Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 7:27 pm

BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:19 pm
LARSSON je napisao/la:
sub dec 15, 2018 6:13 pm
BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 6:03 pm
Dolazim danas iza 13h u fan shop na Grbavici (radno vr. do 14:30) s namjerom da uplatim paketic... katanac! Haj nikakav problem vratit se na Alipasino i pokusat s vise srece neki drugi put, ali istovremeno dolazi stariji covjek sa zenom koji jedva hoda sa stapom (nije mi jasno kako vozi auto, jedva pokretan) i pocinje da psuje od Siljka pa nadalje... Ljudi vele dosli izdaleka maksuz u fan shop. Ja pokusavam ublazit situaciju i upucujem ih na marin dvor, u zeljinu kucicu na holiday marketu govoreci da tamo ima sve sto i ovdje. Covjek odgovara kratko i jasno: "e necu, necu im vise nikad doci"! U potpunosti podrzavam covjeka, kad ovi nasi nisu sposobni u 21. vijeku azurno informisati i obavjestavati ljude o takvim stvarima, da se ne dolazi uzalud i na **** srece hoce li biti koga... osjetio sam potrebu u ime tog izrevoltiranog covjeka podjeliti ovo sa vama...

Zivi bili, pozzz
Ja evo ni sad ne mogu da nadjem tu obavjest na zvanicnoj...
Ovo je na fb stranici shopa :D
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 7:29 pm

Da, do nas je koji se vracamo... al nek onda i ugase zvanicnu kad je beskorisna...
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 7:55 pm

BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:29 pm
Da, do nas je koji se vracamo... al nek onda i ugase zvanicnu kad je beskorisna...
Ja nemam niti jednu drustvenu mrezu i vjerovatno bi se zajebao kao i ti i taj deduka, da sam danas odlucio da idem, ali eto ljudi su napravili poseban page za shop, tu sve objavljuju, ko to sve prati moze vidjeti sve vijesti. A i realno svuda je izlazilo za ovu kucicu na Marijin Dvoru. I ja sam tako nedavno bio na putu u Zagrebu i odem u pivnicu u koju sam prije bio, vidim ne radi u 7 sati. Sutra opet odem, pitam sankera, sto juce niste radili, kaze pa javili smo na instagramu i fejsu i objasni mi razloge. Ko me jebe kad sam slab sa internetom :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 8:00 pm

Budi Željo je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:55 pm
BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:29 pm
Da, do nas je koji se vracamo... al nek onda i ugase zvanicnu kad je beskorisna...
Ja nemam niti jednu drustvenu mrezu i vjerovatno bi se zajebao kao i ti i taj deduka, da sam danas odlucio da idem, ali eto ljudi su napravili poseban page za shop, tu sve objavljuju, ko to sve prati moze vidjeti sve vijesti. A i realno svuda je izlazilo za ovu kucicu na Marijin Dvoru. I ja sam tako nedavno bio na putu u Zagrebu i odem u pivnicu u koju sam prije bio, vidim ne radi u 7 sati. Sutra opet odem, pitam sankera, sto juce niste radili, kaze pa javili smo na instagramu i fejsu i objasni mi razloge. Ko me jebe kad sam slab sa internetom :)
Da, evo djeca nam se smiju zbog toga 😁
Nema svako fb profil, ne prati svako fb... ja kad trebam neku info odem na zvanicnu, a onda te jos ismijavaju sto ne pratis fb, instagram itd
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 8:03 pm

BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 8:00 pm
Budi Željo je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:55 pm
BrUDA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 7:29 pm
Da, do nas je koji se vracamo... al nek onda i ugase zvanicnu kad je beskorisna...
Ja nemam niti jednu drustvenu mrezu i vjerovatno bi se zajebao kao i ti i taj deduka, da sam danas odlucio da idem, ali eto ljudi su napravili poseban page za shop, tu sve objavljuju, ko to sve prati moze vidjeti sve vijesti. A i realno svuda je izlazilo za ovu kucicu na Marijin Dvoru. I ja sam tako nedavno bio na putu u Zagrebu i odem u pivnicu u koju sam prije bio, vidim ne radi u 7 sati. Sutra opet odem, pitam sankera, sto juce niste radili, kaze pa javili smo na instagramu i fejsu i objasni mi razloge. Ko me jebe kad sam slab sa internetom :)
Da, evo djeca nam se smiju zbog toga 😁
Nema svako fb profil, ne prati svako fb... ja kad trebam neku info odem na zvanicnu, a onda te jos ismijavaju sto ne pratis fb, instagram itd
Sve znam brate, isti sam ti :)
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 8:37 pm

CURVA je napisao/la:
sub dec 15, 2018 8:34 pm
storm duznost je obavljena. Evo braco jedna informacija Miske ide definitivno jer su ostali clanovi odustali Almir i ekipa tako da je on ostao sam i na odgovor da je Amar nasao ekipu sa kojom ce uci definitivno je rekao da ide ovo vam je1000 posto tacno jedino sto mi mozemo da se nadamo da je nasao prave ljude .
Očekivano...eto nadati se da su sposobniji ljudi ovaj put uz Amara.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:17 pm

Senade, Almire i ostali, sretno vam u vasim zivotima, kako privatno tako i poslovno. Hvala vam za sve lijepo sto ste nam donijeli u ovih nekoliko godina. Prelijep stadion, uredjen klub, sponzore i trofej kupa.
A nama neka je Bog na pomoci, za nadati se da cemo dobiti dostojne zamjene u klubu na ovim pozicijama.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:21 pm

Sta je tu je, neko napisa da odose, ako je istina, hvala im na svemu sto su uradili, a uradili su puno. Cak bih isao do te mjere da ocjenim da je ovo bila najplodonosnija Uprava u historiji kluba kada je infrastruktura u pitanju. Sportski dio je kaskao, nazalost. Malo ko bi nakon svega i ostao u toj atmosferi. Sretno vam svima, a i Zelji sa nama. Nama ovdje na ovom dobrom forumu je samo Zeljo uvijek bio jedini bitan. Nismo se mnogo obazirali na neke spletke "sa strana", niti smo zeljeli da bacamo kamenje na sve kerove koji laju (idiotluke i lazi kao da je ovo "misketov forum" samo govore o onima koji tako pisu da su sve postigli na takav, neposten nacin). **** sa cilja da ovdje diskusija bude sto je moguce objektivna nikada nije skidan, nismo zeljeli gubiti vrijeme. To pravilo ce uvijek biti postovano i ovaj forum je i dan-danas daleko najobjektivnija i najposjecenija Zeljina otvorena internet zajednica. Toliko toga bi se moglo napisati. Ono sto mogu da primjetim je da sada pojedini koji su zakuhavali zadnje 3 godine i pisali lazi o ovoj Upravi, sada pozivaju na pomirljiv ton. A sve pod krinkom Zelje. To je zalosno i skida maske, ali mi smo to sve znali i prije toga. Bojim se da nece moci, niti ce proci. Kao sto smo ovdje ovu Upravu kritikovali zbog sportskog segmenta, a hvalili zbog drugih stvari, tako cemo svaku buducu kritikovati i hvaliti po zaslugama. Samo se nadam da teren nece pozutiti vec u maju, da se nece dizati kredit (na imovinu kluba), da se nece stati sa infrastrukturalnim napretkom. A i da cemo igrati lijepo.

Zeljo, mi te volimo!

@CURVA, DANAN ti je napisao istinu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:23 pm

Postovi na forumu ko dangerous attack na bet365 :D
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:28 pm

Uglavnom idu svi, usaglaseni ste oko toga, kako je to toga doslo i najmanje je vazno.
Ono sto je najvaznije sada je, ko su ljudi koji ce ih zamijeniti? Znamo li to napokon?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:30 pm

Amar zna...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:37 pm

Samo Zeljo prijatelji... samo Zeljo...

Normalno CURVA, zalosno je da su se neke stvari pisale za zajednicu koja je toliko akcija iznijela (godisnje, dresovi, nagradne igre, humanitarne akcije, zapocela farbanje reflektora), za ljude koji odvajaju od usta da pomognu Zelji. Zalosno je da ima ljudi koji su se primili na to. Nas samo Zeljo interesuje, a vrijeme kao i u svemu pokaze sve.

Hoce li sada igraci koji su izgubili 5 utakmica za redom, od nekih eko sela i granicnih prelaza, odjednom proigrati?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:46 pm

storm_raider je napisao/la:
sub dec 15, 2018 9:37 pm
Samo Zeljo prijatelji... samo Zeljo...

Normalno CURVA, zalosno je da su se neke stvari pisale za zajednicu koja je toliko akcija iznijela (godisnje, dresovi, nagradne igre, humanitarne akcije, zapocela farbanje reflektora), za ljude koji odvajaju od usta da pomognu Zelji. Zalosno je da ima ljudi koji su se primili na to. Nas samo Zeljo interesuje, a vrijeme kao i u svemu pokaze sve.

Hoce li sada igraci koji su izgubili 5 utakmica za redom, od nekih eko sela i granicnih prelaza, odjednom proigrati?
I mene ovo zadnje zanima...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:47 pm

Nadam se samo da je makar malo konsultovao oca Ivicu jer to bi mi jedino dalo nekakvu nadu da cemo nastaviti rasti a ne stagnirati. Sve u svemu znajuci Amara ne mogu ali nikako razmisljati da Zelji zeli lose bez obzira kakav ters bio.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:55 pm

Ima ljeka i za "on se sve pita" ako krene kako ne treba, a i za te njegove ko su da su ako ne nastave transaprentno sve u markicu, kao i ako stopiraju sa gradnjom stadiona jer kao dovoljno je.

Vrijeme ce pokazati.

A ne daj im Boze da pokusaju da stopiraju, miniraju, sprijece, prekinu,...itd. ove radnje i procese u poreznoj upravi i na sudu. Pa neka se usude da to urade.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:00 pm

Mislim da je krajnje vrijeme da se i upoznamo sa tim ljudima koji dolaze sa Amarom :)
Zna li neko vise o njima?
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:03 pm

Sta ce biti sada sa idejnim projektom juga, krova, istocne tribine. led zida na sjeveru... Itd itd.

Hvala za sve Senade. Pravi navijaci ce uvijek postovati sta si uradio sa ekipom.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:08 pm

@sajo valjda projekit ostaju a ovi da nastave.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:13 pm

Vi,Bogami,pisete kao da je vec bila skupstina.
Ja sam ipak,nekako naviko da u zadnje vrijeme ocekujem neocekivano,al hajd,vidjet cemo
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:16 pm

Amar ako dođe će sigurno popraviti tzv. sportski segment (a to vala i nije teško u ovom trenutku) a sve ostalo nek nam je Bog na pomoći
Negine nam pitarska budućnost, nadam se samo da će naš "utrpani" biti malo ljepši od njihovog amidže
Anketa na forumu: kako tepati "utpanom"
- dajdža
- tetak
- dedo
A za Želju će se i tad ko i dosad navijati (samo da nam ime i boju ne promjene)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Sheldon i 65 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija