STA ZNACI BITI PRAVI NAVIJAC ZELJEZNIČARA!
STO STE NAM OMOGUCILI DA SVOJOJ DJECI PRICAMO VELIKE PRIČE!

I IZVINITE STO ŠTO SMO DEBILI I DOZVOLILI DA SE OVO DESI.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
bibiman
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:31 pm

Ja cu samo da se javim i da kazem kada sam pisao o ovom scenariju prije pola godine brisani su mi komentari. Bilo je kako neko smije pricati protiv Amara. Kako neko smije da okrece Amara protiv Misimovica i sl. Onda sam rekao da odlazim sa ovog foruma, jer 60% vas su debili, **** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:33 pm

Hvala vam i dovidjenja. Ovako vise nije moglo.

cuj ovih pale clanske, godisnje. bravo hahah
MIRZA RASCIC
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:34 pm

Kako neko može, od ljudi koji su se služili ovakvim sredstvima da uđu u klub, očekivati da urade nešto dobro i pošteno. KAKO!!! Gubili su utakmice namjerno, potplaćivali sudije, huškali navijače i novinare. Pri tom ih nije zanimalo kako mi sve to proživljavamo. Za mene su takvi ljudi moralne nakaze i gnjide.
Kako vam mozak radi, ljudi moji?!
Još ne mogu da shvatim da im je prošlo.
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:34 pm

bibiman je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:31 pm
Ja cu samo da se javim i da kazem kada sam pisao o ovom scenariju prije pola godine brisani su mi komentari. Bilo je kako neko smije pricati protiv Amara. Kako neko smije da okrece Amara protiv Misimovica i sl. Onda sam rekao da odlazim sa ovog foruma, jer 60% vas su debili, **** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Nazivas ovdje forumase debilima, a spaljujes clansku i godisnju kluba za koji navijas radi odlaska uprave. Ko je onda ovdje debil?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:35 pm

Hoćel se sad Forum ugasit??
 
Avatar
igla
Postovi: 3639
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:35 pm

Mozda nije Amar, mozda su ljudi oko njega.
Nisu Amar i Senad na suprotnim stranama.
Neko na silu zeli podijeliti navijace.
Svi ovi koji pljuju se kriju iza Amara.

:baklja:
Cestitam.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:37 pm

ljudi nije sve tako crno, adminstracija kluba ostaje, Šiljak, Dobrača i svi ostali (ne znam ko je sve u adminsitraciji ostaju) i oni su ti koji će siguran sam raditi na održavanju ovog sistema, tako da nije bas da ce citav sistem poslovanja pasti u vodu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
bibiman
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:38 pm

Zeljo je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:34 pm
bibiman je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:31 pm
Ja cu samo da se javim i da kazem kada sam pisao o ovom scenariju prije pola godine brisani su mi komentari. Bilo je kako neko smije pricati protiv Amara. Kako neko smije da okrece Amara protiv Misimovica i sl. Onda sam rekao da odlazim sa ovog foruma, jer 60% vas su debili, **** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Nazivas ovdje forumase debilima, a spaljujes clansku i godisnju kluba za koji navijas radi odlaska uprave. Ko je onda ovdje debil?
naravno da ste debili, jer ne mozete sabrati dva i dva...**** vas Amar. Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.
Gadi mi se sve. Btw...odlazim i iz drzave. Bagra je dovela klub do prosijackog stapa. Pitari su nas zajebavali da ne mozemo da platimo vodu - ko sto i nismo mogli.

Zivi bili pa vidjeli...uzivajte!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:39 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:09 pm
Tek' će se vidjeti koliko je ovaj potez krucijalan za povratak Željinog imena u pravom smislu te riječi.
Šteta što ovo ranije nije bilo učinjeno, manje bi nas želudac bolio, ali šta je tu je.
17.12.2018. Dan pobjede Željezničara.
Kao jedinka, pojedinac, nemaš pravo to govoriti. Ne shvataš koliko je to veliko što govoriš, a tek koliko je pogrešno. S tim stavom namjerno provociraš ostale, ali i gore si stvari radio pa je i to prolazilo..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:39 pm

(Priča o Wirsimu, Wolffu, Nicholasu, Prinzu, Frommu, Markusu...)

Ova priča je počela još nekog dana na ljeto 2010. godine. Mogao bih vam reći i tačan datum, koje slabo pamtim, koji motaju prebrzo, ali uz pomoć Google.
Opet mi je uspjelo ne sjećati se šta se dešavalo na terenu. Sjećam se suza svoga lijepog druga E. i remakea hita Nema Evrope, našeg jedinog T.
I dok sam razumio suze svog E., frenetičnost T. koji su dobili nagradu za, budimo iskreni period boli i anemične plave koje sam ja prilično propustio, pitao sam se do kada će taj period Amara Osima trajati. Lijepe priče u Bosni traju kraće i rijeđe su od ljeta.
Mrzim ponekad svoj osjećaj inituicije. Nisam ja neki Nostradamus, nego sam prilično naučen da u ovoj našoj zemlji narod ima talenta za radost, ali i za gadost.

Istorija Kluba

Spojio sam te dvije ljubavi, istoriju i sport. Vrlo je zahvalna disciplina istraživati o Željezničaru, zbog brđanskih piromana koji zametnuše preko 300 trofeja i dokumenata u par sati...
Prethodni autori knjiga o klubu, normalno periode dijele prema sportskim rezultatima, unutar dužih perioda selektiraju periode po određenim igračima ili trenerima (Ribarova era, Osimova era).
A između svega što radim, ja sam tražio dokaze da je Željina istorija u mnogome zavisila od prokletog gola u posljednjim minutama. Kad smo ga zabijali, slavilo se ko da se dijete rodilo. Kad bi ga primili, umiro nam je neko u familiji.
Bosanci su daleko od flegmana, da slovenačko i češko južnjaci za nas izgleda ko tepanje. Ovo je Grčka-Atina, i ludilo Južne Amerike bez mora i okeana. Tako da svaki sportski uspjeh pošalje sve na dobro ili na loše za dugo. Čuhai nas umalo posla u drugu ligu 92, a Zuban nas ponovo diže... I onda dođe par trofeja, pa sve mi to, onako kako se brzo zasitimo gotive, naviknuti na melanholiju, razbucamo (neću da psujem dok ovo pišem), zapalimo, popijemo i volimo se sjećati kako nam je dobro bilo.
Dakle, odgovorno tvrdim da je istoriju kluba tvorilo posljednjih 5 minuta plus sudijsko.

Svako tako malo poslije jednog takvog gola, trajao bio neki više-manje redovan period uspona i pada. Tako da mi je bilo logično čekati par godina patnje, dok se švabe ne pojaviše u klubu.

Jedno fuljeno inšAllah

Dvije kafe, jedna ostvarena i jedna neostvarena.
Dobar moj ahbab A. vodi borbu s vjetrenjačama ovog sistema. A. je prava ilustracija stanja u kojem se nalaze mladi. Visokoobrazovan, pošten, čestit, radoholik, sposoban... bez posla.
A. i ja smo isti kao svi. Donekle neostvareni, privatna maštanja i problemi, na putu onoga što želimo postati.
A. i ja smo ludi za Željom, naviknuti na tu dozu radosti na slamku što dolazi.
Malo nakon što smo završili kafu shvatim koliko u ovoj zemlji se zloupotrebljava inšAllah i ako Bog da. Češća je to riječ/fraza od praznih predizbornih obećanja. Izgovori je onaj koji ne shvati njenu težinu, a inšAllah je zamijenilo sve moguće rokove. InšAllah ti je ono, biće ako bude, da se oslobodiš truda, ali i obaveze.

Rokovi

Odslušao sam motivacioni govor na Skupštini FK Željezničar koja je održana ove subote. Ako nekog zanima, naći će ga na YT, jer se za skupštinskom govornicom pojavio govornik čija bi se predavanja, u bilo kojoj zemlji zapada plaćala.
Osoba švapske inteligencije i natprosječne dobrote. Razlog radi kojeg pišem ovaj tekst.
Elem, ovo nije priča o njemu samom, nego o timu ljudi. Bez njihovog odobrenja, malo obogaćena mojim alegorijama, mogla je donijeti par stvarnih činjenica, jer imam privilegiju lično ih sve poznavati. Neka je drugi iskoriste, ja neću.
Govornik me je potakao da pišem o njemu, jer se kod nas lako zaboravljaju kreatori i konstrukcionari. Npr. niko više ni ne spominje Antu Sučića koji je generalski vodio izgradnju sjeverne tribine. To je zato što se svako sjeti sebe u takvim momentima i uzdigne svoju ulogu do nebesa u takvim filmovima.
Njega sam u naslovu nazvao Wirsim.
U Bosni se slijepo vjeruje njemačkom kvalitetu i poslovanju.
Sada kada bih stvarno krenuo prevoditi ime govornika, spojio ga s arapskim značenjem i dobio njegov približni pojam u njemačkom, bilo bi prelako.
Ima nešto u tom SIM... oSIM, MiSIM. Lijepo li je. Pametno, strano, precizno, konkretno, korektno, maštovito, nadahnuto, naše a tuđe. Željino.
Impresivno je da bez jednog inšAllah sve treba biti završeno u roku. A. kažem kako je moj stari mišljenja da se bogomolje nisu trebale praviti u ovom broju po Bosni, zbog čega su ga izopćili iz zajednice. Stava je da novac treba podijeliti narodu, da narod napravi tu bogomolju kroz svoj rad i samodoprinos.
Meni se desilo da ponekad razmišljam tako i o izgradnji Grbavice. Sve bi bilo besmisleno da nisu ljudi učestvovali u izgradnji, da nekoliko stotina osoba kupovinom ulaznice nije obećalo ostanak u ovoj zemlji u narednih 10 godina, danas kada masovno svi odlaze iz nje. Onih 100.000 još uvijek čeka takav tim ljudi.
Svašta se pričalo o nijemcima iz naslova.
Ukratko, priče su za i protiv. Tuđe i domaće. Domaće ćemo preskočit. Evo par tuđih.
Sjedim tako na kafi sa ljudima koji baš ne vole Želju. I kažu mi nismo ni svjesni koliko tonemo. Ja kažem znam... Kad im demontiram lude skele u glavi, ide kultni odgovor na još jače pitanje.
To znam kažem i kada mi kažu da ne kontaju zašto ja koji nisam iz Sarajeva navijam za Želju.
Samo jedno obično znam. Znam koliko ne znate. Ukratko. Željo je željonim u domaćem jeziku, kužiš?

Epilog

Zbog onog obećanog juga osjećam potrebu pisati ovaj tekst, zapakovan i nadam se kristalno jasan onom koji ovo sve zna čitati. Ovaj tekst je podsjećanje da je ovo sve što danas posmatramo, gledamo, u čemu učestvujemo nevjerovatna privilegija naših života.
Pošto nisam siguran do kada će ovo sve trajati, jer naš talenat za upropaštavanje svega nikada nije izdao i mislim neće prestati djelovati, želim biti među prvima koji je složio par riječi zahvale nijemcima u Klubu, svjetskim, a našim... Samoupravljanje iz AU, u najboljem izdanju.
Jer, ako je moguće jug približiti 8 metara, sigurno ni najluđi evropski momenti iz osamdesetih nisu tako daleko.
Taman da oni koji ne kontaju ovo sve što napisah, navijaju za Real, Manchester, Barcelonu, Bayern itd. (dajte riječ za ove ljude), oni što ne kontaju stvarnu vrijednost fudbala, dočekaju svoj omiljeni klub pod svjetlima Grbavice. Da im se uštedi koji dinar.
I da skontaju šta propuštaju...
Danke!

12.02.2017.

Idemo ispočetka :)
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:40 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:37 pm
ljudi nije sve tako crno, adminstracija kluba ostaje, Šiljak, Dobrača i svi ostali (ne znam ko je sve u adminsitraciji ostaju) i oni su ti koji će siguran sam raditi na održavanju ovog sistema, tako da nije bas da ce citav sistem poslovanja pasti u vodu
svaka cast svakome ali lokomotiva ove kompozicije je bio Senad.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:41 pm

Nije ovo poraz a posebno ne pobjeda Zeljeznicara. Steta jeste, ali Zeljeznicar ce jos uvijek postojati.
Ovoj upravi hvala i sretno u nastavku njihovih zivota, vjerujem da su iskusili mnogo toga o cemu nisu mogli ni sanjati. Meni kao obicnom navijacu nije dobro kada citam sta se sve radi tako da razumijem odluku da se povuku.
Prirodno je nadati se boljem pa zato necu duziti post, a necu ni mnogo pisati do skupstine.
Samo cu reci da smo najveci poraz dozivili mi zeljovci. Jos jednom smo dokazali da s nama svako moze kako god zeli.
Jos jednom smo dokazali da ni mi sami ne znamo sta zelimo.
Jos jednom smo dokazali zajednistvo prozivanjem "pobjeda" i "poraza".
Jos jednom smo dokazali ljubav stajuci ispred individua.

Poruka clanovima skupstine, ali i svima nama: budite pametni. Koliko god to cudno zvucalo, sada je na nama buducnost kluba. Ovi ljudi su na leđima nosili neke stvari koji bi nas prije ili kasnije docekale, jer bi se morale rjesavati u cilju opstanka. Sada kad su otisli, taj teret moramo preuzeti mi.
Ne dozvolite da dokazani neprijatelji i seoske varalice ponovo uđu u klub. Ne dozvolite da se zataskaju sve one tuzbe i necasne radnje kojima smo svjedocili. Razmislite. Budite kriticni prema svemu i svakome jer i najmanjim oprastanjem guramo klub prema ponoru u kojem je nekad bio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:42 pm

Mi smo navijači rezultata kako nas prozvaste, a vi ? uprave?
Nemojte paliti godišnje, javite se u PP, ima raje kojima će u drugoj polusezoni trebati, dočekali su odlazak UO i povratak u drugu kuću.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:43 pm

hvala vam na suzi radosnici od 1.aprila 2017. godine
nismo poslušali najvećega, zato nam je ovako :(

"Samo zajedno možemo sve. Zahvaljujem se svima koji ste došli. Šteta što vas ranije nije bilo ovoliko. Stadion nikad nije izgledao ljepše, kamo sreće da je i ranije bilo ovako. Ovo je Klub nostalgičara i upravo takvi su ga izgradili. Jedina mi je želja da gledamo dobru utakmicu. Željo će živjeti zauvijek, rekao je Ivica Osim."

još jednom velika hvala na svemu. nadam se boljem vremenu ali sam daleko od optimizma...
PODRŠKA!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:45 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:40 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:37 pm
ljudi nije sve tako crno, adminstracija kluba ostaje, Šiljak, Dobrača i svi ostali (ne znam ko je sve u adminsitraciji ostaju) i oni su ti koji će siguran sam raditi na održavanju ovog sistema, tako da nije bas da ce citav sistem poslovanja pasti u vodu
svaka cast svakome ali lokomotiva ove kompozicije je bio Senad.
istina, ali sam siguran da su nesto naucili od Senada, i siguran sam da nece dozvoliti svakakvim glodarima ulazak u klub, siguran sam da je uspostavljeni sistem dovoljno jak, i sot je najbitnije sve ideje o izgradnji stadiona i ostale ideje u vezi vracanja dugova ostaju u klubu upravo zbog ostanka adminstracije
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:47 pm

Vortex je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:35 pm
Hoćel se sad Forum ugasit??
To su besmislice i molim da se ne pisu takve gluposti. Ovdje smo zbog Zelje i valjda smo to silnim uspjesnim akcijama uspjeli dokazati i odbaciti maliciozne konstrukcije koje kruze internet vodama. Valjda se treba zapitati zasto neki ne dolaze na utakmice, a ne da u finalu kupa imamo tri hiljade ljudi na tribinama.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon dec 17, 2018 3:47 pm

Ono sto sam i najavljivao se i ostvarilo, uopste nisam iznenađen.
Svima vam hvala za sve sto ste uradilo za klub, može se mnogo toga nabrojati, kao nikad ni iza jedne uprave.
Amare, rekao si da su ovi ljudi bruka za FK željezničar, kao i rezultati, kojim si velikim dijelom odgovoran, sada nas povedi ka velikom uspjesima kada si svim silama i načinima želio ući u klub!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Meha87, SanMan i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija