Moderator/ica: storm_raider

 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:01 pm

Baš bi bila šteta ako je Misimović odlučio otići .
Najkorektnije bi bilo da poslije njegovog odlaska u klub dođe neko treći ,a ne ovi koji su uglavnom tajno (podlo ) radili protiv postojeće uprave.
Da vidimo i ko su ti delegati skupštine koji će glasati za ulazak pomenutih "dobronamjernika ".
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:04 pm

Nekad su u Zelji igrali igraci poput Osima,Bukala,Skije,Mese,Fice,Mihajlovica,Stanica,Skore itd,sad igraju Misketovci,Amarovci,Skupstinovci a Zelje ni na mapi.Svi se skupili oko teleta svi mi sniclu a nigdje pravog mesara da to odradi.Mi nemamo igraca da valja,mi nemamo sta prodat,mi nemamo vise ni navijaca,mi imamo par tribinakoje zjape prazne.Krajnji domet kluba je mozda u iducih 10 kuka osvojimo1-2 titule,mozda uz dobar zdrijeb doguramo do 3 predkola i onda se pokupe pare,proda sto valja i hajmo jovo na novo.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:08 pm

Valter je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:00 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Možda si i u pravu, vidjet ćemo koga će Amar Kamatar dovesti.
Ma samo neka udje da imam koristi neke. Bar me ti takvim proglasi hahahaha
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:10 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Ko je to pomenuo gašenje? Zašto spinuješ???
Sad svi pravi navijači mole Boga da dođe neko isti ili još bolji od ovih. Ali, eto vidjećemo hoće li.
Ti i tebi slični sebi postavite pitanje da li bi sad iko normalan i čistih namjera na ovakav način htio ući u klub.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:11 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Mislim da Amar jednostavno nije glup lik da ulazi u ovakav posao sa nekim bezveznjacima. Zna i on da to vise nije kao prije i da su potrebni sposobni ljudi, jaki finansijski. Strpimo se jos sedam dana pa cemo vidjeti.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:14 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:10 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:39 pm
Ko je ovdje znao za Misimovica i co. dok nisu usli u klub ?
Haman niko.
Sad se pokusava predstaviti da ce njegovim odlaskom klub biti ugasen kroz nekoliko godina. Interesantno..
Ko je to pomenuo gašenje? Zašto spinuješ???
Sad svi pravi navijači mole Boga da dođe neko isti ili još bolji od ovih. Ali, eto vidjećemo hoće li.
Ti i tebi slični sebi postavite pitanje da li bi sad iko normalan i čistih namjera na ovakav način htio ući u klub.
Spinujem? Godinama unazad se na spomen odlaska ove Uprave spominje i gasenje. Ne pravi me budalom stotinu takvih postova sam procitao od nastanka ovog foruma a tu sam od pocetka.

Znaci niko normalan i cistih namjera nece uci u klub? I to se dakle vec zakljucilo.
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:18 pm

Stotine postova..ovo je kao 12-15 hiljada za Vranješa, i stotinu dovedenih igrača u 3 godine....pa dobro covjek napisa-spinovanje...ja se nesto ne sjecam takvih postova i jos u tlikoj kolicini..Ako ih je bilo. zna se ko je pisao, Elegant i mozda neki njegov ahbab
Ali o gasenju nakon odlaska Misketa se je dalo procitati, ali na nekim drugim mjestima
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:19 pm

definitvno je pola raje na forumu, a tako i na ulici govorilo ma daj Istok halal bilo x sezona - i dobismo Istok
da nam je uljepsat stadion, da nam je normalno fukcionisat, da nam je generalni sponzor rodili bi se i sve to dobismo :D
novi teren medju 5-6 u regionu nas je vec navikao na velike stvari njega smo bas nekako lako primili
uveliko se prica o Jugu, panelima na sjeveru, krov na istoku
prelako se zasitimo, i prelako zaboravljamo imamo bas kratko pamcenje
nece se Zeljo ugasit odlaskom Senada, ali ce izgubit covjeka koji je znao radit velike stvari
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:20 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:01 pm
Baš bi bila šteta ako je Misimović odlučio otići .
Najkorektnije bi bilo da poslije njegovog odlaska u klub dođe neko treći ,a ne ovi koji su uglavnom tajno (podlo ) radili protiv postojeće uprave.
Da vidimo i ko su ti delegati skupštine koji će glasati za ulazak pomenutih "dobronamjernika ".
Ne vjerujem da bi bivsi usli u ponovo u Klub. Vide ili su vidjeli sta navijaci misle o njihovom radu u proslosti. Taj teret bio bi im mnogo veci od tereta koji nosi aktuelna Uprava

Nije ni Amar levat pa da sa njima pokusa uci
Autogol ko iz price

Ako bude ulazio sigurno ce to biti sa nekim novim licima. Mogu ljudi misliti svasta o njemu ali, kao sto i @Budi Zeljo rece, levat nije
5. - 7. Okt 1992.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:28 pm

Eto napisa Maxa tamo, nema starih lica a obavezali se na zakonito poslovanje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:30 pm

Pobrisano je toliko postova danas, i vrijedjanja i Amara i Misimovica.., a ljudi dragi Zeljo nas najvise trpi. Mi trpimo.
Hajde da vas zamolim da sacekamo 23.12. i da onda vidimo kakva je situacija. Molim vas!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:32 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:28 pm
Eto napisa Maxa tamo, nema starih lica a obavezali se na zakonito poslovanje.
Amar je staro lice.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:34 pm

Amar moze uvijek.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:37 pm

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:30 pm
Pobrisano je toliko postova danas, i vrijedjanja i Amara i Misimovica.., a ljudi dragi Zeljo nas najvise trpi. Mi trpimo.
Hajde da vas zamolim da sacekamo 23.12. i da onda vidimo kakva je situacija. Molim vas!
Znate li sta bi dr Minjore rekao na ovo
Ko vrijeđa dobice ga sleđa :ganja:
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:38 pm

Pametan decko. :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:40 pm

Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:14 pm

Spinujem? Godinama unazad se na spomen odlaska ove Uprave spominje i gasenje. Ne pravi me budalom stotinu takvih postova sam procitao od nastanka ovog foruma a tu sam od pocetka.

Znaci niko normalan i cistih namjera nece uci u klub? I to se dakle vec zakljucilo.
Volio bih da pronađeš te stotine, to valjda ne bi trebalo biti teško. Ja se bar od ovih, uslovno rečeno, ozbiljnijih forumaša ne sjećam spominjanja bilo kakvog gašenja. I to iz prostog razloga što se iz ugašenog kluba ne može izvlačiti novac.
Ali se zato zaduživanjem kluba izvlačeći lovu iz njega može podmazati ponešto (npr. pitari) da se nešto i osvoji. A scenario izvlačenja love iz kluba smo do sada vidjeli dva puta. Da li ćemo svjedočiti trećem, pred nama je. S tim da je sada, zahvaljujući povećanju kapitala kluba, puno više novca za potencijalnu krađu. Zato je ova ekipa i imala daleko najviše dušmana do sada.
Ali eto, nek smo se mi riješili "Senadovog egoizma".
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:46 pm

Nažalost mi smo postali blijeda kopija FK Vrbanjuša, u kojoj trener, smjenjuje i postavlja Uprave i sve ostalo. Ko nađe, još i jedan Klub na dunjaluku u kome se tako radi, ja mu se unaprijed izvinjavam.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:49 pm

neroazzuro je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:40 pm
Ajzea je napisao/la:
ned dec 16, 2018 6:14 pm

Spinujem? Godinama unazad se na spomen odlaska ove Uprave spominje i gasenje. Ne pravi me budalom stotinu takvih postova sam procitao od nastanka ovog foruma a tu sam od pocetka.

Znaci niko normalan i cistih namjera nece uci u klub? I to se dakle vec zakljucilo.
Volio bih da pronađeš te stotine, to valjda ne bi trebalo biti teško. Ja se bar od ovih, uslovno rečeno, ozbiljnijih forumaša ne sjećam spominjanja bilo kakvog gašenja. I to iz prostog razloga što se iz ugašenog kluba ne može izvlačiti novac.
Ali se zato zaduživanjem kluba izvlačeći lovu iz njega može podmazati ponešto (npr. pitari) da se nešto i osvoji. A scenario izvlačenja love iz kluba smo do sada vidjeli dva puta. Da li ćemo svjedočiti trećem, pred nama je. S tim da je sada, zahvaljujući povećanju kapitala kluba, puno više novca za potencijalnu krađu. Zato je ova ekipa i imala daleko najviše dušmana do sada.
Ali eto, nek smo se mi riješili "Senadovog egoizma".
Pa eto nece biti tih sto su izvlacili novac iz kluba, sta je problem?
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:50 pm

Problem je u tome sto se raja boji da ce oni uci u klub i dovesti nas u situaciju u kojoj smo bili.
 
Bosanski lonac
Postovi: 525
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 6:54 pm

Otkud vam te informacije da ova uprava odlazi?
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 317 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija