Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1895
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 1:20 am

Mnogi će tek uskoro shvatit šta su sje.bali.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 1:34 am

Da su imalo razmisljali navijaci rezultata ne bi nikad culi sa tribina "uprava napolje"
Samo me je strah da će uhvatiti maha jer ovo im je proslo, da ce nastaviti i sa ostalim upravama, trenerima, igracima itd.. Gdje navijaci vode kormilo zavrsis ko Hajduk..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 5:21 am

mamba21 je napisao/la:
ned dec 16, 2018 12:56 am
kvalitet je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:51 pm
SanMan je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:16 pm
Amar ako dođe će sigurno popraviti tzv. sportski segment (a to vala i nije teško u ovom trenutku) a sve ostalo nek nam je Bog na pomoći
Negine nam pitarska budućnost, nadam se samo da će naš "utrpani" biti malo ljepši od njihovog amidže
Anketa na forumu: kako tepati "utpanom"
- dajdža
- tetak
- dedo
A za Želju će se i tad ko i dosad navijati (samo da nam ime i boju ne promjene)
Naša budućnost jeste privatizacija, kada se to zakonski bude moglo uraditi. Bez ozbiljnog kapitala, nema ozbiljnog kluba.
Jel se crvena zvezda privatizovala? Kada budes imao u timu ljude koji znaju sta je Željo, sta to znaci navijacima i svim ostalim, dijete koje ce im svaki dan u svlacionici pricati o Želji i jos neke stvari... e onda mozemo ocekivati nesto.

I kod kona su bile pare, dolazili lafo provjereni igraci jer su znali da imaju pare, i klepalili ih po usima, isto bi ti i kod nas bilo. Jebes pare. Srce, znanje, muda, volja.... valjda docekamo nekada
Zato zvezda ima 30 000 clanova a ne ko mi jedva 400.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 7:57 am

kvalitet je napisao/la:
ned dec 16, 2018 12:09 am
Ch.Willa1986 je napisao/la:
sub dec 15, 2018 11:21 pm
Ono sto mi je najviše žao, a ljudi to ne znaju prepoznati, Senad je čovjek koji je ušao u klub bez interesa da se obogati ili nešto slično. Meni je to u ovoj vukojebini i bijedi najvažnija stvar... To što kod nas bošnjo nije navikao da radi 8 sati jer je prijavljen na 8, to je drugi par cipela... Ne vide ljudi dalje od nosa, a i obraz i guzica danas košta jako malo...
Sretno gospodine Misimoviću ako je istina da nas napuštate. Doprinos je nemjerljiv i namjere su bile dobre siguran sam. Jadno je to što će ovi koji tjeraju Senada sad, otjerati i ove nove i pete i desete, takav je to mentalni sklop. To mogu garantovati, zašto? Zato što ce kriza ponovo biti bez Senada ili sa njim, i čim prva kriza dodje opet će da se tjera onaj koji trenutno budu na toj poziciji. Novima, ko god da su, nek je sretno, ali budite sigurni da i vas čeka ista sudbina, samo je pitanje vremena...
Bojim se da ovi novi ulaze zbog sebe a ne zbog Želje, daj Bože da sam u krivu. Ne očekujem od novih struktura ni blizu ovakav odnos, transparentnost, zalaganje, ulaganja. Očekujem neko krpljenje situacije na terenu što ce nam dati mir samo prividno, jer će rezultati biti malo bolji vjerojatno... Dugoročno smo pojeli govno ali veliko. A zašto? Zato što smo glup narod i što nemamo strpljenja...
Željo nikad nije bio popularan jer je osvajao trofeje, ljudi su se nekad poistovjećivali sa Željom zbog nekih drugih vrijednosti, tako sam i ja naučen. Na žalost kad čovjek pogleda strukturu ljudi na tribinama i društvenim mrežama, baš smo se nisko srozali da me sramota s kim živimo...

Sent from my MI 6X using Tapatalk
Ma namjere su jedno, rezultati sasvim drugo. Nikad ni prema kome nismo imali više strpljenja nego prema ovim strukturama. Zasluženo, bar ja tako mislim, s obzirom na sve što se dešavalo u vezi sa stadionom.

Ali ovaj sportski FIJASKO (ove poraze u nizu ne mogu drugačije nazvati) nije tek neka kriza. On je rezultat dugogodišnjeg nesistemskog rada u vezi sa sportskim segmentom. Previše igrača, trenera, promašaja... Naravno, sad će neki reći da je samo u pitanju to što nismo imali sreće. No, ja smatram kako sreću nismo ni zaslužili. Zašto? Evo ukratko samo, jer nemam više snage majke mi. Arogancija kad su tek došli (nekakav Dejo Nikolić se pitao, što se tad odmah pomoć nije tražila od stručnih Željovaca?), pa loši odnosi s mnogim medijima, menadžerima, pojedincima... Tek kasnije dolazi Čenan. Ali, i dalje se sve pita jedan čovjek, i dalje jedan čovjek sve aminuje... Nezdravo je to ljudi moji. Tim donosi pobjede, ne pojedinac. Kako na terenu, tako i van njega. Miske je trebao biti samo lider, a ne autokrata. Još jedna bitna stvar, od početka je Miske zračio nekakvom energijom koja je podsjećala na nadobudnost. Na osnovu čega? Megamixa? Prvo si trebao napraviti stadion, osvojiti nekoliko trofeja, pa tek onda... Da se vratim ba sportski dio. Nismo niti jednom imali TIM, EKIPU, već samo skup pojedinaca. Posrali smo se po sebi što Miru Stevanovića nismo na tribine poslali. Blamirali smo se sa Zakarićem, pa i s ovim nekakvim suspenzijama. Ne znam, mirisalo je uvijek na neki amaterizam. Mogao bih eseje ispisati o svakom treneru, igraču, prijelaznom roku... ali nema potrebe, jasno je šta želim reći, iako je onako samo nabacano.

Bitna stvar. Mi smo sada, kao navijači, podigli očekivanja. Od novih (ako budu novi) želimo i rezultate i stadion i trening kamp i sve ostalo. Želimo još veću transparentnost. Želimo još više sponzora. Želimo evropski iskorak. Ako ne budu to ostvarili i oni će biti otjerani, sigurno. Mislim da smo kao navijači puno zreliji sada nego prije 5, 6 ili 10 godina.
Uz sve sto si napisao uz ovaj boldirani dio i sa cime se mogu sloziti, ovaj niz poraza je nesto znatno vise od toga

Ovo je bilo klasicno povaljivanje

Igraci koji su ucestvovali u tome, niko ziv me ne moze ubijediti da nije tako, znamo njihove mentalne i ljudske (ne)kvalitete; lanut ce kad tad
U kafani kad popiju, nekom novinaru za cvaju, nekad kad se budu osjecali izradjenim ....

Da, klasicno povaljivanje uz osigurac u liku i djelu sudija

Tada ce mnogima biti jasno. Sadasnja uprava ce imati neku moralnu satisfakciju a to sto je moj Klub sheban zbog toga na duze staze, hebo to
Zadnja izmjena: 11plavih'92, dana/u ned dec 16, 2018 8:08 am, ukupno mijenjano 1 put.
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 8:05 am

neroazzuro je napisao/la:
ned dec 16, 2018 1:19 am
Storme, bil malo obrazložio ovo "kaskanje rezultata"? Zbog čega je to po tebi kaskanje i tako to. Mislim da dobro znaš na šta mislim.
Još ne mogu da vjerujem da im je uspjelo. Aferim, navijači rezultata...
Vrlo rado. Meni je samo zao sto jednu titulu prvaka nismo osvojili, i to pored onakvih prilika. To jedino, i na to sam i mislio,. 2 puta drugi, jedan Kup, to je iznad Zeljinog prosjeka. Pa vidio si onu infografiku sto smo napravili. Sto se tice tvoje poente, slazem se. Uz sve sto se napravilo, izgradilo, 2 puta biti drugi i osvojiti jedan Kup je i dalje jako dobro.

Vjerujem da covjeka definisu njegove namjere, a i da je istina da je put do pakla protkan nekada dobrim namjerama. Misimovic je primjer, vjerujem da je covjeku jako tesko nakon svega. Ljudski govorim. Vodeci se logikom, a nemam uvida u materiju, covjek ima sve u zivotu, zivi elitni zivot, moze izabrati gdje ce provesti vrijeme, a veliki je navijac Zelje. Mi sto smo godinama na Sjeveru ga i pamtimo sa Sjevera, u onim vremenima kada nas je 200 bilo na tom istom Sjeveru. Odlucio je da pomogne, svojim novcem, uticajem i znanjem, kamate koje je morao zakonski isplatiti je vratio kao donacija klubu. I to je ocito radio vise puta, samo sto je objasnio jednom, jer ga je jednom ona smijesna emisija prozvala. Valjda cemo i mi jednom izaci iz tranzicije i nauciti sta je cija linija odgovornosti. Ko sumnja u namjere ili u rezultat uradjenog, neka izmisli vagu u svojoj glavi i stavi na jednu stranu sve sto je uradjeno, a na drugu sve "propasti". Bice jasno. Ja godinama pokusavam da budem glas razuma ovdje, ali dobro, ko zna zasto je ovako najbolje. Mislim da se ljudi pocinju za glavu vec hvatati... Rano, nista nije jos zvanicno, a ocito kasno za neke stvari...

Neka nam Zelji bude dobro!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 8:21 am

Jos ima do skupstine, zasto se ne organizuje neka podrska ovim ljudima, zasto da ih pustimo?
Zasto kratkovidnim da pustimo da pobjede u svojim namjerama, ovdje ima neznanja ovih ljudi ali daleko vise lopovluka, podvale i kukavicluka opozicije koja se nije ni "predstavila" , a mozda je razlog sakrivanja taj da znaju da nemaju sansu ako se prikazu, a ovako na prepad sanse su vece.
Licemjerni smo, ne da mi se pisati sve mi znamo samo sto je nekima vaznije pobjediti ove godine komsiju a dogodine sta Bog da, a nekima je vaznije napraviti temelje koji ce "derati" komsiju dugi niz godina. Za sta ste vi?
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:08 am

Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
1921-1987-2007
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:12 am

bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Ma ima i tog sto ti kazes, ali mene jede iznutra sto svi znamo sta su nam radili, prvo od onih povlacenja linija pa dalje da ne nabrajam i svi znamo,afera punac itdd itd i haj ti uzmi normalno titulu. TO me jede.. al haj valjda se pospem pepelom i sve bude bolje nego sto je iko mogao zamisliti...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:15 am

bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
niti ces vidjeti titulu niti ces vidjeti gotov stadion do 2021.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:25 am

bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Ko ce krenuti u izgradnju Juga. Nova uprava.
Ovi ljudi ako odu,mi sto smo ga gradili gradili smo.
Sa budjetom od 3-4 miliona da gradis stadion,moras biti nevjerovatno sposoban. Vidjeli smo ove predhodne koliko su sposobni,a evo ovi ne valjaju jer ne osvojise titulu.
Umjesto tribine na istoku i travnjaka,imali bi Violinu i ostale uhljupe. Bilo bi ulozeno u rukovodeci kadar. Shvatili su oni sve dobro i sta je pravi klub,kako se on pravi i kako se do njega dolazi i sta je titula.
Samo ocito mnogi navijaci ne shvataju da zivot nije bajka i da se nista ne radi preko noci,i da se cuda rijetko dogadjaju.
U uredjenim zemljama za prave stvari treba vremena,a mozes misliti koliko ga treba u Bosni.
A ja zaboravismo,da je ovo zemlja lopovluka,i da ovdije sve moze preko noci. Samo treba znati.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:27 am

bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!
Slazem se! Samo i mora nastaviti graditi stadion! A znamo da je oboje jako tesko da ce se desiti. Daj Boze.

Koje je tvoje misljenje o nedavnom blokiranju racuna?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:27 am

barbarez je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:25 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Ko ce krenuti u izgradnju Juga. Nova uprava.
Ovi ljudi ako odu,mi sto smo ga gradili gradili smo.
Sa budjetom od 3-4 miliona da gradis stadion,moras biti nevjerovatno sposoban. Vidjeli smo ove predhodne koliko su sposobni,a evo ovi ne valjaju jer ne osvojise titulu.
Umjesto tribine na istoku i travnjaka,imali bi Violinu i ostale uhljupe. Bilo bi ulozeno u rukovodeci kadar. Shvatili su oni sve dobro i sta je pravi klub,kako se on pravi i kako se do njega dolazi i sta je titula.
Samo ocito mnogi navijaci ne shvataju da zivot nije bajka i da se nista ne radi preko noci,i da se cuda rijetko dogadjaju.
U uredjenim zemljama za prave stvari treba vremena,a mozes misliti koliko ga treba u Bosni.
A ja zaboravismo,da je ovo zemlja lopovluka,i da ovdije sve moze preko noci. Samo treba znati.
Kad može Tottenham mozemo i mi...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:29 am

barbarez je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:25 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Ko ce krenuti u izgradnju Juga. Nova uprava.
Ovi ljudi ako odu,mi sto smo ga gradili gradili smo.
Sa budjetom od 3-4 miliona da gradis stadion,moras biti nevjerovatno sposoban. Vidjeli smo ove predhodne koliko su sposobni,a evo ovi ne valjaju jer ne osvojise titulu.
Umjesto tribine na istoku i travnjaka,imali bi Violinu i ostale uhljupe. Bilo bi ulozeno u rukovodeci kadar. Shvatili su oni sve dobro i sta je pravi klub,kako se on pravi i kako se do njega dolazi i sta je titula.
Samo ocito mnogi navijaci ne shvataju da zivot nije bajka i da se nista ne radi preko noci,i da se cuda rijetko dogadjaju.
U uredjenim zemljama za prave stvari treba vremena,a mozes misliti koliko ga treba u Bosni.
A ja zaboravismo,da je ovo zemlja lopovluka,i da ovdije sve moze preko noci. Samo treba znati.
:palacgore:

I kada procitam pricu "klub nije firma". Naravno da je firma, a sport je biznis. Vratite se u doba fudbalskih sekcija i pricajte da klub nije firma.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:32 am

shzna je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:11 am
Momci, da se svako od nas odrekne kutije cigara za danas, mozemo fino svotu novca skupiti preko ovog foruma i odnijeti unesrecenim. Molim vas braco, angazujte se malo!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
Hajde Zeljovci, akcija ide preko foruma, pokazimo da imamo veliko srce!
1987
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:32 am

storm_raider je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:29 am
barbarez je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:25 am
bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Ko ce krenuti u izgradnju Juga. Nova uprava.
Ovi ljudi ako odu,mi sto smo ga gradili gradili smo.
Sa budjetom od 3-4 miliona da gradis stadion,moras biti nevjerovatno sposoban. Vidjeli smo ove predhodne koliko su sposobni,a evo ovi ne valjaju jer ne osvojise titulu.
Umjesto tribine na istoku i travnjaka,imali bi Violinu i ostale uhljupe. Bilo bi ulozeno u rukovodeci kadar. Shvatili su oni sve dobro i sta je pravi klub,kako se on pravi i kako se do njega dolazi i sta je titula.
Samo ocito mnogi navijaci ne shvataju da zivot nije bajka i da se nista ne radi preko noci,i da se cuda rijetko dogadjaju.
U uredjenim zemljama za prave stvari treba vremena,a mozes misliti koliko ga treba u Bosni.
A ja zaboravismo,da je ovo zemlja lopovluka,i da ovdije sve moze preko noci. Samo treba znati.
:palacgore:

I kada procitam pricu "klub nije firma". Naravno da je firma, a sport je biznis. Vratite se u doba fudbalskih sekcija i pricajte da klub nije firma.
Naravno da je firma, ali rijetko ko umije voditi firmu pa kaze "klub nije firma". Rijetko ko hoce raditi u firmi u kojoj se zna ko sta radi, koliko radi i do kada radi pa onda bjeze, laju, podmecu.. Nije lahko prihvatiti se posla i obaveze i ispunjavanju ciljeva.
Prodju mi slike od starih vremena pa do danas i na glas bi vristao "NI MILIMETRA" nek crknu dusmani..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:38 am

shzna je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:32 am
shzna je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:11 am
Momci, da se svako od nas odrekne kutije cigara za danas, mozemo fino svotu novca skupiti preko ovog foruma i odnijeti unesrecenim. Molim vas braco, angazujte se malo!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
Hajde Zeljovci, akcija ide preko foruma, pokazimo da imamo veliko srce!
17013 - poziv za pomoć porodici Hadžić
17013 - poziv za pomoć porodici Hadžić
Postavljeno: 13.12.2018
U sarajevskom naselju Vratnik došlo je do požara uslijed kojeg je porodica s dvoje djece ostala bez krova nad glavom. Veliki broj građana odmah se javio za pomoć porodici Hadžić, a Pomozi.ba je uz inicijalnu podršku stavila humanitarni broj 17013 na raspolaganje za pomoć ovoj porodici.



Tokom požara u potpunosti je izgorio krov kuće, a kako to biva kod požara, ono što ne uništi vatra, uništi voda. Četveročlana porodica Hadžić u samo par sati izgubila je sve što je imala.



Članovi naše organizacije bili su u posjeti ovoj porodici 12.12. i tom prilikom isporučili djeci par stvarčica, a već sutradan 13.12. svi dolaze u naše prostorije kako bi uzeli sve ostalo što im bude neophodno u ovoj početnoj fazi. Cilj apela je da se prikupe sredstva kako bi se krenulo sa adaptacijom kuće u što kraćem vremenu.



Broj 17013 stavljamo u svrhu pomoći za ovu porodicu. Broj će biti aktivan do kraja mjeseca, jedinstven je za sve operatere, a pozivom donirate 2KM. Osim na ovaj način pomoći se može i uplatom na naše standardne račune:



PayPal: paypal1@pomozi.ba



Za uplate iz BiH:



Intesa Sanpaolo Banka BiH

154-180-20085330-48



Za uplate iz inostranstva:



Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH

SWIFT CODE:UPBKBA22

IBAN: BA39 1541802008533048



Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo



Svrha: Porodica Hadžić



Za uplate na račun naše organizacije u Austriji:



ERSTE BANK

IBAN: AT64 2011182266475400

BIC: GIBAATWWXXX

Wien, Oestereich

Name: hilfhelfen-pomozi.ba

Verwendungszweck: Porodica Hadžić
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23605
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:39 am

Nikakve fajde od kasne pameti moj @SirAlexe...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:49 am

DANAN je napisao/la:
ned dec 16, 2018 5:21 am
mamba21 je napisao/la:
ned dec 16, 2018 12:56 am
kvalitet je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:51 pm


Naša budućnost jeste privatizacija, kada se to zakonski bude moglo uraditi. Bez ozbiljnog kapitala, nema ozbiljnog kluba.
Jel se crvena zvezda privatizovala? Kada budes imao u timu ljude koji znaju sta je Željo, sta to znaci navijacima i svim ostalim, dijete koje ce im svaki dan u svlacionici pricati o Želji i jos neke stvari... e onda mozemo ocekivati nesto.

I kod kona su bile pare, dolazili lafo provjereni igraci jer su znali da imaju pare, i klepalili ih po usima, isto bi ti i kod nas bilo. Jebes pare. Srce, znanje, muda, volja.... valjda docekamo nekada
Zato zvezda ima 30 000 clanova a ne ko mi jedva 400.
Sto posto, ima svega. Al i njima su u tome pomogle evropske utakmice i to mnogo. Imamo mi mnogo mnogoo posla. Vidjet cemo poslije skupstine kako ce se raditi.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:51 am

Jos hefta do Skupstine. Mislim da podrska ovim ili onim nema veze niti dodira vise sa promjenom odluke da oni odu ili oni drugi dodju jer su vec tako i oni i oni odlucili. Evolucija Nas kao navijaca tesko da se desila jer smo pomalo izgubili identitet kopirajuci ine svjetske grupe od boje majica i kapuljaca preko glave do slager pjesama koje ne prate sam tok utakmice i desavanja na travnjaku. Podjeljene tribine mislim da nikome ne trebaju. Jug nekako nikad skromniji po posjeti i sastavu. Sjever ima isto tako svoj stav i svoj standardni broj "bolesnika" koji ce dolaziti i plus oni isto tako momci koji su nezadovoljni necim na sjeverozapadu koji imaju posebno svoju semu navijanja. Ovo je ko Juga koja se podjelila na republike. Kako sada naci "TITU" da sve ovo ujedini vrijeme iliti mozda Skupstina ce to ponuditi i pokusati. Sada i iz ove perspektive puno je toga sto ostavlja brigu i upitnike iznad glava a jako jako brzo se treba reagovati jer vrijeme neumitno tece a treba opet izgleda krenuti od nekakvog pocetka po ko zna koji put.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned dec 16, 2018 9:56 am

bistrikboy je napisao/la:
ned dec 16, 2018 9:08 am
Sta im se ima organizovati podrska? Da im svijece popalimo ispred plavog salona? Ljudi su radili svoj posao dobro ali nisu uspjeli da shvate da je titula bitna i da se be smije dopustiti da nas naguze svake godine!

Ko god da dodje titulu slijedece sezone MORA uzeti!

Sto se tice stadiona imamo zastoj u gradnji i neke rokove koje je uprava sama sebi dala nije uspjela da ispuni,tako da ko god dodje sada mora urediti sjevernu tribinu i krenuti u izgradnju juga da bude gotov do 2021 godine
Znači ko god dodje mora sve bolje uzeti titulu i posto imamo zastoj nastaviti gradnju stadiona ako to ne urade ide odmah uprava napolje.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: cvrle_jedanesterac, Google [Bot], KogaBrigaZaNick, milanribar, ublehas i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija