Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:56 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:39 am
Nikakve fajde od kasne pameti moj @SirAlexe...
Plakacemo mi za njima,ko Libijci za Gadafijem.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:00 am

ja cekam samo nova imenovanja pa da pocnem. ne trebaju mi se nista dokazivati, vec su se dokazali.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:04 am

barbarez je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:56 am
storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:39 am
Nikakve fajde od kasne pameti moj @SirAlexe...
Plakacemo mi za njima,ko Libijci za Gadafijem.

Ocito da smo nacija koja stalno place za nekim "boljim vremenima", stalno u proslosti nekoj.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:28 am

Ako Senad sa ovom upravom ne može više i želi da prepusti nekom drugom da taj proba dalje, onda bi bilo od velikog značaja za klub da nekako nastave prisutnost u klubu. Neka budu neka vrsta opozicije koja će ukazati na bilo kakvu nepravilnost u klubu, jer je su svoju transparentnost pokazali i dokazali da se moze i na kraju krajeva mora raditi pošteno svidjelo se to kome ili ne. Svi tokovi novca moraju biti u skladu sa zakonom pa ko voli nek izvoli, ko ne bude radio tako, odmah mu sipu na vrat natovariti.
Država Željo
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:28 am

Ako Senad sa ovom upravom ne može više i želi da prepusti nekom drugom da taj proba dalje, onda bi bilo od velikog značaja za klub da nekako nastave prisutnost u klubu. Neka budu neka vrsta opozicije koja će ukazati na bilo kakvu nepravilnost u klubu, jer je su svoju transparentnost pokazali i dokazali da se moze i na kraju krajeva mora raditi pošteno svidjelo se to kome ili ne. Svi tokovi novca moraju biti u skladu sa zakonom pa ko voli nek izvoli, ko ne bude radio tako, odmah mu sipu na vrat natovariti.
Država Željo
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:41 am

Hipotetički.

UO podnese neopozivu ostavku.
Prijedlog za novi UO ne dobije podršku članova Skupštine?
Kako dalje?
Ko će "voditi" Klub?
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:46 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:27 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!
Slazem se! Samo i mora nastaviti graditi stadion! A znamo da je oboje jako tesko da ce se desiti. Daj Boze.

Koje je tvoje misljenje o nedavnom blokiranju racuna?
ma ne mora sviju mi....ako bude "moralo" u ovo doba slijedece godine vidjecemo zaduzivanje kod komercijalnih banaka da se isplate plate ili poreski dug.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:47 am

avlami97 je napisao/la:
ned dec 16, 2018 10:41 am
Hipotetički.

UO podnese neopozivu ostavku.
Prijedlog za novi UO ne dobije podršku članova Skupštine?
Kako dalje?
Ko će "voditi" Klub?
Zadnja izmjena: NAVIJAČ, dana/u pet jun 28, 2019 4:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:51 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:27 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!
Slazem se! Samo i mora nastaviti graditi stadion! A znamo da je oboje jako tesko da ce se desiti. Daj Boze.

Koje je tvoje misljenje o nedavnom blokiranju racuna?
Blokiranje racuna je potez koji Amara treba udaljiti od kluba milion kilometara! Nakon ovoga taj ne bi vise bikad trebao da se pita za nesto kod nas. Ja sam generalno za to da Misimovic ode ali svakako da nisam za Amara jer je on jos na odmoru a glupo je frajera sa odmora vracati.

Rjesenje bih ja trazio u investitoru koji ce dobitj poslovne prostore i postotak od transfera na odredjeni period da izvuce svoj novac,ima i sada ljdi sto bi uletiki i koji se nude ali sa malim ciframa nazalost.
1921-1987-2007
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:52 am

NAVIJAČ je napisao/la:
ned dec 16, 2018 10:47 am
avlami97 je napisao/la:
ned dec 16, 2018 10:41 am
Hipotetički.

UO podnese neopozivu ostavku.
Prijedlog za novi UO ne dobije podršku članova Skupštine?
Kako dalje?
Ko će "voditi" Klub?
Ne treba ti to hipoteticki, do toga se nece dovesti. Imaju vecinu i izglasat ce novu upravu.
A ovi sto neko moranje namecu dobro neka zapamte, nit ce vidjeti titule a ni juga. Titule pogotovo ako Amar bude SD, sto je 90% izvjesno. Dobro neko napisa plakat cemo za ovim ljudima ko Libijci za Gadafijem.
Nisam baš siguran da imaju većinu. Da se lobiraju Skupštinari na sve dozvoljene i nedozvoljene načine je više nego izvjesno. Uglavnom, kao i u svim kampanjama.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:55 am

Prije dvije godine, na ovaj dan, je postavljen kamen temeljac za istocnu tribinu.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 10:56 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 8:05 am
neroazzuro je napisao/la:
ned dec 16, 2018 1:19 am
Storme, bil malo obrazložio ovo "kaskanje rezultata"? Zbog čega je to po tebi kaskanje i tako to. Mislim da dobro znaš na šta mislim.
Još ne mogu da vjerujem da im je uspjelo. Aferim, navijači rezultata...
Vrlo rado. Meni je samo zao sto jednu titulu prvaka nismo osvojili, i to pored onakvih prilika. To jedino, i na to sam i mislio,. 2 puta drugi, jedan Kup, to je iznad Zeljinog prosjeka. Pa vidio si onu infografiku sto smo napravili. Sto se tice tvoje poente, slazem se. Uz sve sto se napravilo, izgradilo, 2 puta biti drugi i osvojiti jedan Kup je i dalje jako dobro.

Vjerujem da covjeka definisu njegove namjere, a i da je istina da je put do pakla protkan nekada dobrim namjerama. Misimovic je primjer, vjerujem da je covjeku jako tesko nakon svega. Ljudski govorim. Vodeci se logikom, a nemam uvida u materiju, covjek ima sve u zivotu, zivi elitni zivot, moze izabrati gdje ce provesti vrijeme, a veliki je navijac Zelje. Mi sto smo godinama na Sjeveru ga i pamtimo sa Sjevera, u onim vremenima kada nas je 200 bilo na tom istom Sjeveru. Odlucio je da pomogne, svojim novcem, uticajem i znanjem, kamate koje je morao zakonski isplatiti je vratio kao donacija klubu. I to je ocito radio vise puta, samo sto je objasnio jednom, jer ga je jednom ona smijesna emisija prozvala. Valjda cemo i mi jednom izaci iz tranzicije i nauciti sta je cija linija odgovornosti. Ko sumnja u namjere ili u rezultat uradjenog, neka izmisli vagu u svojoj glavi i stavi na jednu stranu sve sto je uradjeno, a na drugu sve "propasti". Bice jasno. Ja godinama pokusavam da budem glas razuma ovdje, ali dobro, ko zna zasto je ovako najbolje. Mislim da se ljudi pocinju za glavu vec hvatati... Rano, nista nije jos zvanicno, a ocito kasno za neke stvari...

Neka nam Zelji bude dobro!
Ma vratit će kamatu i Amar 100%.
Možda.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:07 am

MrkiMedo je napisao/la:
ned dec 16, 2018 10:55 am
Prije dvije godine, na ovaj dan, je postavljen kamen temeljac za istocnu tribinu.
Bilo, pricalo se...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:09 am

exdomorocki je napisao/la:
ned dec 16, 2018 10:59 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Nema šanse slijedeće godine,ovi su toliku jamu iskopali da nam godina treba da izađemo iz nje.
Grobari
U pravu si. Amare Kamataru otjeraj ove Grobare!
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:11 am

Durakovicu kamataru otjeraj ove kamatare
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:13 am

Ama kako vam ne dosadi vise. Haj sto utusi rasprava, ali slomiste se etiketirajuci nekog drugog. Bit ce sta bude, a hajra tesko da ce.
1987
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:14 am

Sotone, grobari ima li još šta...dajte dječku titulu forumaša decenije i ključeve od foruma
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:17 am

Jedini pravi grobar u ovome svemu je amar. Covjek je blizak prijatelj sa Beganovicem sa gg.ba a to dovoljno govori.

Mislite li da oni nickovi na gg.ba nisu od njihovih PR sluzbenika?

Ma mi znamo kako se nepravilno poslovalo drugom njegovom mandatu ali smo sutili zbog titula. Covjek ih je uzeo.

Amar i Ivica kao da nista u rodu nisu.

Pazite sta vam kazem omladino, a ja imam 40 godina staza na Zeljinim utakmicama, pa pamtim mnogo ljepsa vremena i nekog ljepseg Zelju.

gg.ba ce nam uskoro biti medijski partner kluba i sta cemo onda? Hoce li nam onda doci iz guzice u glavu.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:22 am

Meni je veci problem sto ce mozda uspjeti u onom sto je zaustavljeno prije par godina. Stecaj...
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 11:42 am

Dobro braćo, zna li iko ko osim Amara Osima dolazi u klub? Jel i dalje samo nagadjamo ili je neko nešto i saznao?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 87 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija