Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:18 am

Dani su mu odbrojani
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:35 am

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 9:53 am

Zeljo je samo bitan. Nema problema da se isplati sve sto se covjeku duguje, to sam govorio i u prvom mandatu i sve sto je zaradjeno, treba biti isplaceno. Problem je dupla isplata (sto je nelegalno). Kamata mi nije problem sa profesionalne strane, ali ako znam da je Zeljo u pitanju onda itekako. Ne mora se to vjerski gledati, ko nece - svacije pravo, ali sa strane ljubavi i statusa legende, to je zaista problem. Blokiranjem racuna sam sebe stavlja u red placenika. Njegov izbor, ali sada ce ljudi gledati kroz ovu lupu mnoge stvari.

Nadam se najboljem za Zelju, pa da svi budemo zadovoljni i tribine da nam budu ponovo pune.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:11 am

Momci, da se svako od nas odrekne kutije cigara za danas, mozemo fino svotu novca skupiti preko ovog foruma i odnijeti unesrecenim. Molim vas braco, angazujte se malo!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
1987
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:36 am

.
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sub dec 15, 2018 1:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:37 am

proci ce ove kise iznad moga kluba, obasjat ce sunce opet moju Grbavicu !!
ovo je zivot, pun uspona i padova..
Ali fazon i jeste sto za ovaj klub navijam jeste sto se dizao kada su ga kidali, sto nikad nije pao nikome na koljena, a nece ni sad !

Hajde moj Željkane, digni se iz ovoga, neka dusmani umiru od muke !

BUDI MI SILAN I DOBRO MI STOJ

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 10:46 am

starigrad je napisao/la:
sub dec 15, 2018 10:30 am
storm_raider je napisao/la:
sub dec 15, 2018 9:53 am
Zeljo je samo bitan. Nema problema da se isplati sve sto se covjeku duguje, to sam govorio i u prvom mandatu i sve sto je zaradjeno, treba biti isplaceno. Problem je dupla isplata (sto je nelegalno). Kamata mi nije problem sa profesionalne strane, ali ako znam da je Zeljo u pitanju onda itekako. Ne mora se to vjerski gledati, ko nece - svacije pravo, ali sa strane ljubavi i statusa legende, to je zaista problem. Blokiranjem racuna sam sebe stavlja u red placenika. Njegov izbor, ali sada ce ljudi gledati kroz ovu lupu mnoge stvari.

Nadam se najboljem za Zelju, pa da svi budemo zadovoljni i tribine da nam budu ponovo pune.
meni, nikako, ali, bas, nikako, nije jasno kako se isti dug mogao isplatiti dva puta? kaze se prvi put 2010. je li mu klub, na osnovu pravosnazne presude, isplatio preko racuna (ovo mi djeluje nemoguce, jer, koliko znam, tada su racuni bili blokirani)? je li mu neko dao taj novac na ruke? je li to bilo kroz uvecanu platu i bonuse u drugom mandatu? je li putem blokade racuna?... ako je, stvarno, isplaceno 2010., postoji li pisani trag o tome?

kroz saopstenje kluba, citajuci izmedju redova, zakljucujem da postoji pisani trag o isplati 2010. zasto mu se,, na osnovu cega, kako i ko je, ponovo 2015., isplatio isti dug?
Pa ne znam, ocito da postoji dok je zvanicno bilo saopstenje. Naravno, svoje misljenje sam naslonio na to saopstenje i nove informacije iz njega. Vidjecemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 12:28 pm

Sto se tice tog duga ovako to tumacim.
Amar vjerovatno nije mogso izvuci pare iz kluba tu njegovu posudbu u ovom slucaju poklanjanje novca. Zajebali su ga njegovi saradnici koji vjerovatno nikar nisu ni pomisljali da ce se nekad zakonski poslovat.
Posto ne moze izvuci te pare jer nema pisanog dokaza, tako i nema pisanog dokaza o oprostu kamata. Sad da li je ta kamata ucjena jer je veca od te posudbe para ili je da samo izvuce pare pa bilo kakve , ne znam.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 12:31 pm

Ma tajming je uzasan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 12:39 pm

storm_raider je napisao/la:
sub dec 15, 2018 12:31 pm
Ma tajming je uzasan.
Sto vise volis Zelju biras je.beniju varijantu.
I Hasagic je ucijenio tako...i Cocalic je be obestecenja zbriso' tako.. ima ih jos da ne nabrajam...
Sve poznati zaljubljenici u Zelju...tako kaze mnogo ljudi...i ovdje na forumu!
🤑
 
option1921
Postovi: 16
Pridružen/a: sri dec 12, 2018 9:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 12:48 pm

bianco blu je napisao/la:
pet dec 14, 2018 6:56 pm
option1921 je napisao/la:
pet dec 14, 2018 6:09 pm
Citajuci druge forume (duplo govno.ba, klix i 1921.ba) ne mogu da se otmem dojmu kakvu tek Amar PR masineriju ima.

Navijaci Amara a ne Zelje . Pojedinci tamo se bas otkrivaju
a ti si očigledno navijač Misimovića, a ne Željezničara. Tek si registrovan i odmah pljuc po Amaru.
Ako sam se tek registrovao to ne znaci da ne citam godinama. Citam od prvog dana kako ste presli vamo od gg.ba foruma ciji je vlasnik Hrasno1921. Redakcija gg.ba stoji iza nickova Hrasno1921 ma u to sam uvjeren.

Citam tako i tvoje postove i ti dobro naginjes na Amarovu stranu. Neka, to je normalno, ma ja sam tako godinama. Sto se tice mene nakon ovoga svega neke su maske pale. Nisam navijac Misimovica ali moram da kazem da je Misimovic mnogo uradio za nas klub. Kada ode ako se pokaze da je nesto zajebao Zelju njemu cu prvom ***** sve.

Dok Misimovic vraca dugove i gradi stadion, pojedinci medju nama i dalje brane Amara. Pa jeste li vi navijaci Amara ili Zeljeznicara?

Amar Osim skriva godinama iza kaputa velikog gospodina Ivice Osima, svog oca a **** nije mrdnuo da pomogne klubu kako se stadion poceo graditi i dugovi poceli vracati. Sta ce mu koji **** kamata? Dodje li amar u klub ceka nas dug period mraka i patnje sa Zeljom.
Bas me je iznervirala ona objava u pm.

POST TI JE EDITOVAN!!! BEZ PSOVANJA!!!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 1:50 pm

Ma padaju maske, a ja sam najsretniji bio kada nista nisam znao...

Vidjet cemo 23. Ko ce sacuvati obraz... tada se nece gledati ko je glasniji, vec posteniji....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:00 pm

Iskreno ako su to bili uslovi smatram da se trebalo doći do dogovora, al nejse
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:02 pm

alombardo je napisao/la:
sub dec 15, 2018 2:00 pm
Iskreno ako su to bili uslovi smatram da se trebalo doći do dogovora, al nejse
Mislis da se obezbijedi Amaru da ne moze dobiti otkaz ? Da upravlja stvarima van sportskog domena?

Ako nesto trebamo nauciti iz ove kalvarije je da ne smije biti nedodirljivih, bar po meni
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:19 pm

Da li se u medjuvremenu saznalo ko su clanovi te nove misticne uprave? Ili ih Amar zbog profesionalne deformacije krije do skupstine da protivnike iznenadi taktikom i izborom igraca :)
Jebote kad u klubovima idu skupstine, izbori i tako brate znas sve. Obje strane iz pastete izlaze, govore o planovima, znas tacno kakav sastav imaju, ko su ljudi, kakve su im reference. Ovdje kod nas trenutna strana suti ko zalivena, a ova druga ne znas ni ko su. Na hajr na dobro...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:20 pm

Koliko sam samo proteklih godina kritikovao fan shop ponudu na Holiday Marketima....

Sada je vrijeme da i pohvalim to, stvarno je lijepo vidjeti sve cime raspolazemo. Novi duks je nevjerovatan! Ogroman korak naprijed, ogroman.

Joj moj Zeljo sta mi radis..., ne dirajte mi Zelju!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:26 pm

Bojim se da bi Amar mogao da pregrize jezik na skusptini kad mu kazu "koji ti i koji tvoji ljudi" pa ne ide to tako nigdje pa nece ni u Zelji. Izvini molim te ti dolazis a moraju i tvoji ljudi, i jos ostali usolovi. Pa koja je onda funkcija ostalih trenutnih u klubu njemu ispunjavati zelje i prohtjeve ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:27 pm

U sklopu akcije za evropsku Grbavicu Amar Osim donirao za kupovinu 20 stolica (cca.600 KM), Ibrahim Šehić za 50 stolica (cca.1.500 KM), dječak Danijal polaznik Omladinske škole FK Željezničar, svoju ušteđevinu je iskoristio za kupovinu 10 stolica za svoga Želju, Mix Diskerud reprezentativac SAD koji je tada vjerovatno prvi put čuo za Želju uplatio je 50 stolica ...
Evo prilike Amaru da kamatu donira klubu kao što je uradio Senad Misimović.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:29 pm

Valter je napisao/la:
sub dec 15, 2018 2:27 pm
U sklopu akcije za evropsku Grbavicu Amar Osim donirao za kupovinu 20 stolica (cca.600 KM), Ibrahim Šehić za 50 stolica (cca.1.500 KM), dječak Danijal polaznik Omladinske škole FK Željezničar, svoju ušteđevinu je iskoristio za kupovinu 10 stolica za svoga Želju, Mix Diskerud reprezentativac SAD koji je tada vjerovatno prvi put čuo za Želju uplatio je 50 stolica ...
Evo prilike Amaru da kamatu donira klubu kao što je uradio Senad Misimović.
:palacgore:

Daj djecak pise ovdje i cast nam je imati ga ovdje. Preko ovog foruma mu je nakon toga poklonjena desetogodisnja ulaznica. Jedna jako lijepa prica. Prava Zeljina prica.

Joj kako li smo od svega toga zavrsili ovdje... Boze dragi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub dec 15, 2018 2:38 pm

Daj Boze da iz ovog ludila izadje nesto dobro, da Zeljo profitira i krene naprijed bez obzira s kim na celu. Samo tesko je to ocekivati, bar meni. Vidim dvije opcije.

Opcija A: Dolazak novih ljudi sa Amarom
- Rezultati bi se poboljsali, zaredali bi pobjede ali vjerovatno nedovoljno za titulu u ovoj sezoni
- Infrastrukturno se ne bi pomakli sa trenutnog stanja pod izgovorom da je stadion sasvim dovoljno dobar za ovu ligu i da nema potrebe za ulaganjima u infrastrukturu
- Upitno poslovanje, koje bi nas za par godina dovelo opet do toga da opstanak Kluba dodje u pitanje

Opcija B:
- Nastavak zakonitog poslovanja i knacna istina o nezakonitom poslovanju iz prethodnih razdoblja sa imenima odovornih, i presudama
- Nastavak infrastrukturnih projekata
- Rezultatska dubioza i greske u sportskom segmentu, kako zbog neznanja tako i zbog vanjskog utjecaja na svlacionicu onih koji nisu zadovoljni ostankom ove Uprave

Neki su za opciju A, neki za B. Kako god, obe opcije lose po Zelju. Biraj manje zlo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel, Pausal, Sky1 i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija